Stěrka na podlahu

Stěrka na podlahu, extra šířka 100 cm, kovový rám s osvědčenou značkou GEKO je k dostání právě dnes skutečně levně. Podlahová mycí stěrka na stahování vody, extra široká 1000 mm, s kovovým rámem – GEKO G73833Určeno na snadné a rychlé umývání hladkých podlah v dílnách, halách a dalších velkých prostorách. Spolehlivě stahuje vodu z různých povrchů. Díky extra široké konstrukci je vhodná i pro velmi rozlehlá místa, kde by práce s užšími variantami byla zbytečně zdlouhavá.Gumová lamela je dvojitě přehnutá. Upozornění: dodáváno bez násady, nutno dokoupit zvlášť!
Zlevněný výrobek Stěrka na podlahu, extra šířka 100 cm, kovový rám máte možnost koupit prostě tu ve známé sekci stěrky na úklid. Pořiďte si zlevněné produkty ve zmiňované kategorii v akci.

Tepovač - čistící stroj na koberce

Tepovač – čistící stroj na koberce, se sadou příslušenství – KÄRCHER Puzzi 8/1 C od spolehlivé značky KARCHER pohodlně nakoupíte právě dnes za výhodnou cenu! Přístroj na tepování – čištění koberců a podobných povrchů (tepovač, extraktor), elektrický, výkon turbíny 1200 W, se sadou čisticího příslušenství – KÄRCHER Puzzi 8/1 CVýkonný a kompaktní extraktor pro čištění malých kobercových ploch. Ze všech srovnatelných konkurenčních strojů nabízí nejlepší výsledek čištění. Tepovač Puzzi umožňuje rychlou pochůznost textilních ploch.Ideální především pro automobilový průmysl (čištění čalounění sedaček či koberců na podlahách v autech, autobusech apod.), pro úklid domácností, kanceláří atd. Hlavní výhody:- nízká hmotnost: s hmotností pouze 9,8 kilogramu je tento stroj přibližně o 35 procent lehčí než srovnatelné modely. Snadná přeprava i přes překážky a schody. Vestavěné držadlo umožňuje přepravu jednou rukou.- kompaktní konstrukce: své silné stránky uplatní Puzzi 8/1 C obzvláště při čištění čalounění a interiérů vozů. Kompaktní, prostorově úsporná konstrukce. Trvalý, robustní, a tedy velmi ekonomický stroj.- vyjímatelný, chytrý kontejner 2 v 1: rychlé a snadné plnění nádrže na čerstvou vodu. Pohodlné a snadno odstranitelné špinavé vody.- uživatelsky přívětivá obsluha: velké nožní spínače pro ergonomickou obsluhu vám usnadní, abyste se lépe soustředili na čisticí úkoly. Technické parametry:- max. plošný výkon: 12-18 m2/h- množství vzduchu: 61 l/s- podtlak: 230mbar/23 kPa- nástřikové množství: 1 l/min- nástřikový tlak: 1 bar- nádrž čistá/špinavá voda: 8/7 l- výkon turbíny: 1200 W- výkon čerpadla: 40 W- druh proudu: 220-240V/50-60 Hz- hmotnost bez příslušenství: 9,8 kg- hmotnost včetně obalu: 13,4 kg- rozměry (D x Š x V): 530 x 330 x 440 mm Vybavení v sadě:- nástřiková hadice s integrovaným přívodem vody, 2.5 m- integrované uložení pro ruční hubici- síťový kabel, 7.5 m- hubice na čalounění (na suché vysávání)- fixace pro ruční hubici- hák na kabel- ruční náčiní Nový výrobek Tepovač – čistící stroj na koberce, se sadou příslušenství – KÄRCHER Puzzi 8/1 C získáte právě tady na webu zařazený v kategorii úklid pracoviště. Připravili jsme pro vás oblíbené kusy z této populární kategorie za super ceny.

Odsávací a ofukovací pistole

Zcela unikátní produkt Odsávací a ofukovací pistole, s přepínáním, sada 9 dílů – lze zakoupit aktuálně tu na stránkách v oblíbené rubrice ofukovací pistole „ofukovačky“. Podívejte se na vyjímečné produkty z této sekce za mimořádně nízkou cenu. Odsávací a ofukovací pistole, s přepínáním, sada 9 dílů – BGS 3292 od známého výrobce BGS technic jednoduše najdete na našich stránkách nyní až neuvěřitelně levně! Kombinovaná pistole na vysávání a ofukování stlačeným vzduchem, pneumatický pohon, 9dílná sada – BGS technic 3292Ofukovací pistole „ofukovačka“ s funkcí vysavače. Je určena k vyfukování nečistot (pilin, špon, odřezků apod.) ze špatně přístupných míst, po přepnutí vysává špínu do látkového sběrného sáčku. Přepínací systém je ovladatelný jednou rukou.Bytelná konstrukce: pouzdro je z pevného plastu – nástroj je lehký ale pevný a vydrží i náročné nasazení. Technické parametry:- sací výkon: 9 cmHg (vakuum)- spotřeba vzduchu: 96 l/min- provozní tlak: 6,3 bar- připojení stlačeného vzduchu: 1/4“- doporučený vnitřní průměr přívodní hadice: 10 mm- hladina hluku (režim sání) LpA: 90 dB- hlučnost (režim foukací pistole): 100 dB- rozměry (pistole): 150x160x44 mm Výměnné příslušenství:- kulatá trubka průměru 28,5 mm, délka 200 mm- plochá trubka průměru 14,5 x 32,5 mm, délka 190 mm- teleskopická a flexibilní hadice délka 300 ÷ 900 mm- nástavec na trysku průměru 8,5 mm, délka 83 mm

Sáčky do vysavače 10 litrů 5ks k typu TE-VC 18/10 Li

Sáčky do vysavače 10 litrů 5ks k typu TE-VC 18/10 Li od skvělého a známého výrobce Einhell dostanete právě teď za mimořádně nízkou cenu! Sáčky do vysavače AKU TE-VC 18/10 Li. Povedený produkt máte možnost sehnat právě tady na stránkách v populární kategorii úklid pracoviště. Vyhledejte si ostatní produkty z této oblíbené sekce snadno online!

