Přístroj pro plnění a odvzdušňování chladicích systémů motorů

Přístroj pro plnění a odvzdušňování chladicích systémů motorů od značky se zárukou kvality Genborx snadno můžete získat u... více informací »
Přístroj pro plnění a odvzdušňování chladicích systémů motorů
Značka: Genborx
4 852 Kč5 106 Kč Sleva -4%
Přejít do obchodu »
Přístroj pro plnění a odvzdušňování chladicích systémů motorů od značky se zárukou kvality Genborx snadno můžete získat u...

Přístroj pro plnění a odvzdušňování chladicích systémů motorů od značky se zárukou kvality Genborx snadno můžete získat u nás nyní opravdu výhodně. Přístroj pro plnění a odvzdušňování chladicích systémů motorů belgického dodavatele Hubitools se dodává jako sestava v plastovém kufříku.sestava obsahuje pistolovou pumpu s tlakoměrem, hadičku s koncovkou pro univerzální adaptér,použitím přístroje se zabrání vniknutí vzduchu do chladicího systému motorů při plnění chladicí kapaliny a to díky technologii hlubokého podtlaku,univerzální, víceúčelový pryžový adaptér tvaru kužele pro připojení na vyrovnávací/zásobní nádržku umožňuje obejít se bez řady jednotlivých klasických adaptérů,plnění a odvzdušnění chladicího systému motoru je jednoduché a rychlé. !Videoukázka!Tento levný produkt Přístroj pro plnění a odvzdušňování chladicích systémů motorů získáte právě zde na našem webu v kategorii diagnostika. Pořiďte si ostatní produkty z této známé sekce za super ceny.

Tento kvalitní a levný kus Přístroj pro plnění a odvzdušňování chladicích systémů motorů od značky s dlouholetou historií Genborx můžete pořídit právě dnes ve slevě! Zboží pořídíte teď u nás za 4 852 Kč.