Zrcátko

Zrcátko, hák a magnet k endoskopu – BGS 63246 originál od značky BGS technic dostanete zde téměř zdarma! Pro endoskop BGS č. 63245.90° stranové zrcátko.
Vysoce kvalitní produkt Zrcátko, hák a magnet lze nakoupit již dnes u nás umístěný v kategorii endoskopy! Nyní můžete získat kvalitní výrobky z této populární rubriky z pohodlí domova.

Zapisovací/registrační štítky 10-40 bar (100 ks) pro kompres. MotoMeter Diesel

Zapisovací/registrační štítky 10-40 bar (100 ks) pro kompres. MotoMeter Diesel od kvalitní značky MotoMeter můžete koupit tady teď za skvělou cenu! 100 ks zapisovacích štítků do kompresiometru pro vznětové motory MotoMeter Diesel, rozsah 10-40 bar.
Tento velmi oblíbený produkt Zapisovací/registrační štítky 10-40 bar (100 ks) pro kompres. MotoMeter Diesel lze získat bez obtíží na našem webu umístěný v rubrice příslušenství ke kompresiometrům. Mrkněte na ještě další produkty ze zmíněné rubriky za výborné peníze!

Zapisovací/registrační štítky 10-60 bar (100 ks) pro kompres. MotoMeter Diesel

Zapisovací/registrační štítky 10-60 bar (100 ks) pro kompres. MotoMeter Diesel od značky s tradicí a dobrou pověstí MotoMeter jde získat tady a teď levně. 100 ks zapisovacích štítků do kompresiometru pro vznětové motory MotoMeter Diesel, rozsah 10-60 bar.
Často hledaný výrobek Zapisovací/registrační štítky 10-60 bar (100 lze pořídit právě nyní tu na našich stránkách v populární sekci příslušenství ke kompresiometrům. Nyní můžete koupit parádní zboží ve zmiňované sekci z pohodlí domova.

Zapisovací/registrační štítky 3

Nový výrobek je k sehnání ještě tady u nás ve známé sekci příslušenství ke kompresiometrům! Nyní můžete najít unikátní produkty ze zmíněné sekce za skvělou cenu! Zapisovací/registrační štítky 3,5-17,5 bar (100 ks) pro kompres. MotoMeter Otto od této skvělé značky MotoMeter snadno můžete pořídit momentálně na našich stránkách skutečně levně! 100 ks zapisovacích štítků do registračního kompresiometru pro zážehové motory MotoMeter Otto, rozsah 3,5-17,5 bar.

Vakuometr + tester tlaku a podtlaku paliva - QUATROS QS30190

Vakuometr + tester tlaku a podtlaku paliva – QUATROS QS30190 od odblíbeného výrobce QUATROS lze zakoupit momentálně ve výhodné akci. Vakuometr + tester tlaku palivové soustavyRozsah měřáku do přetlaku: 0-0,7 Bar ( 0-10 Psi ) Podtlak: 0-70 cm/Hg vacSada obsahuje hadičku a redukce pro univerzální použití Vysoce kvalitní produkt lze pořídit bezstarostně tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii vstřikování! Vyberte si parádní kousky ve zmíněné kategorii na pár kliknutí!

Tlakový a podtlakový přístroj pro zkoušení chlazení a topení - VIGOR V1963

Tlakový a podtlakový přístroj pro zkoušení chlazení a topení – VIGOR V1963 od společnosti s dlouholetou tradicí Vigor lze zakoupit bezpečně online za mimořádně nízkou cenu. Univerzální tlakový a podtlakový přístroj pro zkoušení chlazení a topení (27-dílná sada) v plastovém kufříku. kompletní sada pro servisní práce na chladicím systémů a topenívelký počet adaptérů umožňuje zkoušet téměř všechny automobily s vodou chlazenými motory,3 funkce: kontrola těsnosti chladičů, plnění a čištěnízkoušení ztráty tlaku / netěsnosti s využitím tlakoměrupři plnění systému se využije vakuabezproblémové plnění chlazení i větších motorůrozsah měření: 0 – 2,5 barSada obsahuje: 1 ks ruční tlaková/podtlaková pumpa s manometrem, s hadičkou s rychlospojkou na adaptéry a s odpouštěcím ventilem (V3729)1 ks zkušební uzávěr/víčko/adaptér, černý, R123, R1241 ks zkušební uzávěr/víčko/adaptér, modrý, R123, R1251 ks bajonetový adaptér č. 3, velký1 ks bajonetový adaptér č. 4, střední1 ks bajonetový adaptér č. 5, malý11 ks šroubovacích adaptérů s vnitřními závity M42x2,5 mm, M42x3,0 mm, M45x3,0 mm (dutý), M46x3,0 mm, M48x2,5 mm, M48x4,0 mm, M50x2,5 mm, M50x2,5 mm (dutý), M50x3,0 mm, M52x3,0 mm, M60x4,0 mm3 ks šroubovacích adaptérů s vnějšími závity M34x3,0 mm, M58x3,0 mm, M62x3,0 mm1 ks podtlaková plnicí jednotka s tlakoměrem (V4202)1 ks adaptér/gumový kužel, 45 – 14 mm, délka 75 mm1 ks teploměr 0 – 220°C. Tento kvalitní kus Tlakový a podtlakový přístroj pro zkoušení chlazení a topení pořídíte právě nyní na webu zařazený v rubrice diagnostika! Nyní můžete koupit parádní výrobky z této populární sekce na pár kliknutí.

