Multifunkční ruční pumpa na benzín

Multifunkční ruční pumpa na benzín, naftu, olej a kapaliny – VT01110 od předního výrobce Genborx snadno můžete najít aktuálně za neuvěřitelně výhodnou cenu! Pumpička na ruční pohon pro přečerpávání kapalin a nafukování, se sadou adaptérů – Genborx VT01110Univerzální ruční pumpa pro čerpání běžných tekutin: voda, pohonné hmoty, motorový olej apod. Vhodná také k huštění pneumatik jízdních kol, nafukování matrací, míčů a bazénů.Balení obsahuje několik adaptérů pro různé použití. Tento designový produkt je k sehnání právě teď tady na našich stránkách v sekci ruční odsávačky oleje. Nyní můžete koupit kvalitní produkty z naší kategorie za super cenu.

Odsávačka a plnička oleje a provozních kapalin

Odsávačka a plnička oleje a provozních kapalin, ruční, objem 1,5 l – VIGOR V4201 od známého dodavatele Vigor jde koupit online extra výhodně! Ruční plnička a odsávačka pro plnění a odsávání oleje, paliv a provozních kapalin o objemu 1,5 l – VIGOR V4201Přípravek má funkci jak plničky, tak odsávačky. Vhodná pro plnění a odsávání nafty, benzinu, motorových olejů, převodových olejů, olejů servosřízení, brzdové kapaliny, nemrznoucí chladicí kapaliny atd. Vysoce odolné průhledné těleso pro snadnou vizuální kontrolu stavu kapaliny, délka plnicí a odsávací hadičky je 45 cm. Krytka na konci hadičky zamezující nežádoucímu odkapávání kapaliny. Součástí balení je 5 speciálních adaptérů. Vysoká kvalita (dceřiná firma HAZET/Německo). Technické parametry:- objem: 1,5 litru

Hlavice - klíče na olejové filtry

Hlavice – klíče na olejové filtry, sada 6 ks – Hazet 2169/6 od kvalitní značky HAZET máte možnost koupit tady nyní za nejnižší cenu! Miskovité klíče na povolování a utahování filtrů motorového oleje, vodicí 4hrany pro ráčnu 3/8“ a 1/2“, sada 6 kusů – Hazet 2169/6Používá se při výměně oleje. Klíč se speciálním tvarováním umožňuje bezpečně povolit nebo utáhnout olejový filtr splastovým pouzdrem bez rizika jeho prasknutí či jiného poškození.Některé kusy lze použít také pro výměnu palivového filtru (více informací najdete v servisním manuálu konkrétního vozidla).Sada je určena pro širokou škálu evropských i asijských vozidel provozovaných na našich silnicích.Kvalitní produkt renomovaného neměckého výrobce.

Trychtýř pro plnění AdBlue zahnutý 45 stupňů

Trychtýř pro plnění AdBlue zahnutý 45 stupňů, se stupnicí, plast – ASTA od dodavatele zboží ASTA jednoduše můžete sehnat zrovna dneska až neuvěřitelně levně. Nálevka pro plnění oxidačního katalytického činidla AdBlue do auta, objem 1,1 litru, zahnutá 45 ° – ASTA A-A11BFSpeciální přípravek pro pohodlné a bezpečné nalití roztoku močoviny do plnicího hrdla na vozidle. Eliminuje riziko rozlití tekutiny na karosérii nebo do interiéru. Díky zahnuté konstrukci je vhodný pro dosažění i velmi špatné přístupných nalévacích otvorů.Trychtýř je vybaven uzavíracím ventilem, který umožňuje zastavit tok kapaliny a tím přesně odměřit její množství (s orientací pomáhá naznačená měřicí stupnice na boku). Vrchní část je opatřena víkem, které brání kontaminaci obsahu nečistotami. Systém odvzdušňování zabraňuje rozstřikování či tzv. klokotání a pomáhá zklidnit proud tekutiny. Technické parametry:- objem: 1100 ml- úhel zahnutí: 45 °- materiál: plast

Trychtýř pro plnění AdBlue rovný

Trychtýř pro plnění AdBlue rovný, se stupnicí, plast – ASTA od našeho předního výrobce ASTA snadno můžete sehnat momentálně v naši nabídce ve slevě! Nálevka pro plnění oxidačního katalytického činidla AdBlue do auta, objem 1,1 litru, rovná – ASTA A-11ADBSpeciální přípravek pro pohodlné a bezpečné nalévání roztoku močoviny do plnicího hrdla na vozidle. Eliminuje riziko rozlití tekutiny na karosérii nebo do interiéru.Trychtýř je vybaven uzavíracím ventilem, který umožňuje zastavit tok kapaliny a tím přesně odměřit její množství (s orientací pomáhá naznačená měřicí stupnice na boku). Vrchní část je opatřena víkem, které brání kontaminaci obsahu nečistotami. Systém odvzdušňování zabraňuje rozstřikování či tzv. klokotání a pomáhá zklidnit proud tekutiny. Technické parametry:- objem: 1100 ml- materiál: plast Tento kvalitní produkt lze nakoupit teď tu na webu zařazený v kategorii olejové hospodářství. Najděte si oblíbené produkty z této kategorie za parádní cenu.

Nádoba na olej - konev s hubicí 3 l - SATRA

Žádaný produkt Nádoba na olej – konev s hubicí 3 l – SATRA máte možnost nakoupit zrovna na webu v rubrice olejové hospodářství! Získejte ještě ostatní produkty z této oblíbené rubriky ve výprodejové akci. Nádoba na olej – konev s hubicí 3 l – SATRA od spolehlivé značky SATRA lze získat na našich stránkách za výprodejovou cenu! Konev – nádoba na nalévání oleje a kapalin, objem 3 litry, s víčkem a ohebnou (flexibilní) hubicí – SATRA S-3LMJPolyetylénová konev na snadné plnění oleje do motoru a nalévání ostatních provozních kapalin do auta. Pružná odšroubovatelná hubice (tzv. husí krk) umožňuje směřovat proud přesně do místa, kam je třeba. Díky tomu se výrazně snižuje riziko nechtěného rozlití tekutiny.Plnicí otvor má odšroubovatelné víčko zabraňující vypařování nebo kontaminaci obsahu, konec hubice je opatřen víčkem.Stupnice na boku (v litrech a U.S. kvartech) a průsvitný materiál nádoby pomáhá kontrolovat množství dávkované tekutiny.

