Vůně do auta Organic plechovka s víčkem New Car 42 g

Vůně do auta Organic plechovka s víčkem New Car 42 g od značky s dlouholetou historií Natural Fresh k dostání právě za super cenu. Vůně do auta – osvěžovač vzduchu v kovové plechovce Organic New CarPraktický a moderní osvěžovač s intenzivním aroma nového vozu.Ideální do auta: víčko umožňuje otáčením regulovat sílu vůně. Parfém má navíc pevnou konzistenci, díky čemuž nehrozí nechtěné vylití kapaliny a následné poškození interiéru (poleptání, zabarvení atd.). Snadné umístění pod sedadlo, do držáku na nápoje, přihrádky ve dveřích atd.Hmotnost: 42 gramů
Hodně povedený kousek Vůně do auta Organic plechovka s víčkem lze nakoupit právě teď na webu v populární rubrice plechovky. Připravili jsme pro vás další výrobky ze zmíněné rubriky za internetové ceny!

Vůně do auta Organic plechovka s víčkem Vanilla 42 g

Vůně do auta Organic plechovka s víčkem Vanilla 42 g od známého předního výrobce Natural Fresh jde pořídit na našich stránkách teď právě až neuvěřitelně levně! Vůně do auta – osvěžovač vzduchu v kovové plechovce Organic VanillaPraktický a moderní osvěžovač s aroma vanilky.Ideální do auta: víčko umožňuje otáčením regulovat sílu vůně. Parfém má navíc pevnou konzistenci, díky čemuž nehrozí nechtěné vylití kapaliny a následné poškození interiéru (poleptání, zabarvení atd.). Snadné umístění pod sedadlo, do držáku na nápoje, přihrádky ve dveřích atd.Hmotnost: 42 gramů

Vůně do auta Organic plechovka s víčkem Cherry 42 g

Vůně do auta Organic plechovka s víčkem Cherry 42 g od kvalitní společnosti Natural Fresh jednoduše získáte zde teď za extra cenu. Vůně do auta – osvěžovač vzduchu v kovové plechovce Organic CherryPraktický a moderní osvěžovač s třešňovým aroma.Ideální do auta: víčko umožňuje otáčením regulovat sílu vůně. Parfém má navíc pevnou konzistenci, díky čemuž nehrozí nechtěné vylití kapaliny a následné poškození interiéru (poleptání, zabarvení atd.). Snadné umístění pod sedadlo, do držáku na nápoje, přihrádky ve dveřích atd.Hmotnost: 42 gramů Výjimečný produkt Vůně do auta Organic plechovka s víčkem Cherry 42 jde nakoupit již dnes tady u nás zařazený v kategorii plechovky! Získejte akční kusy ze zmíněné sekce na pár kliknutí.

Esenciální olej lemongrass 10 ml

Esenciální olej lemongrass 10 ml, pro aroma difuzér – SALOOS od společnosti s výborným jménem SALOOS máte možnost dostat zde za výhodnou cenu. Esenciální olej pro použití do aroma difuzérů (zvlhčovačů vzduchu), s vůní lemongrass (citronová tráva), lahvička 10 ml – SALOOSOsvěžující vůně povzbuzuje při dlouhodobém zatížení, napomáhá koncentraci, je vhodný do zakouřeného prostředí, má příznivé účinky při léčení výronů, otoků a pohmožděnin.Technické parametry:Obsah: 10ml Původ: Čína Nejprodávanější produkt dostanete aktuálně tady u nás v oblíbené rubrice aroma difuzéry! Nyní si můžete koupit skvělé kousky ze zmíněné rubriky za akční cenu!

Esenciální olej litsea cubeba 10 ml

Esenciální olej litsea cubeba 10 ml, pro aroma difuzér – SALOOS od známé společnosti SALOOS najdete aktuálně na webu pořád výhodně. Esenciální olej pro použití do aroma difuzérů (zvlhčovačů vzduchu), s vůní litsea cubeba – vavřín kubébový, lahvička 10 ml – SALOOSJe antidepresivní, podporuje koncentraci, čistí vzduch. Dobrá prevence před nákazou infekčními nemocemi, vhodná také do masážních přípravků na unavené nohy.Může zvyšovat fotosenzibilitu.Technické parametry:Obsah: 10 ml Původ: Čína
Velmi žádaný produkt máte možnost získat aktuálně na stránkách v sekci aroma difuzéry. Nyní si můžete vybrat další produkty ve zmiňované kategorii ve výprodejové akci!