Smetáček extra dlouhý 45 cm

Smetáček extra dlouhý 45 cm, dřevěný originál od výrobce SUEDPFALZ je k sehnání tady teď za mimořádně nízkou cenu! Ruční smetáček – kartáč s prodlouženou konstrukcí, celková délka 450 mm, dvouřadý, dřevěná rukojeť – SüdpfalzVelmi praktický malý smeták ideální na ometání sněhu a dalších nečistot z auta. Díky dlouhé rukojeti dosáhne i na hůře přístupná místa, např. na střeše vozu. Štětiny upevněné ve dvou řadách jsou pevné ale jemné, takže nepoškrábou lak.Rukojeť má otvor pro provléknutí poutka na pověšení. Technické parametry:- celková délka: 450 mm- délka části se štětinami: 220 mm- délka štětin: 50 mm Unikátní a oblíbený kousek lze nakoupit v pohodě tady u nás ve známé kategorii lopatky a smetáčky! Nyní můžete získat podobné kousky ve zmíněné sekci v akci.

Průmyslový čistič vodou ředitelný

Tento žádaný produkt Průmyslový čistič vodou ředitelný, kanystr máte možnost získat zrovna tady na stránkách v sekci univerzální čistící chemie! Nyní můžete získat zlevněné produkty z naší kategorie za skvělou cenu. Průmyslový čistič vodou ředitelný, kanystr 5 litrů – AQUASOL od dodavatele s dlouholetou historií MDtools můžete nakoupit tady a teď právě za rozumné peníze! Odmašťovací čisticí prostředek – univerzální průmyslový čistič, vodou ředitelný, 5litrový kanystr – AQUASOL 4100020Určeno pro mytí povrchů motorů, převodovek a strojů. Lze využít i jako přísadu do vysokotlakých mycích strojů, ale také na nádobí, podlahy apod. Je rovněž vynikající pro mytí povrchů strojů od zaschlých olejů a emulzí ve strojírenství. Lze použít i při praní těžko odstranitelných skvrn (propisovačka, antiperspiranty, mastné fleky…).Biologicky odbouratelný, netoxický, nehořlavý a prakticky bez zápachu. Přípravek je použitelný na prakticky všechny druhy materiálů, protože neobsahuje rozpouštědla. Jeho více než pětinásobná účinnost ve srovnání s běžnými vodou ředitelnými mycími prostředky dokáže šetřit čas a peníze. Odstraňuje minerální oleje, mastnou, zažranou a zapečenou špínu, živočišné tuky, vazelíny atd. Použitím vysokotlakých mycích strojů (tzv. wapek) s teplou vodou dosáhnete dalšího zvýšení mycí schopnosti.Způsob aplikace: Aquasol se ředí vodou v poměru 1:3 až 1:60 v závislosti na síle znečištění povrchu. Výrobek nanést na čištěný povrch a pokud možno nechat cca 5 minut působit. Poté dobře opláchnout.

Průmyslový čistič vodou ředitelný

Průmyslový čistič vodou ředitelný, láhev 1 litr – AQUASOL od kvalitního výrobce MDtools můžete najít na našich stránkách teď právě za nejnižší cenu! Odmašťovací čisticí prostředek – univerzální průmyslový čistič, vodou ředitelný, 1litrová láhev – AQUASOL 4100038Určeno pro mytí povrchů motorů, převodovek a strojů. Lze využít i jako přísadu do vysokotlakých mycích strojů, ale také na nádobí, podlahy apod. Je rovněž vynikající pro mytí povrchů strojů od zaschlých olejů a emulzí ve strojírenství. Lze použít i při praní těžko odstranitelných skvrn (propisovačka, antiperspiranty, mastné fleky…).Biologicky odbouratelný, netoxický, nehořlavý a prakticky bez zápachu. Přípravek je použitelný na prakticky všechny druhy materiálů, protože neobsahuje rozpouštědla. Jeho více než pětinásobná účinnost ve srovnání s běžnými vodou ředitelnými mycími prostředky dokáže šetřit čas a peníze. Odstraňuje minerální oleje, mastnou, zažranou a zapečenou špínu, živočišné tuky, vazelíny atd. Použitím vysokotlakých mycích strojů (tzv. wapek) s teplou vodou dosáhnete dalšího zvýšení mycí schopnosti.Způsob aplikace: Aquasol se ředí vodou v poměru 1:3 až 1:60 v závislosti na síle znečištění povrchu. Výrobek nanést na čištěný povrch a pokud možno nechat cca 5 minut působit. Poté dobře opláchnout.

Průmyslový čistič vodou ředitelný

Průmyslový čistič vodou ředitelný, sud 200 litrů – AQUASOL od dodavatele s dobrým jménem MDtools jednoduše můžete najít u nás za příznivou cenu. Odmašťovací čisticí prostředek – univerzální průmyslový čistič, vodou ředitelný, 25litrový kanystr – AQUASOL 4100054Určeno pro mytí povrchů motorů, převodovek a strojů. Lze využít i jako přísadu do vysokotlakých mycích strojů, ale také na nádobí, podlahy apod. Je rovněž vynikající pro mytí povrchů strojů od zaschlých olejů a emulzí ve strojírenství. Lze použít i při praní těžko odstranitelných skvrn (propisovačka, antiperspiranty, mastné fleky…).Biologicky odbouratelný, netoxický, nehořlavý a prakticky bez zápachu. Přípravek je použitelný na prakticky všechny druhy materiálů, protože neobsahuje rozpouštědla. Jeho více než pětinásobná účinnost ve srovnání s běžnými vodou ředitelnými mycími prostředky dokáže šetřit čas a peníze. Odstraňuje minerální oleje, mastnou, zažranou a zapečenou špínu, živočišné tuky, vazelíny atd. Použitím vysokotlakých mycích strojů (tzv. wapek) s teplou vodou dosáhnete dalšího zvýšení mycí schopnosti.Způsob aplikace: Aquasol se ředí vodou v poměru 1:3 až 1:60 v závislosti na síle znečištění povrchu. Výrobek nanést na čištěný povrch a pokud možno nechat cca 5 minut působit. Poté dobře opláchnout.