Samonastavitelný klíč na olejové filtry

Samonastavitelný klíč na olejové filtry, 60-80 mm, obousměrný – JONNESWAY AI050076 od společnosti JONNESWAY jde sehnat u nás opravdu levně. Dvouramenný samonastavovací klíč na povolení či utažení olejových filtrů, rozsah 6-8 cm – JONNESWAY AI050076Speciální nástroj pro montáž a demontáž filtrů oleje. Oboustranný mechanismus umožňuje otáčení filtrem vpravo i vlevo. Možnost ovládání ráčnou nebo klíčem.Vhodný pro osobní automobily. Exkluzivní produkt Samonastavitelný klíč na olejové filtry, 60-80 mm, obousměrný – jde koupit bezprostředně tady na našich stránkách v populární sekci univerzální klíče. Mrkněte na nové zboží ve zmiňované kategorii ve výhodné akci.

Vozík pro sud na vypouštění oleje

Vozík pro sud na vypouštění oleje, výškově stavitelný trychtýř od dodavatele s dobrým jménem MDtools snadno naleznete zde teď právě trvale výhodně. Plošinový vozík s výškově nastavitelným trychtýřem pro sud na vypouštění oleje, náhrada místo olejové jímky, řiditelná kolečka a jednoruční madlo.Používá se pro vypouštění vyjetého oleje z motorů a převodovek aut umístěných na zvedáku nebo postavených na montážní jámě. Výšku sběrného trychtýře je možno nastavit v rozsahu 107-175 cm, lze s ním otáčet v rozsahu 360° pro snadné a přesné umístění pod výpustný šroub motoru nebo převodovky. Trubka pod trychtýřem je vybavena uzavíratelným ventilem.Snadná manipulace díky rukojeti a čtyřem kolečkům – dvě jsou zatáčecí, dvě na pevné ose. S vozíkem se díky tomu velmi snadno manévruje.Upozornění: dodáváno bez sběrné nádoby! Technické parametry:- rozměry trychtýře (vany): 500×300 mm- rozsah otáčení trychtýře (vany): 360 °- výška trychtýře (vany): 1070-1750 mm- rozměry plošiny na sud/nádrž: 400×420 mm- maximální výška sudu/nádrže: 680 mm- hmotnost vozíku: 16 kg
Tento zlevněný produkt Vozík pro sud na máte možnost sehnat pohodlně na stránkách v oblíbené sekci olejové hospodářství! Vyhledejte si skvělé zboží ve zmíněné sekci za výhodné peníze.

Pneumatická odsávačka vyjetého oleje s průhlednou nádobkou (30 l)- HC-3027

Pneumatická odsávačka vyjetého oleje s průhlednou nádobkou (30 l)- HC-3027 originál od výrobce Genborx lze pořídit ještě dnes za super cenu! Pojízdná odsávačka vyjetého/opotřebovaného oleje nejnovější generace má zásobník 30 l. Připojuje se rychlospojkou na stlačený vzduch 8-10 bar, v zásobníku se vytvoří podtlak a poté lze již bez trvalého napojení na stlačený vzduch odsávat přes pružnou hadici s připojenou některou ze šesti odsávacích sond 1,5 až 2,0 l/min. Odsávačka je opatřena průhlednou kontrolní a odměrnou nádobkou o objemu 10 l. Rychlost odsávání oleje činí 6,5 l/min.Pozn. barva červená nebo šedá dle aktuální dodávky. Hodně prodávaný kus pořídíte bez problémů tady na webu ve známé sekci pneumatické odsávačky oleje. Nyní si můžete koupit zlevněné výrobky z naší kategorie za extra cenu.

Odsávací pumpička na olej

Odsávací pumpička na olej, benzín a naftu, 1,5 litru, s adaptéry od našeho výrobce GEKO získáte na našich stránkách teď téměř zdarma! Pumpa na odsávání a plnění oleje a dalších provozních kapalin, objem 1500 ml, průhledná, se sadou připojovacích adaptérů – GEKO G02124Praktická vakuová pumpa na snadné a čisté odsátí oleje z motoru nebo benzínu či nafty z palivového systému. Lze využít i pro plnění oleje do převodovek apod.Odsávání je podtlakové, ovládané manuálním pístem (nástroj se nepřipojuje na externí zdroj vzduchu či energie). Na boku je dobře čitelná stupnice ve dvou jednotkách: litr (l) a quart (QT).Dodáváno s univerzálními adaptéry a s konektory pro vozidla koncernu PSA (Citroën, DS Automobiles, Peugeot) a auta značek Opel/Vauxhall. Technické parametry:- objem: 1,5 litru- hmotnost: 0,9 kg Diskontní kousek jde pořídit rovnou tady na stránkách v oblíbené rubrice ruční odsávačky oleje. Nyní pořídíte ostatní produkty z této oblíbené sekce za internetové ceny.

Klíč na olejové filtry miskovitý 60-80 mm

Klíč na olejové filtry miskovitý 86 mm, 16 hran, pro BMW a Volvo – JONNESWAY AI050143 od společnosti s úžasnou pověstí JONNESWAY snadno můžete najít momentálně na webu za skvělou cenu! Nástrčná hlavice – miskovitý klíč na povolení a utažení olejového filtru, průměr 86 mm, 16hran, vodicí čtyřhran 1/2“ – JONNESWAY AI050143Speciální nástroj určený pro montáž a demontáž filtru motorového oleje. Umožňuje s filtrem pracovat bez rizika jeho poškození. Nástroj lze použít na olejové filtry o průměru 86 mm s 16 hranami. Uchycuje se na běžnou ráčnu nebo vratidlo s 1/2“ čtyřhranem. Technické parametry:- pro průměr: 86 mm- počet hran: 16- vodicí čtyřhran pro ráčnu: 1/2“- vodicí šestihran pro klíč: 27 mm (jeho použití se doporučuje, pokud utahovací moment přesáhne 25 Nm) Může pasovat na olejové filtry ve vozech:- BMW 316i, 316ti, 318Ci, 318i (rok výroby 2001 a dále)- BMW E87 (řada 1) 116i, 118i, 120i, 130i- BMW s motory N40, N42, N45, N46, N52- VOLVO: S60/V60 (od 2011), S80 (od 2007), S90/V90 (od 2017), V40 (od 2013), V70/XC70/XC60 (od 2008), XC90 (od 2016) Velmi žádaný produkt lze získat bezstarostně tady na stránkách v sekci hlavice (klíče) miskovité! Získejte akční zboží ve zmiňované rubrice jednoduše online.