Esenciální olej meduňka s citronellou 10 ml

Esenciální olej meduňka s citronellou 10 ml, pro aroma difuzér – SALOOS od výrobce SALOOS máte možnost najít v aktuální nabídce opravdu levně! Esenciální olej pro použití do aroma difuzérů (zvlhčovačů vzduchu), s vůní meduňky s citronellou, lahvička 10 ml – SALOOSAntidepresivní, vhodná při nespavosti a migréně, menstruačních bolestech, hojivá, snižuje krevní tlak. Podporuje pocení, snižuje horečku, pomáhá při zažívacích potížích, povzbuzuje srdeční činnost.Technické parametry:Obsah: 10 ml Původ: Indonésie
Tento neodolatelný kousek najdete mimo jiné na našem webu v rubrice aroma difuzéry! Nyní si můžete vybrat oblíbené výrobky z této známé kategorie za výhodnou cenu.

Aroma difuzér Stone

Aroma difuzér Stone, tmavé dřevo, 500 ml – SIXTOL od přední značky SIXTOL můžete koupit právě teď u nás za výhodné peníze. Aroma difuzer – zvlhčovač vzduchu Stone, design tmavého dřeva, objem 500 ml – Sixtol SX4008Vylaďte svůj domov do atmosféry pohody a klidu pomocí našeho elektrického zvlhčovače vzduchu. Vhodné pro aromaterapii, chromoterapii (terapie pomocí světla), vzhledem ke svému designu je tento přístroj i stylovým interiérovým doplňkem.Tento přístroj přemění vodu na jemnou vodní páru. Přidáte-li do vody pár kapek esenciálního oleje, elektrický aroma difuzér je působením ultrazvuku rozloží na jemné mikročástice, které provoní váš byt.Technické parametry:Objem zásobníku: 500ml Provozní napětí: DC 24V/0,5A / 220-240V 50/60hz Příkon: 12W Ultrasonická frekvence: 2,4MHz Rozměry: 199x120mm Odpařování: 45-60ml/hod Rozsah: 12-20m2 Hlučnost: <35dB Materiál: PP (Polypropylen), ABS Provoz difuzéru: 1H, 2H, 3H, ON nepřetržitý provoz Barva: tmavé dřevo Obsah balení:1x difuzér 1x odměrka na vodu 1x adaptér do sítě 1x štěteček Použití:Sejměte kryt difuzéru Připojte konektor napájecího adaptéru na spodní straně základny Ujistěte se, že je kabel napáječe vytažený ze zásuvky  Do nádobky nalijte vodu nejvýše po rysku max. hladiny pomocí odměrky Do vody můžete kápnout několik kapek esenciálního oleje, cca 2-3 kapky na 100 ml 6Nasaďte kryt difuzéru zpět Zapojte do zásuvky Stisknutím tlačítka ¨MIST¨ vyberete dobu provozu difuzéru (1H, 2H, 3H, ON nepřetržitý provoz). Tlačítkem HIGH/LOW nastavíte intenzitu páry. Vypnutí difuzéru učiníte stisknutím a držením tlačítka ¨MIST¨ Tlačítkem ¨LIGHT¨ si zvolíte barvu svícení Uveďte difuzér do chodu (při prvním spouštění může trvat výroba páry cca 3-10 min) Upozornění:Jako aroma používejte pouze přírodní esence bez jiných chemických látek Nenalévejte do přístroje horkou ani minerální vodu K výrobě páry se nepoužívají vytové tyčinky
Hodně žádaný produkt Aroma difuzér Stone, tmavé dřevo, 500 ml – SIXTOL lze zakoupit aktuálně tu ve známé rubrice aroma difuzéry! Nyní si můžete vybrat ještě ostatní produkty z naší sekce za super peníze!

Aroma difuzér Vulcan 350 ml

Super kus Aroma difuzér Vulcan 350 ml, tmavé dřevo – SIXTOL lze koupit bez problémů tady na našem webu umístěný v rubrice aroma difuzéry. Nyní si můžete pořídit nové produkty z této rubriky za nejnižší cenu!
Aroma difuzér Vulcan 350 ml, tmavé dřevo – SIXTOL originál od výrobce SIXTOL můžete získat právě dnes až neuvěřitelně levně. Aroma difuzér (zvlhčovač vzduchu) Vulcan 350 ml, v designu tmavého dřeva, pro domácnost a kancelář – SIXTOL SX4011Přístroj přeměňuje vodu na jemnou páru. Když se do vody přidá několik kapek esenciálního oleje, aroma difuzér je působením ultrazvuku rozloží na jemné mikročástice, které provoní kancelář i domácnost. Díky atraktivnímu designu s imitací tmavého dřeva je difuzér také stylový interiérový doplněk.Vhodné pro aromaterapii, chromoterapii (terapie pomocí světla). Barvu osvětlení na přístroji lze vybrat a nastavit napevno (celou dobu svítí jedna barva), na její automatickou změnu po určitém časovém intervalu, popř. ji zcela vypnout.Pro provoz tohoto aroma difuzéru nejsou třeba vatové tyčinky. Při zcela plné nádobce na vodu vydrží přístroj fungovat cca 6-8 hodin, po jejím odpaření se difuzér vypne.Technické parametry:Objem zásobníku: 350 mlProvozní napětí: DC 24 V/0,5 A / 110-250 V 50/60 hzPříkon: 12 WUltrasonická frekvence: 2,4 MHzRozměry: 167 x 220 mmOdpařování: 45-60 ml/hodRozsah: 12-20 m2Hlučnost:

