Zvedák pro motocykly a čtyřkolky plošinový

Zvedák pro motocykly a čtyřkolky plošinový, nosnost 600 kg – Marcotools 05.085.18 od výrobce MDtools k dostání na našich stránkách teď v bezva akci. Plošinový zvedák „hever“ na motorky a čtyřkolky, s nosností 0,6 tuny, nůžková konstrukce – Marcotools 05.085.18Elektrohydraulický zvedák s dálkovým ovládáním určený pro zvedání motocyklů, čtyřkolek / QUAD, malé zemědělské mechanizace apod. při jejich údržbě a opravách. Hlavní výhody:- elektrohydraulický nůžkový plošinový zvedák pro motocykly, čtyřkolky / QUAD, malou zemědělskou mechanizaci apod. s nosností 600 kg- robustní konstrukce z vysoce kvalitní oceli- stabilní polohu motocyklu na plošině podporuje upínací přípravek / držák pro přední kolo- snadné najetí na dlouhou plošinu zvedáku umožňuje sklopná nájezdová rampa- komfortní a praktické dálkové ovládání- bezpečnostní aretace- povrchová úprava odolná vůči olejům, mastnotám a nečistotám- vysoká provozní spolehlivost a dlouhá životnost- kvalita garantovaná italským dodavatelem Technické parametry:- nosnost: 600 kg- minimální výška: 260 mm- maximální výška: 880 mm- plošina: 1800×1200 mm- celková délka: 2600 mm- upínání předního kola: 40-200 mm- elektromotor: 550 W, 230 V / 50 Hz- hmotnost: 280 kg

Pojízdný pneumatický zvedák pro nákladní automobily a autobusy

Pojízdný pneumatický zvedák pro nákladní automobily a autobusy, nosnost 22 t od této skvělé značky GMP k dostání zrovna trvale výhodně. Pneumaticko-hydraulický zvedák „hever“ s extra nosností 22 000 kg, pojízdný (mobilní), pro těžká vozidla – GMP T92204Bytelný profi zvedák pro zdvihání nákladních automobilů, autobusů, zemědělských a stavebních strojů apod. Vybaveno kvalitní hydraulikou s vestavěným pojistným ventilem proti případnému přetížení a ovládání u rukojeti vodicí tyče. Zdvih lze zvětšit vyšroubováním šroubu ve zvedacím pístu.Robustní podvozek zvedáku je opatřen dvěma kolečky s odolnou obvodovou pryží. Stlačený vzduch se ke zvedáku připojuje jednoduše pomocí rychlospojky z vnějšího zdroje.Dimenzováno pro profesionální použití. Technické parametry:- nosnost: 22 000 kg- min. pracovní výška: 230 mm- max. pracovní výška: 430 mm – šroub v zvedacím pístu lze vyšroubovat jako prodloužení max. 105 mm – stlačený vzduch: 7-8 bar (při nižším tlaku snížená nosnost) – hmotnost: cca 48 kg

Pneumatický zvedák pro nákladní automobily a autobusy

Pneumatický zvedák pro nákladní automobily a autobusy, nosnost 22 t, pojízdný – TQ22001 od značky s dlouholetou historií Genborx jde sehnat u nás teď za super cenu. Pojízdný pneumaticko-hydraulický zvedák, velká nosnost 22 000 kg, pojízdný na kolečkách – Genborx TQ22001Speciální těžký hever pro nákladní automobily, autobusy, zemědělské a stavební stroje apod. Má kvalitní hydrauliku s vestavěným pojistným ventilem proti případnému přetížení a ovládání u rukojeti vodicí tyče. Zdvih lze zvětšit vyšroubováním šroubu ve zvedacím pístu.Robustní podvozek zvedáku je opatřen dvěma kolečky s odolnou obvodovou pryží. Stlačený vzduch se ke zvedáku připojuje jednoduše pomocí rychlospojky vedením z externího zdroje.Zvedák je dimenzován pro profesionální použití, je v provozu spolehlivý a má dlouhou životnost. Technické parametry:- nosnost: 22 t- min. pracovní výška: 230 mm- max. pracovní výška: 430 mm (šroub v zvedacím pístu lze vyšroubovat jako prodloužení max. 105 mm)- hmotnost: 48 kg- stlačený vzduch: 7-8 bar (při nižším tlaku snížená nosnost)
Tento neodolatelný produkt Pneumatický zvedák pro nákladní automobily a autobusy, nosnost 22 t, pojízdný – je k sehnání taky na stránkách ve známé sekci zvedáky. Podívejte se na ještě podobné produkty ve zmiňované sekci snadno online.

Nosníková svěrka

Nosníková svěrka TK 5, nosnost 5 tun od značky s dlouholetou historií Unicraft jednoduše můžete získat nyní trvale výhodně! Svěrka pro zavěšení břemen k nosiči (traverze), max. nosnost 5000 kg, s centrálním vřetenem – Unicraft TK 5Používá se při zavěšování kladkostroje, kladky i břemene na nosníky. Díky centrálnímu mechanismu vřetene se snadno upevňuje.Díky širokému rozsahu je manipulace se svěrkou flexibilní. Technické parametry:- max. nosnost: 5 t- šířka nosníku: 80-320 mm- rozměry (š × v × h): 225 × 110 × 325 mm- hmotnost: 11 kg
Tento unikátní produkt Nosníková svěrka TK 5, je dostupný teď na našich stránkách v sekci zvedáky! Vyhledejte si parádní produkty z této populární kategorie ve výhodné akci!

Bezpřejezdový set pro dvousloupové zvedáky Golemtech 4 t PROFI a MAXI

Bezpřejezdový set pro dvousloupové zvedáky Golemtech 4 t PROFI a MAXI od top výrobce Golemtech jde sehnat zrovna extra se slevou! Díly pro přestavbu dvousloupových zvedáků na bezpřejezdové varianty s vrchním propojením, pro čtyřtunové modely Golemtech PROFI a MAXI.Používá se pro usnadnění najíždění na zvedák. Propojení sloupů se přesune z prahu na tzv. most, díky čemuž není nutné nic přejíždět.Na výběr ze dvou délek prodloužení: o 1000 nebo 1600 mm. Sada obsahuje:- prodlužovací nástavce- podjezdový držák hadic- sada lan- sada hadic- montážní materiál Upozornění: nejedná se o samostatně funkční celek, k bezpřejezdovému setu je potřeba zakoupit ještě dvousloupový zvedák!