Adaptéry pro plničku oleje ATF do automatických převodovek

Adaptéry pro plničku oleje ATF do automatických převodovek, sada 20 ks – ASTA od společnosti s dlouholetou tradicí ASTA snadno můžete získat na našich stránkách teď právě ve výhodné akci! Adaptéry pro připojení pneumatické ruční plničky oleje na převodovky, sada 20 dílů v plastové kazetě – ASTA A-ATF20Určeno jako náhradní díl či příslušenství pro plnicí systémy ASTA A-TRA75UPG20 (popř. starší model A-TRA75UPG).Dodáváno v plastové krabičce, každý díl má svoje přesně určené a označené místo. Zcela unikátní produkt Adaptéry pro plničku oleje ATF do jde pořídit snadno tady na našem webu v kategorii adaptéry k atf plničkám. Nyní můžete najít ještě podobné zboží z této populární rubriky za super cenu.

Plastový trychtýř (průměr 250 mm) se sítkem PRESSOL 02 367 020

Oblíbený a kvalitní kousek lze získat právě zde na stránkách v rubrice univerzální trychtýře. Připravili jsme pro vás podobné produkty ve zmiňované kategorii za super ceny!
Plastový trychtýř (průměr 250 mm) se sítkem PRESSOL 02 367 020 od této skvělé značky PRESSOL je k dispozici nyní téměř zdarma. Kvalitní plastový trychtýř s vyšším límcem, se závěsným očkem a s vyměnitelným sítkem. Dobře odolává olejům, kyselinám, pohonným hmotám a prasknutí. Použití: průmysl, řemeslná výroba, dílny apod.Materiál: trychtýř – HDPE (polyetylén vysoké hustoty) vyměnitelné jemné sítko Ø 58 mm (01 172) – mosaz Ø 250 mm, 3,2 l

Klíč na olejové filtry (volitelný rozsah 60-105/60-160 mm) - BGS

Klíč na olejové filtry (volitelný rozsah 60-105/60-160 mm) – BGS od našeho předního výrobce BGS technic je k sehnání teď za příznivou cenu. Klíč na olejové filtry 60-160mm BGS
Tento unikátní výrobek jde sehnat prostě tu na našich stránkách v rubrice univerzální klíče. Získejte zcela nové produkty ve zmíněné rubrice za skvělou cenu!

Olejová jímka pojízdná

Olejová jímka pojízdná, objem 35 litrů, nastavitelná výška 69-165 cm od známé kvalitní značky ENERGY máte možnost dostat v naší nabídce skutečně levně. Sběrná nádoba – jímka na vyjetý olej, objem 35 litrů, pojízdná s kolečky, výškově nastavitelný trychtýř 690-1650 mm – ENERGY NE00785Speciální sud (olejová jímka) na vypouštění použitého maziva a dalších kapalin z vozidla. Díky sběrnému trychtýři s výškovým nastavením je práce snadná a čistá – s nádobou lze zajet např. pod vůz na zvedáku.Snadno se přemisťuje díky 4 kolečkám, manipulaci usnadňuje velké madlo na vrchní straně nádoby.Nepostradatelné vybavení při olejovém servise. Technické parametry:- objem nádrže: 35 litrů- min. výška sběrného trychtýře: 69 cm- max. výška sběrného trychtýře: 165 cm- výškový rozsah nastavení sběrného trychtýře: 96 cm- průměr sběrného trychtýře: 44 cm- pracovní teplota: -30 až 80 °C- barva: červená- pojízdné, 4 kolečka Často hledaný produkt naleznete pohodlně tady na našich stránkách v kategorii olejové hospodářství. Nyní získáte ještě jiné produkty ze zmíněné kategorie za mimořádně nízkou cenu.

Klíč na olejové filtry s pásem na filtry do průměru 110 mm - QUATROS QS60609

Klíč na olejové filtry s pásem na filtry do průměru 110 mm – QUATROS QS60609 od výrobce s dlouholetou historií QUATROS k dostání již dnes skutečně levně. Univerzální přípravek na demontáž olejových filtrů o průměru až 110 mm – QUATROS QS60609Páka s dlouhým koženým páskem slouží k demontáži olejových filtrů. Pásek se obmotá okolo těla filtru, poté se otáčením při povolování na těle filtru utáhne, pevně jej sepne a filtr je pak možné povolit a vyšroubovat. Na rozdíl od jiných univerzálních klíčů filtr nepoškodí ani nepoškrábe. Páka vyrobena z pevné chrom-vanadové oceli; pásek je z kůže. Páka má očko pro zavěšení na zeď. Technické parametry:- délka páky: 22 cm- délka pásku: 45 cm- šířka pásku: 20 mm- materiál páky: Cr-V ocel
Oblíbený a kvalitní produkt Klíč na olejové filtry s pásem na filtry do průměru 110 mm – QUATROS QS60609 jde pořídit bez obtíží na stránkách v oblíbené rubrice univerzální klíče! Nyní si můžete koupit ještě ostatní výrobky z této oblíbené rubriky na pár kliknutí.

