Adaptér pro zvedání vozů Tesla 3, střední, pro dvousloupové a nůžkové zvedáky

Adaptér pro zvedání vozů Tesla 3, střední, pro dvousloupové a nůžkové zvedáky od dodavatele zboží BOCK jednoduše pořídíte... více informací »
Adaptér pro zvedání vozů Tesla 3
Značka: BOCK
2 540 Kč
Přejít do obchodu »
Adaptér pro zvedání vozů Tesla 3, střední, pro dvousloupové a nůžkové zvedáky od dodavatele zboží BOCK jednoduše pořídíte...

Adaptér pro zvedání vozů Tesla 3, střední, pro dvousloupové a nůžkové zvedáky od dodavatele zboží BOCK jednoduše pořídíte momentálně na webu skutečně výhodně! Zvedací adaptér pro umístění elektromobilu Tesla 3 na nůžkový nebo dvousloupový zvedák, střední rozměr pro podložky 120-140 mm – Ferdus 10.353Speciální přípravek značky BÖCK určený pro bezpečné zvednutí vozu – standardní gumové podložky většiny zvedáků jsou příliš široké pro zvedací body Tesly (zasahují do oblasti ochranného krytu a samotné baterie, čímž hrozí její poničení). Použití na dvousloupovém zvedáku:Adaptér se umístí přímo na gumovou podložku zvedáku (vhodný pro průměr 140-160 mm). Místo uprostřed adaptéru je zvedací bod. Po práci je adaptér lehce demontovatelný. Díky celkové výšce 13 mm je vhodný pro standardní i stroje se se zvýšenou zvedací kapacitou. Použití na nůžkovém zvedáku:Adaptér se umístí na gumový blok na zvedáku (vhodný pro bloky s průměrem do 140 mm). Vystouplý střed adaptéru musí být umístěn nad otvorem bodu zvedání. Pokud vzdálenost mezi autem a zvedací platformou zvedáku není dostatečná pro gumový blok a adaptér, doporučuje se pro najíždění použít rampa výšky 50 mm (kat. číslo 10.329). Použití na menším přenosném zvedáku:Adaptér se umístí na kovovou desku nebo gumovou podložku zvedáku (vhodný pro přenosné zvedáky s nosnou plochou o průměru 120-140 mm). Technické parametry:Hmotnost: 0,45 kgPoužití pro: podložky průměru 120-160 mmMateriál: vysoce pevná kovová deska a pogumovaná podložkaVe slevě tento výrobek Adaptér pro zvedání vozů Tesla 3, střední, pro dvousloupové a nůžkové zvedáky seženete nyní na webu umístěný v sekci zvedáky. Najděte si zcela nové zboží ve zmiňované sekci za výborné peníze!

Výjimečný a žádaný kousek Adaptér pro zvedání vozů Tesla 3, střední, pro dvousloupové a nůžkové zvedáky od výrobce s dlouholetou historií BOCK je k dispozici v naší internetové nabídce za super peníze! V akci za cenu 2 540 Kč.