Testovací sada chladící soustavy 14 dílů

Testovací sada chladící soustavy 14 dílů od naší známé značky BGS technic jednoduše pořídíte na našich stránkách teď právě za báječnou cenu. Pumpička s manometrem 0 – 2,5 bar.Teploměr.Adaptéry pro VW, BMW, Audi, Ford, GM, Opel, MB, Rover, Saab, Jaguar,Volvo, Citroën, Renault, Fiat, Peugeot, Alfa, Jeep, Honda, Toyto, Suzuki, Mitsubishi,Nissan, Mazda, Subaru, Isuzu, Lexus a další. Nejprodávanější produkt Testovací sada chladící soustavy 14 jde získat bez obtíží tu na stránkách v oblíbené sekci diagnostika chladícího systému. Nyní můžete získat nové kusy ze zmíněné kategorie za nejlepší ceny!

Testovací sada chladící soustavy 24 dílů - BGS 8098

Testovací sada chladící soustavy 24 dílů – BGS 8098 od dodavatele kvalitních produktů BGS technic pořídíte právě teď v naší nabídce za outletovou cenu. Pumpička s manometrem 0 – 2,5 bar.Teploměr.Velký rozsah adptérů pro VW, BMW, Audi, Ford, GM, Opel, MB, Rover, Saab, Jaguar, Volvo, Citroën, Renault, Fiat, Peugeot, Alfa, Jeep, Honda, Toyto, Suzuki, Mitsubishi, Nissan, Mazda, Subaru, Isuzu, Lexus, Mercedes A-Klasse; BMW E60, E63, E64, E65; VW Sharan 1.8, 2.8;Toyota RAV 4, Previa a další..

Tester vstřikovačů COMMON RAIL - Bosch

Tester vstřikovačů COMMON RAIL – Bosch, Siemens, Denso, Delphi – QUATROS QS30183 od kvalitní společnosti QUATROS jednoduše seženete zrovna dneska za mimořádně nízkou cenu! Přístroj – tester na diagnostiku vstřikování paliva v dieselových motorech se systémem Common Rail, pro max. 6 válců, v plastovém kufříku – QUATROS QS30183Speciální přípravek na odhalení ucpání, opotřebení a dalších závad na tzv. vstřicích značek Bosch, Siemens, Denso a Delphi, montovaných do širokého spektra moderních vozidel se vznětovými (naftovými) motory.Měření se provádí porovnáním průtoku na zpětném vedení (přepadu) vstřikovačů, na které se přípravek připojí pomocí konektorů. Množství paliva odváděného přepadovým vedením musí být přibližně stejné, v případě velkých rozdílů mezi hladinami v testovacích lahvičkách je na místě důkladná kontrola. Upozornění: kufr může být v různém barevném provedení podle aktuální dodávky!
Velmi oblíbený produkt Tester vstřikovačů COMMON RAIL – Bosch, Siemens, Denso, Delphi – QUATROS QS30183 je k sehnání mimo jiné na našich stránkách ve známé rubrice vstřikování. Nyní můžete koupit parádní produkty z této rubriky za super cenu!

Tester úniku tlaku ve válcích motoru - BGS 62645

Tester úniku tlaku ve válcích motoru – BGS 62645 od skvělé a známé značky BGS technic jde koupit v naší aktuální nabídce ve výprodejové akci. Tester úniku tlaku ve válcích motoru – BGS 62645Pro zjištění těsnosti válců dieselových a benzínových motorů. Sada obsahuje:- manometr, pracovní tlak: 6 – 12 barů- adaptér M12 × 1,25 mm pro motocykly- adaptér M10 × 1,00 mm pro motocykly- adaptér M24 × 2 mm pro vznětové motory- adaptér M12 × 1,25 mm s otvorem 7 mm pro vznětové motory VW- adaptér pro víceventilové motory- adaptér pro motory M14 × 1,25 a M18 × 1,5 mm

Tester tlaku palivové soustavy (benzín)

Tester tlaku palivové soustavy (benzín) od této skvělé značky GEKO jde koupit právě nyní výhodně! Tester tlaku palivové soustavy TU 113 Sada pro kontrolu tlaku v palivovém systému benzínových aut a motocyklůVyužití např. pro typy vstřikování:Bosch, C.I.S. Jethronic, GMRozsah měření: 0 – 7 bar ( 0 – 100 psi ) Obal může být i v jiném barevném provedení.