Trychtýř se stupnicí pro plnění AdBlue

Trychtýř se stupnicí pro plnění AdBlue, rovný, plast – HU46022 od značky s tradicí a dobrou pověstí Hubitools lze koupit právě teď u nás za výborné peníze. Trychtýř v přímém provedení pro snadné a bezpečné plnění prostředku AdBlue do vozidel.univerzální použití pro všechny systémy AdBlueprůhledný trychtýř v přímém provedení má měřicí stupnici a objem 1100 mluzavírací ventil, který zabraňuje výtoku AdBlue po odejmutí trychtýřečistá práce, žádné odkapávání AdBlue na karosérii nebo do interiéru vozidlavysoká kvalita od belgického dodavatele  Tento akční produkt Trychtýř se stupnicí pro plnění AdBlue, rovný, plast – HU46022 můžete dostat lehce tu na našich stránkách ve známé kategorii olejové hospodářství! Nyní si můžete koupit skvělé produkty ve zmíněné rubrice snadno online!

Trychtýř se stupnicí pro plnění AdBlue

Trychtýř se stupnicí pro plnění AdBlue, zahnutý 45 stupňů, plast – HU46021 od skvělého výrobce Hubitools máte možnost najít u nás za rozumné peníze! Trychtýř v zahnutém provedení (45°) pro snadné a bezpečné plnění prostředku AdBlue do vozidel.univerzální použití pro všechny systémy AdBlueprůhledný trychtýř v zahnutém provedení (45°) má měřicí stupnici a objem 1100 mluzavírací ventil, který zabraňuje výtoku AdBlue po odejmutí trychtýřečistá práce, žádné odkapávání AdBlue na karosérii nebo do interiéru vozidlavysoká kvalita od belgického dodavatele 

Přístroj na proplach a výměnu hydraulické kapaliny v posilovači řízení

Přístroj na proplach a výměnu hydraulické kapaliny v posilovači řízení od dodavatele s dobrým jménem MDtools můžete dostat momentálně na našich stránkách za příznivou cenu. Přípravek na propláchnutí (pročištění) a výměnu hydraulické kapaliny v servořízení, v plastovém kufru – BG ProductsPoužívá se při servisu hydraulických posilovačů řízení. Umožňuje propláchnutí a opětovné naplnění soustavy čerstvou kapalinou tak, aby byly vyplaveny všechny nečistoty (usazeniny, produkty oxidace kapaliny, drobné kovové piliny apod.). Předchází tím poškození čerpadla a dalších částí systému.Připojuje se přímo k autobaterii pomocí krokosvorek.Díky kompaktním rozměrům a praktickému transportnímu a skladovacímu kufru se s nástrojem snadno manipuluje. Ve slevě tento výrobek seženete bez obtíží tady u nás ve známé kategorii plničky! Nyní si můžete pořídit ještě podobné produkty ve zmiňované kategorii za extra cenu!

Přístroj pro výměnu oleje v automatických převodovkách GD-505 Automatic

Přístroj pro výměnu oleje v automatických převodovkách GD-505 Automatic od dodavatele s dlouholetou historií Genborx můžete pořídit zrovna za příznivou cenu. Pojízdný přístroj pro výměnu oleje v automatických převodovkách umožňuje v automatickém procesu odebrání opotřebeného oleje z automatických převodovek, jejich proplach a naplnění novým olejem.přístroj pracuje automaticky, takže výměnu oleje podle předpisu výrobců lze provést velmi kvalitně, snadno a rychle, bez námahy, při zachování nezbytné čistotypřipojení se zpravidla provádí na vývody nebo vedení automatické převodovky k chladiči oleje, k tomu slouží speciální připojovací hadicepřístroj se skládá z pojízdné skříně se zásobníky pro opotřebený i nový olej, elektroniky a ovládacího pultu s přehledným LCD-displejem v horní částiautomatická identifikace směru proudění olejeskleněné monitorovací trubičky s akrylovou ochranou pro opotřebovaný a nový olej na čelním panelusledování opotřebeného a nového oleje přes monitorovací okénkoodnímatelný držák hadicunikátní tryska zabraňující dalšímu úniku oleje, i když mechanik zapomene zavřít ventilspeciální design zadních dveří skříně umožňuje získat ukládací prostory pro nářadí i dílysoučástí dodávky je příslušenství, které tvoří připojovací a propojovací adaptéryvysoká provozní spolehlivost, nenáročná údržba, dlouhá životnostvylepšená verze osvědčeného přístroje používaného v řadě českých autoservisů Parametry:napájení olejové čerpadlo zásobník oleje přesnost výměny jemnost filtrace hluk provozní teplota relativní vlhkost     rozměry hmotnost230 V / 50 Hz 140 W 25 l ± 100 ml 5 µm < 70 dB(A) -20°C až +60°C < 85 % 560 x 530 x 1050 mm 61 kg 
Tento kvalitní a levný kus Přístroj pro výměnu oleje v automatických převodovkách jde pořídit bez problémů tady na našich stránkách umístěný v kategorii pneumatické atf plničky! Nyní si můžete koupit parádní produkty ze zmíněné rubriky za outletovou cenu!

Odsávací pumpička na olej

Odsávací pumpička na olej, naftu a benzín, 1.6 litru – Einhell Accessory od našeho známého výrobce Einhell dostanete právě teď v nabídce napořád výhodně. Odsávačka a plnička – pumpa na vysátí a plnění kapalin, objem 1,6 litru, hadice 1,3 metru – Einhell AccesoryS jednoduchou podtlakovou pumpičkou pro odsávání benzínu a oleje lze snadno a bezpečně odčerpat zbytky nacházející se v nádržích a sudech. Díky velkoryse dimenzované sběrné nádobě lze bez nutnosti vyprázdnění nádoby v průběhu činnosti odčerpávat i větší množství kapaliny.Pumpa má dlouhou odsávací hadici, která dosáhne na dno i v hlubších nádržích. Uzavírací spona zabraňuje úniku tekutin nacházejících se v hadici, a umožňuje tak čistý provoz. Vlastnosti:- výkonné čerpadlo pro vytvoření potřebného podtlaku- velká sběrná nádoba o objemu 1,6 l- 1,3 m dlouhá odsávací hadice- včetně uzavírací spony pro vyprázdnění sběrné nádoby Technické parametry:- objem kontejneru: 1.6 l- délka sací hadice: 1.3 m- vnitřní průměr odsávací hadice: 8 mm Logistické parametry:- hmotnost výrobku: 0.39- hrubá hmotnost: 0.56- rozměry balení: 167 mm x 155 mm x 210 mm
Nový produkt jde nakoupit také tu na našem webu zařazený v sekci ruční odsávačky oleje. Najděte si jiné kousky z této známé sekce ve výhodné akci.