Průmyslové čističe

Velmi žádaný produkt Průmyslové čističe, vodou ředitelné, různé objemy – máte možnost koupit ještě tady na našich stránkách v oblíbené sekci univerzální čistící chemie. Připravili jsme pro vás podobné produkty z naší rubriky za výprodejovou cenu. Průmyslové čističe, vodou ředitelné, různé objemy – AQUASOL od oblíbené značky MDtools lze získat již dnes za mimořádně nízkou cenu! Odmašťovací prostředek – univerzální průmyslový čistič, vodou ředitelný – AQUASOLUrčeno pro mytí povrchů motorů, převodovek a strojů. Lze využít i jako přísadu do vysokotlakých mycích strojů, ale také na nádobí, podlahy apod. Je rovněž vynikající pro mytí povrchů strojů od zaschlých olejů a emulzí ve strojírenství. Lze použít i při praní těžko odstranitelných skvrn (propisovačka, antiperspiranty, mastné fleky…).Biologicky odbouratelný, netoxický, nehořlavý a prakticky bez zápachu. Přípravek je použitelný na prakticky všechny druhy materiálů, protože neobsahuje rozpouštědla. Jeho více než pětinásobná účinnost ve srovnání s běžnými vodou ředitelnými mycími prostředky dokáže šetřit čas a peníze. Odstraňuje minerální oleje, mastnou, zažranou a zapečenou špínu, živočišné tuky, vazelíny atd. Použitím vysokotlakých mycích strojů (tzv. wapek) s teplou vodou dosáhnete dalšího zvýšení mycí schopnosti.K dispozici různé objemy – vyberte si ten, který potřebujete (v nabídce menší balení i velké objemy pro průmyslové využití).

Průmyslový čistič vodou ředitelný

Průmyslový čistič vodou ředitelný, kanystr 25 litrů – AQUASOL od výrobce se zárukou kvality MDtools snadno pořídíte v naší aktuální nabídce až neuvěřitelně levně. Odmašťovací čisticí prostředek – univerzální průmyslový čistič, vodou ředitelný, 25litrový kanystr – AQUASOL 4100055Určeno pro mytí povrchů motorů, převodovek a strojů. Lze využít i jako přísadu do vysokotlakých mycích strojů, ale také na nádobí, podlahy apod. Je rovněž vynikající pro mytí povrchů strojů od zaschlých olejů a emulzí ve strojírenství. Lze použít i při praní těžko odstranitelných skvrn (propisovačka, antiperspiranty, mastné fleky…).Biologicky odbouratelný, netoxický, nehořlavý a prakticky bez zápachu. Přípravek je použitelný na prakticky všechny druhy materiálů, protože neobsahuje rozpouštědla. Jeho více než pětinásobná účinnost ve srovnání s běžnými vodou ředitelnými mycími prostředky dokáže šetřit čas a peníze. Odstraňuje minerální oleje, mastnou, zažranou a zapečenou špínu, živočišné tuky, vazelíny atd. Použitím vysokotlakých mycích strojů (tzv. wapek) s teplou vodou dosáhnete dalšího zvýšení mycí schopnosti.Způsob aplikace: Aquasol se ředí vodou v poměru 1:3 až 1:60 v závislosti na síle znečištění povrchu. Výrobek nanést na čištěný povrch a pokud možno nechat cca 5 minut působit. Poté dobře opláchnout.
Tento akční a ve slevě produkt Průmyslový čistič vodou ředitelný, kanystr 25 litrů – AQUASOL je k získání ještě tu na webu v oblíbené rubrice univerzální čistící chemie! Najděte si ještě podobné výrobky ve zmíněné rubrice na pár kliknutí.

Stojan na odpadkové pytle 80 litrů

Stojan na odpadkové pytle 80 litrů, pojízdný – HOTECHE od naší známé značky Hoteche pohodlně seženete právě teď u nás trvale výhodně! Držák – stojan na pytle na odpadky (popelnice) max. objemu 80 litrů, pojízdný na kolečkách, kov-plast – HTG840922Stojana na uchycení odpadkových pytlů, ideální pro garáže, dílny a podobné provozy. Vhodný také pro úklidové čety – po naplnění se pytel snadno vyndá ven. Víko navíc brání obsahu ve vylétávání ven.Konstrukce vyrobená z kombinace kovu a plastu je velmi lehká.Dodáváno s 1 kusem pytle. Technické parametry:- pro pytle objemu: 80 l- hmotnost: 4,4 kg- materiál: kov/plast Tento akční produkt je dostupný mimo jiné tady a teď na našem webu v populární kategorii odpadkové pytle! Získejte ostatní kusy ze zmíněné rubriky ve výhodné akci!

Popelnice kovová 110 litrů

Popelnice kovová 110 litrů, pozink od dodavatele s dobrým jménem MEVA máte možnost nakoupit právě za parádní cenu. Popelnice na odpadky, objem 110 litrů, spodní gumová obnruč, pozinkovaný kov – MEVA 1008Klasická nádoba na tuhý odpad z domácností, ale i servisů, dílen a dalších míst. Díky kovové konstrukci do ní lze sypat i horký popel, např. z kamen, krbu nebo kotle, který do plastové nádoby přijít nesmí.Ve spodní části je gumová obruč, která snižuje hlučnost při manipulaci.Pozinkovaný povrch je odolný proti korozi.Závěsy pro vyklápění odpovídají normě DIN 6629. Technické parametry:- objem: 110 l- nosnost: 44 kg- průměr: 462 mm- výška: 870 mm- hmotnost: 13,5 kg- tloušťka plechu: 0,8 mm
Tento velmi oblíbený produkt lze zakoupit jednoduše tu na našem webu zařazený v rubrice koše a popelnice! Nyní najdete další produkty ze zmíněné rubriky za výhodné peníze!