Nůžkový zvedák GAMMA550

Nůžkový zvedák GAMMA550, 5,5 t, s přizdvihem pro geometrii a sada pro instalaci do podlahy od odblíbeného výrobce Ferdus pohodlně pořídíte zrovna napořád výhodně! Zvedák nůžkového typu GAMMA550, nosnost 5500 kg, s přizdvihnutím pro geometrii náprav, se sadou pro instalaci do podlahy – Ferdus 17.25Moderní zvedák s nůžkovou konstrukcí a maximální nosností 5,5 tuny, určený pro zdvihání osobních a menších užitkových vozidel (dodávky, mikrobusy), SUV, crossoverů apod. Technické parametry:- nosnost zvedáku: 5,5 tuny- min. výška: 165 mm- max. zdvih: 2040+470 mm- max. délka stolu: 5208 mm- napájení: 400 V- příkon motoru: 3 kW- doba zdvihu: 45 s Unikátní produkt Nůžkový zvedák GAMMA550, 5,5 t, s přizdvihem pro geometrii a sada pro instalaci do podlahy můžete získat právě nyní tady na stránkách umístěný v kategorii zvedáky. Nyní koupíte parádní kousky z naší sekce snadno online!

Nůžkový zvedák GAMMA550

Akční produkt Nůžkový zvedák GAMMA550, 5,5 t, s přizdvihem můžete pořídit aktuálně na stránkách v sekci zvedáky. Podívejte se na akční produkty ve zmíněné sekci za báječnou cenu!
Nůžkový zvedák GAMMA550, 5,5 t, s přizdvihem pro geometrii od známé společnosti Ferdus můžete sehnat právě teď ve slevě! Zvedák nůžkového typu GAMMA550, nosnost 5500 kg, s přizdvihnutím pro geometrii náprav, kotvený na podlahu – Ferdus 17.20Moderní zvedák s nůžkovou konstrukcí, určený pro zdvihání osobních a menších užitkových vozidel (dodávky, mikrobusy), SUV, crossoverů apod. s maximální nosností 5,5 tuny. Technické parametry:- nosnost zvedáku: 5,5 tuny- min. výška: 165 mm- max. zdvih: 2040+470 mm- max. délka stolu: 5208 mm- napájení: 400 V- příkon motoru: 3 kW- doba zdvihu: 45 s

Zvedák na motocykly a ATV 500 kg

Zvedák na motocykly a ATV 500 kg, 110-400 mm, hydraulický, pojízdný od známého předního výrobce JMP snadno najdete online za mimořádně nízkou cenu! Hydraulický nůžkový hever – zvedák motocyklů, čtyřkolek apod., nosnost 0,5 tuny, max. zdvih 40 cm, s rychlozdvihem pomocí pedálu, pojízdný na kolečkách – JMP 6ON 722.04.68Speciální hever s půltunovou nosností, určený na zdvihání strojů s rovnou spodní částí: chopper, custom, kros, Quad, ATV, vodní skútry atd. Ideální pro drobné opravy, výměny oleje, čištění a podobné servisní úkony.Zvedání nebo spouštění břemene se provádí pomocí pedálu, bezpečnostní západka snižuje riziko pádu, pogumované nosné plochy brání nechtěnému sklouznutí zvedaného stroje.Snadná přeprava pomocí šestice koleček – 2 jsou na pevné ose, čtyři jsou v otočných konzolích. Technické parametry:- nosnost: 500 kg- min. výška zdvihu: 110 mm- max. výška zdvihu: 400 mm- rozsah zdvihu: 290 mm- rozměry: cca 895x430x330 mm- hmotnost: 27 kg Tento nejprodávanější výrobek Zvedák na motocykly a ATV 500 kg, 110-400 mm, hydraulický, pojízdný máte možnost najít nyní tady u nás v populární sekci zvedáky na motorku. Pořiďte si ostatní kusy ze zmíněné kategorie ve výprodejové akci!

Stojan na silniční motorky

Stojan na silniční motorky, motostojan – zadní od známého dodavatele Ferdus snadno naleznete aktuálně na webu za skvělou cenu. Stojan pro zadní kola silničních motorek, tzv. motostojan, TRF45502Technická data:Nosnost: 200 kgHrubá hmotnost: 11 kgHmotnost: 10 kgRozměry balení: 880 x 570 x 430 mmBarva: červenáMoto stojan na zdvihání zadního kola motocyklu, určen na opravu a údržbu či parkování stroje. Díky optimálně dlouhé manipulační rukojeti je zvedání snadné. Přesun po servisu usnadňují převozní kolečka.
Tento designový produkt Stojan na silniční motorky, motostojan seženete právě nyní tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii zvedáky. Nyní si můžete koupit zcela nové zboží z této známé sekce ve slevě.

Zvedák aut pojízdný

Zvedák aut pojízdný, mechanický, nosnost 816 kg od známé značky Ferdus jednoduše můžete sehnat teď v bezva akci! Jednosloupový zvedák na auta s nosností 0,8 tuny, mechanický pohon, pojízdný na kolečkách – Ferdus 10.187Konstrukčně jednoduchý a odolný autozvedák pro zdvihání osobních vozidel za samostatné kolo. V případě potřeby je možné zkombinovat dva hevery a vůz zvednout za nápravu. V kombinaci s odnímatelnou zvedací rampou usnadňuje dílenskou práci s těžšími břemeny. Zdvih se provádí pákou.Bezpečná práce: zajištění požadované pozice při zvedání se provádí bezpečnostními kolíky (západkami) se závlačkami.Snadná manipulace díky čtyřem kolečkům – dvě jsou řiditelná v otočných konzolích, dvě na pevné ose. Kompaktní konstrukce ulehčuje skladování (zvedák není prostorově příliš náročný).Ideální pro autoservis, pneuservis i dílnu, možné využití také ve venkovních podmínkách (závody, soutěže apod.). Technické parametry:- nosnost: 816 kg- min. výška zdvihu: 70 mm- max. výška zdvihu: 710 mm- podstava: 700×700 mm- rozměry: 1260x280x160 mm- hmotnost: 59 kg

Podpěry Jack stand 6 t

Podpěry Jack stand 6 t, sada 2 ks od naší známé značky Ferdus snadno seženete online za parádní cenu. Stojan na auto – podpěra 6t (2 ks)Podpěry, kozy pod auto – Jack stand 6 t, sada 2 ks-nastavitelné podpěrné stojany ,,kozy“ se zdvihem do 6 tun pro podpírání osobních a lehkých nákladních automobilů- podpěry z ocelových profilů Nosnost: 6 t Min. výška: 415 mm Max. výška: 610 mm Hmotnost: 11 kg