Trychtýř pro bezvíčková hrdla nádrže

Trychtýř pro bezvíčková hrdla nádrže, pro benzínová auta, plast – ASTA od skvělé a známé značky ASTA lze sehnat aktuálně na webu za outletovou cenu! Nálevka – trychtýř do hrdla nádrže s klapkou u benzínových vozidel, plastový – ASTA A-1PFPModerní vozidla jsou často vybavena bezvíčkovým hrdlem palivové nádrže se dvěma záklopkami, které se otevřou po vsunutí tankovací pistole. Tento systém ovšem znesnadňuje doplňování paliva z kanystru, aplikaci aditiv nebo čističů paliv. K obejití tohoto nedostatku slouží tento trychtýř, který má tvarem a velikostí kopíruje tankovací pistoli na benzín. Po jeho vsunutí do hrdla nádrže se obě záklopky otevřou a do nádrže je tak možno doplnit aditivum před tankováním, nebo doplnit PHM z kanystru. Vozy s tímto typem hrdla nádrže mají většinou podobný přípravek jako součást výbavy u rezervního kola, tento produkt tak můžete využít jako náhradu v případě ztráty, nebo pokud přípravek nebyl s vozem dodán vůbec (např. při koupi ojetého vozidla). Technické parametry:- pro benzínové, případně i naftové vozy (viz níže)- adaptér pro vozy s bezuzávěrovým hrdlem nádrže (klapka)- průměr: 20 mm- délka: 17 cm- materiál: kvalitní plast odolný olejům a pohonným hmotám Poznámka: Adaptér pro benzínové vozy lze využít i pro naftové nádrže, ale nikoliv obráceně (naftový adaptér má – stejně jako tankovací pistole – větší průměr, než benzínový).

Trychtýř pro bezvíčková hrdla nádrže

Exkluzivní kus lze koupit mimo jiné na webu v populární sekci univerzální trychtýře! Nyní pořídíte ještě ostatní zboží ze zmíněné rubriky za parádní cenu! Trychtýř pro bezvíčková hrdla nádrže, pro dieselová auta, plast – ASTA od známé společnosti ASTA je k sehnání zde teď právě ve výhodné akci! Nálevka – trychtýř do hrdla nádrže s klapkou, pro naftová vozidla, plastový – ASTA A-1PFDModerní vozidla mohou být vybavena bezvíčkovým hrdlem palivové nádrže se dvěma záklopkami, které se otevřou po vsunutí tankovací pistole. Tento systém ovšem znesnadňuje doplňování paliva z kanystru, aplikaci aditiv nebo čističů paliv. K obejití tohoto nedostatku slouží tento trychtýř, který tvarem a velikostí kopíruje tankovací pistoli na naftu. Po jeho vsunutí do hrdla nádrže se obě záklopky otevřou a do nádrže je tak možno doplnit aditivum před tankováním, dolít PHM z kanystru apod. Vozy s tímto typem hrdla nádrže mají většinou podobný přípravek jako součást výbavy u rezervního kola – tento produkt tak můžete využít jako náhradu v případě ztráty, nebo pokud přípravek nebyl s vozem dodán vůbec (např. při koupi ojetého vozidla). Technické parametry:- přípravek pro naftové vozy- adaptér pro vozy s bezuzávěrovým hrdlem nádrže (klapka)- délka trychtýře: 17 cm- materiál: kvalitní plast odolný olejům a pohonným hmotám Poznámka: Pouze pro naftové vozy. Benzínové vozy mají užší hrdlo nádrže a tento trychtýř do ní nepůjde vsunout. Pro benzínové vozy využijte trychtýř ASTA A-1PFP.

Pneumatická plnička oleje automatických převodovek ATF

Pneumatická plnička oleje automatických převodovek ATF, s adaptéry, 8 l – QUATROS QS60642 od výrobce s dlouholetou historií QUATROS pohodlně seženete tady teď ve výhodné akci! Pneumatický ruční odsávací a plnicí systém (tzv. pneumatická ruční plnička) oleje ATF – QUATROS QS60642Plnička automatických převodovek slouží k odsávání a plnění oleje ATF (tzv. automatic transmission fluid) do automatických převodovek, ale také diferenciálů apod. Obsluhu zvládne jediný člověk díky pneumatickému pohonu. Snadné přepínání mezi odsáváním a plněním. Bezpečnostní ventil pro samočinné vypnutí. Snadná kontrola tlaku na dobře čitelnému manometru. Technické parametry:- objem nádržky: 8 litrů- vzduchové připojení: 1/4”- průměrná spotřeba vzduchu: 60 l/min Exkluzivní produkt Pneumatická plnička oleje automatických převodovek ATF, s adaptéry, 8 l – QUATROS QS60642 máte možnost nakoupit již dnes tady a teď na našem webu umístěný v sekci pneumatické atf plničky! Nyní získáte zlevněné produkty z této oblíbené sekce za výprodejovou cenu.

