Sací hadice pro čerpadlo na vodu, délka 7 m, se závity – Einhell Grey

Sací hadice pro čerpadlo na vodu, délka 7 m, se závity - Einhell Grey od značky Einhell seženete právě nyní za výprodejovou cenu.... více informací »
Sací hadice pro čerpadlo na vodu
Značka: Einhell
582 Kč
Přejít do obchodu »
Sací hadice pro čerpadlo na vodu, délka 7 m, se závity - Einhell Grey od značky Einhell seženete právě nyní za výprodejovou cenu....

Sací hadice pro čerpadlo na vodu, délka 7 m, se závity – Einhell Grey od značky Einhell seženete právě nyní za výprodejovou cenu. Hadice pro zahradní čerpadla, domácí a automatické vodárny, délka 700 cm, průměr 25 mm, plastová – Einhell GreyTvarově stálá sací hadice pro vedení užitkové vody. Díky přípojce o průměru 42 mm (1 1 palce) s vnitřním závitem, přiloženému adaptéru s vnitřním závitem 33,3 mm (1 palec) a plastové závitové spojce s vnějším závitem 33,3 mm (1 palec) je vhodná pro čerpadla i vodárny.Sada obsahuje adaptér s vnitřním závitem 33,3 mm (1 palec), plastovou závitovou spojku s vnějším závitem 33,3 mm (1 palec) a plastový sací koš s integrovaným zpětným ventilem.Vyrobeno z tvrdého plastu. Vlastnosti:- tvarově stálá nasávací hadice o průměru 25 mm- délka 7 m- přípojka 42 mm (1 1/4 palce) vnitřní závit- včetně adaptéru s vnitřním průměrem 33,3 mm (1 palec), plastové závitové spojky s vnějším závitem 33,3 mm (1 palec) a plastového sacího koše s integrovaným zpětným ventilem Logistická data:- délka: 320 mm- šířka: 320 mm- výška: 130 mm- hrubá hmotnost balení: 2 kg- hmotnost výrobku: 1,8 kg Levný produkt můžete sehnat právě tady u nás umístěný v kategorii zavlažování. Pořiďte si ještě jiné zboží z naší rubriky za výborné peníze! V očích zákazníků populární značka Einhell vám poskytuje skvělé produkty. Nabídka platí do vyprodání zásob! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás více kvalitních produktů od výrobce Einhell. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný produkt Sací hadice pro čerpadlo na vodu, délka 7 m, se závity - Einhell Grey od výrobce Einhell jednoduše pořídíte tady teď právě opravdu výhodně. Ve skvělé akci za 582 Kč.