Držák - stojan na motor

Držák – stojan na motor, nosnost 450 kg od výrobce se zárukou kvality Ferdus jde pořídit na našich stránkách nyní ve výprodejové akci. Podpěra motoru s otočným úchytem, nosnost 0,45 tuny, pojízdný s kovovými kolečky – Ferdus 110.90Standardní stojan pro uchycení motoru či převodovky vymontované z auta. S úchytnou hlavou lze otáčet v rozsahu 360 stupňů, takže je ke každé části skvělý přístup. Montážní ramena jsou plně nastavitelná, díky čemuž je držák přizpůsobitelný momentálním potřebám.Snadná manipulace díky 4 kovovým kolečkům – dvě jsou v otočných konzolích a řiditelná, dvě na pevné ose. Technické parametry:- nosnost: 450 kg (1000 lbs)- pracovní výška: 800 mm- hmotnost: 20 kg- nastavitelná montážní ramena- hlava otočná o 360 °- kovová kolečka, 2 jsou řiditelná

Držák

Držák, stojan na motor 565kg od společnosti Ferdus máte možnost dostat zrovna za výborné peníze! Stojan na motor 565 kg- polohovatelný / pojízdnýDržák motorů 1250LBS 565kgLze použít pro velmi rozmanité motory a převodovky. Otočná hlava o 360° umožňuje přístup ke všem částem motoru. Plně nastavitelná montážní ramena. Vynikající pohyblivost díky rejdovým kolečkům. Nosnost: 565 kg Pracovní výška: 820 mm Hmotnost: 27 kgStojan na motor je určen pro uchycení automobilových motorů vyjmutých z vozidla. Vyjmutý a připevněný motor na stojan je snadno přístupný téměř ze všech stran, takže práce na něm je velmi přehledná, rychlá a pohotová. Otáčecí talíř na stojanu na motor umožňuje otáčení motoru pro snadnější přístup a jednoduchou manipulaci během prací.Stojan je vybaven masivními kolečky pro snadné přemisťování pouze na hladkém rovném povrchu podlahy. Tento kvalitní produkt máte možnost koupit již dnes tady na webu v populární sekci zvedáky! Nyní můžete najít unikátní produkty z této oblíbené kategorie za akční cenu.

Gumová podložka 86x8 mm

Gumová podložka 86×8 mm, pro zvedák QUATROS QS19134 od skvělé a známé značky QUATROS máte možnost najít ještě dnes za parádní cenu! Podložka do misky zvedacího ramene hydraulického zvedáku – heveru, průměr 8,6 cm, výška 0,8 cm – QUATROS QS19106Určeno jako příslušenství např. pro pojízdný nízkoprofilový zvedák QUATROS QS19134 (nosnost 3 tuny).Používá se jako ochrana zvedacího bodu na podvozku vozidla i zvedací misky na heveru. Technické parametry:- průměr: 86 mm- výška: 8 mm- materiál: guma Výjimečný a žádaný produkt Gumová podložka 86×8 mm, pro jde koupit nyní na našem webu zařazený v kategorii zvedáky. Pořiďte si zlevněné produkty z této rubriky snadno online!

Gumová podložka 45x15 mm

Tento designový produkt Gumová podložka 45×15 mm, pro zvedák QUATROS QS19122 je k získání právě zde tady a teď na našem webu v rubrice zvedáky. Připravili jsme jiné výrobky z této sekce za mimořádně nízkou cenu. Gumová podložka 45×15 mm, pro zvedák QUATROS QS19122 od výrobce s dobrým jménem QUATROS je dostupný momentálně v naši nabídce za skvělou cenu! Podložka do misky zvedacího ramene hydraulického zvedáku – heveru, průměr 4,5 cm, výška 1,5 cm – QUATROS QS19105Určeno jako příslušenství např. pro pojízdný zvedák QUATROS QS19122 (nosnost 2 tuny).Používá se jako ochrana zvedacího bodu na podvozku vozidla i zvedací misky na heveru. Technické parametry:- průměr: 45 mm- výška: 15 mm- materiál: guma

Příčný zvedací adaptér k dílenským zvedákům (čep 30 mm) TRF4901

Příčný zvedací adaptér k dílenským zvedákům (čep 30 mm) TRF4901 od naší známé značky Torin BIG RED snadno můžete získat u nás opravdu výhodně. Nástavec – nosník pro pojízdné zvedáky, nosnost 2000 kg, průměr zajišťovacího čepu 30 mm – Torin BIG RED TRF4901Adaptér s dvoutunovou nosností je vhodný pro většinu heverů. Umožňuje stabilní podepření auta pomocí 2 zvedacích bodů – vhodné pro případy, kdy je zdvihání vozidla pouze s jednobodovým zvedákem problematické (např. nadměrně zkorodovaná karosérie apod.). Technické parametry:- nosnost: 2 tuny- pro průměr čepu: 30 mm- zajišťovací šroub: M10x15 mm- rozteč dosedacích patek: 600-920 mm- rozměr patek: 120×120 mm- zdvih patek: 65 mm- rozměry nosníku: 660x50x90 mm- hmotnost: 14 kg

Přípravek na uchycení motorů k dílenským jeřábům TRF2750

Přípravek na uchycení motorů k dílenským jeřábům TRF2750 od výrobce Genborx můžete dostat na našich stránkách teď právě ve slevě. Speciální přípravek o nosnosti 680 kg slouží jako doplněk k pojízdným dílenským jeřábům. Nosný příčník je opatřen řetězy s uchycovacími úhelníky. Nejčastěji se používá k uchycení demontovaného nebo montovaného motoru. Velmi prodávaný produkt Přípravek na uchycení motorů k dílenským jeřábům TRF2750 získáte v pohodě u nás zařazený v rubrice zvedáky! Nyní můžete najít unikátní zboží ve zmiňované kategorii za příznivou cenu.

