Přístroj pro výměnu oleje v automatických převodovkách GD-505 Automatic

Přístroj pro výměnu oleje v automatických převodovkách GD-505 Automatic od skvělého výrobce Genborx seženete zde za super cenu.... více informací »
Přístroj pro výměnu oleje v automatických převodovkách GD-505 Automatic
Značka: Genborx
39 507 Kč43 897 Kč Sleva -10%
Přejít do obchodu »
Přístroj pro výměnu oleje v automatických převodovkách GD-505 Automatic od skvělého výrobce Genborx seženete zde za super cenu....

Přístroj pro výměnu oleje v automatických převodovkách GD-505 Automatic od skvělého výrobce Genborx seženete zde za super cenu. Pojízdný přístroj pro výměnu oleje v automatických převodovkách umožňuje v automatickém procesu odebrání opotřebeného oleje z automatických převodovek, jejich proplach a naplnění novým olejem.přístroj pracuje automaticky, takže výměnu oleje podle předpisu výrobců lze provést velmi kvalitně, snadno a rychle, bez námahy, při zachování nezbytné čistotypřipojení se zpravidla provádí na vývody nebo vedení automatické převodovky k chladiči oleje, k tomu slouží speciální připojovací hadicepřístroj se skládá z pojízdné skříně se zásobníky pro opotřebený i nový olej, elektroniky a ovládacího pultu s přehledným LCD-displejem v horní částiautomatická identifikace směru proudění olejeskleněné monitorovací trubičky s akrylovou ochranou pro opotřebovaný a nový olej na čelním panelusledování opotřebeného a nového oleje přes monitorovací okénkoodnímatelný držák hadicunikátní tryska zabraňující dalšímu úniku oleje, i když mechanik zapomene zavřít ventilspeciální design zadních dveří skříně umožňuje získat ukládací prostory pro nářadí i dílysoučástí dodávky je příslušenství, které tvoří připojovací a propojovací adaptéryvysoká provozní spolehlivost, nenáročná údržba, dlouhá životnostvylepšená verze osvědčeného přístroje používaného v řadě českých autoservisů Parametry:napájení olejové čerpadlo zásobník oleje přesnost výměny jemnost filtrace hluk provozní teplota relativní vlhkost     rozměry hmotnost230 V / 50 Hz 140 W 25 l ± 100 ml 5 µm < 70 dB(A) -20°C až +60°C < 85 % 560 x 530 x 1050 mm 61 kg Ve slevě produkt Přístroj pro výměnu oleje jde získat nyní tady a teď na našem webu ve známé kategorii pneumatické atf plničky! Získejte zcela nové produkty z naší rubriky na pár kliknutí. To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. Mrkněte na další kvalitní produkty značky Genborx. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Přístroj pro výměnu oleje v automatických převodovkách GD-505 Automatic od našeho předního výrobce Genborx lze nakoupit nyní extra se slevou. Nyní zakoupíte za 39 507 Kč.