Tester tlaku palivové soustavy benzín (velký)

Tester tlaku palivové soustavy benzín (velký) od kvalitního výrobce GEKO můžete nakoupit v naší internetové nabídce extra se slevou! Tester tlaku palivové soustavy benzín (velký)Sada na měření tlaku v palivovém okruhu benzínových aut se vstřikováním Rozsah měření: 0 – 10 bar (0 – 140 psi) Sada obsahuje velké množství adaptérů a spojek, které umožňuje široké použití na evropských, asijských i amerických vozech se vstřikovacím zážehovým motorem Tento diskontní produkt můžete koupit taky na našem webu umístěný v kategorii vstřikování! Nyní můžete získat ještě podobné výrobky z této populární kategorie za nejlepší ceny!

Tester tlaku palivové soustavy LR-Germany

Tester tlaku palivové soustavy LR-Germany od předního výrobce MDtools snadno najdete právě skutečně levně. Pro mechanické a elektronické palivové systémy. Tester je vybaven 12 adaptéry pro evropské a japonské vozy. Všechny adaptéry jsou vybaveny rychloupínací spojkou.Obsah sady: Manometr Ø 100 mm, 0 – 10 bar, s gumovou krytkou a háčkem,3x hadice s rychlospojkou12x adaptér s rychlospojkou 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 213-cestný kohout Výrobce LR-Germany

Tester tlaku paliva pro benzín

Tento diskontní produkt Tester tlaku paliva pro benzín můžete dostat nyní u nás v populární rubrice diagnostika! Pořiďte si vyjímečné kousky ve zmiňované kategorii v akci. Tester tlaku paliva pro benzín od skvělé značky ENERGY jednoduše pořídíte tady teď téměř zdarma! Měřič tlaku paliva, testování palivových systémů určené pro benzín.Analogový manometr s rozsahem: 0- 10 Bar (0-140 psi).3 druhy adaptérů.Komponenty jsou osazené rychlospojkami a pojistným ventilem, aby se zamezilo neúmyslnému vypouštění paliva pod tlakem.Dodává se plastovém kufříku

Tester tlaku paliva- benzín

Tester tlaku paliva- benzín od značky s dobrým jménem GEKO pohodlně dostanete tady teď právě za zcela nejnižší cenu. Tester tlaku palivového systému 0 – 10 barAnalogový manometr s rozsahem 0 – 10 bar ( 0 – 140 psi )Velké množství adapterů umožňuje univerzální použití Obal může být i v jiném barevném provedení. Tento akční produkt Tester tlaku paliva- benzín můžete získat zrovna tu v populární kategorii vstřikování! Nyní najdete ještě jiné kousky ve zmiňované rubrice v akci.

Tester tlaku motorového oleje (3ks)

Tester tlaku motorového oleje (3ks) od značky s tradicí a dobrou pověstí GEKO jednoduše můžete najít na našich stránkách teď trvale výhodně. Tester tlaku motorového oleje (3ks) Sada pro kontrolu tlaku motorového oleje a kontrolu tlaku oleje v automatických převodovkáchRozsah: 0 – 7 bar ( 0 – 100 psi )2ks redukce (1/8″, 1/4″, 3/8″)Délka hadice: 60cm Obal může být v jiném barevném provedení. Kvalitní produkt máte možnost koupit lehce tu na našich stránkách v populární sekci diagnostika. Vyberte si jiné výrobky ze zmíněné sekce ve slevě.

Tester tlaku motorového oleje (12ks)

Tester tlaku motorového oleje (12ks) od kvalitní značky GEKO máte možnost dostat zde teď právě ve výhodné akci! Přístroj pro měření tlaku oleje v motoru (12ks)Sada pro kontrolu tlaku motorového oleje a kontrolu tlaku oleje v automatických převodovkách v osobních, dodávkových a nákladních automobilech.Pro měření tlaku oleje v automatických převodovkách, pro kontrolu snímačů/baroskopů apod. Měřák tlaku oleje + 11 koncovek pasujících do většiny běžných automobilůRozsah manometru 0 – 500 psi, 0 – 35 barDélka hadice 60cm Obal může být v jiném barevném provedení.

Tester těsnosti válců s adaptéry - QUATROS QS30503

Tester těsnosti válců s adaptéry – QUATROS QS30503 od našeho výrobce QUATROS najdete zde nyní za báječnou cenu! Přístroj je určen pro kontrolu těsnosti válců benzínových i naftových motorů. Umožňuje snadno diagnostikovat následující podmínky: poškozené těsnění hlavy – vzduch uniká do sousedního válce nebo chladicího systému, poškozené pístní kroužky – vzduch uniká do klikové skříně, poškozené sací nebo výfukové ventily – vzduch uniká do sacího nebo výfukového potrubí.Adaptér M12x1,25 (motocykly)Adaptér M10x1,0 (motocykly)Adaptér M24x2 (diesel)Adaptér M12x1,25 otvor 7 mm (VW diesel)Adaptér M14x1,25 a M18x1.5 (benzín) Výjimečný a žádaný produkt můžete nakoupit přímo tady a teď na našich stránkách ve známé sekci diagnostika. Prozkoumejte vyjímečné produkty z této populární rubriky snadno online.