Trapézový zvedák 2 t

Trapézový zvedák 2 t, mechanický – HOTECHE od populární značky Hoteche pohodlně pořídíte aktuálně na našich stránkách za super cenu! Nůžkový – trapézový hever (zvedák), nosnost 2000 kg, mechanický pohon – HotecheKompaktní a jednoduchý zvedák na auta. Díky velmi kompaktním rozměrům se vejde do kufru auta např. jako součást povinné výbavy.Výška heveru lze mechanicky nastavit v rozmezí 120-395 mm.  Technické parametry:- nosnost: 2 tuny- min. výška heveru: 120 mm- max. výška heveru: 395 mm- délka: 450 mm- hmotnost: 3,5 kg Zlevněný výrobek máte možnost dostat aktuálně tu na našem webu ve známé rubrice zvedáky. Získejte zcela nové produkty z naší kategorie za extra cenu.

Kolové zvedáky pro přesun automobilů

Kolové zvedáky pro přesun automobilů, max. šířka kol 12″ od společnosti s dlouholetou tradicí Genborx jde pořídit online za akční cenu. Převozní kolový zvedák, tzv. transportní kolečka pod auto GenborxUrčeno pro manipulaci s nadzvednutým autem ve všech směrech i na velmi malém prostoru. Nejdříve se šířka – rozsah zvedáku přizpůsobí na rozměr kola a poté se k němu najede. Pomocí pedálu se pak kolo nadzvedne. V případě, že jsou zvedáky pod všemi koly, lze auto přesouvat libovolně všemi směry (např. i do boku, šikmo atd.), což podstatně usnadňuje práci.Varianta pro kola s pneumatikami do maximální šířky 12“.Jako příslušenství lze dodat i držák čtyř kolových zvedáků kat. čísla MH8019.Technická data:Max. šířka pneumatiky: 12“ (cca 305 mm)Nosnost 1 zvedáku: 680 kgNosnost 4 zvedáků (tzn. pod všemi koly): 2720 kgHmotnost: cca 18.5 kgUPOZORNĚNÍ: Uvedená cena je za 1 kus!
Vysoce kvalitní produkt Kolové zvedáky pro přesun automobilů, max. šířka je k sehnání již dnes tady a teď na našem webu umístěný v rubrice zvedáky. Nyní si můžete vybrat oblíbené produkty z této známé rubriky snadno online!

Dílenský jeřáb „žirafa“ pojízdný

Tento výjimečný kousek můžete pořídit právě nyní tady na stránkách v sekci zvedáky! Nyní si můžete vybrat další kusy ve zmíněné sekci v bezva akci.
Dílenský jeřáb „žirafa“ pojízdný, extra nosnost 3 t, maximální zdvih 2.5 m od známého výrobce GEKO máte možnost dostat aktuálně na webu za neuvěřitelně výhodnou cenu! Jeřáb dílenský hydraulický, s velkou nosností 3000 kg, vysokým maximálním zdvihem 2500 mm a kovovými kolečky – GEKO G02081Pojízdný jeřáb, tzv. žirafa, se používá především pro zvedání a spouštění motorů při montáži a demontáži a dalších autoservisních a dílenských pracích. Vysoká nosnost umožňuje práci i s těžkými břemeny (např. motory nákladních vozidel či pracovních strojů apod.).Nosné rameno (tzv. výložník) lze nastavit do několika délek, podle kterých se řídí nosnost od 1 do 3 tun (čím vysunutější, tím se nosnost snižuje). Díky velké maximální výšce zvedání až 2,5 metru lze břemeno po převezení např. uložit do regálu apod.Snadné manévrování díky 4 bytelným kovovým kolečkům – dvě jsou uloženy v otočných konzolích, dvě na pevné ose.Zvedání je ovládání pomocí ruční hydraulické pumpy, spouštění se provádí vypouštěcím ventilem.Technická data:Nosnost: 1 000/2000/3000 kgDélka ramene: 1220/1460/1710 mmMaximální výška zdvihu: 2500 mmRozměry: 1600 x 820 x 1600 mm

Hydraulický zvedák na motorku nůžkový

Akční produkt Hydraulický zvedák na motorku nůžkový, nosnost 450 kg můžete pořídit bez obtíží tady na stránkách zařazený v rubrice zvedáky! Prozkoumejte podobné produkty ze zmíněné kategorie za mimořádně nízkou cenu. Hydraulický zvedák na motorku nůžkový, nosnost 450 kg od spolehlivé značky GEKO získáte právě dnes za výhodnou cenu. Plošinový zvedák na motocykly, nosnost 0,45 tuny, zdvih 82,5 cm, s hydraulickým pohonem a nůžkovou konstrukcí, pojízdný na kolečkách – GEKO G02185Praktický a kvalitní hever na zdvihání a servis motorek. Díky nosnosti 450 kilogramů je vhodný pro širokou škálu strojů provozovaných v našich podmínkách.Jednoduché ovládání: zvedání břemene probíhá pomocí hydraulického systému ovládaného nožní pákou. Odnímatelná zadní nájezdová rampa prodlouží pracovní plochu až na 204 cm (se šikmou částí až na 248 cm).Bezpečné použití: zvedák je vybaven dvoustupňovým bezpečnostním zámkem (výšky 470 a 735 mm) pro případ selhání hydrauliky – hever pak nespadne zcela dolů. Protiskluzová plocha a svorka na přední kolo s nastavitelným rozsahem zaparkovanou motorku účinně stabilizují. Otvory po stranách plošiny umožňují dodatečné zajištění motocyklu šňůrami a popruhy.Snadný transport díky 4 kolečkům – dvě jsou řiditelná (průměr 50 mm), dvě na pevné ose (průměr 100 mm). Pro zvýšení stability je zvedák u řídicích koleček vybaven vyšroubovatelnými stojnami.Povrch je práškově lakovaný. Technické parametry:- max. nosnost: 450 kg- min. výška: 210 mm- max. výška: 825 mm- rozteč držáku předního kola: 168 mm- délka s nájezdovou rampou: 2480 mm- délka bez nájezdové rampy: 1800 mm- užitná šířka plošiny: 640 mm- 2stupňový výškový zámek: 470 mm a 735 mm- rozměry základny: 1545 x 940 mm- hmotnost: 133 kg

