Přístroj pro zjištění netěsností ve válcích motorů – QUATROS QS30185

Přístroj pro zjištění netěsností ve válcích motorů - QUATROS QS30185 od známého výrobce QUATROS k dostání právě teď v... více informací »
Přístroj pro zjištění netěsností ve válcích motorů - QUATROS QS30185
Značka: QUATROS
1 124 Kč1 183 Kč Sleva -4%
Přejít do obchodu »
Přístroj pro zjištění netěsností ve válcích motorů - QUATROS QS30185 od známého výrobce QUATROS k dostání právě teď v...

Přístroj pro zjištění netěsností ve válcích motorů – QUATROS QS30185 od známého výrobce QUATROS k dostání právě teď v nabídce téměř zdarma! Diagnostický přístroj umožňující zjištění ztráty tlaku ve spalovacím prostoru motorů na základě unikajícího vzduchu různými netěsnostmi. Poměrně snadno tak lze zjistit např. podpálené ventily, netěsné pístní kroužky, vadná těsnění pod hlavou atd. bez nákladné demontáže. Přístroj se na spalovací prostor napojuje zpravidla přes otvor pro zapalovací či žhavicí svíčku. Daný prostor se natlakuje přes přístroj stlačeným vzduchem a následně měří pokles tlaku. Barevně rozlišená stupnice tlakoměru charakterizuje, zda je těsnost v pořádku nebo naopak a v jaké míře. Připojovací hadice je opatřena závitovým adaptérem (M14x1,25 a M12x1,25).Tento typ má dva tlakoměry (0-10 bar). Druhý tlakoměr patří k vestavěnému regulátoru tlaku. To znamená, že pomocí tohoto regulátoru s tlakoměrem lze nastavit požadovaný tlaku vzduchu, kterým se plní spalovací prostor (zpravidla kolem 1 bar).Obal může být i v jiném barevném provedení. Povedený produkt Přístroj pro zjištění netěsností ve válcích motorů – QUATROS QS30185 najdete přímo tu na našem webu ve známé rubrice diagnostika. Pořiďte si parádní produkty z naší sekce za mimořádně nízkou cenu. To však není všechno, naše nabídka je široká! Máme v nabídce však také další prověřené produkty od výrobce QUATROS. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Zcela unikátní produkt Přístroj pro zjištění netěsností ve válcích motorů - QUATROS QS30185 od skvělého a známého výrobce QUATROS snadno můžete najít zrovna dneska pořád výhodně. Nyní pořídíte za super cenu 1 124 Kč.