Tester těsnosti a úniku CO2 pod těsněním hlavy - QUATROS QS30187

Tester těsnosti a úniku CO2 pod těsněním hlavy – QUATROS QS30187 od našeho známého výrobce QUATROS můžete koupit právě dnes za výborné peníze. Přístroj umožňuje snadnou diagnostiku a rychlou detekci poškození těsnění pod hlavou. Princip fungování přístroje je založen na měření obsahu CO2 v chladicím systému. Reakční kapalina v komoře testeru reaguje s plyny obsažené v chladicím systému a pokud je zvýšená koncentrace CO2 změní barvu. Dvoukomorová konstrukce (s filtrem mezi komorami).

Tester na synchronizaci karburátorů

Akční a ve slevě produkt Tester na synchronizaci karburátorů, vakuometry + redukce je dostupný prostě tu na webu ve známé sekci motocyklové nářadí. Nyní najdete ještě ostatní zboží ve zmiňované kategorii za super cenu. Tester na synchronizaci karburátorů, vakuometry + redukce od dodavatele se skvělou pověstí ENERGY jde získat právě nyní se slevou! Sada je určená pro synchronizaci automobilových, motocyklových a jiných karburátorových motorů i motorů se vstřikováním.Umožňuje stejnoměrné nastavení množství směsi do jednotlivých válců, tím i pravidelný chod motoru.Manometry je možné měřit podtlak i tlak.Intenzita kmitání ukazatelů(ručiček), při chodu motoru, se nastavuje škrtícími ventily.Tester pro synchronizaci sání motoru je navíc vybaven mnoha běžně používanými adaptéry, které při seřizování více druhů motocyklů určitě využijete. Sada obsahuje:4ks manometry- průměr85mm, na pevné desce4ks gumové hadičky L=730mm 4ks přechod průměr 5x8mm L=95mm4ks adaptér M5x0,8 L=170mm4ks adaptér M5x0,8 L=100mm1ks adaptér průměr 6x55mm4ks adaptér M6x1 L=60mm4ks adaptér M6x0,75 L=53mm Kompletní sada i s adaptéry je dodávána v plastovém kufříku, vhodném pro pohodlný přenos, skladování, atd.

Tester na synchronizaci karburátorů

Tester na synchronizaci karburátorů, vakuometry + redukce – QUATROS QS30504 od dodavatele s dobrým jménem QUATROS lze získat na našich stránkách teď v akci. Tester na synchronizaci karburátorů, vakuometry, včetně redukcí, v platovém kufru – QUATROS QS30504Sada je určená pro synchronizaci automobilových, motocyklových a jiných karburátorových motorů i motorů se vstřikováním. Umožňuje stejnoměrné nastavení množství směsi do jednotlivých válců, a tím i pravidelný chod motoru. Manometry je možné měřit podtlak i tlak. Intenzita kmitání ukazatelů (ručiček) při chodu motoru se nastavuje škrtícími ventily. Tester pro synchronizaci sání motoru je navíc vybaven mnoha běžně používanými adaptéry, které při seřizování více druhů motocyklů určitě využijete Kompletní sada i s adaptéry je dodávána v plastovém kufříku, vhodném pro pohodlný přenos, skladování atd. Barevné provedení se může lišit podle aktuální dodávky. Sada obsahuje:4× manometr, průměr 85 mm, na pevné desce4× gumové hadičky (délka 73 cm)4× přechod, průměr 5×8mm (délka 10 cm)4× adaptér M5×0,8 (délka 17 cm)4× adaptér M5×0,8 (délka 10 cm)1× adaptér průměr 6×55 mm4× adaptér M6×1 (délka 6 cm)4× adaptér M6×0,75 (délka 5 cm)
Diskontní produkt Tester na synchronizaci karburátorů, vakuometry + redukce – QUATROS získáte ještě tu zařazený v sekci motocyklové nářadí! Máme pro vás ještě další produkty ve zmíněné kategorii ve výhodné akci.

Tester na měření úniku CO2 do chladící soustavy - BGS 8037

Tester na měření úniku CO2 do chladící soustavy – BGS 8037 od oblíbené značky BGS technic můžete získat zde teď právě za mimořádně nízkou cenu! Včetně kontrastního prostředku.Vhodné pro použití se sadou č. 8027
Levný produkt je k získání rovnou na webu zařazený v rubrice diagnostika! Nyní můžete získat ještě další produkty z této populární rubriky za parádní cenu.

