Kladivo zámečnické (různé velikosti) - JONNESWAY

Kladivo zámečnické, hickory topůrko (různé velikosti) – JONNESWAY od kvalitního výrobce JONNESWAY můžete získat právě nyní za super peníze. Univerzální, tzv. zámečnická kladiva, velikosti 300-1000 g – JONNESWAY M09Ideální pro mnoho způsobů použití: zatloukání hřebíků, skob, háků apod. do dřeva a dalších materiálů, pro montáže a demontáže různých dílů v autoservisech, dílnách, průmyslových provozech apod. Úderové hlavy jsou kované z kvalitní oceli pro zvýšenou odolnost proti opotřebení, topůrka jsou vyrobena z ořechového dřeva s lakovaným povrchem. Na výběr z různých velikostí (hmotností) pro lehčí i těžké údery. Technické parametry:- hmotnosti 300 g až 1 kg- materiál topůrka: ořech, lakované- splňuje DIN 1041 Velikosti kladiv:- 300 g (délka: 30 cm)- 500 g (délka: 32 cm)- 800 g (délka: 35 cm)- 1 kg (délka: 36 cm)
Tento unikátní kus můžete najít právě na našem webu v oblíbené rubrice kladiva! Nyní si můžete vybrat nové produkty ve zmíněné rubrice ve slevě!

Tvářečka plechu

Tvářečka plechu, pro hliník a ocel – SS-18 od našeho výrobce Genborx jednoduše pořídíte momentálně na našich stránkách ve výprodejové akci. Stroj „tvářečka“ pro stahování a roztahování ocelových i hliníkových plechů, pákový pohon – Genborx SS-18Obrábí plechy bez jejich nastřihnutí, nahřátí, svařování nebo jejich nedovolené deformace.Obsahuje 2 soupravy nástrojů pro roztahování a smršťování plechu, které umožňují vytvářet obloukové a profilové lemy pro příruby i tvarové profily zejména při opravách karosérií. Hlavní výhody:- tvářečka pro stahovaní / pěchování a roztahování ocelových i hliníkových plechů s pákovým ovládáním- robustní konstrukce s inovovaným upevněním čelistí- vysoký pákový efekt- snadno lze vytvořit různé poloměry plechů s lemováním, S-tvary apod.- stroj se dobře uplatní i při renovaci automobilů-veteránů, ale také ve stavebním klempířství apod.- připevňuje se zpravidla na pracovní stůl- provozní spolehlivost Technické parametry:Max. tloušťka plechu:- hliník: 1,5 mm- měkká ocel: ? 1,2 mm- nerezová ocel: ? 0,9 mm- pracovní hloubka vložení: 25,4 mm- rozměry: 45 x 20 x 12 cm- hmotnost: 10 kg Tento unikátní produkt Tvářečka plechu, pro hliník a ocel – SS-18 lze koupit rovnou tu umístěný v rubrice tvářečky! Připravili jsme akční výrobky z této oblíbené kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Pinzeta rovná

Zajímavý kus Pinzeta rovná, ultra jemný hrot – máte možnost získat právě nyní tady na webu zařazený v sekci vytahovače předmětů! Nyní získáte vyjímečné produkty ze zmíněné sekce v bezva akci!
Pinzeta rovná, ultra jemný hrot – JM-T7-11 od dodavatele se skvělou pověstí JAKEMY snadno najdete právě teď v naší nabídce za skvělou cenu. Antistatická pinzeta v dlouhém, rovném provedení s ultra jemným špičatým hrotem – JAKEMY JM-T7-11Vyrobena z nerezové oceli a má čelisti z uhlíkových vláken. Hlavní výhody:- tělo pinzety z nerezové oceli s čelistmi z antistatických uhlíkových vláken- ultra jemný hrot- umožňuje pohodlnou a přesnou práci, zejména přenášení a držení malých součástí například v oblasti elektromechaniky a elektroniky- vysoká mechanická a teplotní odolnost- kvalitní provedení, dlouhá životnost Technické parametry:- délka: 140 mm- rozměry blistru: 220 x 63 x 14 mm- hmotnost: 16 g

Přístroj pro výměnu brzdové a spojkové kapaliny

Přístroj pro výměnu brzdové a spojkové kapaliny, nádržka 3 litry – OB111007 s pečetí kvality od značky MDtools snadno můžete sehnat tady nyní za zcela nejnižší cenu! Sada pro odvzdušňování brzdových a spojkových systémů s ruční pumpou, tlakoměrem, nádržkou 3 l, Euro-adaptérem, univerzálním adaptérem s řetězem, hadicí a záchytnou nádobou. Hlavní výhody:- univerzální provedení pro odvzdušňování brzdových a spojkových systémů- Euro adaptér / uzávěr se našroubuje na hlavní brzdový válec a pak spojí hadičkou s přístrojem naplněným novou brzdovou kapalinou, pak se pumpováním zásobní nádržka natlakuje a čerstvá brzdová kapalina vytlačuje starou ze systému přes odvzdušňovací šroubky postupně na všech 4 na kolových brzdových jednotkách, na odvzdušňovací šroubek se vždy připojí hadička s nádobkou pro vytlačovanou brzdovou kapalinu- případně se použije univerzální adaptér / uzávěr, ten se pomocí kovového řetízku a háčku upevní na hlavní brzdový válec a pak spojí hadičkou s přístrojem naplněným novou brzdovou kapalinou, pak se pumpováním zásobní nádržka natlakuje a čerstvá brzdová kapalina vytlačuje starou ze systému přes odvzdušňovací šroubky postupně na všech 4 na kolových brzdových jednotkách, na odvzdušňovací šroubek se vždy připojí hadička s nádobkou pro vytlačovanou brzdovou kapalinu- na závěr se provede odtlakování přístroje integrovaným přetlakovým ventilem- lehký, snadno přenosný přístroj s nádobou z vysoce odolného speciálního plastu o objemu 3 l- provozní spolehlivost a dlouhá životnost Technické parametry:- provozní tlak: max. 1,4 bar (doporučený 1,0-1,2 bar)- rozsah tlakoměru: 0-2 bar- výška: 28 cm- hmotnost balení: 1,8 kg Sada obsahuje:- ruční tlaková pumpa s tlakoměrem a zásobní nádržkou o objemu 3 l- E20 Euro adaptér M45 x 3,0 mm- univerzální adaptér s řetězem- spojovací hadička s rychlospojkou O 7,5 mm x 1000 mm- záchytná nádoba s přípojnou vsuvkou pro brzdové soustavy Zlevněný produkt jde sehnat právě zde tady na stránkách ve známé kategorii spojka! Pořiďte si skvělé zboží ze zmíněné kategorie za výhodné peníze!

