Přístroj na odvzdušnění brzd + 2x dpolňovací nádobky – Hazet

Přístroj na odvzdušnění brzd + 2x dpolňovací nádobky - Hazet od kvalitní značky HAZET můžete koupit aktuálně na webu extra se... více informací »
Přístroj na odvzdušnění brzd + 2x dpolňovací nádobky - Hazet
Značka: HAZET
2 564 Kč2 849 Kč Sleva -10%
Přejít do obchodu »
Přístroj na odvzdušnění brzd + 2x dpolňovací nádobky - Hazet od kvalitní značky HAZET můžete koupit aktuálně na webu extra se...

Přístroj na odvzdušnění brzd + 2x dpolňovací nádobky – Hazet od kvalitní značky HAZET můžete koupit aktuálně na webu extra se slevou. Odvzdušňovací přístroj pro odsátíbrzdové kapaliny z brzdových válcůkola / brzdových sedel.Obsahuje:přístroj k odvzdušněníbrzd (objem nádrže 0,75 l)doplňovací nádobka s pevným hrdlemnádobka s nastavitelným hrdlem(objem nádržek á 1 litr)
Neodolatelný produkt Přístroj na odvzdušnění brzd + 2x dpolňovací lze koupit právě teď tu na našich stránkách ve známé sekci brzdy – oprava. Nyní si můžete pořídit parádní kousky z této sekce za výprodejovou cenu!

Unikátní a žádaný produkt Přístroj na odvzdušnění brzd + 2x dpolňovací nádobky - Hazet originál od výrobce HAZET jednoduše najdete tady teď za výhodné peníze! Nabídky od 2 564 Kč.