Nájezdová rampa 2 t

Oblíbený kousek Nájezdová rampa 2 t, tvrzený pořídíte bez obtíží tady u nás v oblíbené sekci zvedáky. Vyhledejte si ještě jiné výrobky z této populární kategorie za mimořádně nízkou cenu.
Nájezdová rampa 2 t, tvrzený plast, sada 2 ks od dodavatele se skvělou pověstí GEKO lze sehnat na našich stránkách pořád výhodně. Montážní nájezdové rampy pro opravy aut, nosnost 2000 kg, plastové, sada 2 kusy – GEKO G02043Univerzální „nájezdy“ pro přístup k podvozku auta při jeho údržbě či opravách. Auto na rampy jednoduše najede a šetří tak čas jinak nutný ke zvednutí auta heverem, jeho zajištění podpěrami. Lze rovnou začít s pracovat, ideální například na výměnu oleje. S celkovou nosností 2 tuny na pár jsou rampy vhodné pro osobní vozidla. Bezpečné použití: drážkování zlepšuje trakci, přední hrany jsou vybaveny vysokými zarážkami bránícími přejetí plochy a spadnutí auta z nájezdu. Ideální do domácí garáže. Dodáváno ve dvoukusové sadě. Technické parametry:- nosnost: 2 tuny (sada)- šířka nájezdu: 33 cm- délka rampy: 90 cm- rozměry plošiny (D × Š): 26 × 29 cm- výška platformy: 17 cm- výška bezpečnostního prahu: 5 cm

Nájezdové rampy 2

Nájezdové rampy 2,2 t, skládací přenosné, sada 2 ks od dodavatele se skvělou pověstí GEKO snadno můžete najít ještě dnes za výborné peníze. Kombinované montážní nájezdové a nakládací rampy, max. nosnost 2200 kg (v páru), skládací konstrukce – GEKO G02047Prakticky řešené rampy pro servis a nakládání. Ve složeném stavu je lze umístit vedle sebe, po najetí vozidla lze např. vyměnit olej nebo zkontrolovat podvozek. Rozložené rampy lze použít pro nakládání motorek nebo aut na podvalníky apod.Díky hrubšímu povrchu je snížené riziko prokluzu kol při najíždění. Technické parametry:- nosnost v rozloženém stavu: 250 kg na kus / 500 kg na pár- nosnost ve složeném stavu: 1100 kg na kus / 2200 kg na pár- délka v rozloženém stavu: 1830 mm- max. šířka pneumatik aut nebo motorek: 225 mm Tento kvalitní a žádaný produkt Nájezdové rampy 2,2 t, skládací přenosné, sada 2 ks máte možnost nakoupit rovnou tu v populární kategorii zvedáky. Nyní můžete najít zlevněné výrobky z naší sekce za výhodnou cenu!

Hydraulický zvedák - panenka 10 t

Hydraulický zvedák – panenka 10 t, zdvih 205-390 mm od dodavatele s dobrým jménem GEKO máte možnost pořídit tady ve výprodejové akci. Hydraulická panenka – pístový sloupkový hever, zvýšená nosnost 10 000 kg, výška 205-390 mm, certifikát CE – GEKO G01054Univerzální, spolehlivý a konstrukčně jednoduchý zvedák pro autoservis, dílnu, průmysl, domácí garáž apod. Díky desetitunové nosnosti se hodí např. pro servis nákladních vozidel, autobusů a podobných vozů (podloží se přímo pod nápravu).Základní výška zvedání je v rozsahu 205-390 milimetrů, šroubem na pístu zvedáku je možné přidat dalších 6 centimetrů. Zvedání břemene se provádí pumpováním rukojetí, spouští se pootočením výpustného ventilu. Pro snadnější skladování je páka (rukojeť) rozložitelná.Dodáváno s certifikátem CE. Technické parametry:- nosnost: 10 tun- minimální výška: 205 mm- maximální výška: 390 mm- rozsah zdvihu: 185 mm- dodatečné nastavení výšky pomocí šroubu v hlavě: +6 cm- rozměry základny: 110×95 mm- hmotnost: 5,13 kg Unikátní a oblíbený produkt Hydraulický zvedák – panenka 10 t, zdvih 205-390 mm dostanete rovněž tu na stránkách zařazený v sekci zvedáky. Mrkněte na oblíbené produkty ve zmíněné sekci v akci!

Hydraulický zvedák - panenka 2 t

Levný produkt Hydraulický zvedák – panenka 2 t, zdvih 148-278 mm najdete jednoduše tu na našem webu v oblíbené sekci zvedáky. Podívejte se na ostatní produkty ve zmiňované sekci na pár kliknutí! Hydraulický zvedák – panenka 2 t, zdvih 148-278 mm od top značky GEKO snadno můžete pořídit zrovna za příznivou cenu! Hydraulická panenka – pístový sloupkový hever, nosnost 2000 kg, výška 148-278 mm, certifikát CE – GEKO G01050Univerzální, spolehlivý a konstrukčně jednoduchý zvedák pro autoservis, dílnu, průmysl, domácí garáž apod.Základní výška zvedání je v rozsahu 148-278 milimetrů, šroubem na pístu zvedáku je možné přidat dalších 5 centimetrů. Zvedání břemene se provádí pumpováním rukojetí, spouští se pootočením výpustného ventilu. Pro snadnější skladování je páka (rukojeť) rozložitelná.Dodáváno s certifikátem CE. Technické parametry:- nosnost: 2 tuny- minimální výška: 148 mm- maximální výška: 278 mm- rozsah zdvihu: 130 mm- dodatečné nastavení výšky pomocí šroubu v hlavě: +5 cm- rozměry základny: 95×90 mm- hmotnost: 2,2 kg

Hydraulický zvedák - panenka 20 t

Hydraulický zvedák – panenka 20 t, zdvih 235-450 mm originál od značky GEKO naleznete právě za extra cenu. Hydraulická panenka – pístový sloupkový hever, velká nosnost 20 000 kg, výška 235-450 mm, certifikát CE – GEKO G01056Univerzální, spolehlivý a konstrukčně jednoduchý zvedák pro autoservis, dílnu, průmysl, domácí garáž apod. Díky zvýšené nosnosti se hodí např. pro servis nákladních vozidel, autobusů a podobných vozů (podloží se pod nápravu).Základní výška zvedání je v rozsahu 235-450 milimetrů, šroubem na pístu zvedáku je možné přidat dalších 6 centimetrů. Zvedání břemene se provádí pumpováním rukojetí, spouští se pootočením výpustného ventilu. Pro snadnější skladování je páka (rukojeť) rozložitelná.Přenášení heveru usnadňuje sklopná rukojeť.Dodáváno s certifikátem CE. Technické parametry:- nosnost: 20 tun- minimální výška: 235 mm- maximální výška: 450 mm- rozsah zdvihu: 215 mm- dodatečné nastavení výšky pomocí šroubu v hlavě: +6 cm- rozměry základny: 160×145 mm- hmotnost: 10 kg
Tento kvalitní a žádaný produkt naleznete nyní tu na stránkách v sekci zvedáky. Nyní můžete najít jiné produkty ze zmíněné kategorie za super peníze.

