Pumpa vakuová, na měření a vytváření podtlaku, s příslušenstvím

Pumpa vakuová, na měření a vytváření podtlaku, s příslušenstvím od přední značky GEKO jednoduše najdete právě dnes za... více informací »
Pumpa vakuová
Značka: GEKO
721 Kč
Přejít do obchodu »
Pumpa vakuová, na měření a vytváření podtlaku, s příslušenstvím od přední značky GEKO jednoduše najdete právě dnes za...

Pumpa vakuová, na měření a vytváření podtlaku, s příslušenstvím od přední značky GEKO jednoduše najdete právě dnes za mimořádně nízkou cenu. Ruční podtlaková (vakuová) pumpička GEKO G01157Umožňuje vytvořit podtlak až -1 bar (-100 kPa / -100 inHg).Určena pro širokou škálu autoservisních prací: odvzdušňování brzd, kontrola podtlakových čidel a snímačů, kontrola škrticí klapky, ventilu recirkulace spalin, modulátoru tlaku v automatických převodovkách apod.Přístroj je vybaven manometrem kalibrovaným od 0 do -100 kPa a od 0 do -30 inHg.S ergonomicky tvarovanou rukojetí pro pohodlné a pevné uchopení.Obsah soupravy:- pumpa s manometrem- 2x ohebná hadička délky cca 530 mm- 1x ohebná hadička délky cca 90 mm- 1x ohebná hadička délky cca 80 mm- 1x ohebná hadička délky cca 70 mm- sada konektorů a zátek- nádržka + 2x víčko (jedno obyčejné, jedno s konektory)Upozornění: Při nasávání kapalin vždy použijte nádobku, provozní náplně se nesmí dostat do pumpy!

Hodně prodávaný výrobek Pumpa vakuová, na měření a vytváření podtlaku, s příslušenstvím od kvalitní společnosti GEKO dostanete u nás teď v akci! Nabídky již od 721 Kč.