Přístroj na seřízení světel – Regloskop Digilux 1

Přístroj na seřízení světel - Regloskop Digilux 1 originál od značky MDtools je k získání tady teď právě za akční cenu!... více informací »
Přístroj na seřízení světel - Regloskop Digilux 1
Značka: MDtools
16 989 Kč19 305 Kč Sleva -11%
Přejít do obchodu »
Přístroj na seřízení světel - Regloskop Digilux 1 originál od značky MDtools je k získání tady teď právě za akční cenu!...

Přístroj na seřízení světel – Regloskop Digilux 1 originál od značky MDtools je k získání tady teď právě za akční cenu! Regloskop – nástroj na přesné seřizování čelních světel, pro osobní i nákladní vozidla a traktory, s laserovým ukazovátkem – ESA Digilux 1Určeno pro kontrolu a správné nastavení funkce halogenových, xenonových i LED světel s montážní výškou 250 – 1200 mm. Pomocí přídavného mechanického zařízení lze regloskop optimálně nastavit do středu světlometu, přesnému nastavení pomáhá také laserové ukazovátko.Přístroj je vybaven širokoúhlým hledím, digitálním luxmetrem a pojízdným stojanem – je možné ho posouvat kolem světel podle potřeby.Správně seřízené světlomety optimálně osvětlují prostor před vozidlem a neoslňují protijedoucí řidiče.Testováno TÜV, certifikát CE. Hodně žádaný produkt máte možnost nakoupit taky tady na našem webu v oblíbené rubrice diagnostika. Nyní získáte vyjímečné produkty z této známé rubriky za výhodnou cenu!

Tento vynikající produkt Přístroj na seřízení světel - Regloskop Digilux 1 od výrobce s mnohaletou tradicí MDtools máte možnost koupit bezpečně online napořád výhodně! Výhodně za cenu 16 989 Kč.