Baterie - akumulátor Li-Ion 5.0 Ah 20 V

Baterie – akumulátor Li-Ion 5.0 Ah 20 V, pro AKU nářadí – ADLER 3411.5 od značky s dlouholetou historií ADLER získáte zrovna dneska za outletovou cenu! Akumulátorová Li-Ion baterie s kapacitou 5 Ah, pro napětí 20 V, pro aku nářadí – ADLER 3411.5Ideální pro použití jako druhá / náhradní pro aku nářadí značky ADLER. Hlavní výhody:- kvalitní akumulátorová Li-Ion baterie bez paměťového efektu a jen s minimálním samovolným vybíjením, což zajišťuje dlouhou životnost a bezproblémové skladování- kompatibilita s příslušným aku nářadím ADLER- další / přídavná baterie umožňuje pracovat s aku-nářadím prakticky nepřetržitě, zatímco se nabíjí jedna baterie, pracuje se s druhou a po jejím vybití je již k dispozici nabitá druhá baterie- kvalita garantovaná dodavatelem z EU Tento diskontní kus Baterie – akumulátor Li-Ion 5.0 Ah jde koupit teď tady u nás zařazený v rubrice novinky. Získejte parádní produkty z této populární rubriky za výprodejovou cenu.

Klíče na odvzdušnění brzd a hydraulických spojek

Klíče na odvzdušnění brzd a hydraulických spojek, 7-12 mm – VT13737B od kvalitního výrobce Genborx je k dispozici právě dnes za výhodné peníze. Hlavice – klíče pro odvzdušňování brzdových a spojkových systémů, rozměry 7-12 mm, sada s hadičkou v plastovém kufříku – Genborx VT13737BSouprava 6 barevně rozlišených klíčů a silikonové hadičky se zpětným ventilem. Používá se pro snadné a rychlé odvzdušnění brzd a hydraulických spojek v autech. Hlavní výhody:- rozměr klíčů: 7 – 8 – 9 – 10 – 11 – 12 mm- silikonová hadička O 1,2 mm se zpětným ventilem- kvalitní materiál zajišťuje dlouhou životnost- hmotnost sady: 930 g

Opravná sada pro ráčnu 1/4" JONNESWAY R6802

Opravná sada pro ráčnu 1/4″ JONNESWAY R6802 od dodavatele kvalitních produktů JONNESWAY naleznete zde za výborné peníze! Sada na opravu ráčny 1/4“ s 60zubovým mechanismem – JONNESWAY R6802RKUrčeno pro nízkoprofilovou ráčnu JONNESWAY R6802. Souprava obsahuje kompletní vnitřní ústrojí nástroje. Akční a ve slevě kus Opravná sada pro ráčnu 1/4″ JONNESWAY můžete sehnat prostě tady na našem webu v kategorii ráčny! Připravili jsme jiné výrobky ve zmíněné rubrice za outletovou cenu!

Pákové nůžky na plech a ocelové profily HS-8

Pákové nůžky na plech a ocelové profily HS-8 originál od značky Genborx můžete získat právě nyní ve slevě. Pákové nůžky na plech a ocelové profily se používají pro stříhání silnějších kratších plechů, hranatého plného materiálu, ocelových kulatin, čepů, šroubů apod.pákové nůžky na plech s nožem dl. 200 mmstříhat lze ocelové plechy, plochou ocel i ocel kulatounůžky mají přidržovač stříhaného materiálu a standardně krátkou pákupracovní části nůžek jsou zhotoveny z vysoce kvalitní, nástrojové oceli, speciálně kalenénůžky ve standardním provedení mají odolnou konstrukci, takže jsou vhodné pro běžné nasazení v řemeslnických provozovnách, na stavbách atd. Parametry:délka nože max. tloušťka stříhání     ocelový plech plochá ocel kruhová ocel rozměry balení hmotnost200 mm 6,0 mm 70 x 6 mm O 13 mm 50 x 45 x 16 16 kg
Kvalitní produkt naleznete v pohodě tu na našem webu zařazený v rubrice pákové. Nyní koupíte ještě podobné produkty z této známé rubriky za výhodné peníze!

Aku hydraulické nůžky na stříhání kabelů

Velmi prodávaný produkt Aku hydraulické nůžky na stříhání kabelů, tlak 6,5 tuny, 2 baterie jde koupit bezstarostně tady u nás zařazený v rubrice novinky! Pořiďte si zcela nové produkty z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Aku hydraulické nůžky na stříhání kabelů, tlak 6,5 tuny, 2 baterie 4,0 Ah – HHYD-40D od populární značky Genborx jde nakoupit právě teď u nás trvale výhodně. Bateriové – akumulátorové hydraulické nůžky na stříhání armovaných / pancéřových, měděných a hliníkových kabelů, max. průměr 40 mm, sada se 2 bateriemi 18 V / 4,0 Ah Li-ion – Genborx  HHYD-40DProfesionální aku hydraulické nůžky s otočnou, výklopnou hlavou na stříhání armovaných/pancéřových, Cu a Al kabelů až do O 40 mm. Hlavní výhody:- vysoce kvalitní dvoustupňový hydraulický systém, rychlé dosažení začátku střihu a pak pomalý střih- otočná, vyklápěcí hlava (Flip-top) umožňuje snadné a přesné stříhání i v méně přístupných místech- píst se zasune automaticky do výchozí polohy, když aplikovaná síla překročí jmenovitou hodnotu- aby došlo k zpětnému zasunutí pístu, po dokončení střihu se stiskne resetovací tlačítko- ovládání jen jedním tlačítkem- v sadě dodávány 2 výkonné akumulátorové Li-Ion baterie 18 V / 4,0 Ah- nabíječka- sada těsnicích kroužků- až 90 stříhacích cyklů na jedno nabití- dobře vyvážené těžiště pro snadnou manipulaci- ergonomická, dvoukomponentní, komfortní rukojeť- popruh pro přidržení / přenášení- tlačítko resetování umožňuje rychlé zastavení pro vyšší bezpečnost obsluhy- v případě závady zazní bzučák a rozsvítí se červená LED kontrolka- celá souprava je umístěna v odolném plastovém kufru- provozní spolehlivost, odolnost a dlouhá životnost Technické parametry:- hydraulická lisovací síla: 6,5 t- zdvih pístu / rozevření: 42 mm- rozsah stříhání: O 40 mm- akumulátorová baterie: 18 V / 4,0 Ah Li-ion- kapacita baterie: 90 stříhacích cyklů- počet akumulátorových baterií: 2 ks- nabíječka: Li-Ion 18 V / 4 Ah- doba nabíjení: 2 h- rozměry balení: 585 x 500 x 170 mm- hmotnost: 12,8 kg

Šroubováky XZN

Šroubováky XZN, velikosti M4-M10, sada 5 ks – BGS 7924 značky BGS technic snadno můžete sehnat právě za mimořádně nízkou cenu! Šroubováky pro XZN, 5ksChrom vanadium S2 ocel.Matně niklované.Rozměry: M4-M5-M6-M8-M10 mm.Délka 300 mm. Zcela unikátní produkt Šroubováky XZN, velikosti M4-M10, sada 5 ks – BGS 7924 je dostupný již dnes tu zařazený v kategorii sady šroubováků. Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty ve zmiňované kategorii za výhodné peníze!