Adaptéry ATF pro plnění oleje do automatických převodovek

Adaptéry ATF pro plnění oleje do automatických převodovek, 13 ks,DSG,CVT – QUATROS QS60774 od výrobce s mnohaletou tradicí QUATROS lze nakoupit v naší online nabídce opravdu levně. Sada adaptérů ATF pro plničky oleje do automatických převodovek, 13dílná sada v plastovém kufříku – QUATROS QS60774Souprava třinácti různých adaptérů pro připojení plničky převodového oleje (ATF) – např. QUATROS QS60642 – k automatickým převodovkám různých značek. Dodáváno v plastovém kufříku, barva se může lišit podle aktuální dodávky. Souprava 13 kusů obsahuje:ATF101 – Ford 1/8” – 27 NPTATF102 – BMW, Honda, NissanATF103 – Volkswagen, Audi, ŠkodaATF104 – Volkswagen, Audi, PorscheATF105 – Volkswagen, Audi, Mini Cooper (M10×1,0)ATF106 – Volkswagen, Audi DSG (M24×1,5)ATF107 – Volkswagen, Audi CVT (M22×1,5)ATF108 – Mercedes-Benz (M12×1,5)ATF109 – Volkswagen, Škoda (M18×1,5)ATF110 – Audi, Volkswagen, Škoda (M30×1.5)ATF111 – Flexibilní 300 mm (Honda, Hyundai, Kia)ATF112 – Volvo 5/16-24 UNFATF113 – Toyota, Lexus (M18×1,5) Kvalitní a levný produkt máte možnost získat taky tady na našem webu umístěný v rubrice adaptéry k atf plničkám! Pořiďte si skvělé produkty ze zmíněné rubriky za výhodné peníze.

Odsávačka na kapaliny manuální

Odsávačka na kapaliny manuální, sběrná nádoba 1 litr od přední značky Ferdus můžete dostat zrovna ve slevě. Odsávací pumpička na olej a provozní kapaliny auta, ruční, nádoba 1000 ml – Ferdus 25.05Odsávačka na použitý motorový olej, nekorozivní maziva a další kapaliny v autě (brzdová kapalina, servooleje, motorová nafta atd.) s manuálním pohonem. Určena pro snadné a rychlé vysátí tekutiny.Umožňuje odsátí do sběrného zásobníku nebo přepuštění do jiné nádoby pomocí delší hadičky. Sběrnou nádobu je možno libovolně odšroubovat a obsah vylít.Snadná orientace při práci: zásobník má stupnici pro snadnou kontrolu množství odsáté tekutiny.Dodáváno s odsávací hadičkou s uzávěrem (průměr 13 mm, délka 370 mm) a výtlačnou hadičkou (průměr 15 mm, délka 150 mm). Technické parametry:- objem zásobníku: 1 l- pohon: ruční- funkce: odsávání- hmotnost: 0,55 kg Upozornění: nesmí se používat pro látky jako benzín apod.! Tento exkluzivní kus Odsávačka na kapaliny manuální, sběrná máte možnost sehnat ještě u nás zařazený v sekci ruční odsávačky oleje! Nyní získáte podobné produkty z této oblíbené kategorie za super cenu!

Přípravek na montáž a demontáž řemenic

Přípravek na montáž a demontáž řemenic, rozsah 50 – 140 mm – SATRA od výrobce s mnohaletou tradicí SATRA pohodlně pořídíte momentálně na našich stránkách levně. Pásový klíč na řemenice, olejové filtry a klikové hřídele, pracovní rozsah 50-140 mm – SATRA S-H1901Přípravek je určen na přidržení všech variant drážkovaných řemenic pro řemeny V-typu, klínové řemenice, pro řemenice alternátorů, vodních pump, kompresorů atd.Lze používat i na pootáčení klikovou hřídelí při seřizování časování motorů (servis rozvodů) a také pro demontáž olejových či palivových filtrů. Technické parametry:- pracovní rozsah 50-140 mm- délka pásu: 800 mm- materiál: guma Žádaný produkt jde pořídit právě nyní tady na našich stránkách umístěný v sekci klíče speciální pro servis! Nyní si můžete vybrat skvělé výrobky ve zmíněné kategorii ve výhodné akci.

Klíč na olejové filtry miskovitý 66 mm

Klíč na olejové filtry miskovitý 66 mm, 6 hran, pro FIAT a RENAULT – BGS 1039-66-6 od značky se skvělou pověstí BGS technic máte možnost sehnat právě nyní na našich stránkách za zcela nejnižší cenu. Hlavice nástrčná – miskový klíč na montáž a demontáž olejového filtru, 6hranný profil průměru 66 mm – BGS Technic 1039-66-6Určeno pro vozidla Fiat Punto 1.2, Renault Clio 1.2, Rapid a Twingo.Pro použití s ráčnou 3/8“ (10 mm).Černě lakovaný povrch. Tento akční produkt lze sehnat bezstarostně tu na stránkách zařazený v sekci hlavice (klíče) miskovité. Podívejte se na parádní produkty z této oblíbené rubriky z pohodlí domova.

Vypouštěcí ventil na sud s olejem

Vypouštěcí ventil na sud s olejem, závit 3/4″ – ASTA od našeho výrobce ASTA jednoduše můžete pořídit momentálně napořád výhodně! Ventil na sud ASTA FAU/3-4Určeno především pro klasické sudy objemu 205 litrů (tzv. barel).Rozměr závitu: 3/4“Pro snadné vypouštění kapalin. Možnost zavěšení menších nádob na háček.Ventil je možno plynule otevírat. Je vybaven očkem na zámek či např. pojistku proti nechtěnému otevření.Vyrobeno z tvrdého plastu.
Zcela unikátní produkt Vypouštěcí ventil na sud s olejem, lze pořídit pohodlně tady a teď na našem webu umístěný v kategorii ostatní olejové hospodářství! Nyní můžete získat zcela nové kusy z této rubriky ve výhodné akci.

