Přístroj pro zkoušení těsnosti systémů přeplňování (turbo) a sání motorů HU12012

Přístroj pro zkoušení těsnosti systémů přeplňování (turbo) a sání motorů HU12012 od předního výrobce Hubitools máte... více informací »
Přístroj pro zkoušení těsnosti systémů přeplňování (turbo) a sání motorů HU12012
Značka: Hubitools
4 582 Kč4 823 Kč Sleva -4%
Přejít do obchodu »
Přístroj pro zkoušení těsnosti systémů přeplňování (turbo) a sání motorů HU12012 od předního výrobce Hubitools máte...

Přístroj pro zkoušení těsnosti systémů přeplňování (turbo) a sání motorů HU12012 od předního výrobce Hubitools máte možnost získat na našich stránkách teď právě levně. Přístroj pro zkoušení těsnosti turbo-systémů a sání motorů belgického dodavatele Hubitools se dodává jako sada v plastovém kufříku.sada obsahuje měřicí přístroj s tlakoměrem a integrovaným regulátorem pro lepší identifikaci netěsností a 8 kónických víček o průměru 35 mm až 90 mm,víčka mají hrubý povrch pro lepší osazení v hadicích,použití přístroje/sady umožňuje natlakování celého turbo-systému a sacího traktu a tím snadnější i rychlejší zjištění netěsností. !Videoukázka!
Unikátní a žádaný kousek Přístroj pro zkoušení těsnosti systémů přeplňování (turbo) a sání motorů HU12012 naleznete prostě tady a teď na našich stránkách v rubrice diagnostika! Pořiďte si podobné produkty z naší sekce za extra cenu!

Tento velmi žádaný produkt Přístroj pro zkoušení těsnosti systémů přeplňování (turbo) a sání motorů HU12012 od přední společnosti Hubitools máte možnost nakoupit momentálně pořád výhodně. Právě nyní za skvělou cenu 4 582 Kč.