Vrták do dřeva HSS 8

Vrták do dřeva HSS 8,00 mm StandardLine značky NÁSTROJE CZ dostanete zde teď za extra cenu. Vrták pro dřevo, průměr 8 mm, rychlořezná ocel HSS – Nástroje.cz DR1121RNHSS0800Speciální a vysoce kvalitní nástroj pro vytváření otvorů v tvrdém i měkkém dřevu, překližce, dřevotřísce apod. Je ideální pro vrtání otvorů pro kolíky.Středící hrot umožňuje přesné nasazení vrtáku pro vrtání. Ramena s břity vrtají přesně a bez drcení.Vyrobeno z rychlořezné oceli HSS (High-Speed Steel).
Velmi prodávaný produkt najdete rovnou tady u nás v oblíbené rubrice vrtáky! Nyní najdete zcela nové kusy ze zmíněné sekce za výborné peníze!

Zástrčná hlavice 1/2" RIBE M7 - Wurth

Zástrčná hlavice 1/2″ RIBE M7 – Wurth od výrobce s dobrým jménem WURTH snadno získáte právě teď v naší nabídce za super cenu! Zástrčný klíč – hlavice s vodicím 4hranem 1/2“, profil RIBE M7 – Würth 071513907Speciální hlavice pro montáž a demontáž šroubů s profilem typu RIBE, používaným např. na hlavách motorů apod.Chromovaný povrch. Technické parametry:- vodicí 4hran: 1/2“- profil: RIBE- rozměr: M7

Pneumatický rázový utahovák 1/2" 1000 Nm

Pneumatický rázový utahovák 1/2″ 1000 Nm, povolování 1450 Nm – SW Stahl od značky s tradicí a dobrou pověstí SW-Stahl snadno pořídíte v naší online nabídce téměř zdarma! Rázový utahovák na stlačený vzduch, max. točivý moment 1000 Nm, povolovací moment 1450 Nm, vodicí 4hran 1/2“ – SW Stahl S3269Kvalitní a výkonný pneumatický utahovák pro použití v autoservisu, pneuservisu, dílně či průmyslu. Úderový mechanismus se dvěma kladívky (tzv. Twin Hammer) poskytuje stabilní výkon.Snadná a pohodlná obsluha: chod se spouští tlačítkem přímo v rukojeti, směr otáčení a jednotlivé stupně se nastavují točným ovladačem na zadní části. Rukojeť je opatřena protiskluzovým povrchem, nízká úroveň vibrací a relativně malá hmotnost nástroje omezují únavu pracovníka.Vzduchové připojení je ve spodní části rukojeti, takže přívodní hadice nepřekáží při práci. Připojovací element je dodáván v sadě. Technické parametry:- vodicí 4hran: 1/2“- max. vrcholový točivý moment: 1000 Nm- max. točivý moment 1. stupeň: 490 Nm- max. točivý moment 2. stupeň: 660 Nm- max. točivý moment 3. stupeň: 870 Nm- max. povolovací moment: 1450 Nm- počet otáček: 8500/min- prac. tlak vzduchu: 6,3 bar- spotřeba vzduchu: 170 l/min- vzduchové připojení: 1/4“- délka: 185 mm- hmotnost: 2,1 kg Kvalitní a oblíbený kousek Pneumatický rázový utahovák 1/2″ 1000 Nm, je k sehnání pohodlně na našem webu umístěný v kategorii vzduchové nářadí! Nyní si můžete koupit nové zboží z této známé sekce za skvělou cenu.

Podložky a zátky M10-M20 pro olejové výpustě

Podložky a zátky M10-M20 pro olejové výpustě, sada 534 ks – BGS 8118 od známé kvalitní značky BGS technic máte možnost sehnat právě zde trvale výhodně. Podložky a zátky pro olejové výpustěŠrouby pro olejové výpusti:5×10 – 5×12 – 5×13 – 5×14 – 5×15 – 3×16 – 3×18 – 3×20 mm.Podložky měděné:50×6 – 50×8 – 50×10 – 50×12 – 50×13 – 50×14 – 50×15 – 50×16-50×18-50×20 mm. Tento levný produkt máte možnost najít lehce tady u nás v sekci řezání a oprava závitů. Nyní najdete ostatní produkty ze zmíněné sekce z pohodlí domova.

Stahovák kulových čepů s výměnnými vidlicemi 20-30 mm

Stahovák kulových čepů s výměnnými vidlicemi 20-30 mm, sada 7 ks – BGS 17901 od této skvělé značky BGS technic máte možnost koupit právě zde téměř zdarma! Přípravky na demontáž kulových čepů, vidlice průměru 20-30 mm, sada 7 ks nářadí v plastovém kufru – BGS 17901Profesionální vybavení pro autoservisy od německého výrobce BGS technic. Umožňuje demontáž kulových čepů (kloubů, „kuláků“) různých velikostí. Souprava obsahuje stahovák kulových čepů s vyměnitelnými vidličkami o průměrech 20, 22, 24, 27 a 30 mm. Vhodné pro servis osobních vozů, dodávek a SUV. Před použitím je vhodné zkontrolovat a namazat závit pro snazší práci a menší opotřebení. Dodáváno v praktickém plastovém kufru. Technické parametry:- maximální výška vytlačení čepu: 12,5 cm- 5 vyměnitelných vidliček ve velikostech: 20 – 22 – 24 – 27 a 30 mm- celkem sada 7 kusů- hmotnost sady: 6 kg- odolná konstrukce, materiál: Cr-V a Cr-Mo ocel