Tester na synchronizaci karburátorů

Tester na synchronizaci karburátorů od společnosti se zárukou kvality MDtools máte možnost koupit v naší aktuální nabídce ve výhodné akci. Vacuum Tester- synchron tester, testr na synchronizaci karburátorů Synchron Tester je přístroj za pomocí něhož zjišťujeme stav podtlaku v sání.Budíky na seřízení podtlaku v sáníManometry na synchronizaci podtlaku v sání jsou vybaveny vysoce kvalitními hadicemi s vnitřním opletem značky GOODYEAR o vnitřním průměru 4mm a délce 75 cm, které se při nízkém ani vysokém tlaku nedeformují a tím zajištují vetší presnost měření.Krytka je vybavena protiskluzovými pásky, na zadní části krytky, pro lepší přilnavost, a dvěma otvory na zavěšení.

Stroboskopická lampa pro benzinové motory s digitálním displejem

Stroboskopická lampa pro benzinové motory s digitálním displejem od skvělého výrobce Genborx seženete bezpečně online za akční cenu. Motortester pro benzinové motory umístěný v pistolové stroboskopické lampě s pláštěm z velmi odolného plastu ABS má jeden snadno čitelný digitální displej pro indikaci naměřených hodnot otáček, úhlu sepnutí kontaktů, úhlu předstihu a napětí. Stroboskop je osazen xenonovou výbojkou s vysokou svítivostí.K výbavě přístroje patří spolehlivé snímací induktivní kleště.Parametry:napájecí napětí 12 V, otáčky 200-10 000 min-1, předstih zážehu 0-60°, úhel sepnutí kontaktů přerušovače 0-99,9 %, napětí 0-16 V. Tento velmi žádaný produkt Stroboskopická lampa pro benzinové motory s digitálním displejem máte možnost pořídit prostě tu na našem webu umístěný v sekci stroboskopické lampy! Mrkněte na další produkty z této populární sekce za skvělou cenu!

Stroboskopická lampa s digitálním motortesterem pro benzínové i naftové motory

Stroboskopická lampa s digitálním motortesterem pro benzínové i naftové motory od přední značky Genborx snadno naleznete nyní téměř zdarma! Motortester pro benzinové i naftové motory umístěný v pistolové stroboskopické lampě s pláštěm z velmi odolného plastu ABS má jeden snadno čitelný digitální displej pro indikaci naměřených hodnot otáček, úhlu sepnutí kontaktů, úhlu předstihu a napětí. Stroboskop je osazen xenonovou výbojkou s vysokou svítivostí.K výbavě přístroje patří spolehlivé snímací induktivní kleště. Na rozdíl od stroboskopické lampy DA-3100 pro benzinové motory má tato stroboskopická lampa kromě induktivních kleští v příslušenství i piezo-snímač na vysokotlaké vstřikovací trubičky naftových motorů.Parametry:-benzinové motory:napájecí napětí 12 V a 24 Votáčky 200-10 000 min-1předstih zážehu 0-60°úhel sepnutí kontaktů přerušovače 0-99,9 %napětí 0-30 Vprovozní teplota 0° až 40°C.- naftové motory:napájecí napětí 10-30 V/stejnosměrnéspínací bod/Trigger Point 15 % z nejvyššího tlaku ve vstřikovací trubičce velikost piezo-snímače pro vstřikovací trubičky o průměru 6,0-10,0 mmměřené otáčky max. 2000 min-1. Ve slevě tento produkt Stroboskopická lampa s digitálním motortesterem pro benzínové i naftové motory lze zakoupit bez obtíží tu na stránkách v kategorii stroboskopické lampy. Připravili jsme nové produkty z této oblíbené rubriky ve výprodejové akci!

Stetoskop pro dílnu a servis - QUATROS QS30235

Stetoskop pro dílnu a servis – QUATROS QS30235 od značky se zárukou kvality QUATROS seženete u nás právě skutečně výhodně. Dílenský a autoservisní stetoskop, s trychtýřem a kovovou špicí – QUATROS QS30235Servisní stetoskop (hobby) určen pro snadnou a rychlou detekci – lokalizaci problému. Poslechem umožňuje odhalit např. nepřirozené mechanické zvuky v motoru, převodovce a dalších částech auta nebo strojů (klepání, hučící ložiska, křupání způsobené šponami z poškozených součástí atd.), tok kapalin a další.Sada obsahuje i kovový hrot – špici a gumový trychtýř. Tento oblíbený produkt Stetoskop pro dílnu a servis – QUATROS QS30235 najdete již dnes tu na našem webu umístěný v rubrice stetoskopy! Prozkoumejte vyjímečné produkty z této kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Stetoskop pro motory