Industrial Cleaner A99 průmyslový čistič

Industrial Cleaner A99 průmyslový čistič, kanystr 5 litrů od známé společnosti Autosol snadno můžete sehnat zde teď právě se slevou! Silný průmyslový čistič Industrial Cleaner A99, na odolné nečistoty, velké balení v kanystru 5 litrů.Vysoce koncentrovaný průmyslové čistidlo, které bylo vyvinuto pro vysoké nároky profesionálních uživatelů. Odstraní mastnotu, připečené nečistoty, stopy po asfaltu a dehet. Lze aplikovat na všechny povrchy odolné vůči vodě a alkáliím.Je vhodný na předmytí vozidel, mytí kamionů a nákladních aut. Vyčistí motor, řetězy motocyklů a motorových pil. Odstraní silné znečištění v průmyslových dílnách. Správné použití silného čističe:- před použitím řádně protřepejte- menší předměty je vhodné čistit v lázni- větší plochy lze čistit za použití tlakového mytí nebo průmyslového rozprašovače- po aplikaci nechte několik minut působit- výsledek lze umocnit mechanickým čištěním (např. kartáčem)- následně povrch opláchněte vodou- podle potřeby proces opakujte Doporučené ředění:- mycí tunely a předmytí: jedna dávka čerpadla bez zředění- nízkotlaké mytí: zředit 1:50 až 1:100- vysokotlaké mytí: zředit 1:20 až 1:50- odstranění oleje, asfaltu: zředit 1:5 až 20- odstranění spálenin a spečeného povrchu: zředit 1:1 až 1:5

Industrial Cleaner A99 průmyslový čistič

Industrial Cleaner A99 průmyslový čistič, láhev 1 litr od výrobce se skvělou pověstí Autosol můžete najít tady nyní za skvělou cenu! Silný průmyslový čistič Industrial Cleaner A99, na odolné nečistoty, láhev 1 litr.Vysoce koncentrovaný průmyslové čistidlo, které bylo vyvinuto pro vysoké nároky profesionálních uživatelů. Odstraní mastnotu, připečené nečistoty, stopy po asfaltu a dehet. Lze aplikovat na všechny povrchy odolné vůči vodě a alkáliím.Je vhodný na předmytí vozidel, mytí kamionů a nákladních aut. Vyčistí motor, řetězy motocyklů a motorových pil. Odstraní silné znečištění v průmyslových dílnách. Správné použití silného čističe:- před použitím řádně protřepejte- menší předměty je vhodné čistit v lázni- větší plochy lze čistit za použití tlakového mytí nebo průmyslového rozprašovače- po aplikaci nechte několik minut působit- výsledek lze umocnit mechanickým čištěním (např. kartáčem)- následně povrch opláchněte vodou- podle potřeby proces opakujte Doporučené ředění:- mycí tunely a předmytí: jedna dávka čerpadla bez zředění- nízkotlakové mytí: zředit 1:50 až 1:100- vysokotlaké mytí: zředit 1:20 až 1:50- odstranění oleje, asfaltu: zředit 1:5 až 20- odstranění spálenin a spečeného povrchu: zředit 1:1 až 1:5
Velmi žádaný kus Industrial Cleaner A99 průmyslový čistič, láhev 1 lze nakoupit v pohodě na našem webu zařazený v sekci univerzální čistící chemie! Nyní si můžete koupit jiné produkty ve zmíněné kategorii za internetové ceny!

Odpadkový koš do auta skládací závěsný

Odpadkový koš do auta skládací závěsný, 4 litry s pečetí kvality od značky MDtools máte možnost nakoupit na našich stránkách opravdu levně! Skládací koš na odpadky do auta, karavanu a další místa, objem 4 litry, pro zavěšení – EUFAB Mini-Mülleimer 17526Kompaktní a praktický odpadkový koš se čtyřlitrovým objemem. Pomáhá udržet pořádek v interiérech aut, obytných vozidel, kabin stavebních či zemědělských strojů, ale i při kempování a mnoha dalších příležitostech. Je vhodný pro vyhazování suchého odpadu (papíry, obaly, sáčky apod.).Pomocí háčku lze snadno zavěsit za mřížku výdechu ventilace, držák hlavové opěrky na sedadle, do zavazadlového prostoru a na mnoho dalších míst. V případě potřeby lze jednoduše složit a uložit na vhodné místo. Technické parametry:- objem: 4 l- průměr: 160 mm- výška: 205 mm- hmotnost: 160 g- barva: černá V sadě je dodáváno:- odpadkový koš- upevňovací spona- suchý zip Tento neodolatelný produkt máte možnost najít prostě tady na stránkách v sekci koše a popelnice. Prozkoumejte ještě další produkty ve zmíněné sekci za mimořádně nízkou cenu.