Digitální multimetr 10 A/500 V

Digitální multimetr 10 A/500 V, pro stejnosměrný a střídavý proud – SW Stahl od skvělé značky SW-Stahl můžete získat tady teď za výborné peníze. Digitální zkoušečka – multimetr pro testování elektrických obvodů a měření veličin, max. napětí 500 voltů, LCD displej – SW Stahl 32230LKompaktní a praktický přístroj pro autoelektrikáře i elektromontéry. Umožňuje zjišťovat hodnoty napětí, proudu a odporu.Teplotní sondou lze měřit teploty od -20 °C do +120 °C.Měřicí kabely jsou vybavené ochranou proti nechtěnému dotyku. Hlavní výhody:- tlačítko Hold- DC: 0-500 V- AC: 0-500 V- DC: 200 mA-10 A- odpor: 0-2 MOhm- tester diod- maximální hodnota zobrazení: 1999 Technické parametry:- rozsah měření proudu: 0,2-10 A- rozsah měření napětí: max. 500 V (AC/DC)- rozsah měření odporu: 0,2-2000 kOhm- šířka: 212 mm- výška: 45 mm- hmotnost: 0,337 g- napájení: baterie 9V (dodávána v sadě) Pojistky:- keramická, délka 20 mm, průměr 5 mm, 500 V, 500 mA- keramická délka 20 mm, průměr 5 mm, 500 V, 10 A Velmi prodávaný produkt Digitální multimetr 10 A/500 V, pro stejnosměrný a střídavý proud – SW Stahl máte možnost pořídit rovněž na stránkách v populární kategorii zkoušečky! Nyní si můžete vybrat podobné produkty ve zmíněné rubrice za rozumné peníze.

Hadicová spona 90-110 mm

Hadicová spona 90-110 mm, šroubovací zámek, nerez od kvalitní značky NORMA jde koupit zde v akci. Hadicová spona s průměrem 9-11 cm, opakovaně použitelná se zámečkem, nerezová – NORMA TorroUrčena pro sepnutí hadic např. na chladicí soustavě auta. Průměr je nastavitelný v uvedeném rozsahu pomocí šroubovacího zámku. Technické parametry:- průměr: 90-110 mm- šířka pásky: 9 mm
Ve slevě tento produkt Hadicová spona 90-110 mm, šroubovací zámek, můžete koupit právě tady a teď na našem webu v populární rubrice uncategorized! Nyní koupíte ještě ostatní zboží z této známé rubriky v bezva akci!

Přečerpávací hadice široká

Přečerpávací hadice široká, průměr 17 mm od spolehlivého výrobce MDtools pohodlně získáte v naší internetové nabídce v bezva akci. Hadička na přečerpávání kapalin (chladicí, ostřikovací atd.), samospádová, průměr 1,7 cmSilikonová hadice na velmi jednoduché a rychlé čerpání tekutin. Jednoduchým „zaštěrcháním“ sama nabere kapalinu a dál voda vytéká samospádem. Vhodná pro autoservisní a dílenské použití, využitelná také v domácnosti, pro chovatelství (akvaristika), vypouštění nádrží a sudů, apod. Výrobce: Gold Eagle USA Technické parametry:- délka: 180-190 cm- vnitřní průměr hadice: 17 mm
Hodně prodávaný produkt Přečerpávací hadice široká, průměr můžete dostat v pohodě tady na našem webu v rubrice olejové hospodářství. Prozkoumejte vyjímečné zboží z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Stahovák na vstřikovače diesel HDI

Stahovák na vstřikovače diesel HDI, CDTI a DCI, k hydraulickým sadám – TESAM TS297 od značky s dlouholetou tradicí TESAM najdete zde teď právě pořád výhodně. Přípravek – stahovák na vstřikovače dieselových motorů, pro hydraulickou sadu – TESAM TS297Speciální nářadí určené k demontáži „vstřiků“ systému Bosch a Siemens z motorů HDI, 2,0 CDTi a 2,0 dCi. Používá se ve spojení s hydraulickou pumpou a pístnicí.Např. ve vozidlech koncernu PSA (Peugeot a Citroën), Opel, Renault atd.Set obsahuje základní desku, šroubovici (vřeteno) a potřebné objímky a nástavce. Hodně povedený kousek Stahovák na vstřikovače diesel HDI, CDTI a DCI, k hydraulickým sadám – TESAM TS297 lze sehnat jednoduše na našem webu ve známé kategorii stahováky! Získejte ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za výborné peníze!

Kolovrátek 1/2"

Kolovrátek 1/2″, délka 407 mm – 4CZech 4CZ-125-10-407 od známé kvalitní značky 4CZech máte možnost získat již dnes napořád výhodně! Vrtací a utahovací nástroj – kolovrátek, vodicí 4hran 1/2“, celková délka 40,7 cm – 4CZech 4CZ-125-10-407Jednoduché nářadí pro použití s hlavicí, adaptérem a vrtákem apod. Určené pro povolování nebo utahování, vyvrtávání otvorů do měkčích materiálů a podobné jednodušší práce.Dle norem ISO 3315; ISO 1174-1; DIN 3122. Technické parametry:- vodicí 4hran: 1/2“- celková délka: 407 mm- tloušťka: 12 mm- hmotnost: 478 g
Kvalitní výrobek Kolovrátek 1/2″, délka 407 mm – lze zakoupit bezprostředně u nás zařazený v rubrice vratidla. Nyní získáte ještě jiné produkty ve zmíněné rubrice ve výhodné akci.

Vrtáky do kovu 1-13 mm

Vrtáky do kovu 1-13 mm, kobaltové HSS-G M35, sada 25 dílů – BGS 116 od společnosti se zárukou kvality BGS technic snadno můžete pořídit u nás teď za báječnou cenu. Vrtáky do kovu, průměr 1-13 mm, rychlořezná kobaltová ocel HSS-G M35, sada 25 dílů v kazetě – BGS technic 116Nástroje pro vytváření otvorů do kovových materiálů. Vyrobeno z vysoce odolné oceli s příměsí kobaltu.Úhel: 135 stupňů Sada obsahuje rozměry: 1 – 1,5 – 2 – 2,5 – 3 – 3,5 – 4 – 4,5 – 5 – 5,5 – 6 – 6,5 – 7 – 7,5 – 8 – 8,5 – 9 – 9,5 – 10 – 10,5 – 11 – 11,5 – 12 – 12,5 – 13 mm
Tento oblíbený kus Vrtáky do kovu 1-13 mm, kobaltové HSS-G M35, sada 25 dílů – BGS 116 můžete dostat právě teď tu na webu umístěný v rubrice vrtáky. Najděte si akční kousky ve zmiňované sekci ve slevě.

