Pumpa vakuová pro měření, vytváření podtlaku

Pumpa vakuová pro měření, vytváření podtlaku od kvalitní značky GEKO máte možnost dostat v aktuální nabídce za výborné... více informací »
Pumpa vakuová pro měření
Značka: GEKO
889 Kč
Přejít do obchodu »
Pumpa vakuová pro měření, vytváření podtlaku od kvalitní značky GEKO máte možnost dostat v aktuální nabídce za výborné...

Pumpa vakuová pro měření, vytváření podtlaku od kvalitní značky GEKO máte možnost dostat v aktuální nabídce za výborné peníze! Ruční vakuové čerpadlo, vakuová pumpa GEKO G01156Sada pro testování tlaku a podtlaku např. u podtlakového magnetického ventilu, MAP senzorů, palivové nádrže ap. Sada obsahuje přesný manometr pro testování a servis mnoha různých tlakových systémů v automobilech. Umožňuje odvzdušnit brzdy a testovat podtlakové systémy v automobilech.Lze využít i pro odvzdušnění brzdových systémů.Vytváření podtlaku -1 až 0 bar (-30 inHg až 0 inHg)Manometr od 0 do -760 mmHg (0 až -1 bar) / od 0 do -30 inHG (0 až -1 bar)Souprava obsahuje:1x kovová pumpička s manometrem2x elastická hadice, délka 530 mm2x elastická hadice, délka 100 mmSada svorek a konektorů1x nádržka, 2x víčkoSouprava balena v kufříku z tvrdého plastu.Pozor! Při nasávání kapalin vždy použijte nádobku, provozní náplně se nesmí dostat do pumpy!
Vysoce kvalitní kus Pumpa vakuová pro měření, vytváření podtlaku naleznete bez obtíží tady na našem webu v oblíbené sekci diagnostika! Máme pro vás nové zboží ze zmíněné kategorie za výhodnou cenu!

Designový produkt Pumpa vakuová pro měření, vytváření podtlaku od naší známé značky GEKO pohodlně pořídíte v aktuální nabídce za outletovou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 889 Kč.