Vysavač pro mokré i suché vysávání 1000 W

Vysavač pro mokré i suché vysávání 1000 W, s příslušenstvím – HiKOKI RP300YDLWA od společnosti HiKOKI naleznete bezpečně online skutečně výhodně. Průmyslový vysavač na mokrosuché vysávání, elektrický 1000 W, s hadicí a sadou hubic – HiKOKI RP300YDLWAVýkonný vysavač pro profesionální využití při úklidu podlah v servisech, dílnách, halách, kancelářích, na stavbě a mnohých dalších místech. Je určen k vysávání prachu a pevných materiálů (např. skleněných střepů, hřebíků atd.), kapalin jakéhokoli druhu vyjma vysoce zápalných, hořlavých kapalin a materiálů o teplotě vyšší než 60 °C.Max. objem vysátého materiálu činí 30 litrů. Stroj je vybaven plovákem, který při mokrém vysávání umožňuje vypnout proudění vzduchu při dosažení maximální hladiny kapaliny (stav je signalizován změnou zvuku motoru).Díky dvěma velkým a dvěma menším řiditelným kolečkům je velmi mobilní, přenášení usnadňuje velké madlo na vrchní straně. Součásti dodávky: hadice, kovové trubky, hubice, štěrková hubice, hubice na čalounění, kartáčová hubice, redukce Technické parametry:- typ: vysavač L třída- napájení: 230 V- frekvence: 50/60 Hz- příkon: 1000 W- zásuvka: 2600 W- sací výkon 3,60 m3/min.- max. objem prach/kapalina: 30 litrů- max. podtlak: 210 mbar- rozměry: 398 x 391 x 658 mm- hmotnost: 9,2 kg- hlučnost (LpA): cca 72 dB (A) Ve slevě tento kus Vysavač pro mokré i suché vysávání 1000 W, lze sehnat v pohodě tu na našem webu zařazený v rubrice úklid pracoviště! Nyní můžete koupit parádní zboží z této populární sekce za super peníze.

Úklidový vozík

Úklidový vozík, 2 kýbly 15 litrů, ždímač na mop od společnosti NOELLE můžete získat v naší internetové nabídce za báječnou cenu. Vozík pro vytírání podlah, se dvěma vědry objemu 15 litrů a ždímačem mopu, překlápěcí rukojeť – Nölle 00189600Úklidový vozík, určený pro mopování – mytí podlah větších rozměrů v dílnách, halách, kancelářích, jídelnách apod. Je vybaven dvěma kbelíky (např. na studenou a teplou nebo špinavou a čistou vodu) a pákovým ždímačem na mop. Na ždímači je úchyt (klipsa) na násadu – mop lze takto snadno a rychle zajistit pro snadný převoz.Snadné manévrování díky čtyřem řiditelným kolečkům a rukojetí překlopitelné na obě strany. Drobnosti (hadry, láhve s mycími prostředky apod.) lze uložit do drátěného košíku.Rám je vyroben z pevného plastu – je odolný a přitom lehký. Technické parametry:- objem kýblů: 15 litrů- rozměry: 615 x 420 x 410 mm- hmotnost: 7,5 kg Nejprodávanější kousek Úklidový vozík, 2 kýbly 15 litrů, jde koupit právě zde tady u nás v oblíbené kategorii úklid pracoviště! Nyní si můžete koupit ještě podobné kousky z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Smetáček extra dlouhý 43 cm

Smetáček extra dlouhý 43 cm, kokosové štětiny, dřevěný rám od výrobce s mnohaletou tradicí NOELLE snadno seženete momentálně v naši nabídce za outletovou cenu. Kartáč – ruční smetáček s prodlouženou rukojetí, délka 430 mm, přírodní kokosové štětiny – Nölle 00212700Praktický malý smeták pro univerzální využití, např. nametení nečistot na lopatku, zametání menších ploch apod. Díky dlouhé rukojeti se dostane i do hůře přístupných míst (např. pod skříně atd.), štětiny z kokosových vláken nepoškozují podlahu.V rukojeti je otvor pro provlečení poutka na zavěšení. Technické parametry:- délka: 43 cm- hmotnost: 188 g- materiál štětin: kokosové vlákno- materiál rukojeti: bukové dřevo

Násada na mop 140 cm

Násada na mop 140 cm, hliník od značky NOELLE máte možnost sehnat tady opravdu levně. Rukojeť – násada na mop, délka 1400 mm, hliníková, s očkem na zavěšení – Nölle 00735700Lehká a pevná rukojeť pro mopování. Zasouvá se do sklopného držáku na hadr, zajišťuje se pomocí šroubku (montážní otvory jsou připravené). Pro snadnější uskladnění nástroje je konec vybaven očkem pro pověšení na zeď. Technické parametry:- délka: 140 cm- průměr: 24 mm- materiál: hliník Vysoce kvalitní produkt jde pořídit nyní tady na našem webu umístěný v rubrice násady ke smetákům! Vyhledejte si ještě podobné produkty z této populární rubriky za mimořádně nízkou cenu!

Násada univerzální 140 cm x 28 mm

Násada univerzální 140 cm x 28 mm, dřevo, širší kužel od dodavatele s dlouholetou historií NOELLE seženete tady nyní výhodně! Násada na koště, lopatu, rýč a další ruční nářadí, dřevěná, délka 1400 mm, průměr 28 mm, širší kuželové zakončení – Nölle 00452525Univerzální rukojeť pro širokou škálu nástrojů. Nemá závit – do úchytu na nářadí se zasune kónickým koncem a zajistí se např. hřebíkem. Technické parametry:- délka: 140 cm- průměr: 28 mm- materiál: dřevo- zakončení: široký kužel
Tento designový produkt Násada univerzální 140 cm x můžete najít bez obtíží tu na webu umístěný v rubrice zahrada. Mrkněte na podobné produkty z této oblíbené sekce ve slevě.

Koště silniční - smeták

Koště silniční – smeták, šířka 40 cm, násada 140 cm, ocelová škrabka, dřevěný rám od této skvělé značky NOELLE jednoduše můžete pořídit právě teď u nás extra výhodně. Smeták pro venkovní plochy, tzv. silniční koště, šířka 400 mm, s ocelovou škrabkou na odolné nečistoty, násada 1400 mm – Nölle 00235222Speciální koště určené pro zametání a odstranění i odolné špíny z podlahy. Pomocí kovové lišty na rámu smetáku se oškrábe ztvrdlá hlína, zbytky malty, mech a podobné nečistoty, které se pak zametou. Štětiny jsou z kombinace arenga (přírodní materiál – palma) – elaston – ocelový drát pro skutečně dokonalý výsledek.Ideální pro údržbu podlah v autoservisu, dílně, na parkovištích, kolem domu apod. Technické parametry:- šířka koštěte: 40 cm- délka násady: 140 cm- hmotnost: 950 g- materiál rámu: bukové dřevo- materiál štětin: arenga – elaston – ocelový drát Tento vynikající produkt Koště silniční – smeták, šířka 40 cm, násada 140 cm, ocelová škrabka, dřevěný rám máte možnost najít rovnou tady u nás umístěný v kategorii smetáky na podlahy! Vyberte si podobné produkty z této oblíbené rubriky za výprodejovou cenu!

