Přístroj pro měření tlaku paliva u systémů vstřikování benzinu – QUATROS QS30182

Přístroj pro měření tlaku paliva u systémů vstřikování benzinu - QUATROS QS30182 od spolehlivého výrobce QUATROS jednoduše... více informací »
Přístroj pro měření tlaku paliva u systémů vstřikování benzinu - QUATROS QS30182
Značka: QUATROS
3 709 Kč4 214 Kč Sleva -11%
Přejít do obchodu »
Přístroj pro měření tlaku paliva u systémů vstřikování benzinu - QUATROS QS30182 od spolehlivého výrobce QUATROS jednoduše...

Přístroj pro měření tlaku paliva u systémů vstřikování benzinu – QUATROS QS30182 od spolehlivého výrobce QUATROS jednoduše můžete pořídit momentálně v naši nabídce za akční cenu! Přístroj pro měření nízkého i vysokého tlaku palivového systému koncipovaný pro systémy vstřikování benzínu většiny evropských, asijských i amerických automobilů (jednobodové i vícebodové vstřikování, mechanické i elektronické vstřikovací systémy) tvoří v plastovém kufru 2 tlakoměry, příslušná rychlospojková připojení, sada hadic se spojkami a velmi obsáhlá sada připojovacích adaptérů. Obal může být i v jiném barevném provedení. Tento exkluzivní produkt Přístroj pro měření tlaku paliva u systémů vstřikování benzinu – QUATROS QS30182 máte možnost koupit rovnou tu na stránkách v kategorii vstřikování. Vyhledejte si parádní zboží ve zmiňované rubrice ve výprodejové akci.

Hodně prodávaný produkt Přístroj pro měření tlaku paliva u systémů vstřikování benzinu - QUATROS QS30182 od naší známé značky QUATROS máte možnost pořídit právě trvale výhodně! Akční cena již od 3 709 Kč.