Gola sada 1/4"

Oblíbený a kvalitní produkt Gola sada 1/4″, 3/8″ a 1/2″, metrická a palcová, 233 dílů – NEO tools 08-681 máte možnost dostat zrovna na stránkách ve známé kategorii novinky. Vyberte si zlevněné produkty z této populární sekce za rozumné peníze.
Gola sada 1/4″, 3/8″ a 1/2″, metrická a palcová, 233 dílů – NEO tools 08-681 od dodavatele kvalitních produktů NEO tools seženete právě teď opravdu levně. Gola sada s nářadím (hlavicemi) v metrických a palcových rozměrech, vodicí 4hrany 1/4″, 3/8″ a 1/2″, velký rozsah 233 dílů v plastovém kufru – NEO tools 08-681Mimořádně rozsáhlá „golovka“ s univerzálním použitím v autoservisu, dílně, cestujícím řemeslníkem i domácím hobby uživatelem. Obsahuje mnoho druhů nářadí potřebného při všech běžných opravách, montážích a dalších pracích.Ráčny mají mechanismus s 72 zuby, přepínání směru vlevo/vpravo pomocí páčky a „vyhazovací! tlačítko pro uvolnění hlavic.Kvalitní produkt: vyrobeno z chrom-vanadové (Cr-V) oceli. Sada obsahuje:- ráčny- nástrčné hlavice metrické a palcové, standardní a prodloužené- nástrčné hlavice (klíče) na zapalovací svíčky- vratidla a prodloužení- kloubové hlavice – kardany- bity s držákem (rukojetí)- klíče Imbus zahnuté- očkoploché klíče- kleště SIKO (tzv. sikovky)- kombinované kleště „kombinačky!- plochý šroubovák- křížový šroubovák- …a další.

Nástrčná hlavice 3/4" na matice se zářezy KM10

Nástrčná hlavice 3/4″ na matice se zářezy KM10, vnitřní čepy – BGS 8327-10 od společnosti BGS technic lze získat právě nyní za skvělou cenu! Nástrčný klíč – hlavice na drážkované hřídelové matice KM10, s vnitřními čepy, vodicí 4hran 3/4“ – BGS technic 8327-10Určeno pro jemné povolování a utahování pojistných matic dle normy DIN 981 na hřídelích, upínacích či stahovacích pouzdrech atd.Kvalitní produkt: vyrobeno z chrom-vanadové (Cr-V) oceli, černý povrch. Technické parametry:- rozměr 4hranu: 3/4“ (20 mm)- pro matice: KM10 (norma DIN 981)- čepy: vnitřní
Tento výjimečný produkt Nástrčná hlavice 3/4″ na matice se zářezy KM10, vnitřní čepy můžete najít lehce tady na webu v populární sekci klíče na nápravy a podvozek. Nyní můžete najít akční výrobky ve zmíněné rubrice za zcela nejnižší cenu!

Nástrčná hlavice 3/4" na matice se zářezy KM12

Nástrčná hlavice 3/4″ na matice se zářezy KM12, vnitřní čepy – BGS 8327-12 značky BGS technic jednoduše můžete pořídit právě nyní na našich stránkách za nejnižší cenu. Nástrčný klíč – hlavice na drážkované hřídelové matice KM12, s vnitřními čepy, vodicí 4hran 3/4“ – BGS technic 8327-12Určeno pro jemné povolování a utahování pojistných matic dle normy DIN 981 na hřídelích, upínacích či stahovacích pouzdrech atd.Kvalitní produkt: vyrobeno z chrom-vanadové (Cr-V) oceli, černý povrch. Technické parametry:- rozměr 4hranu: 3/4“ (20 mm)- pro matice: KM12 (norma DIN 981)- čepy: vnitřní Zlevněný výrobek Nástrčná hlavice 3/4″ na matice se zářezy KM12, vnitřní čepy – BGS 8327-12 máte možnost dostat ještě tady na stránkách v populární sekci klíče na nápravy a podvozek! Máme pro vás ještě ostatní kousky ze zmíněné rubriky za extra cenu!

Pájecí

Pájecí, cínovací pasta 250 g – Rothenberger ROSOL 3 od kvalitní společnosti ROTHENBERGER najdete u nás nyní v akci! Fitinková pájecí (cínovací) pasta pro měkké pájení, balení 0,25 kgv – Rothenberger ROSOL 3Speciální tavidlo pro použití s tzv. fitinkovou pájkou.Podíl kovu: S-Sn97Cu3
Tento kvalitní a levný výrobek můžete získat rovnou tady na našem webu v sekci svářecí a pájecí materiál! Nyní můžete koupit ještě jiné produkty z naší rubriky za báječnou cenu!

Úderové šroubováky ploché a křížové

Úderové šroubováky ploché a křížové, s vytahovákem, sada 7 ks – JONNESWAY D70PP07S od známého výrobce JONNESWAY lze nakoupit momentálně na našich stránkách za super cenu. Šroubováky s úderovou hlavou, plochý a křížový profil, s magnetickým teleskopickým vytahovákem 450 mm, sada 7 dílů v plastovém kufříku (kazetě) – JONNESWAY D70PP07SSpeciální vyztužené nářadí s úderovou hlavou pro kladivo či paličku.Gumové rukojeti s ergonomickým tvarováním umožňují pevné a pohodlné uchopení nástroje při práci.Dodáváno s vytahovákem max. délky 45 cm na drobnosti. Sada obsahuje:- 3x úderový šroubovák plochý: 5.5×100 mm – 6.5×125 mm – 8.0×150 mm- 3x úderový šroubovák křížový Phillips (tzv. jednoduchý kříž): 1.0×75 mm – 2.0×100 mm – 3.0×125 mm- 1x magnetický vytahovák teleskopický, délka 450 mm
Velmi žádaný produkt je k dispozici ještě na webu umístěný v rubrice sady šroubováků. Najděte si nové produkty z této oblíbené sekce za skvělou cenu!