Lopatka plechová lakovaná

Zlevněný výrobek Lopatka plechová lakovaná, plastová hrana – MARS lze sehnat také u nás v oblíbené kategorii lopatky a smetáčky! Nyní si můžete koupit oblíbené produkty z naší kategorie za outletovou cenu!
Lopatka plechová lakovaná, plastová hrana – MARS 2055 od skvělého a známého výrobce MARS Svratka jednoduše můžete získat ještě dnes za super peníze! Ocelová lopatka na smetí, lakovaný povrch, s plastovou hranou pro smetení jemného prachu – MARS Svratka 2055Univerzálně použitelná lopatka pro úklid. Díky speciálnímu plastovému návleku hrany je možné na ni bez problému namést i velmi jemný prach, který jinak zalézá pod nástroj a nejde pořádně uklidit.K dispozici v modré nebo červené barvě, vyrobeno z bytelného ocelového plechu. Technické parametry:- materiál: ocelový plech, lakovaný- barva: červená, modrá- tloušťka plechu: 0,6 mm

Koště - gumový smeták a stěrka

Koště – gumový smeták a stěrka, šířka 34 cm, teleskopická násada 130cm od skvělého a známého výrobce NOELLE pohodlně získáte tady teď za výhodné peníze! Gumový smeták – koště pro vnitřní plochy, šířka 340 mm, vysouvací násada 1300 mm, s gumovou stěrkou – Nölle 00227500Speciální koště pro zametání suchých i mokrých nečistot v autoservisech, dílnách, domácnosti, kanceláři a na mnoha dalších místech. Gumové štětiny jsou šetrné k povrchu ale zároveň spolehlivě odstraní všechny nečistoty, lze je navíc snadno vymýt tekoucí vodou. Mokré plochy lze setřít pomocí gumově stěrky (lišty).Díky teleskopické – vysouvací násadě lze nástroj přizpůsobit aktuálním pracovním podmínkám, konec je vybaven očkem pro zavěšení na zeď (mokrý nástroj pak nezačne plesnivět). Technické parametry:- šířka smetáku: 34 cm- max. délka násady: 130 cm- hmotnost: 558 g- materiál rámu: plast

Koště - smeták univerzální

Tento exkluzivní kousek Koště – smeták univerzální, lze pořídit bez problémů tu na webu v oblíbené kategorii smetáky na podlahy! Připravili jsme pro vás akční kusy z naší sekce ve výhodné akci.
Koště – smeták univerzální, šířka 40 cm, ocelová škrabka, dřevěný rám originál od výrobce NOELLE lze pořídit právě za rozumné peníze! Smeták pro vnitřní i venkovní plochy – koště Prestige, šířka 400 mm, s ocelovou škrabkou, dřevěný rám – Nölle 00238283Univerzální koště pro zametání podlah v budovách i venku. Díky elastonovým štětinám odstraní i hrubší nečistoty (písek, menší kamínky apod.), v případě potřeby lze přichycenou špínu (ztvrdlá hlína, zbytky malty, led apod.) oškrábat kovovou lištou uchycenou na rámu.Snadné uchycení násady díky praktickému držáku (objímce) – koště je okamžitě připraveno k použití.Upozornění: dodáváno bez násady, nutno dokoupit zvlášť! Technické parametry:- šířka smetáku: 40 cm- hmotnost: 943 g- materiál rámu: bukové dřevo- bez násady

Koště silniční - smeták Prestige

Koště silniční – smeták Prestige, šířka 40 cm, štětiny do X, dřevěný rám od dodavatele s dobrým jménem NOELLE můžete sehnat právě zde extra se slevou. Smeták pro venkovní plochy, tzv. silniční koště Prestige, šířka 400 mm, štětiny do tvaru písmene X pro lepší výsledek – Nölle 00234783Speciální vysoce výkonné koště pro údržbu venkovních ploch na parkovištích, chodnících, dvorech, ale i v dílnách, servisech apod. Díky elastonovým štětinám uchycených do tvaru písmene X je nástroj mnohem efektivnější než standardní smetáky, nezůstávají v něm navíc přichycené nečistoty.Snadné uchycení násady díky praktickému držáku (objímce) – koště je okamžitě připraveno k použití.Upozornění: dodáváno bez násady, nutno dokoupit zvlášť! Technické parametry:- šířka smetáku: 40 cm- hmotnost: 600 g- materiál rámu: bukové dřevo- bez násady Tento kvalitní a levný produkt lze nakoupit také na našem webu v oblíbené sekci smetáky na podlahy. Nyní si můžete pořídit jiné produkty z této kategorie za akční cenu!

Držák na mop 40 cm plochý

Držák na mop 40 cm plochý, skládací, otočný úchyt od dodavatele zboží NOELLE máte možnost dostat v naší nabídce až neuvěřitelně levně! Skládací držák na mopový hadr, šířka 400 mm, otočný úchyt pro násadu, velký nožní zámek, plast – Nölle 00765940Klasický držák na upevnění mopovacího návleku – užší varianta vhodná pro menší plochy (kanceláře apod.).Vylepšená konstrukce: rohy jsou pro snadnější navlékání hadru zaoblené, velký zámek pro sešlápnutí nohou usnadňuje svlečení návleku a jeho vyprání (držák se „zlomí“, po opětovném navlečení hadru se tlakem z vrchu zacvakne).Úchyt na násadu otočný o 360 ° umožňuje s nástrojem zajet i do špatně přístupných míst (rohy, místa pod skříněmi apod.) pro dokonalé vytření.Vyrobeno z pevného plastu.Barevná kombinace: modrá, červená
Hodně oblíbený výrobek můžete najít bezstarostně na našem webu v oblíbené sekci úklid pracoviště! Nyní můžete koupit oblíbené kusy z naší rubriky za outletovou cenu!