Výdejní dávkovací pistole na olej s digitálním průtokoměrem a dávkovačem

Akční a ve slevě produkt Výdejní dávkovací pistole na olej s digitálním máte možnost sehnat nyní tady a teď na našem webu umístěný v kategorii plničky. Nyní můžete získat jiné produkty z této známé kategorie za internetové ceny!
Výdejní dávkovací pistole na olej s digitálním průtokoměrem a dávkovačem od známého dodavatele MDtools lze získat tady teď za akční cenu! Automatická dávkovací pistole pro výdej oleje s digitálním elektronickým průtokoměrem a pružnou hadicíMožností předdefinování vydaného objemu oleje od 0,1l do 99,9l – olejová náplň je tak vždy přesná a nehrozí přelití nebo naopak nedostatečné naplnění.Průtokoměr s víceúčelovým 5místným displejem, napájený baterií 6V, zobrazuje vydaný objem oleje při každém výdeji.Technická data:Přesnost: ± 0,5 ‰ Maximální pracovní tlak: 70 bar Minimální pracovní tlak: 3 bar Průtočné množství: 1 – 30 l/min Přívodní šroubení: 1/2″ BSP

Vozík pro sud na vypouštění oleje

Vozík pro sud na vypouštění oleje, s trychtýřem, bez nádoby od oblíbené značky se zárukou kvality GEKO můžete sehnat tady napořád výhodně. Kovový vozík – konstrukce pro sud na vypuštění oleje GEKO G02123Určeno pro vypouštění oleje z motorů a převodovek aut umístěných na zvedáku nebo montážní jámě. Rozsah výšky umístění sběrného trychtýře – vany je 110 – 170 cm.S vanou lze otáčet v rozsahu 360° pro snadné a přesné umístění pod výpustný šroub motoru nebo převodovky.Trubka pod trychtýřem je vybavena uzavíratelným ventilem. Výlevka je opatřena hrubším sítkem bránícím případnému pádu výpustného šroubu do potrubí a dále do nádoby.Snadná manipulace díky rukojeti a čtyřem kolečkům – dvě zatáčecí jsou umístěna v otočných konzolách.Dodáváno bez sběrné nádoby!Technická data:Objem trychtýře (vany): 10 litrůRozměry trychtýře: 50 x 30 x 15 cmRozměry vozíku pod sud / nádobu: 40 x 42 cmMaximální výška sudu: 68 cmRozsah nastavení výšky trychtýře (vany): 110 – 170 cm Tento neodolatelný výrobek Vozík pro sud na vypouštění oleje, s trychtýřem, bez nádoby lze sehnat zrovna tu umístěný v kategorii odsávačky. Získejte ještě ostatní produkty ve zmíněné kategorii za báječnou cenu!

Univerzální odsávačka OM-11198

Univerzální odsávačka OM-11198, pneumatická i ruční 18 litrů od našeho výrobce Ferdus naleznete teď ve výhodné akci. Univerzální odsávačka OM-11198 pro pneumatické nebo ruční odsáváníTechnicky propracovaná a výborně ergonomicky řešená odsávačka. Odsávání je možné provádět pomocí výkonné ruční pumpy nebo pomocí připojeného tlakového vzduchu. Je vhodná pro práci s motorovými oleji a jinými technickými kapalinami. Nádoba má madlo a je pojízdná s možností aretace koleček. Dílce válce nádoby slouží jako měrka. Technické parametry: – Objem nádoby 18 litrů – Maximální provozní teplota 100°C – Pracovní tlak 6 barů – Koncovka tlakového vzduchu 1/4“ Příslušenství: – Tři odsávací hadice o průměrech: 9,8 mm; 6,7 mm a 5,8 mm s koncovkamiVýrobce: firma Olbox, Něměcko Balení: 1ks Ve slevě tento výrobek Univerzální odsávačka OM-11198, pneumatická i ruční 18 litrů je k dostání lehce tu na webu ve známé rubrice ruční odsávačky oleje. Mrkněte na další produkty z této oblíbené kategorie za výborné peníze.

Univerzální odsávačka OM-11060

Univerzální odsávačka OM-11060, pneumatická i ruční 6 litrů od společnosti s úžasnou pověstí Ferdus naleznete zde teď za outletovou cenu. Univerzální pneumatická i ruční odsávačka OM-11060 Technicky propracovaná a výborně ergonomicky řešená odsávačka. Odsávání je možné provádět pomocí výkonné ruční pumpy nebo pomocí připojeného tlakového vzduchu. Je vhodná pro práci s motorovými oleji a jinými technickými kapalinami. Dílce válce nádoby slouží jako měrka. Jeden dílec má objem 1 litr. Technické parametry: – Objem nádoby 6 litrů – Maximální provozní teplota 100°C – Pracovní tlak 6 barů – Koncovka tlakového vzduchu 1/4“ Příslušenství: – Tři odsávací hadice o průměrech: 9,8 mm; 6,7 mm a 5,8 mm s koncovkami Výrobce: firma Olbox, Něměcko Balení: 1ks Akční a ve slevě produkt můžete koupit bezstarostně tu na webu ve známé kategorii ruční odsávačky oleje. Nyní pořídíte ještě jiné kusy z této známé kategorie za nejnižší cenu.

Trychtýř

Trychtýř, průměr 170 mm, vnitřní sítko, ohebná výlevka, adaptér – JONNESWAY AE300225 od skvělé značky JONNESWAY jednoduše získáte zde teď opravdu levně! Nálevka – trychtýř s vnitřním sítkem na kapaliny Jonnesway AE300225Průměr: 170 mmObjem: 1,2 litruVhodné např. na benzín, naftu, řidší oleje a jiné provozní kapaliny.Ohebná nálevka (tzv. husí krk) celkové délky 350 mm pro pohodlné plnění.Součástí sady je i adaptér s hadičkou délky 600 mm a vnitřního průměru 9 mm, pomocí kterého lze kapalinu plnit i do velmi špatně přístupných míst. Adaptér je šroubovatelný na hrdlo trychtýře.
Unikátní a žádaný produkt Trychtýř, průměr 170 mm, vnitřní sítko, ohebná výlevka, adaptér – JONNESWAY AE300225 lze zakoupit v pohodě tady na našich stránkách v oblíbené sekci univerzální trychtýře! Nyní můžete získat ještě jiné zboží z této kategorie z pohodlí domova.