Zástrčná hlavice 1/2" Imbus H8

Unikátní a žádaný produkt Zástrčná hlavice 1/2″ Imbus H8, prodloužená 100 mm – BGS máte možnost pořídit bez obtíží na webu v populární rubrice jednotlivé imbus hlavice. Prozkoumejte zlevněné produkty z této oblíbené sekce za výhodné peníze!
Zástrčná hlavice 1/2″ Imbus H8, prodloužená 100 mm – BGS 4263 od společnosti s dlouholetou tradicí BGS technic můžete pořídit na našich stránkách skutečně levně! Zástrčný klíč – hlavice profilu Imbus (6hran) H8, vodicí 4hran 1/2“, délka 10 cm – BGS technic 4263Univerzální využití v autoservisu, dílně, průmyslu atd.Kvalitní produkt: vyrobeno z chrom-vanadové (Cr-V) oceli. Technické parametry:- rozměr: H8- vodicí 4hran pro ráčnu: 1/2“ (12,5 mm)- délka: 100 mm

Box na nářadí 35 zásuvek

Vysoce kvalitní produkt Box na nářadí 35 zásuvek, 300x140x430 mm, stohovatelný – Allit VarioPlus Metall 48 můžete nakoupit aktuálně na webu umístěný v kategorii boxy! Nyní můžete získat nové výrobky ze zmíněné kategorie za super ceny.
Box na nářadí 35 zásuvek, 300x140x430 mm, stohovatelný – Allit VarioPlus Metall 48 od oblíbené značky Allit snadno seženete v aktuální nabídce v akci! Skříňka – box na nářadí s 35 šuplíky (3 rozměry), 30x14x43 cm, plechová konstrukce, možnost zavěšení na zeď nebo stohování na sebe – Allit VarioPlus Metall 48Praktická a univerzálně použitelná skříňka (organizér) na uskladnění drobnějších kousků nářadí, spotřebního materiálu a dalšího autoservisního a dílenského vybavení.Box je vybaven celkem 35 zásuvkami ve třech různých rozměrech (1x největší, 4x střední a 30x menší), v sadě je dodáváno navíc 13 vyjímatelných přepážek. Vnitřní uspořádání si díky tomu můžete přizpůsobit podle svých potřeb. Šuplíky jsou zajištěny proti vypadnutí.Skříň lze pomocí montážních otvorů vzadu pověsit na stěnu nebo více kusů stohovat na sebe – vybaveno zámky a zarážkami. Technické parametry:- celkové vnější rozměry: 300x140x430 mm- rozměry největší zásuvky: 276x105x32 mm- rozměry středních zásuvek: 134x105x32 mm- rozměry menších zásuvek: 45x105x32 mm

Zástrčná hlavice 1/2" Imbus H10

Zástrčná hlavice 1/2″ Imbus H10, prodloužená 100 mm – BGS 4264 od top výrobce BGS technic můžete pořídit právě za rozumné peníze. Zástrčný klíč – hlavice profilu Imbus (6hran) H10, vodicí 4hran 1/2“, délka 10 cm – BGS technic 4264Univerzální využití v autoservisu, dílně, průmyslu atd.Kvalitní produkt: vyrobeno z chrom-vanadové (Cr-V) oceli. Technické parametry:- rozměr: H10- vodicí 4hran pro ráčnu: 1/2“ (12,5 mm)- délka: 100 mm Designový produkt můžete získat snadno tady na stránkách v populární sekci jednotlivé imbus hlavice! Vyhledejte si skvělé produkty z této oblíbené sekce za skvělou cenu.

Zástrčná hlavice 1/2" Imbus H6

Zástrčná hlavice 1/2″ Imbus H6, prodloužená 100 mm – BGS 4261 od našeho známého výrobce BGS technic jednoduše můžete sehnat zde teď právě opravdu výhodně. Zástrčný klíč – hlavice profilu Imbus (6hran) H6, vodicí 4hran 1/2“, délka 10 cm – BGS technic 4261Univerzální využití v autoservisu, dílně, průmyslu atd.Kvalitní produkt: vyrobeno z chrom-vanadové (Cr-V) oceli. Technické parametry:- rozměr: H6- vodicí 4hran pro ráčnu: 1/2“ (12,5 mm)- délka: 100 mm
Tento diskontní produkt Zástrčná hlavice 1/2″ Imbus H6, prodloužená 100 mm – BGS 4261 je k sehnání snadno na webu v rubrice jednotlivé imbus hlavice! Připravili jsme zlevněné zboží ze zmíněné rubriky za příznivou cenu.

Zástrčná hlavice 1/2" Imbus H7

Zástrčná hlavice 1/2″ Imbus H7, prodloužená 100 mm – BGS 4262 od kvalitního výrobce BGS technic jednoduše můžete sehnat teď ve výprodejové akci! Zástrčný klíč – hlavice profilu Imbus (6hran) H7, vodicí 4hran 1/2“, délka 10 cm – BGS technic 4262Univerzální využití v autoservisu, dílně, průmyslu atd.Kvalitní produkt: vyrobeno z chrom-vanadové (Cr-V) oceli. Technické parametry:- rozměr: H7- vodicí 4hran pro ráčnu: 1/2“ (12,5 mm)- délka: 100 mm Tento kvalitní a levný produkt jde nakoupit rovnou tady u nás v sekci jednotlivé imbus hlavice! Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty z této známé kategorie za báječnou cenu.

Nástavec - prodloužení na bity 1/4" Quick 300 mm - NEO tools 06-073

Nástavec – prodloužení na bity 1/4″ Quick 300 mm – NEO tools 06-073 od dodavatele s dobrým jménem NEO tools máte možnost dostat v naší online nabídce za super peníze! Držák – nástavec na bity 1/4“, délka 30 cm, uchycení typu Quick, magnetický – NEO tools 06-073Určeno pro špatně přístupná místa – bit se upevní na prodloužení a lze ho použít např. v útrobách motorových prostor, strojů atd.Uchycení bitu rychloupínacím systémem Quick: vloží se do pracovního konce a zajistí se objímkou.Kvalitní produkt: vyrobeno z chrom-vanadové (Cr-V) oceli. Technické parametry:- délka: 300 mm- pro bity: 1/4“ Ve slevě tento výrobek máte možnost sehnat snadno tu na našem webu v rubrice novinky! Vyhledejte si vyjímečné produkty z naší rubriky za super peníze.

Nástavec - prodloužení na bity 1/4" Quick 150 mm - NEO tools 06-072

Nástavec – prodloužení na bity 1/4″ Quick 150 mm – NEO tools 06-072 od značky s dobrým jménem NEO tools dostanete právě teď v nabídce za super cenu! Držák – nástavec na bity 1/4“, délka 15 cm, uchycení typu Quick, magnetický – NEO tools 06-072Určeno pro špatně přístupná místa – bit se upevní na prodloužení a lze ho použít např. v útrobách motorových prostor, strojů atd.Uchycení bitu rychloupínacím systémem Quick: vloží se do pracovního konce a zajistí se objímkou.Kvalitní produkt: vyrobeno z chrom-vanadové (Cr-V) oceli. Technické parametry:- délka: 150 mm- pro bity: 1/4“ Tento designový produkt můžete získat bez obtíží tady na stránkách v oblíbené sekci novinky. Nyní si můžete pořídit unikátní výrobky z této oblíbené sekce za výborné peníze!