Stetoskop pro motory, elektronický – BGS 3530 pocházející od značky BGS technic pohodlně nakoupíte na našich stránkách za nejnižší cenu! Elektronický servisní a dílenský stetoskop BGS 3530Určen pro diagnostiku – lokalizování nechtěných zvuků v motorech, převodovkách a dalších součástech automobilu. Pomocí elektronického stetoskopu lze snadno a rychle zjistit ruchy a tím diagnostikovat závadu. Zvuk je přenášen do sluchátek, která uši dobře izolují od okolního hluku. Obsluha se díky tomu může soustředit jen na poslech a vyhledávání „pazvuků“ (např. hučící ložiska, klepání uvolněných částí, drhnutí atd.). Souprava je dodávána v transportním kufříku z tvrdého plastu. Komplet lze díky tomu pohodlně převážet a skladovat. Hodně povedený výrobek máte možnost koupit v pohodě tady u nás zařazený v sekci stetoskopy. Prozkoumejte kvalitní produkty z této populární sekce za výhodnou cenu!

Sada pro měření průtoku paliva vstřikovacími tryskami Common Rail

Sada pro měření průtoku paliva vstřikovacími tryskami Common Rail od společnosti BGS technic můžete sehnat na našich stránkách trvale výhodně! Pro Common Rail motory.Obsahuje:6x plastová kapilára6x plastová odměrná nádobka s hadičkou ( cca 70 cm) Akční a ve slevě produkt Sada pro měření průtoku paliva vstřikovacími tryskami Common Rail jde získat nyní tady u nás v kategorii vstřikování. Nyní najdete jiné produkty ve zmiňované rubrice na pár kliknutí!

Sada pro měření průtoku paliva vstřikovacími tryskami Common Rail s adaptéry

Tento akční produkt Sada pro měření průtoku paliva vstřikovacími tryskami Common Rail s adaptéry dostanete aktuálně tu na webu umístěný v rubrice vstřikování. Nyní si můžete vybrat ostatní produkty z této známé kategorie za mimořádně nízkou cenu! Sada pro měření průtoku paliva vstřikovacími tryskami Common Rail s adaptéry od známé kvalitní značky BGS technic máte možnost koupit aktuálně na našich stránkách pořád výhodně. Pro Common Rail motory.Obsahuje:6x plastová kapilára.6x plastová odměrná nádobka s hadičkou ( cca 70 cm).1x rameno pro uchycení nádobek, s háčkem.24x adaptér pro Denso C3, C1, Siemen C3, Delphi.

Sada na testování a plnění chladící soustavy - BGS 1773

Sada na testování a plnění chladící soustavy – BGS 1773 od společnosti BGS technic máte možnost sehnat zde teď právě za příznivou cenu. Použití pro plnění chladící soustavy, pro test chladící soustavy.Obsah:zkoušečka těsnosti s manometremgumová manžeta pr. 35-40-45 mmpodtlakový adaptérsací hadice s vsuvkou a sítkem
Oblíbený produkt máte možnost nakoupit přímo tady u nás v oblíbené kategorii diagnostika chladícího systému! Nyní najdete nové zboží ze zmíněné kategorie za skvělou cenu!

Sada na test těsnosti chladící soustavy nákladních vozů - BGS 8514

Sada na test těsnosti chladící soustavy nákladních vozů – BGS 8514 od známé značky BGS technic můžete koupit aktuálně levně. Kompletní set včetně pumpy a adaptérů do chladiče.Pro vozy:DAF: XF 95, XF 105Scania: 113, 114, 124, 125Volvo: FH12Iveco: Daily 2000 C-Series, Eurostar, Eurotech, Eurotrakker, StralisRenault: MagnumMAN: F90, F2000, L2000, TGAMercedes-Benz: Actros, Atego, Axor, Sprinter (do roku 2006), Vito, ECO 8401, 1728Rozsah manometru 0-2,5 bar (tolerance +-2%)
Zlevněný produkt Sada na test těsnosti chladící soustavy nákladních vozů – BGS 8514 jde pořídit bez obtíží tady na webu ve známé sekci diagnostika chladícího systému. Pořiďte si ještě ostatní produkty z této známé rubriky za rozumné peníze!

Sada na kontrolu těsnosti chladiče - Tona Expert E200511

Ve slevě produkt Sada na kontrolu těsnosti lze nakoupit právě zde na stránkách ve známé sekci diagnostika! Připravili jsme nové produkty z této populární rubriky za akční cenu. Sada na kontrolu těsnosti chladiče – Tona Expert E200511 od značky se skvělou pověstí TONA EXPERT pohodlně získáte u nás právě skutečně výhodně. Sada na kontrolu těsnosti chladiče Rozsáhlá sada pro odhalení netěsností ve standardních chladících systémech.Obsahuje adaptéry s rychloupínacími spojkami. kompatibilními s většinou evropských a japonských automobilů.Univerzální adaptéry umožňují rozšířené využití i pro další vozy a jiné tlakové systémy motorových vozidel.Součástí dodávky je návod k použití obsahující informace o kompatibilitě jednotlivých víček a adaptérů s vozidly.

