Přístroj pro zkoušení přeplňování (turbo) a sání motorů nákladních vozidel

Přístroj pro zkoušení přeplňování (turbo) a sání motorů nákladních vozidel od značky s dobrým jménem Hubitools seženete v... více informací »
Přístroj pro zkoušení přeplňování (turbo) a sání motorů nákladních vozidel
Značka: Hubitools
4 852 Kč5 106 Kč Sleva -4%
Přejít do obchodu »
Přístroj pro zkoušení přeplňování (turbo) a sání motorů nákladních vozidel od značky s dobrým jménem Hubitools seženete v...

Přístroj pro zkoušení přeplňování (turbo) a sání motorů nákladních vozidel od značky s dobrým jménem Hubitools seženete v aktuální nabídce ve výprodejové akci. Přístroj pro zkoušení těsnosti turbo-systémů a sání motorů nákladních automobilů, autobusů apod. belgického dodavatele Hubitools se dodává jako sada v plastovém kufříku.- mm až 130 mm,víčka mají hrubý povrch pro lepší osazení v hadicích,použití přístroje/sady umožňuje natlakování celého turbo-systému a sacího traktu a tím snadnější i rychlejší zjištění netěsností. Tento kvalitní a levný kus lze zakoupit ještě tu v populární sekci diagnostika. Připravili jsme další produkty ve zmíněné kategorii za outletovou cenu! U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás také další prověřené kousky od značky Hubitools. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Hubitools má k dispozici vynikající produkty.!

Oblíbený a akční výrobek Přístroj pro zkoušení přeplňování (turbo) a sání motorů nákladních vozidel od společnosti se zárukou kvality Hubitools můžete pořídit právě nyní za báječnou cenu. Aktuálně v akci za 4 852 Kč.