Kombinovaný truhlářský stroj 400 V - Bernardo CWM 250 Top

Kombinovaný truhlářský stroj 400 V – Bernardo CWM 250 Top od známého dodavatele BERNARDO jde pořídit v naší aktuální nabídce skutečně výhodně! Víceúčelový truhlářský stroj – okružní pila, truhlářská frézka, hoblovka a protahovačka, napájení 400 V, pro tvrdé i měkké dřevo – BERNARDO CWM 250 TopUniverzální nástroj „4 v 1“ pro širokou škálu truhlářských činností. Je vhodný pro domácí, ale i truhlářskou dílnu. Hlavní výhody:- stroj je určen k obrábění měkkého i tvrdého dřeva.- tuhá litinová konstrukce stroje a výstupní otáčky- hoblovka se šířkou hoblování 250 mm, protahovačka do 195 mm se strojním posuvem.- standardně s naklápěcím vodicím pravítkem a vývodem pro odsávání.- snadno seřiditelný nožový válec hoblovky a protahovačky se 3 noži v HSS kvalitě- pevné boční vedení (pravítko) s drážkami, nastavitelné od 90° do 45°- při hoblování je vypnutý posun protahu- povrch stolů je upraven pro snadnější posuv obráběných dílců- možnost doplnění stroje ještě o dlabací zařízení- stabilní litinové provedení- snadná manipulace- ovládání stolu protahovačky se stupnicí na boku stroje- volitelně – možnost instalace dlabačky Technické parametry:- napájecí napětí: 400 V/50 Hz- vývod pro odsávání pilin a třísek: 100 mm- hmotnost: 310 kg Kotoučová pila:- výkon motoru: 2 200 W- příkon motoru: 3 000 W- otáčky kotouče: 4 750 ot./min- průměr pilového kotouče: 250 x 30 mmMax. výška řezu (prořez):- 90°: 75 mm- 45°: 60 mm- rozměr stolu: 980×470 mm- pojezdový stůl: 400×250 mm- délka pojezdu: 730 mm Hoblovka (srovnávací frézka):- výkon motoru: 1 500 W- příkon motoru: 2 100 W- napájecí napětí: 230 V/50 Hz- otáčky nože/válce: 4 000 ot./min- šíře hoblování: 250 mm- max. tříska: 3 mm- počet nožů: 3 ks- průměr nožového válce: 75 mm- délka stolu: 1 090 mm- výška stolu: 860 mm- naklápění vodícího pravítka: 90 ÷ 45 °- vodící pravítko: 715×130 mm Protah (tloušťkovací frézka):- max. šířka materiálu: 245 mm- max. tloušťka protahování: 5 ÷ 195 mm- max. tříska: 2,5 mm – rychlost protahu: 8 m/min- otáčky nástroje: 4 000 ot./min- počet nožů: 3 ks- rozměr stolu: 600×245 mm Spodní frézka:- výkon motoru: 1 400 W- příkon motoru: 2 000 W- průměr vřetene: 30 mm- otáčky nástroje: 6 500 ot./min- otvor ve stolu – průměr: 145 mmMax. průměr nástroje:- při profilování: 140 mm- při čepování: 140 mm Tento kvalitní produkt naleznete rovnou na našich stránkách v oblíbené rubrice pily! Nyní můžete koupit ostatní produkty z naší kategorie ve výprodejové akci!

Aku vrtací šroubovák 47 Nm

Aku vrtací šroubovák 47 Nm, sada 2 baterie Li-ion 2,0 Ah – Narex ASP 202-2 e-POWER od známé značky NAREX lze získat na našich stránkách nyní opravdu výhodně. Bateriová – akumulátorová vrtačka a šroubovák, pro napětí 20 V, sada se 2 bateriemi Li-Ion 2,0 Ah a nabíječkou v plastovém kufru – Narex ASP 202-2 e-POWERLehký, obratný a výkonný akumulátorový vrtací šroubovák pro univerzální využití. Technické parametry:- kompaktní PLUG-IN design (s baterií v držadle) pro největší a nejlepší pracovní dosah- odolný motor (47 Nm) pro nejnáročnější použití- multifunkční celokovová převodovka poskytuje 3 pracovní režimy (vč. vrtání s příklepem) a 2 rychlostní stupně- automatický LED indikátor „SEMAFOR“ indikuje aktuální stav kapacity akumulátoru a varovná hlášení o nízkém napětí, přetížení, přehřátí a poruše- nejnovější sestava A+++ článků NAREX Li-Ion 4 V přináší až o 30 % více výkonu a zabírá o 50 % menší prostor- automatický zámek vřetena usnadňuje manipulaci s pracovními nástroji- kvalitní 13 mm rychloupínací sklíčidlo poskytuje patřičný rozsah i pro aplikace s příklepem- automatické LED světlo pro osvětlení pracovního prostoru- ocelová opasková spona pro volné ruce Technické parametry:- napětí/kapacita akumulátoru: 20,0 V/2,0 Ah- otáčky naprázdno: 0 ÷ 400 | 0 ÷ 1 450 ot./min- počet úderů naprázdno: 0 ÷ 6 000 | 0 ÷ 21 750- počet utahovacích stupňů: 18 + vrtání + šroubování- průměr vrtání ve dřevě/kovu/betonu: 20 / 13 / 8 mm- max. moment: 47 NmVrtání do dřeva:- spirálový vrták: 20 mm- sukovník: 35 mm- max. průměr vrutu do dřeva: 8 mm- sklíčidlo rychloupínací: 1,5 ÷ 13 mm- závit na vřetenu: 1/2″-20 UNF- hmotnost vč. aku: 1,33 kg Sada obsahuje:- 2x akumulátor Li-Ion AP 202 – 2,0 Ah- nabíječka ANU 1220- opasková spona- rychloupínací sklíčidlo 13 mm- přepravní kufr Kvalitní a levný kus Aku vrtací šroubovák 47 Nm, sada 2 baterie Li-ion 2,0 můžete koupit právě teď tu na našem webu v oblíbené rubrice novinky. Nyní získáte ještě další kusy z této sekce za outletovou cenu!