Náustek pro alkohol tester

Náustek pro alkohol tester, balení 50 ks s osvědčenou značkou MDtools pořídíte u nás nyní za zcela nejnižší cenu! Náhradní výměnné náustky pro alkoholtestery (tzv. breathalyzery), sada 50 kusů v plastovém sáčku.Klasická jednorázová trubička pro tzv. „foukání do balónku“. Padesátikusové balení je vhodné např. pro firmy, kde se pravidelně kontroluje střízlivost většího počtu lidí.Vyrobeno v České republice z hygienicky nezávadného materiálu (polypropylen). Provedení a výrobní postup je chráněn jako průmyslový vzor v celé EU.
Tento velmi oblíbený produkt můžete získat lehce tady na našich stránkách v kategorii alkohol testery! Nyní můžete koupit zlevněné produkty ve zmiňované rubrice za mimořádně nízkou cenu!

Alkohol tester GTX Spectrum

Alkohol tester GTX Spectrum, elektrochemický senzor od našeho výrobce MDtools můžete získat aktuálně opravdu levně. Alkoholtester, tzv. breathalyzer, pro orientační dechovou zkoušku na alkohol v dechu, s elektrochemickým senzorem, v sadě s náustky a bateriemi – GTX SpectrumPřístroj určený pro rychlé a snadné orientační měření obsahu alkoholu v krvi pomocí dechové zkoušky (tzv. „foukání do balónku“). Velký rozsah měření 0,00 ‰ – 4,00 ‰, elektrochemická technologie a díky tomu vysoká přesnost zaručují skutečně spolehlivé použití.Snadná orientace díky velkému a dobře čitelnému displeji.Alkohol tester by měl být kalibrován jednou ročně nebo každých 500 měření, podle toho, co nastane dříve. Proto jsou provozní náklady GTX spectrum nižší než náklady polovodičových alkohol testerů. Technické parametry:- rozsah měření: 0,000-4 000 ‰- typ senzoru: elektrochemický- přesnost měření: +/- 0,06 ‰ při 0,5 ‰ při 25 ° C- možnost kalibrace: každých 12 měsíců nebo každých 500 měření- vyměnitelný senzor: ano / pouze v servisu- typ a počet baterií: dvě alkalické baterie AAA 1,5 V- vyžaduje náustek: ano- čistá hmotnost: 84 g s bateriemi- rozměry výrobku: 43x110x19 mm Konstrukce:- náustek- displej- statusová dioda- funkční tlačítko Obsah balení:- alkohol tester GTX Spectrum- krabice- baterie- návod v českém jazyce- 2x náustek

Alkohol tester AlcoZero

Alkohol tester AlcoZero, elektrochemický senzor – COMPASS od oblíbené značky se zárukou kvality COMPASS je k sehnání právě dnes za super peníze. Alkoholtester, tzv. breathalyzer, pro orientační dechovou zkoušku na alkohol, s elektrochemickým senzorem, bateriový pohon – COMPASS AlcoZeroUrčeno pro rychlé a snadné orientační měření obsahu alkoholu v krvi pomocí dechové zkoušky (tzv. „foukání do balónku“). Tester je vybaven účinným senzorem, který zaručuje zrychlený zahřívací proces, rychlou odezvu, přesné a stabilnější výsledky měření. Pracuje s rozsahem měření 0-4 ‰ alkoholu v krvi.Snadná orientace díky přehlednému displeji a signálními LED. Přístroj je opatřen autodiagnostickým systémem, který vyhodnocuje různé vlivy jako okolní teplota, stav baterií, nebo nutnost kalibrace alkoholtesteru.Napájeno pomocí 2 baterií AAA.Ideální jako doplněk do auta, na kolo a pro podobné příležitosti. Technické parametry:- senzor: elektrochemický (Smart Fuel Cell Sensor) – měřicí rozsah: 0,0 – 4,0 ‰ – doba zahřátí: 15-35 sec. – čas odezvy: 3-22 sec. – rozměry: 114 × 47 × 24 mm – hmotnost: 61,5 g (84 g s bateriemi) – baterie: 2x alkalické baterie AAA 1,5V (součást balení)
Unikátní a oblíbený výrobek seženete teď na stránkách v oblíbené rubrice alkohol testery! Nyní můžete najít akční zboží z této populární rubriky za outletovou cenu.