Pojízdný hydraulický zvedák 3 t

Pojízdný hydraulický zvedák 3 t, 140-520 mm, dvojitá pumpa – T830021Q od výrobce s dlouholetou historií Ferdus jednoduše naleznete zde teď za rozumné peníze! Hydraulický hever – zvedák na auto T830021Q, nosnost 3000 kg, pojízdný na kolečkách, se zdvojenou zdvihací pumpou, masivní ocelová konstrukce – Ferdus 10.178Univerzální a bytelně konstruovaný posuvný hever. Díky třítunové nosnosti je ideální pro zdvihání osobních a lehčích užitkových aut.Dvojitá pumpa umožňuje velmi rychlé zvedání břemene (cca jen 9 zapumpování do maximální výšky). Zvedací páka je rozložitelná na dvě části, díky čemuž lze hever snadno skladovat. Bezpečnostní systém zabraňuje přetížení.Přesouvání a manévrování pod autem umožňuje čtveřice ocelových koleček – dvě jsou řiditelná, dvě na pevné ose.Vyrobeno z vysoce pevné a silné oceli.Upozornění: nutno pravidelně promazávat! Technické parametry:- nosnost: 3 tuny- min. výška: 140 mm- max. výška: 520 mm- rozsah zdvihu: 380 mm- rozměry: 716 mm (d) x 346 mm (š) x 165 mm (v)- hmotnost: 36,5 kg Pozn. Jedná se o náhradu třítunového zvedáku QUATROS QS19131Q, který byl nahrazen jinými typy.
Tento exkluzivní produkt Pojízdný hydraulický zvedák 3 t, 140-520 mm, dvojitá pumpa – T830021Q máte možnost pořídit taky na našich stránkách ve známé rubrice zvedáky. Prozkoumejte oblíbené kusy z této známé kategorie ve slevě!

Gumová podložka zvedáku 140x25 mm

Gumová podložka zvedáku 140×25 mm, kulatá od známé kvalitní značky Ferdus můžete nakoupit v naší internetové nabídce extra výhodně. Podložka pro autozvedáky a hevery, kulatá 140×25 mm, tvrdá pryž – Ferdus 10.159Masivní gumový podklad s vylisovanou středovou osou a hrubým povrchem, určený ke zvedání vozidel na zvedácích (heverech). Umisťuje se mezi rameno zvedáku a práh či jiné opěrné místo na autě. Díky tomu umožňuje zvednutí bez rizika poškození vozu. Technické parametry:- průměr: 140 mm- spodní průměr: 116 mm- průměr vnitřního kruhu: 46×4 mm- otvor na šroub M12 – výška: 25 mm- hmotnost: 500 g
Žádaný produkt Gumová podložka zvedáku 140×25 mm, kulatá máte možnost nakoupit již dnes tu na našem webu ve známé kategorii zvedáky. Vyberte si zlevněné výrobky z této známé kategorie za outletovou cenu!

Montážní plotna KLASIK 17000

Montážní plotna KLASIK 17000, 7,7 t, pro navijáky Golemwinch – Golemtech značky Golemtech jde pořídit tady a teď právě se slevou. Montážní plotna KLASIK 17000 k navijákům Golemwinch od výrobce GolemtechPro navijáky s tažnou silou 7,7 t (17000 lbs).Rozměr plotny: 550 x 250 mmUchycení rolen: 260 mm (shodné s otvory na rolnách).Rozměr otvoru pro průvlak lana: 225 x 40 mm.Hmotnost plotny: 7,5 kg.Předvrtané otvory jsou shodné s předvrtanými otvory na navijáku – není třeba dodatečných úprav.Sešroubováním navijáku a rolen k montážní plotně vznikne jednotný a kompaktní celek, který se snadno přimontuje na montážní místo na vozidle. Montáž navijáku se tím velice usnadní a také zrychlí. Nejprodávanější produkt Montážní plotna KLASIK 17000, 7,7 t, pro navijáky Golemwinch – můžete koupit pohodlně tu na stránkách v rubrice autonavijáky. Máme pro vás ještě další kousky z této oblíbené rubriky ve výhodné akci!

Pneumaticko hydraulický multiplikátor 4

Pneumaticko hydraulický multiplikátor 4,5l od značky s dlouholetou historií Golemtech seženete aktuálně na webu za výhodnou cenu! Pneumaticko hydraulický multiplikátor je určen pro pohon zařízení s hydraulickými písty, typicky dílenských lisů, hydraulických rozpínáků, hydraulických přízdvihů apod.Používá se místo ručního pumpování, kdy multiplikátor připojíte místo ruční hydraulické pumpy. Ke svému provozu potřebuje stlačený vzduch, jehož sílu převede na hydraulický tlak.Ovládání rukou, nebo nohou.Výtlak hydraulického oleje max. 700 barPrůtok oleje 120 – 500 cm3/minObjem olejové nádrže 4,7 litruVstupní tlak vzuchu 6 – 9,5 barRozměry 11 x 8,8 x 9,8 cm Vstup 1/4″ – 18Výstup 3/8″ – 18
Oblíbený produkt Pneumaticko hydraulický multiplikátor 4,5l je k sehnání aktuálně tady na webu umístěný v sekci zvedáky. Podívejte se na ještě další zboží z naší kategorie za báječnou cenu.

Hydraulický zvedák pojízdný 1

Hydraulický zvedák pojízdný 1,5 t, nízkoprofilový, 90-358 mm, hliníkový – HOTECHE od skvělého a známého výrobce Hoteche naleznete tady teď za výborné peníze. Hydraulický pojízdný hever – zvedák, nosnost 1500 kg, nízký profil 9 cm, hliníkový, s přenášecím bočním madlem – Hoteche Praktický a kompaktní hever s nosností jedné a půl tuny, hodící se hlavně pro menší a lehčí vozidla. S minimální výškou 90 milimetrů se vejde i pod auta se sníženými podvozky (např. sportovní, tuningová, závodní apod.).Zvedací rameno je zakončeno sedlem s gumovou podložkou, která zabraňuje poškození zdvihacího bodu na vozidle (např. práh).Extra snadná manipulace: manévrování pod autem či přesouvání po dílně ulehčují dvě řiditelná kolečka a široký válec, pro přenášení je na boku rozměrné madlo. Transport rovněž usnadňuje velmi nízká hmotnost pouhých 14,5 kg. Technické parametry:- nosnost: 1,5 tuny- min. výška: 90 mm- max. výška: 358 mm- rozsah zdvihu: 268 mm- průměr sedla: 95 mm- hmotnost: 14,5 kg- rozměry (v x š x h): 205x235x495 mm Nový kus Hydraulický zvedák pojízdný 1,5 t, nízkoprofilový, 90-358 mm, hliníkový je k dostání lehce tu v oblíbené rubrice zvedáky. Nyní si můžete pořídit podobné kousky z této známé sekce za výhodné peníze!