Hadr na mop 50 cm

Hadr na mop 50 cm, bavlna od skvělé značky NOELLE můžete nakoupit momentálně na našich stránkách za báječnou cenu. Náhradní hadr – návlek na mop, šířka 500 mm, bavlněný – Nölle 00765050Vysoce kvalitní hadr pro vytírání podlahy – mopování. Díky kombinaci třásní a štětin skvěle odstraňuje nečistoty, dobře se vymývá (pere).Otvory pro odvod vody pomáhají odstranit přebytečnou kapalinu.Složení: 52% bavlna / 48% polyester
Kvalitní a levný výrobek Hadr na mop 50 můžete získat bezstarostně tu na webu v kategorii úklid pracoviště! Připravili jsme ještě ostatní kousky z této kategorie snadno online.

Násada univerzální 140 cm x 28 mm

Násada univerzální 140 cm x 28 mm, dřevo, užší kužel od přední značky NOELLE lze zakoupit právě nyní na našich stránkách za nejnižší cenu. Násada na koště, lopatu, rýč a další ruční nářadí, dřevěná, délka 1400 mm, průměr 28 mm, úzké kuželové zakončení – Nölle 00452500Univerzální rukojeť pro širokou škálu nástrojů. Nemá závit – do úchytu na nářadí se zasune kónickým koncem a zajistí se např. hřebíkem. Technické parametry:- délka: 140 cm- průměr: 28 mm- materiál: dřevo- zakončení: úzký kužel Akční produkt Násada univerzální 140 cm x 28 mm, získáte také tu na stránkách v oblíbené kategorii zahrada. Pořiďte si ještě jiné produkty z této kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Násada na koště 140 cm x 23.5 mm

Násada na koště 140 cm x 23.5 mm, dřevo od top značky NOELLE pořídíte u nás za zcela nejnižší cenu. Násada na koště (smeták), menší hrábě a další ruční nářadí, dřevěná, délka 1400 mm, průměr 23,5 mm, rovný konec – Nölle 00450350Všestranná rukojeť pro širokou škálu nástrojů. Nemá závit – do úchytu na nářadí se jednoduše zasune a zajistí se např. hřebíkem. Technické parametry:- délka: 140 cm- průměr: 23,5 mm- materiál: dřevo- zakončení: rovné Vynikající produkt Násada na koště 140 cm x 23.5 dostanete jednoduše na našich stránkách ve známé kategorii zahrada! Máme pro vás vyjímečné produkty z této rubriky snadno online!

Dílenský čistič 1000 ml - Petec

Dílenský čistič 1000 ml – Petec od dodavatele zboží Petec jde nakoupit v naší nabídce za výprodejovou cenu. Koncentrovaný čistič podlah, vozidel, strojů, zařízení atd. s velmi účinným čisticím efektem v případě olejů, maziv a dalších nečistot zejména pro dílny a průmysl – Petec 60100 Hlavní výhody:- výborná čisticí schopnost- koncentrát pro smíchání / naředění vodou- bez silikonů- biologicky odbouratelný- vhodný pro automatické mycí stroje pro díly, příp. pro vysokotlaké mycí stroje- vysoká profesionální kvalita (Made in Germany) Aplikace:Otevře se víčko nádobky a podle použití se určí a namíchá směšovací poměr pro mytí/čištění. Pro normální nečistoty až 1:30, pro vysokotlaké mycí stroje až 1:200, pro mytí motorů 1:5, pro čištění plastů 1:20. Drsné plochy a silnější nečistoty se uvolní pomocí kartáče nebo houby. Potom se očištěné místo opláchne čistou vodou. Doporučuje se nejprve na malé ploše vyzkoušet, zda čištěný materiál snáší tento čistič. Po použití se víčko nádobky uzavře. Množství: 1000 ml nádobka

Aku průmyslový vysavač 18V

Aku průmyslový vysavač 18V, na mokré i suché vysávání – Milwaukee M18 VC2-0 od dodavatele zboží Milwaukee můžete koupit právě nyní výhodně. Akumulátorový – bateriový průmyslový vysavač pro mokrosuché vysávání, s HEPA filtrem – Milwaukee M18 VC2-0Výkonný a praktický vysavač na luxování suchých i mokrých nečistot z různých povrchů v dílně, autě, na stavbě a mnoha dalších místech. Díky bateriovému pohonu je mimořádně vhodný i pro místa, kde není přístup k elektrické energii a klasický vysavače nelze využít.Upozornění: dodáváno bez baterií a nabíječky, nutno dokoupit zvlášť! Hlavní výhody:- silný motor 18 V s maximálním průtokem vzduchu 1300 l/min (80 mbar) poskytuje vynikající sací výkon pro aplikace v mokrém i v suchém čištění- HEPA filtr zachycuje 99,97 % částic ze vzduchu do velikosti 0,03 mikronů – jemná filtrace prachu- až 30 minut chodu s akumulátorem M18™ 9,0 Ah- vnitřní příslušenství a ukládání hadic umožňuje, aby veškerá přídavná zařízení byla naložena s nástrojem a nedošlo tak k jejich ztrátě- kompatibilita DEK 26 umožňuje snadno připojit vakuum k elektrickému nástroji- stohovatelná konstrukce boxu na nářadí pro zvýšení přenositelnosti a pro snadnější skladování- k dispozici je ofukovač pro odstraňování nečistot z pracovní oblasti- vodotěsnost spínače zabraňuje jeho poškození po dobu životnosti nástroje- flexibilní bateriový systém: pracuje se všemi bateriemi Milwaukee® M18™ Technické parametry:- napětí: 12V Li-Ion- objem – kapaliny: 9,79 dm3- objem – tuhé látky: 7,5 dm3- průměr hadice: 41 mm- délka hadice: 0,47 m- max. vakuum: 80 mbar- průtok vzduchu: 1 300 dm3/min- hmotnost s akumulátorem: 5,3 kg
Hodně oblíbený výrobek Aku průmyslový vysavač 18V, na mokré i suché vysávání – Milwaukee M18 VC2-0 máte možnost pořídit teď tady na našem webu ve známé rubrice úklid pracoviště! Nyní si můžete koupit akční produkty ze zmíněné sekce snadno online.