Alkohol tester AlcoZero2

Alkohol tester AlcoZero2, elektrochemický senzor, v kufříku – COMPASS od značky se zárukou kvality COMPASS najdete u nás nyní levně. Alkoholtester, tzv. breathalyzer, pro orientační dechovou zkoušku na alkohol, s elektrochemickým senzorem, bateriový pohon, v plastovém kufíku – COMPASS AlcoZero2Určeno pro rychlé a snadné orientační měření obsahu alkoholu v krvi pomocí dechové zkoušky (tzv. „foukání do balónku“). Tester je vybaven účinným senzorem, který zaručuje zrychlený zahřívací proces, rychlou odezvu, přesné a stabilnější výsledky měření. Pracuje s rozsahem měření 0-4 ‰ alkoholu v krvi.Snadná orientace díky přehlednému displeji a signálními LED. Přístroj je opatřen autodiagnostickým systémem, který vyhodnocuje různé vlivy jako okolní teplota, stav baterií, nebo nutnost kalibrace alkoholtesteru.Napájeno pomocí 1 baterie 9V.Dodáváno v kompaktním plastovém kufru pro snadné převážení a bezpečné uložení: ideální jako doplněk do auta, na kolo a pro podobné příležitosti. Technické parametry:- senzor: elektrochemický (Smart Fuel Cell Sensor) – měřicí rozsah: 0,0 – 4,0 ‰ – doba zahřátí: 15-35 sec. – čas odezvy: 3-22 sec. – rozměry: 125 × 55 × 24 mm- hmotnost: 79 g (125 g s bateriemi)- baterie: 1x alkalická 9V (součást balení)
Ve slevě tento kousek lze pořídit zrovna tady u nás v populární kategorii alkohol testery! Nyní si můžete vybrat vyjímečné kousky z této známé sekce za parádní cenu.

Náhradní náustek pro alkohol testery AlcoZero a AlcoZero2

Náhradní náustek pro alkohol testery AlcoZero a AlcoZero2, sada 2 ks – COMPASS od značky s dlouholetou historií COMPASS k dostání momentálně na webu pořád výhodně! Náustek pro přístroje na dechovou zkoušku alkoholu, sada 2 kusy v sáčku – CompassUrčeno pro alkohol testery Compass AlcoZero (kat. číslo 01905) a AlcoZero2 (kat. číslo 01907). Rozměr náustku: 16 x 40 x 11 mm
Výjimečný a žádaný produkt lze pořídit snadno na našem webu zařazený v sekci alkohol testery! Podívejte se na zlevněné produkty z této sekce za super peníze.

Alkohol tester - detekční trubička

Alkohol tester – detekční trubička, jednorázový – COMPASS od společnosti s dlouholetou tradicí COMPASS snadno najdete právě dnes se slevou! Alkoholtester – trubička pro orientační dechovou zkoušku na alkohol, jednorázový, 1 kus – CompassOrientační test na zjištění množství alkoholu ve vydechovaném vzduchu (tzv. foukání do balónku). Intenzita zabarvení náplně v trubičce je závislá na množství alkoholu v dechu. Zůstane-li detekční část nezabarvená, přístroj nezjistil v dechu alkohol. V případě jejího zabarvení je nutné odložit např. řízení auta, vykonávání určitých činností apod.Ideální jako bezpečnostní doplněk do auta, na kolo, na pracoviště apod.

Alkohol tester - detekční trubička

Alkohol tester – detekční trubička, jednorázový – COYOTE od známého předního výrobce COYOTE je k dispozici u nás nyní za rozumné peníze! Alkoholtester – trubička pro orientační dechovou zkoušku na alkohol, jednorázový, 1 kus – Coyote CY-877832Orientační test na zjištění množství alkoholu ve vydechovaném vzduchu (tzv. foukání do balónku). Umožňuje odhalit alkohol ještě před jízdou.Ideální jako bezpečnostní doplněk do auta, na kolo, na pracoviště apod.

