Přístroj na výměnu brzdové kapaliny a odvzdušnění brzd 1 l + láhev – SATRA

Přístroj na výměnu brzdové kapaliny a odvzdušnění brzd 1 l + láhev - SATRA od značky s tradicí a dobrou pověstí SATRA... více informací »
Přístroj na výměnu brzdové kapaliny a odvzdušnění brzd 1 l + láhev - SATRA
Značka: SATRA
628 Kč
Přejít do obchodu »
Přístroj na výměnu brzdové kapaliny a odvzdušnění brzd 1 l + láhev - SATRA od značky s tradicí a dobrou pověstí SATRA...

Přístroj na výměnu brzdové kapaliny a odvzdušnění brzd 1 l + láhev – SATRA od značky s tradicí a dobrou pověstí SATRA jednoduše pořídíte momentálně na našich stránkách za parádní cenu! Přípravek podtlakový pro výměnu brzdové kapaliny, s plnicí láhví a adaptéry, univerzální – SATRA S-XBB2Pro obsluhu systému pouze jedním člověkem – systém pracuje na tzv. Venturiho principu. Přístroj se na jedné straně připojí na zdroj stlačeného vzduchu, na druhé straně k odvzdušnění brzdového systému. Podtlak vytvořený v nádrži umožňuje, aby brzdová kapalina byla odsávána ze systému bez nutnosti neustálého „pumpování“ brzdovým pedálem.Lze použít také na odsávání jiných provozních náplní, odvzdušnění nízkotlakého naftového okruhu, zalití naftového filtru po výměně atd.Univerzální využití: díky gumovému adaptéru lze přípravek připojit na většinu vozidel.Technická data:Objem nádoby: 1 litrPracovní teplota: – 20 °C až + 50 °CDélka hadice: 1 metrVzduchové připojení: 1/4“Spotřeba vzduchu: 2 l/min.Tlak: 5 – 8 bar (75 – 120 psi) Akční a ve slevě produkt získáte bezprostředně tady u nás v populární sekci brzdy – oprava! Najděte si parádní kusy ve zmiňované rubrice za zcela nejnižší cenu! To ale ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty značky SATRA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný výrobek Přístroj na výměnu brzdové kapaliny a odvzdušnění brzd 1 l + láhev - SATRA od oblíbené značky SATRA lze zakoupit na našich stránkách teď právě skutečně levně. Výhodně za cenu 628 Kč.