Přístroj na odvzdušnění brzd a plnění brzdové kapaliny, 5 l, elektrický, pojizdný – ASTA

Přístroj na odvzdušnění brzd a plnění brzdové kapaliny, 5 l, elektrický, pojizdný - ASTA od výrobce s mnohaletou tradicí ASTA... více informací »
Přístroj na odvzdušnění brzd a plnění brzdové kapaliny
Značka: ASTA
19 837 Kč26 101 Kč Sleva -23%
Přejít do obchodu »
Přístroj na odvzdušnění brzd a plnění brzdové kapaliny, 5 l, elektrický, pojizdný - ASTA od výrobce s mnohaletou tradicí ASTA...

Přístroj na odvzdušnění brzd a plnění brzdové kapaliny, 5 l, elektrický, pojizdný – ASTA od výrobce s mnohaletou tradicí ASTA snadno seženete zde za neuvěřitelně výhodnou cenu. Odvzdušňovací a plnicí přístroj na brzdové systémy automobilů, s napájením z autobaterie a transportními kolečky – ASTA A-12PBFPro snadné a rychlé odvzdušnění brzd a naplnění systému brzdovou kapalinou. Technické parametry:- napájení: 12 V (připojení pomocí svorek na autobaterii)- objem nádoby: 5 litrů- délka plnicí hadice: 3 metry- plynulé nastavení tlaku: 0 – 2,5 bar (36 psi)- hmotnost přístroje: 13,2 kg- rozměry (V x Š x H), 830 mm x 330 mm x 290 mm Dodávka obsahuje:- odvzdušňovací a plnicí přístroj- hadice s rychlospojkou- adaptér expanzní nádrže brzdové kapaliny – pro evropská vozidla
Nový výrobek Přístroj na odvzdušnění brzd a plnění brzdové kapaliny, 5 lze získat právě tu na webu ve známé sekci brzdy – oprava! Nyní si můžete pořídit skvělé kusy z této populární rubriky za super ceny!

Tento nejprodávanější produkt Přístroj na odvzdušnění brzd a plnění brzdové kapaliny, 5 l, elektrický, pojizdný - ASTA od populárního výrobce ASTA snadno získáte u nás teď napořád výhodně. Právě teď za cenu 19 837 Kč.