Vatové tyčinky do aroma difuzérů Diamond Car

Vatové tyčinky do aroma difuzérů Diamond Car, 8 x 125 mm, sada 10 ks – SIXTOL od kvalitní společnosti SIXTOL je k dostání momentálně na webu za akční cenu. Náhradní vatové tyčinky pro nejběžnější aroma difuzéry, balení 10 kusů – SIXTOL SX4103Univerzální provedení pro mnoho typů zvlhčovačů vzduchu (např. pro Sixtol Diamond Car).Rozměr: 8 x 125 mmPoužití: možno použít pro všechny difuzéry s délkami tyčinek do 125 mm. Nejprve změřte délku originální tyčinky a poté novou zastřihněte na potřebnou délku. Tento nejprodávanější výrobek lze nakoupit právě zde tady na webu ve známé kategorii aroma difuzéry! Připravili jsme pro vás akční produkty z této kategorie za parádní cenu.

Kartáč na ráfky 28

Kartáč na ráfky 28,5 cm, pogumovará rukojeť od top značky APA jde získat aktuálně na webu za zcela nejnižší cenu! Speciální kartáč na umývání disků kol, délka 285 mm, s pogumovanou rukojetí – APA Silver BoyUrčen pro důkladné očištění ocelových i hliníkových – ALU (litých) ráfků vozidel. Díky speciální konstrukci a štětinám se dostane i mezi paprsky a odstraní z nich i odolné nečistoty (mastný prach z brzdových destiček, špínu z cest atd.).Díky madlu s gumovým potahem se dobře a pevně drží, v rukojeti je očko pro zavěšení. Technické parametry:- pracovní část (mycí plocha): 18×7 cm- celková délka: 28,5 cm- barva: stříbrná/černá/modrá
Nový produkt je k dostání teď tady na našem webu zařazený v sekci mytí aut. Vyberte si vyjímečné produkty z této sekce za mimořádně nízkou cenu.

Kartáč na ráfky 40 cm

Kartáč na ráfky 40 cm, pogumovaná rukojeť od přední společnosti APA lze nakoupit tady teď ve výprodejové akci! Speciální větší kartáč na umývání disků kol, délka 400 mm, s pogumovanou rukojetí – APA Silver DuoUrčen pro důkladné očištění ocelových i hliníkových – ALU (litých) ráfků vozidel. Díky speciální kulaté konstrukci a pevným štětinám se dostane i mezi paprsky a odstraní z nich i odolné nečistoty (mastný prach z brzdových destiček, špínu z cest atd.).Díky madlu s gumovým potahem se dobře a pevně drží, v rukojeti je očko pro zavěšení.Větší rozměr – vhodné i pro velká kola vozidel Offroad, SUV apod. Technické parametry:- pracovní část (mycí plocha): 24×8 cm- celková délka: 40 cm- barva: stříbrná/černá

Náhradní čistící štěteček k difuzérům Vulcan - SIXTOL

Náhradní čistící štěteček k difuzérům Vulcan – SIXTOL s osvědčenou značkou SIXTOL máte možnost dostat v naší internetové nabídce za mimořádně nízkou cenu! Náhradní čistící štěteček k difuzérům Vulcan, Palm, StoneTechnické parametryVhodné pro modely: Vulcan, Palm, Stone, Flower, Diamond Car Designový produkt máte možnost dostat jednoduše tady na webu umístěný v kategorii aroma difuzéry! Mrkněte na parádní výrobky z této sekce za super cenu.

Náhradní nálevka 150 ml k difuzérům Vulcan - SIXTOL

Designový kus Náhradní nálevka 150 ml k difuzérům lze sehnat rovněž tady u nás v populární sekci aroma difuzéry! Nyní pořídíte ještě jiné produkty ve zmiňované kategorii ve výhodné akci! Náhradní nálevka 150 ml k difuzérům Vulcan – SIXTOL od výrobce s dobrým jménem SIXTOL pohodlně nakoupíte zde ve výprodejové akci! Náhradní nálevka 150 ml k difuzérům Vulcan, Palm, StoneTechnické parametryObjem nálevky: 150 mlVhodné pro modely: Vulcan, Palm, Stone, Flower, Diamond Car

Esenciální oleje

Esenciální oleje, různé vůně, 50 ml – SALOOS od přední společnosti SALOOS jde pořídit momentálně v naši nabídce skutečně levně. Esenciální olej pro použití do aroma difuzérů (zvlhčovačů vzduchu), větší lahvička 50 ml – SALOOSRůzné vůně – vyberte si, jakou chcete!Kvalitní oleje pro vytvoření pohodové atmosféry v domácnosti, kanceláři, ale i autě. Stačí smíchat s vodou a nakapat do aroma difuzéru.Velká lahvička – olej vám vydrží déle! Ve slevě produkt jde koupit bez problémů tady u nás ve známé kategorii aroma difuzéry. Mrkněte na zlevněné produkty ze zmíněné kategorie za zcela nejnižší cenu!