Pojízdný hydraulický zvedák 2

Tento zlevněný produkt Pojízdný hydraulický zvedák 2,5 t, extra nízkoprofilový 75-515 mm – SATRA máte možnost nakoupit také tady a teď na našem webu v populární rubrice zvedáky! Mrkněte na vyjímečné produkty z naší rubriky za mimořádně nízkou cenu!
Pojízdný hydraulický zvedák 2,5 t, extra nízkoprofilový 75-515 mm – SATRA od dodavatele se skvělou pověstí SATRA získáte aktuálně skutečně výhodně. Hydraulický hever – zvedák, nosnost 2500 kg, velmi nízký profil 7,5 cm a extra maximální výška 51,5 cm, pojízdný – SATRA S-LO25TVšestranně použitelný pojízdný hever s nosností dvě a půl tuny, ideální pro zdvihání většiny vozidel na našich silnicích. Díky velmi nízkému profilu pouhých 75 mm je vhodný i pro vozidla se sníženými podvozky (závodní, sportovní, tuningová). S maximální výškou zdvihu přes půl metru je naopak možné zvedat i terénní auta, SUV a podobné vozy s velkou světlou výškou.Zvedání břemene se provádí pumpováním hlavní páky, pro spuštění stačí otevřít ventil.Snadné manévrování a přesouvání pomocí čtveřice ocelových koleček – dvě jsou řiditelná, dvě na pevné ose. Technické parametry:- nosnost: 2,5 tuny- min. výška: 75 mm- max. výška: 515 mm- rozsah zdvihu: 440 mm- hmotnost: 45 kg

Podkládací stojánky - podpěry pod auto 3 t

Podkládací stojánky – podpěry pod auto 3 t, 300-420 mm, sada 2 ks – QUATROS QS19231 od této skvělé značky QUATROS jde pořídit právě teď u nás za rozumné peníze. Nastavitelné podkládací stojánky, tzv. „jack stand“ nebo „kozy“, nosnost 3000 kg, výška 29-41 cm, sada 2 kusů – QUATROS QS19231Robustní podpěry (stojky) určené k zajištění zvednutých osobní vozů, dodávek a dalších vozidel do hmotnosti 3 tun. Hřebenový mechanismus umožňuje nastavení výšky v devíti krocích. Pevná základna umožňuje správné usazení nohou na zemi. Technické parametry:- nosnost: 3 tuny- nastavení výšky: 9 kroků- minimální výška: 29 cm- maximální výška: 41 cm- rozměr základny 20,5 × 19,5 cm

Hydraulický zvedák pojízdný 3 t

Exkluzivní produkt najdete mimo jiné tu na webu umístěný v sekci zvedáky. Máme pro vás skvělé produkty ve zmiňované rubrice za skvělou cenu! Hydraulický zvedák pojízdný 3 t, 135-495 mm – QUATROS QS19133 pocházející od značky QUATROS máte možnost koupit na našich stránkách nyní za báječnou cenu! Hydraulický hever – zvedák, nosnost 3000 kg, max. zdvih 49,5 cm – QUATROS QS19133Bytelný zvedák pro autoservis, dílnu, domácí garáž apod. S třítunovou nosností a vysokým zdvihem téměř půl metru je ideální i pro vozidla s vyššími podvozky – SUV, off-roady, ale i menší užitková auta apod. Zvedání je velice snadné pumpováním hlavní pákou, břemeno se spouští povolením hlavního ventilu.Díky čtveřici kovových koleček se s ním snadno manévruje – dvě jsou řiditelná, dvě na pevné ose. Technické parametry:- nosnost: 3 tuny- min. výška: 135 mm- max. výška: 495 mm- rozsah zdvihu: 360 mm- hmotnost: 28 kg

Hydraulický zvedák pojízdný 3 t

Hydraulický zvedák pojízdný 3 t, extra nízkoprofilový 75-500 mm – QUATROS QS19134 od společnosti s výborným jménem QUATROS lze sehnat u nás právě napořád výhodně. Hydraulický hever – zvedák, nosnost 3000 kg, velmi nízký profil 75 mm, pojízdný – QUATROS QS19134Univerzální a bytelný zvedák na kolečkách pro autoservis, pneuservis, dílnu, domácí garáž atd. Nízkopropfilová konstrukce s minimální výškou pouhých 75 mm je ideální i pro zdvihání vozů se sníženými podvozky (závodní, sportovní, tuningová apod.).Zvedání je velmi rychlé díky dvoupístové konstrukci. Čtveřice masivních koleček usnadňuje přesouvání a manévrování pod autem – dvě jsou řiditelná, dvě na pevné ose.Rám je vyroben z pevné oceli pro bezpečnou práci a dlouhou výdrž. Technické parametry:- nosnost: 3 tuny- minimální výška: 75 mm- maximální výška: 500 mm- rozsah zdvihu: 425 mm- hmotnost: 33 kg- dva písty pro rychlejší zdvih- pojízdný pomocí koleček
Tento skvělý produkt Hydraulický zvedák pojízdný 3 t, extra nízkoprofilový 75-500 mm – QUATROS QS19134 máte možnost dostat právě tady na webu ve známé kategorii zvedáky! Vyberte si akční produkty z této známé rubriky za výhodnou cenu.