Sada adaptérů pro měření průtoku paliva - BGS 8103

Sada adaptérů pro měření průtoku paliva – BGS 8103 od společnosti s úžasnou pověstí BGS technic lze nakoupit zde teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu! Doplněk pro sadu č. 8101.Určeno pro Denso C3, C1, Siemens C3, Delphi.Pro Common Rail motory.

Rukojeť se spínačem pro registrační kompresiometr MotoMeter

Rukojeť se spínačem pro registrační kompresiometr MotoMeter od značky se zárukou kvality MotoMeter můžete pořídit aktuálně na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu. Rukojeť se spínačem MotoMeter 622 003 1004Určena k sadě registračního kompresiometru MotoMeter Otto/Diesel (pro benzinové – zážehové i vznětové – dieselové) motory. Tento vynikající kousek Rukojeť se spínačem pro registrační kompresiometr MotoMeter naleznete prostě tu na stránkách v rubrice příslušenství ke kompresiometrům. Připravili jsme pro vás další zboží z této rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Registrační kompresiometr pro zážehové motory (3

Registrační kompresiometr pro zážehové motory (3,5-17,5 bar) MotoMeter Otto od populární značky MotoMeter můžete najít zde skutečně výhodně. Sada obsahuje:1 ks kompresiometr se zapisovačem (rozsah 3,5-17,5 bar)2 ks prodlužovací nástavec (délka 70 a 140 mm)2 ks gumové kužely (30°-průměr 21mm, 63°-průměr 17 mm)1 ks pevný nástavec s gumovým kuželem1 ks pružný prodlužovací nástavec 350 mm100 ks zapisovací štítky 3,5-17,5 bar1 ks plastový kufřík1 ks návod k obsluzepozn.: Aby měření mohl provádět jen jeden pracovník, lze ke kompresiometru připojit pistolovou rukojeť se spínačem (2 kabely pro svorky B+ baterie a 50-spínač startéru).Možnost dokoupení příslušenství/náhradních dílů ke kompresiometrů MOTOMETER Tento oblíbený produkt Registrační kompresiometr pro zážehové můžete najít snadno tu na našich stránkách v sekci kompresiometry benzín! Připravili jsme pro vás další zboží z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Registrační kompresiometry pro zážehové i vznětové motory MotoMeter

Registrační kompresiometry pro zážehové i vznětové motory MotoMeter od naší známé značky MotoMeter snadno můžete najít zrovna opravdu levně. Sady pro přesné měření kompresního tlaku ve válcích zážehových i vznětových motorů obsahují tlakoměry / kompresiometry se zapisovačem a příslušenství.Sada obsahuje:1 ks kompresiometr se zapisovačem (rozsah 3,5-17,5 bar)1 ks kompresiometr se zapisovačem 10-40 bar1 ks pružný prodlužovací nástavec 350 mm3 ks prodlužovací nástavec (délka 70, 105 a 140 mm)3 ks gumové kužely (30°-průměr 21mm, 63°-průměr 17 mm, 63°-průměr 21 mm)1 ks pevný nástavec s gumovým kuželem1 ks rovný přechod k nástavcům pro vznětové motory1 ks úhlový přechod k nástavcům pro vznětové motory100 ks zapisovací štítky 3,5-17,5 bar100 ks zapisovací štítky 10-40 bar 1 ks plastový kufřík1 ks seznam nástavců pro vznětové motory osobních, dodávkových a nákladních vozidel, včetně stacionárních motorů s připojením místo vstřikovače nebo žhavicí svíčky1 ks návod k obsluzeKe kompresiometru lze dodat velký počet nástavců/adaptérů pro většinu vznětových motorů, které jsou v provozu.Aby měření mohl provádět jen jeden pracovník, lze ke kompresiometru připojit pistolovou rukojeť se spínačem (2 kabely pro svorky B+ baterie a 50-spínač startéru).Možnost dokoupení příslušenství/náhradních dílů ke kompresiometrů MOTOMETER Exkluzivní výrobek naleznete jednoduše tu v oblíbené sekci kompresiometry benzín. Podívejte se na ještě další kusy z této rubriky za akční cenu.

