Přístroj pro výměnu oleje v automatických převodovkách TC-200

Přístroj pro výměnu oleje v automatických převodovkách TC-200 od oblíbené značky se zárukou kvality Magneti Marelli máte... více informací »
Přístroj pro výměnu oleje v automatických převodovkách TC-200
46 538 Kč52 884 Kč Sleva -11%
Přejít do obchodu »
Přístroj pro výměnu oleje v automatických převodovkách TC-200 od oblíbené značky se zárukou kvality Magneti Marelli máte...

Přístroj pro výměnu oleje v automatických převodovkách TC-200 od oblíbené značky se zárukou kvality Magneti Marelli máte možnost najít právě teď u nás za příznivou cenu! Pojízdný přístroj pro výměnu oleje v automatických převodovkách Magneti Marelli TC-200Přístroj umožňuje v poloautomatickém procesu odebrání opotřebeného oleje z automatických převodovek, jejich proplach / čištění a naplnění novým olejem na doporučenou úroveň výrobce. Výměna je díky tomu snadná, rychlá a čistá.Komplet se skládá z pojízdné skříně se zásobníky pro opotřebený i nový olej, pneumatické části a ovládacího pultu v horní části.Dodáváno bez adaptérů.Moderní, kvalitní a snadno ovladatelný stroj od světoznámé italské firmy.Rozměry: 650 x 520 x 1160 mm Hmotnost: 60 kg
Kvalitní a levný produkt lze nakoupit nyní na našem webu v rubrice pneumatické atf plničky! Nyní získáte oblíbené zboží ze zmíněné kategorie za výborné peníze! V očích zákazníků populární značka Magneti Marelli vám představuje velmi kvalitní zboží.! Přesvědčte se. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty od výrobce Magneti Marelli. Najdete je níže na této stránce.

Hodně žádaný kousek Přístroj pro výměnu oleje v automatických převodovkách TC-200 od spolehlivého výrobce Magneti Marelli máte možnost dostat bezpečně online za výprodejovou cenu! Nyní za akční cenu 46 538 Kč.