Hydraulický zvedák převodovky a motoru

Tento nejprodávanější produkt Hydraulický zvedák převodovky a motoru, lze pořídit právě teď tu na našem webu v rubrice zvedáky na převodovky! Nyní si můžete pořídit oblíbené produkty z této populární kategorie za super cenu!
Hydraulický zvedák převodovky a motoru, nosnost 500 kg, pojízdný – QUATROS QS19308 od dodavatele s dobrým jménem QUATROS najdete momentálně na webu za příznivou cenu! Stojanový zvedák na motory a převodovky, nosnost 0,5 tuny, hydraulický, pojízdný na kolečkách – QUATROS QS19308Zvedák – podpěra převodovek a motorů s nosností 500 kg. Používá se např. při výměně úchytných prvků motoru do karosérie (silentbloky apod.), přidržení či přizdvihnutí skříně převodovky při opravě apod. Možno využít také při montáži a demontáži výfuku, palivové nádrže a dalších podobných úkonech na podvozku (vozidlo je nutné postavit na sloupový zvedák).Břemeno se zvedá nožním pedálem, takže ruce obsluhujícího mechanika zůstávají volné. Spouštění se provádí povolením ventilu.Široká základna se 4 ocelovými kolečky poskytuje dobrou stabilitu, manipulace usnadňují madla po stranách zvedáku. Technické parametry:- nosnost: 500 kg- minimální výška 1100 mm- maximální výška 1900 mm- rozsah zdvihu: 800 mm- hmotnost cca: 24 kg- zdvih pedálem, spouštění povolením ventilu

Hydraulický zvedák pojízdný 2 t

Hydraulický zvedák pojízdný 2 t, 125-300 mm – QUATROS QS19122 od dodavatele kvalitních produktů QUATROS jednoduše můžete pořídit na našich stránkách teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! Hydraulický mini hever – zvedák, nosnost 2000 kg, max. zdvih 30 cm, s madlem na přenášení – QUATROS QS19122Kompaktní zvedák s dvoutunovou nosností, vhodný pro méně vytížené autoservisy nebo domácí garáže. Díky čtveřici koleček se s ním snadno manévruje – dvě jsou řiditelná, dvě na pevné ose.Přenášení usnadňuje plastové sklopné madlo na vrchní straně. Technické parametry:- nosnost: 2 tuny- min. výška: 125 mm- max. výška: 300 mm- rozsah zdvihu: 175 mm- hmotnost: 6,5 kg- vybaveno sklopnou rukojetí na přenášení
Velmi oblíbený produkt Hydraulický zvedák pojízdný 2 t, 125-300 mm – jde pořídit bez problémů tu v populární sekci zvedáky! Nyní můžete najít zcela nové produkty ve zmíněné sekci za extra cenu.

Držák motoru - stojan na motor

Držák motoru – stojan na motor, nosnost 450 kg – QUATROS QS19309 od značky se skvělou pověstí QUATROS snadno najdete v aktuální nabídce výhodně! Držák na motory s otočným úchytem a nastavitelnými raménky, nosnost 0,45 t, pojízdný – QUATROS QS19309Univerzální stojan na uchycení motoru či převodovky demontované z auta. Nosná hlava je otočná o 360 stupňů, díky čemuž umožňuje bezproblémový přístup ke všem částem. V požadované poloze se snadno zajišťuje aretací.Převážení usnadňují čtyři ocelová kolečka – dvě jsou řiditelná, dvě na pevné ose. Manévrování je tak snadné, nehrozí však nechtěné ujetí celého držáku do boku a případné škody na okolí (tzv. efekt nákupního koše).  Technické parametry:- nosnost: 450 kg- hmotnost: 22 kg- výška: 800 mm- hlava otočná o 360 °- 4 pojezdová kola

Dílenský jeřáb „žirafa“ 2 t

Dílenský jeřáb „žirafa“ 2 t, pojízdný skládací – QUATROS QS19324 od společnosti s předním postavením na trhu QUATROS máte možnost koupit zde trvale výhodně. Dílenský jeřáb, tzv. žirafa, nosnost 2000 kg, pojízdný se skládacími nohami, výsuvné rameno – QUATROS QS19324Pojízdný jeřáb pro zvedání břemen v autoservisu, dílně průmyslu a podobných provozech. Používá se např. při demontáži a montáži motorů aut, servisu těžších částí strojního vybavení atd.Rameno, tzv. výložník, je mechanicky vysunutelné do několika poloh, podle kterých se řídí nosnost jeřábu. Odstupňování je vyznačeno na boku výložníku vedle otvorů pro zajišťovací západku. Se zvětšením vysunutí se nosnost snižuje. Zvedání a spouštění břemene je ovládáno manuální hydraulickou pumpou.Snadný transport je zajištěn šesticí koleček, ramena základny lze uvolnit a vyklopit směrem nahoru a zajistit pomocí mechanických čepů jištěných závlačkami. Složená žirafa díky tomu zabírá minimum místa a vejde se i do stísněnějších prostor. Technické parametry:- maximální nosnost: 2 tuny- maximální výška zdvihu: 2350 mm- váha: 75 kg Produktová fotografie je ilustrační. Barevné provedení se může lišit.
Velmi žádaný kus Dílenský jeřáb „žirafa“ 2 t, pojízdný skládací – QUATROS QS19324 lze zakoupit lehce tu zařazený v sekci zvedáky. Nyní koupíte akční produkty ve zmíněné sekci za super cenu.

Řetězový kladkostroj ruční „kočka“

Řetězový kladkostroj ruční „kočka“, nosnost 3 t – HOTECHE od přední společnosti Hoteche pohodlně pořídíte zrovna ve slevě! Přenosný řetězový kladkostroj, tzv. kočka, velká nosnost 3000 kg, pro svislé zdvihání břemen – Hoteche HT670023Požití u různých opravárenských, stavebních nebo montážních prací. Díky zvětšené nosnosti se hodí i pro zdvih větších břemen. Vhodný pro vnitřní i venkovní prostory – kladka není závislá na zdroji elektrické energie, pohon je výhradně ruční.Robustní a pevná ocelová konstrukce se závěsným hákem s pojistkou, obslužným řetězem o průměru 4,8 mm a 3 m dlouhým zdvihacím řetězem o průměru 6 mm z legované pozinkované oceli.Obsluha je velice snadná a nároky na údržbu jsou minimální. Technické parametry:- pracovní zatížení: 3 tuny- mez pevnosti: 12 tun- průměr zdvihacího řetězu: 8 mm- délka zdvihacího řetězu: 3 m- průměr obslužného řetězu: 4,8 mm- pozinkovaná ocel- závěsné háky s pojistkou
Kvalitní a velmi žádaný výrobek Řetězový kladkostroj ruční „kočka“, nosnost 3 jde nakoupit bez obtíží tu na stránkách v oblíbené kategorii zvedáky. Prozkoumejte jiné výrobky z této oblíbené kategorie za super ceny!