Esenciální oleje

Esenciální oleje, různé vůně, 10 ml – SALOOS od populární značky SALOOS můžete sehnat právě nyní na našich stránkách trvale výhodně. Esenciální olej pro použití do aroma difuzérů (zvlhčovačů vzduchu), lahvička 10 ml – SALOOSRůzné vůně – vyberte si, jakou chcete!Kvalitní oleje pro vytvoření pohodové atmosféry v domácnosti, kanceláři, ale i autě. Stačí smíchat s vodou a nakapat do aroma difuzéru.

Esenciální olej Vánoční hvězda 10 ml

Esenciální olej Vánoční hvězda 10 ml, pro aroma difuzér – SALOOS od výrobce SALOOS máte možnost nakoupit v aktuální nabídce za extra cenu. Esenciální olej pro použití do aroma difuzérů (zvlhčovačů vzduchu), s vánoční vůní, lahvička 10 ml – SALOOSPříjemná vůně vytvářející pohodovou atmosféru.Technické parametry:Obsah: 10 ml

Esenciální olej pro děti 10 ml

Esenciální olej pro děti 10 ml, pro aroma difuzér – SALOOS od známého předního výrobce SALOOS je dostupný v naší online nabídce extra se slevou! Esenciální olej pro použití do aroma difuzérů (zvlhčovačů vzduchu), s vůní pro děti, lahvička 10 ml – SALOOSPříjemná vůně vytvářející pohodovou atmosféru.Technické parametry:Obsah: 10 ml
Designový produkt máte možnost koupit rovněž tu na stránkách ve známé sekci aroma difuzéry. Nyní pořídíte akční produkty z této populární sekce za zcela nejnižší cenu.

Esenciální olej podzimní osvěžení 10 ml

Esenciální olej podzimní osvěžení 10 ml, pro aroma difuzér – SALOOS od známé společnosti SALOOS máte možnost pořídit u nás nyní opravdu výhodně. Esenciální olej pro použití do aroma difuzérů (zvlhčovačů vzduchu), s vůní podzimní přírody, lahvička 10 ml – SALOOSPříjemná vůně vytvářející pohodovou atmosféru.Technické parametry:Obsah: 10 ml
Hodně oblíbený produkt Esenciální olej podzimní osvěžení 10 ml, pro aroma difuzér – SALOOS lze sehnat bezstarostně tady a teď na našich stránkách v rubrice aroma difuzéry. Připravili jsme pro vás ještě podobné produkty z naší sekce jednoduše online.

Esenciální olej pohádka Vánoc 10 ml

Tento neodolatelný produkt Esenciální olej pohádka Vánoc 10 ml, pro aroma difuzér – SALOOS lze zakoupit v pohodě tady na našem webu zařazený v kategorii aroma difuzéry! Vyberte si další výrobky z této rubriky jednoduše online.
Esenciální olej pohádka Vánoc 10 ml, pro aroma difuzér – SALOOS od dodavatele zboží SALOOS jednoduše můžete najít právě teď u nás trvale výhodně! Esenciální olej pro použití do aroma difuzérů (zvlhčovačů vzduchu), s vůní pohádky Vánoc, lahvička 10 ml – SALOOSPříjemná vůně vytvářející pohodovou atmosféru.Technické parametry:Obsah: 10 ml

Esenciální olej levandule 50 ml

Esenciální olej levandule 50 ml, pro aroma difuzér – SALOOS od společnosti s dlouholetou tradicí SALOOS můžete sehnat teď levně. Esenciální olej pro použití do aroma difuzérů (zvlhčovačů vzduchu), s levandulovou vůní, větší lahvička 50 ml – SALOOSPatří mezi nejpoužívanější silice, na kůži se může použít neředěná, uklidňuje, vhodná při nespavosti, bolestech hlavy, migréně, chřipce, dýchacích obtížích, má výrazné hojivé účinky, snižuje krevní tlak, účinná i proti molům.Technické parametry:Obsah: 50 mlPůvod: Francie
Tento oblíbený kus máte možnost nakoupit bezprostředně tady a teď na našem webu v populární kategorii aroma difuzéry. Nyní najdete ještě další kusy ve zmiňované sekci za výborné peníze!

