Přípravek na rozpojení výfukového potrubí, průměr 35-70 mm – Condor

Přípravek na rozpojení výfukového potrubí, průměr 35-70 mm - Condor od značky s dlouholetou tradicí Condor lze koupit u nás ve... více informací »
Přípravek na rozpojení výfukového potrubí
Značka: Condor
2 313 Kč
Přejít do obchodu »
Přípravek na rozpojení výfukového potrubí, průměr 35-70 mm - Condor od značky s dlouholetou tradicí Condor lze koupit u nás ve...

Přípravek na rozpojení výfukového potrubí, průměr 35-70 mm – Condor od značky s dlouholetou tradicí Condor lze koupit u nás ve výhodné akci. Oddělovací přípravek na výfuky Condor 4567Určeno na snadné rozpojení zarezlého, zatuhlého či jinak obtížně oddělitelného výfukového potrubí. Robustní konstrukce umožňuje využití i pro pevné trubky.V sadě dodávány 4 výměnné čelisti – díky tomu je možný široký rozsah použití.Určeno pro výfukové trubky průměru 35 – 70 mmMax. šířka rozpojení: 120 mmDodáváno v plastovém kufříku.Kvalitní a praktický přípravek od známého německého výrobce. Kvalitní a žádaný produkt Přípravek na rozpojení výfukového máte možnost získat také tady na našem webu v oblíbené sekci výfukový systém. Vyhledejte si další produkty z této oblíbené kategorie ve výprodejové akci.

Unikátní produkt Přípravek na rozpojení výfukového potrubí, průměr 35-70 mm - Condor od oblíbené značky Condor pohodlně dostanete v naší nabídce napořád výhodně! V akci za cenu 2 313 Kč.