Spotovačka pro opravy hliníkových karosérií IMS SPOT ALU FV

Spotovačka pro opravy hliníkových karosérií IMS SPOT ALU FV od spolehlivé značky IMS Welding pohodlně pořídíte již dnes... více informací »
Spotovačka pro opravy hliníkových karosérií IMS SPOT ALU FV
Značka: IMS Welding
33 414 Kč35 172 Kč Sleva -4%
Přejít do obchodu »
Spotovačka pro opravy hliníkových karosérií IMS SPOT ALU FV od spolehlivé značky IMS Welding pohodlně pořídíte již dnes...

Spotovačka pro opravy hliníkových karosérií IMS SPOT ALU FV od spolehlivé značky IMS Welding pohodlně pořídíte již dnes skutečně levně! Spotovací přístroj, tzv. spotovačka, na opravu hliníkových (aluminiových) částí karosérií aut pomocí vytahovacích kolíčků M4 – IMS SPOT ALU FVSpeciální model určený pro práci s hliníkovými díly. Ideální např. pro práci na karosériích některých modelů vozidel Audi, Jaguar apod., jejichž opravy jsou jinak složité a velmi nákladné.Snadné použití: do spotovacího nástavce se vloží speciální vytahovací kolíček M4, který se pak naboduje na poškozený díl (svařování je extra rychlé a trvá 3 milisekundy). Promáčklina se pak např. pomocí vytahovacího můstku vytáhne. Bodování se spouští automaticky.Spotovačka je řízena mikroprocesorem, ovládá se pomocí přehledného panelu s digitálním displejem.  Technické parametry:Napájení: 230 V, 50/60 HzJištění: 5 AMax. výstupní proud: 7500 AHmotnost přístroje: 14 kgVe slevě kus Spotovačka pro opravy hliníkových karosérií IMS SPOT ALU FV můžete pořídit pohodlně tady u nás v populární sekci spotovačky! Prozkoumejte parádní zboží z této známé rubriky za extra cenu!

Velmi prodávaný produkt Spotovačka pro opravy hliníkových karosérií IMS SPOT ALU FV od populárního výrobce IMS Welding snadno pořídíte právě extra se slevou! Produkt momentálně prodáváme za 33 414 Kč.