Pumpička na huštění pneumatik, s manometrem

Pumpička na huštění pneumatik, s manometrem od značky s dlouholetou historií GEKO lze nakoupit zrovna dnes za outletovou cenu.... více informací »
Pumpička na huštění pneumatik
Značka: GEKO
456 Kč
Přejít do obchodu »
Pumpička na huštění pneumatik, s manometrem od značky s dlouholetou historií GEKO lze nakoupit zrovna dnes za outletovou cenu....

Pumpička na huštění pneumatik, s manometrem od značky s dlouholetou historií GEKO lze nakoupit zrovna dnes za outletovou cenu. Husticí pumpa na pneumatiky s manometrem GEKO PROFI G01280Rozsah tlaku: 0 – 8 barMaximální tlak: 11 barVýška: 530 mmDélka hadice 630 mmDvojitá koncovka hadice umožňuje připnutí na různé druhy ventilů.Hliníkové tělo zajišťuje delší životnost. Široká základna se stupačkami pro pohodlnou práci.Vhodné pro dohušťování pneumatik vozidel v autoservisu i domácí garáži.
Exkluzivní produkt můžete získat mimo jiné tady a teď na našem webu v sekci pneuhustiče. Vyhledejte si ostatní produkty z této kategorie za báječnou cenu!

Akční a ve slevě výrobek Pumpička na huštění pneumatik, s manometrem od populárního výrobce GEKO lze sehnat momentálně na našich stránkách až neuvěřitelně levně. Nyní pořídíte za super cenu 456 Kč.