Dlabací zařízení pro hoblovku Bernardo ADH 250 a pilu Bernardo CWM 250 R

Dlabací zařízení pro hoblovku Bernardo ADH 250 a pilu Bernardo CWM 250 R s pečetí kvality od značky BERNARDO snadno můžete pořídit na našich stránkách teď za rozumné peníze! Nástroj pro dlabání – „dlabačka“ do tvrdého i měkkého dřeva, pro hoblovku ADH 250 a pilu CWM 250 R – Bernardo 08-1020Dlabací zařízení pro hoblovku Bernardo ADH 250 a pilu Bernardo CWM 250 R (jedná se o rozšiřující zařízení pro dřevoobráběcí stroje Bernardo). Technické parametry:- rozměry stolu: 365×145 mm- max. průměr nástroje: 0 ÷ 16 mm- max. dlabací hloubka: 95 mm- max. podélný pohyb stolu: 140 mm- max. zdvih stolu: 75 mm- hmotnost: 15 kg Vysoce kvalitní produkt Dlabací zařízení pro hoblovku Bernardo ADH 250 a pilu Bernardo CWM 250 R můžete najít bezprostředně tu na našich stránkách v populární sekci novinky! Nyní můžete najít ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii za výborné peníze.

Hlavice na montáž a demontáž náboje kola Suzuki Jimny

Hlavice na montáž a demontáž náboje kola Suzuki Jimny, Vitara a Grand Vitara TESAM TS2260 od dodavatele s dobrým jménem TESAM můžete pořídit teď trvale výhodně! Nástrčný klíč – hlavice na náboj kola SUV a off-roadů 4×4 značky Suzuki, 4 vnější čepy – TESAM TS2260Používá se pro montáž a demontáž nábojů na předních nápravách plněpohonných (4-WD) vozidel.Určeno pro Suzuki Jimny, Vitara a Grand Vitara.Pro klíč 30 mm.
Nový produkt Hlavice na montáž a je dostupný snadno na stránkách umístěný v sekci přípravky na náboje! Nyní si můžete vybrat parádní produkty z této oblíbené rubriky snadno online!

Pákové nůžky na plech

Pákové nůžky na plech, nůž 100 mm – 150-0801 od kvalitní značky Genborx pohodlně pořídíte tady teď pořád výhodně! Nůžky na stříhání plechu, délka čepele 10 cm, max. tloušťka materiálu 2 mm – Genborx 150-0801Nástroj pro použití zejména v autokarosárnách a klempírnách hlavně pro stříhání kratších ocelových plechů, hranatého plného materiálu, ocelových kulatin, čepů, šroubů apod.Podstavec je vybaven montážními otvory na šrouby pro uchycení k pracovní desce  stolu, ponku atd. Hlavní výhody:- standardní pákové nůžky s délkou nože 100 mm pro stříhání kratších plechů (až do tloušťky 2 mm), hranatého plného materiálu, ocelových kulatin, čepů, šroubů apod.- dlouhá páka s ergonomickým držadlem umožňuje lehčí práci a zvýšení tlaku stříhání- pracovní části nůžek jsou zhotoveny z vysoce kvalitní, kalené oceli- vhodné pro nasazení v řemeslnických provozovnách (zejména klempířství, zámečnictví, údržba, autokarosárny apod.), na stavbách atd.- dobře se uplatní i při renovaci automobilů-veteránů- upevňují se do svěráku nebo na pracovní stůl- provozní spolehlivost Technické parametry:- max. tloušťka ocelového plechu: 2,0 mm- délka nože: 100 mm- rozměry balení: 450x150x100 mm- hmotnost: 3,84 kg Ve slevě tento kousek Pákové nůžky na plech, nůž 100 mm – 150-0801 jde nakoupit lehce tady u nás zařazený v kategorii karosářské nářadí! Nyní můžete koupit ještě ostatní zboží z naší kategorie za akční cenu.

Pilníky dílenské - ploché

Pilníky dílenské – ploché, půlkulatý, trojúhelníkový a kulatý, 5 dílů v modulu – BGS 4030 od společnosti s úžasnou pověstí BGS technic snadno najdete právě zde za zcela nejnižší cenu. Dílenské pilníky hrubé a střední, různé profily, sada 5 dílů v pěnovém modulu – BGS technic 4030Určeno k opracovávání a začišťování různých materiálů. Díky plastové rukojeti se pohodlně drží.Dodávání v pěnové výložce – nářaďovém modulu (možné mít jako samostatnou sadu nářadí nebo použít do dílenského vozíku coby 1/3 zásuvky). Technické parametry – rozměry modulu:- hloubka: 408 mm- šířka: 189 mm- výška: 32 mm- hmotnost: 1,06 kg Sada obsahuje:- 1x plochý pilník, 250 mm, H1 (hrubý)- 1x plochý pilník, 200 mm, H2 (středně jemný)- 1x půlkulatý pilník, 200 mm, H1 (hrubý)- 1x trojúhelníkový pilník, 150 mm, H2 (středně jemný)- 1x kulatý pilník, 150 mm, H1 (hrubý)
Tento neodolatelný produkt můžete dostat bezstarostně tady u nás zařazený v kategorii pilníky! Nyní získáte parádní výrobky z této známé rubriky za nejlepší ceny.

Samosvorné kleště

Samosvorné kleště, oblé a rovné čelisti, sada 4 díly – BGS 4040 od kvalitní značky BGS technic máte možnost koupit momentálně na webu za nejnižší cenu. Rychloupínací kleště se samosvorným mechanismem, tzv. grip kleště, různé profily čelistí, sada 4 dílů v pěnovém modulu – BGS technic 4040Určeno k uchopení a přidržení různých předmětů např. při svařování, montážích apod. Ideální především pro karosářské dílny. Tlak sevření čelistí lze nastavit a předejít tak např. nechtěné deformaci materiálu.Kvalitní produkt: vyrobeno z chrom-vanadové (Cr-V) oceli.Dodávání v pěnové výložce – nářaďovém modulu (možné mít jako samostatnou sadu nářadí nebo použít do dílenského vozíku coby 1/3 zásuvky). Technické parametry – rozměry modulu:- hloubka: 408 mm- šířka: 189 mm- výška: 32 mm- hmotnost: 1,34 kg Sada obsahuje:- 1x samosvorné kleště, oblé čelisti, celková délka 140 mm- 1x samosvorné kleště, oblé čelisti, celková délka 185 mm- 1x samosvorné kleště, oblé čelisti, celková délka 220 mm- 1x samosvorné kleště, ploché prodloužené čelisti, celková délka 175 mm Výjimečný produkt lze pořídit lehce u nás v oblíbené kategorii kleště speciální pro servis. Pořiďte si akční produkty z této rubriky za rozumné peníze!