Esenciální olej meduňka a citronella 50 ml

Esenciální olej meduňka a citronella 50 ml, pro aroma difuzér – SALOOS od oblíbené značky se zárukou kvality SALOOS naleznete nyní za výborné peníze! Esenciální olej pro použití do aroma difuzérů (zvlhčovačů vzduchu), s vůní meduňky s citronellou, větší lahvička 50 ml – SALOOSAntidepresivní, vhodná při nespavosti a migréně, menstruačních bolestech, hojivá, snižuje krevní tlak. Podporuje pocení, snižuje horečku, pomáhá při zažívacích potížích, povzbuzuje srdeční činnost.Technické parametry:Obsah: 50 mlPůvod: Indonésie

Esenciální olej nachlazení a imunita 10 ml

Esenciální olej nachlazení a imunita 10 ml, pro aroma difuzér – SALOOS od našeho známého výrobce SALOOS dostanete tady teď právě levně. Esenciální olej pro použití do aroma difuzérů (zvlhčovačů vzduchu), s vůní proti nachlazení a posilující imunitu, lahvička 10 ml – SALOOSPříjemná vůně s uvolňujícími účinky při nachlazení.Technické parametry:Obsah: 10 ml Neodolatelný výrobek Esenciální olej nachlazení a imunita můžete najít jednoduše tu na webu zařazený v kategorii aroma difuzéry! Připravili jsme pro vás zcela nové produkty z naší sekce za výhodné peníze.

Esenciální olej červený pomeranč 50 ml

Esenciální olej červený pomeranč 50 ml, pro aroma difuzér – SALOOS od značky SALOOS k dostání teď za rozumné peníze. Esenciální olej pro použití do aroma difuzérů (zvlhčovačů vzduchu), s vůní červeného pomeranče, větší lahvička 50 ml – SALOOSHarmonizuje psychiku, navozuje dobrou náladu, silně osvěžuje, vhodný do koupelí a na masáže.Může zvyšovat fotosenzibilitu.Technické parametry:Obsah: 50 mlPůvod: Itálie

Esenciální olej eukalyptus 50 ml

Esenciální olej eukalyptus 50 ml, pro aroma difuzér – SALOOS od naší známé značky SALOOS jednoduše naleznete právě teď za super peníze! Esenciální olej pro použití do aroma difuzérů (zvlhčovačů vzduchu), s vůní eukalyptu, větší lahvička 50 ml – SALOOSJeden z nejúčinnějších olejů při všech dýchacích obtížích, napomáhá hojení ran, podporuje koncentraci, má příznivé účinky na migrénu, čistí vzduch a patří k základním esencím v aromaterapii.Technické parametry:Obsah: 50 mlPůvod: Čína
Tento výjimečný kus je dostupný právě zde tady u nás v kategorii aroma difuzéry. Připravili jsme pro vás ještě podobné produkty z naší rubriky za extra cenu!

Esenciální olej finská směs 10 ml

Esenciální olej finská směs 10 ml, pro aroma difuzér – SALOOS od společnosti s úžasnou pověstí SALOOS najdete v naší aktuální nabídce za mimořádně nízkou cenu! Esenciální olej pro použití do aroma difuzérů (zvlhčovačů vzduchu), s vůní finské směsi, lahvička 10 ml – SALOOSPříjemná vůně vytvářející pohodovou atmosféru.Technické parametry:Obsah: 10 ml
Oblíbený a akční produkt Esenciální olej finská směs 10 ml, jde koupit pohodlně tu na webu zařazený v sekci aroma difuzéry! Najděte si další kusy z naší kategorie ve výhodné akci!

Esenciální olej borovice 10 ml

Tento levný produkt Esenciální olej borovice 10 ml, pro aroma difuzér – SALOOS máte možnost najít právě zde tady na našich stránkách v oblíbené sekci aroma difuzéry! Prozkoumejte skvělé produkty ve zmiňované rubrice za extra cenu. Esenciální olej borovice 10 ml, pro aroma difuzér – SALOOS od skvělé značky SALOOS pohodlně dostanete zde nyní za skvělou cenu! Esenciální olej pro použití do aroma difuzérů (zvlhčovačů vzduchu), s vůní borovice, lahvička 10 ml – SALOOSJe antiseptická, dezinfikuje a čistí vzduch. Pomáhá při nachlazení, rýmě, je vhodná do koupele při svalové únavě a do saunových směsí.Technické parametry:Obsah: 10 ml Původ: Východní Evropa

Esenciální olej cedrové dřevo 50 ml

Esenciální olej cedrové dřevo 50 ml, pro aroma difuzér – SALOOS od oblíbené značky se zárukou kvality SALOOS je dostupný zde nyní za parádní cenu. Esenciální olej pro použití do aroma difuzérů (zvlhčovačů vzduchu), s vůní cedrového dřeva, větší lahvička 50 ml – SALOOSJe antiseptické, vhodné při rýmě, bronchitidě, posiluje dýchání, uklidňuje a harmonizuje psychiku, působí jako repelent.Nepoužívat v těhotenství.Technické parametry:Obsah: 50 mlPůvod: Indie