Trychtýře - nálevky

Trychtýře – nálevky, 50 – 160 mm, sada 6 kusů – PRESSOL 02 372 043 od oblíbené značky PRESSOL pohodlně získáte zde teď právě extra se slevou! Sada trychtýřů, tzv. nálevek PRESSOL 02 372 043Obsahuje 6 kusů průměrů: 50, 75, 100, 120, 150, 160 mmObjemy: 0,05; 0,09; 0,25; 0,27; 0,7; 1,2 litruUrčeno např. pro pohodlné nalévání oleje do motoru, různých provozních kapalin apod.Největší trychtýř (průměr 160 mm) má vyjímatelné mosazné sítko, zabraňující pádu nečistot do nalévané kapaliny. Je vybaven postranním madlem pro pohodlné uchopení, menší nálevky mají očka.Vyrobeno z HDPE (vysokohustotního polyethylenu): dolné vůči oleji, kyselinám a naftě.Oranžová barva. Tento akční a ve slevě produkt Trychtýře – nálevky, 50 – získáte jednoduše tady na stránkách v populární sekci univerzální trychtýře! Nyní můžete koupit parádní zboží z této populární kategorie za super peníze!

Trychtýř zahnutý

Trychtýř zahnutý, pro špatně přístupná místa – BGS 8695 od našeho předního výrobce BGS technic můžete dostat na našich stránkách teď extra se slevou. Trychtýř pro plnění oleje, zahnutý, průměr 145 mm – BGS 8695 Technické parametry:- dvojité zahnutí hubice pro těžko přístupná místa- průměr odtoku: cca 20 mm- výška: 320 mm- nálevka: 145 mm Výjimečný a žádaný výrobek Trychtýř zahnutý, pro špatně přístupná místa – BGS 8695 dostanete bezprostředně na našem webu v populární sekci univerzální trychtýře. Připravili jsme akční kousky z této populární rubriky za super cenu.

Trychtýř s ohebnou výlevkou a sítkem

Trychtýř s ohebnou výlevkou a sítkem, průměr 140 mm od kvalitního výrobce GEKO je k dostání zrovna napořád výhodně. Plastový trychtýř (nálevka), s ohebným hrdlem, vnitřním sítkem a bočním držátkem – GEKO G02150Průměr: 140 mmDélka hubice: 250 mmUniverzální trychtýř pro pohodlné nalévání různých kapalin. Ohebná výlevka, tzv. husí krk, umožňuje čisté lití tekutiny přímo do místa, kam potřebujete. Vnitřní sítko zabraňuje průniku nečistot, díky postranními madlu se nálevka při práci dobře drží.
Oblíbený kousek Trychtýř s ohebnou výlevkou a sítkem, máte možnost dostat nyní tu v sekci univerzální trychtýře! Nyní si můžete pořídit ještě ostatní zboží z této oblíbené sekce za outletovou cenu!

Trychtýř s ohebnou výlevkou

Trychtýř s ohebnou výlevkou, 160 mm, 1.2 L, PRESSOL od společnosti s úžasnou pověstí PRESSOL je k dostání v naší online nabídce ve výprodejové akci. Trychtýř s ohebnou hubicí. Průměr 160 mm S dvoustupňovým flex výtokem (odnímatelný). Vysoký přepad funguje jako lapač nečistot. S bezpečnou rukojetí. Vyjímatelný filtr, mosaz. Délka 44 cm.
Oblíbený a akční produkt Trychtýř s ohebnou výlevkou, 160 mm, lze nakoupit pohodlně tady u nás umístěný v rubrice univerzální trychtýře! Prozkoumejte akční zboží ze zmíněné rubriky za výborné peníze.

Trychtýř pro plnění oleje s bajonetem a adaptéry 7ks

Trychtýř pro plnění oleje s bajonetem a adaptéry 7ks od top výrobce AHtool máte možnost koupit u nás nyní za skvělou cenu! Univerzální plnící trychtýř z odolného plastu s kapacitou 1 litr, s bajonetem a adaptéry pro doplnění oleje s kloubem pro plnění v těžko dostupných místech, adaptéry M37x3, M42x4.5, M32x3.5 a M35x4.Plnící trychtýř je vyroben z velmi silného plastu.Kapacita cca 1 litr.S adaptéry pro doplnění oleje.Sada obsahuje také prodlužovací kloubový adaptér pro těžko dostupné plnící otvory.Adaptéry jsou vhodné pro celou škálu motorů (např.):Mercedes-Benz Sprinter 2.7l, M112/113.BMW např. motory V6 a V8 od roku 1996.Audi a VW 1.8T, 1.9 TDi, 2.0T, 2.8l 30V, 3.0l 20V, 3.2l, 3.6l a 4.2l 40V.Dodge, Toyota, Lexus, Subaru, Honda, Nissan, Mazda, Seat.Rozměry adaptérů: M37x3.0; M42x4.5; M32x3.5; M35x4.0Trychtýř se napojí na odpovídající adaptér a vsadí se místo olejového víčka. Nedochází proto k úniku doplňovaného oleje po motoru.

Trychtýř pro plnění oleje s bajonetem

Oblíbený a kvalitní produkt máte možnost koupit zrovna u nás v oblíbené kategorii speciální trychtýře na olej. Podívejte se na nové produkty z naší rubriky za mimořádně nízkou cenu.
Trychtýř pro plnění oleje s bajonetem, 6 adaptérů, VAG, FORD, MERCEDES-BENZ, TOYOTA – ASTA od předního výrobce ASTA snadno můžete najít momentálně na našich stránkách za výhodnou cenu! Přípravky (trychtýř s adaptéry) pro plnění oleje do motoru, sada 8 dílů v plastovém kufru – ASTA A-8FUNUniverzální plnicí trychtýř (nálevka) z odolného plastu objemu 1.5 litru, s bajonetem a 6 adaptéry pro snadné, rychlé a čisté nalévání motorového oleje bez rizika jeho rozlití a zašpinění okolí. Trychtýř se napojí na odpovídající adaptér a vsadí se místo víčka na olejové hrdlo. Nedochází proto k úniku doplňovaného oleje po motoru.Adaptéry jsou barevně odlišené, vhodné pro většinu motorů Audi, Volkswagen, Seat, Škoda, Mercedes-Benz, Toyota, Lexus, Ford, Honda Nissan, Subaru, Mazda aj.Sada obsahuje také prodlužovací kloubový adaptér pro těžko dostupné plnicí otvory.Kvalitní produkt: spoje jsou utěsněny dvěma o-kroužky, otočné kolem své osy.