Registrační kompresiometr pro vznětové motory 10-40 Bar MotoMeter Diesel

Registrační kompresiometr pro vznětové motory 10-40 Bar MotoMeter Diesel od kvalitní značky MotoMeter pohodlně získáte momentálně za výprodejovou cenu. Sada obsahuje:1 ks kompresiometr se zapisovačem 10-40 bar1 ks pružný prodlužovací nástavec 350 mm1 ks rovný přechod k nástavcům se zpětným ventilem1 ks plastový kufřík1 ks seznam nástavců pro vznětové motory osobních, dodávkových a nákladních vozidel, včetně stacionárních motorů s připojením místo vstřikovače nebo žhavicí svíčky1 ks návod k obsluzeKe kompresiometru lze dodat velký počet nástavců/adaptérů pro většinu vznětových motorů, které jsou v provozu.Aby měření mohl provádět jen jeden pracovník, lze ke kompresiometru připojit pistolovou rukojeť se spínačem (2 kabely pro svorky B+ baterie a 50-spínač startéru).Možnost dokoupení příslušenství/náhradních dílů ke kompresiometrů MOTOMETER

Registrační kompresiometr pro vznětové motory 10-60 Bar MotoMeter Diesel

Registrační kompresiometr pro vznětové motory 10-60 Bar MotoMeter Diesel značky MotoMeter jednoduše můžete získat v naší nabídce za outletovou cenu! Sada obsahuje:1 ks kompresiometr se zapisovačem 10-60 bar1 ks pružný prodlužovací nástavec 350 mm1 ks rovný přechod k nástavcům se zpětným ventilem100 ks zapisovací štítky 10-60 bar1 ks plastový kufřík1 ks seznam nástavců pro vznětové motory osobních, dodávkových a nákladních vozidel, včetně stacionárních motorů s připojením místo vstřikovače nebo žhavicí svíčky1 ks návod k obsluzeKe kompresiometru lze dodat velký počet nástavců/adaptérů pro většinu vznětových motorů, které jsou v provozu.Aby měření mohl provádět jen jeden pracovník, lze ke kompresiometru připojit pistolovou rukojeť se spínačem (2 kabely pro svorky B+ baterie a 50-spínač startéru).Možnost dokoupení příslušenství/náhradních dílů ke kompresiometrů MOTOMETER

Refraktometr + AdBlue

Refraktometr + AdBlue od přední značky Genborx jednoduše můžete najít tady teď ve výprodejové akci. Optický přístroj pro zkoušení elektrolytu baterií, chladicí kapaliny, kapaliny ostřikovače a koncentrace aditiva AdBlue – refraktometr.Praktický a jednoduchý testovací přístroj má následující funkce: – měří stupeň mrazuvzdornosti (bod tuhnutí) chladicí kapaliny na bázi ethylenglykolu (1,2-ethandiolu), např. chladicí kapaliny s obchodním názvem Fridex G 48, Fridex G Plus, Fridex Stabil, Castrol Antifreeze SF VDK apod. nebo chladicí kapaliny na bázi propylenglykolu (propan-1,2-diolu), např. chladicí kapaliny s obchodním názvem Fridex Eko Extra, Texaco Havoline XLC- PG apod.v rozsahu (-50°C – 0°C), – měří stupeň mrazuvzdornosti (bod tuhnutí) kapaliny do ostřikovačů na bázi isopropanolu (2-propanolu) v rozsahu (-40°C – 0°C), – měření stupeň nabití baterie, resp. hustotu elektrolytu v baterii v rozsahu (1.10 – 1.40 g/cm3), – měření koncentrace aditiva AdBlue (AdBlue je kapalné aditivum, využívané u technologie selektivní katalytické redukce (SCR), která se užívá při úpravě výfukových plynů vznětových motorů na úroveň emisních limitů Euro 4 a vyšších. Jedná se o chemicky vysoce čistý vodní roztok močoviny. Její přesné složení (32,5% močoviny, 67,5% vody) umožňuje stanovit bod krystalizace na -11°C a je specifikováno v normě DIN 70070.) v rozsahu 30% – 35%Stačí přiloženým kapátkem nabrat kapku příslušné kapaliny a kápnout ji na prizma přístroje. V optickém okuláru se okamžitě přečte na jedné z 5 stupnic daná hodnota.Hmotnost přístroje: 110 gBalení obsahuje: praktické plastové pouzdro, kapátko, šroubováček na kalibraci přístroje, čistící hadřík na prisma

Pumpa vakuová pro měření

Pumpa vakuová pro měření, vytváření tlaku a podtlaku – BGS 8038 od naší známé značky BGS technic snadno najdete právě nyní napořád výhodně. Pumpa vytváří tlak i podtlak a je určena pro testování tlaku a podtlaku např. u podtlakového magnetického ventilu, MAP senzorů, palivové nádrže apod. Lze využít i pro odvzdušnění brzdových systémů. Rozsah manometru – měření tlaku +0 až +3 bar, měření podtlaku -0 až -1 bar Pozor! Při nasávání kapalin vždy použijte nádobku, provozní náplně se nesmí dostat do pumpy!
Oblíbený a kvalitní produkt Pumpa vakuová pro měření, vytváření tlaku a podtlaku – BGS 8038 je k získání snadno na našem webu v populární rubrice diagnostika. Připravili jsme jiné výrobky ze zmíněné sekce za báječnou cenu.