Vůně do auta Tulip 6th Sense Coffee

Vůně do auta Tulip 6th Sense Coffee od našeho výrobce Natural Fresh snadno můžete pořídit momentálně na našich stránkách v akci! Vůně do auta – osvěžovač vzduchu pro zavěšení Tulip 6th Sense CoffeeOblíbené závěsné vonítko s velmi příjemným aroma kávy.Vyrobené ze směsi přírodních a syntetických vůní, celulóza je recyklovaná a vyrábí se v souladu s normami na ochranu životního prostředí s certifikací FSC.Vhodné pro auto, domov, kanceláře, veřejné prostory apod.
Žádaný produkt můžete dostat zrovna tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii vůně do auta. Najděte si ještě jiné produkty z této sekce za super peníze!

Vůně do auta Tulip 6th Sense New Car

Vůně do auta Tulip 6th Sense New Car od oblíbené značky Natural Fresh k dostání právě až neuvěřitelně levně. Vůně do auta – osvěžovač vzduchu pro zavěšení Tulip 6th Sense New CarOblíbené závěsné vonítko s příjemným a oblíébeným aroma nového auta.Vyrobené ze směsi přírodních a syntetických vůní, celulóza je recyklovaná a vyrábí se v souladu s normami na ochranu životního prostředí s certifikací FSC.Vhodné pro auto, domov, kanceláře, veřejné prostory apod. Tento skvělý produkt lze nakoupit zrovna tady u nás umístěný v rubrice vůně do auta! Prozkoumejte ještě podobné výrobky z této rubriky za výprodejovou cenu.

Vůně do auta Prestige Sweet Vanilla

Vůně do auta Prestige Sweet Vanilla od skvělé a známé značky Natural Fresh seženete ještě dnes za výprodejovou cenu. Vůně do auta – osvěžovač vzduchu pro zavěšení Prestige Sweet VanillaModerní vonítko s tradičně oblíbeným aroma vanilky v atraktivním designu.Vyrobeno s pomocí nanotechnologií – parfém se odpařuje pomaleji a rovnoměrněji. Díky tomu vydrží vás vůz vonět příjemněji a déle, než s klasickým „stromečkem“.

Vůně do auta Prestige Syberian Ice

Vůně do auta Prestige Syberian Ice od skvělého a známého výrobce Natural Fresh snadno seženete aktuálně za outletovou cenu. Vůně do auta – osvěžovač vzduchu pro zavěšení Prestige Syberian IceModerní vonítko v atraktivním designu s chladivým aroma evokující led.Vyrobeno s pomocí nanotechnologií – parfém se odpařuje pomaleji a rovnoměrněji. Díky tomu vydrží vás vůz vonět příjemněji a déle, než s klasickým „stromečkem“. Výjimečný a žádaný produkt Vůně do auta Prestige Syberian Ice lze nakoupit bezstarostně tu na stránkách v kategorii vůně do auta! Nyní můžete koupit ještě podobné zboží z naší rubriky za skvělou cenu.

Vůně do auta Prestige The Renegade

Unikátní a žádaný produkt jde koupit právě tady na našich stránkách zařazený v rubrice vůně do auta! Prozkoumejte akční kusy z této kategorie za nejlepší ceny!
Vůně do auta Prestige The Renegade od populární značky Natural Fresh pořídíte tady teď právě v akci! Vůně do auta – osvěžovač vzduchu pro zavěšení Prestige The RenegadeModerní vonítko s energickou vůní v atraktivním designu.Vyrobeno s pomocí nanotechnologií – parfém se odpařuje pomaleji a rovnoměrněji. Díky tomu vydrží vás vůz vonět příjemněji a déle, než s klasickým „stromečkem“.

Vůně do auta Prestige Love Potion

Vůně do auta Prestige Love Potion od skvělé značky Natural Fresh máte možnost najít u nás za extra cenu! Vůně do auta – osvěžovač vzduchu pro zavěšení Prestige Love PotionModerní vonítko se smyslným aroma v atraktivním designu.Vyrobeno s pomocí nanotechnologií – parfém se odpařuje pomaleji a rovnoměrněji. Díky tomu vydrží vás vůz vonět příjemněji a déle, než s klasickým „stromečkem“.
Tento oblíbený produkt Vůně do auta Prestige jde sehnat nyní tu zařazený v sekci vůně do auta. Nyní si můžete vybrat ještě ostatní produkty z naší sekce za nejlepší ceny!