Aku ruční vysavač 18V

Aku ruční vysavač 18V, HEPA filtr, s hubicemi – Milwaukee M18 CV-0 od odblíbeného výrobce Milwaukee máte možnost nakoupit právě zde za výborné peníze. Akumulátorový – bateriový přenosný vysavač pro suché vysávání malých i velkých ploch, sada s hubicemi – Milwaukee M18 CV-0Kompaktní aku nástroj pro luxování různých povrchů v dílně, autě, domácnosti, na stavbě a mnoha dalších místech. I přes menší rozměry má vysavač dobrý výkon, navíc je velmi skladný.Zejména ideální pro místa, kde není zdroj elektrické energie a nelze tak použít při úklidu klasický vysavač.Upozornění: dodáváno bez baterií a nabíječky, nutno dokoupit zvlášť! Hlavní výhody:- vynikající sací výkon na odsávání kovového, dřevěného a běžného odpadu- HEPA filtr shromažďující 99,97 % částic ve vzduchu do 0,3 mikronů- uzamykatelné spouštěcí tlačítko snižuje únavu při dlouhodobém používání- bohaté příslušenství pro uklízení malých nebo velkých ploch- zajištěná nádobka proti náhodnému otevření a rozvíření nečistot- průhledné kontrolní okénko ukazuje stav naplnění- až 23 minut nepřetržitého provozu na 5,0 Ah akumulátor- flexibilní bateriový systém: pracuje se všemi bateriemi Milwaukee® M18™ Technické parametry:- napětí: 18V- objem nádoby: 1,5 l- objem – tuhé látky: 1,1 l- max. vakuum: 84,8 mbar- typ filtru: suchý- povrch filtru: 750 cm3- průměr hadice: 32 mm- délka hadice: 1,2 m- průtok vzduchu: 1 019 dm3/min- průtok vzduchu: 61,16 dm3/min- hmotnost: 1,9 kg Součásti dodávky:- 2x prodlužující trubka- podlahová dýza- hadice 1,2 m x 32 mm- štěrbinová dýza

Násada na koště 25 mm x 140 cm

Násada na koště 25 mm x 140 cm, dřevěná od známé společnosti MDtools je dostupný u nás nyní za parádní cenu. Násada – rukojeť na koště, délka 1400 mm, průměr 25 mm, dřevěná.Standardní násada pro košťata a další podobné nářadí. Nemá závit – určena pro zasunutí do objímky a zajištění např. šroubkem nebo hřebíkem. Technické parametry:- délka: 140 cm- průměr: 2,5 cm- bez závitu
Designový produkt Násada na koště 25 mm x 140 cm, dřevěná pořídíte prostě tu v populární sekci zahrada. Prozkoumejte ještě podobné zboží ze zmíněné rubriky v bezva akci!

Násada na koště 25 mm x 160 cm

Násada na koště 25 mm x 160 cm, dřevěná od známého dodavatele MDtools jednoduše najdete aktuálně na našich stránkách v akci. Násada – rukojeť na koště, délka 1600 mm, průměr 25 mm, dřevěná.Standardní násada pro košťata a další podobné nářadí. Nemá závit – určena pro zasunutí do objímky a zajištění např. šroubkem nebo hřebíkem. Technické parametry:- délka: 160 cm- průměr: 2,5 cm- bez závitu
Tento velmi oblíbený produkt Násada na koště 25 mm x je dostupný již dnes tady na webu v rubrice zahrada. Nyní získáte unikátní kusy ve zmíněné kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Stojan na odpadkové pytle 130 litrů dvojitý skládací

Tento diskontní kus Stojan na odpadkové pytle 130 litrů dvojitý skládací, pozinkovaný naleznete již dnes tu na našich stránkách v populární rubrice odpadkové pytle! Nyní pořídíte akční výrobky z této známé rubriky za parádní cenu.
Stojan na odpadkové pytle 130 litrů dvojitý skládací, pozinkovaný od skvělého a známého výrobce NOELLE jde nakoupit v naší online nabídce za extra cenu. Držák – stojan na dva pytle na odpadky objemu 20-130 litrů (tzv. popelnice), s víky, skládací, ocel-plast – Nölle 00005990Praktický stojan na uchycení dvou odpadkových pytlů naráz. Sáčky se dovnitř snadno a rychle uchytí, po jeho naplnění se bez potíží vyndají ven. Vrchní víka (obě v černé barvě) zabraňují obsahu koše ve vylétávání ven. Ideální pro místa s mimořádně velkou produkcí odpadu (servisy, dílny, průmysl, ale i venkovní slavnosti apod.).Díky skládacímu trubkovému rámu se stojan snadno přenáší a skladuje.Trubkový rám je ocelový a pozinkovaný, víka jsou plastová.Upozornění: dodáváno bez pytlů (nutno dokoupit zvlášť). Technické parametry:- pro objem pytlů: 20-130 litrů- rozměry: 66 x 37 x 78 cm- materiál: ocel-plast- s víky

Stojan na odpadkové pytle 130 litrů pojízdný

Stojan na odpadkové pytle 130 litrů pojízdný, pozinkovaný od kvalitní společnosti NOELLE můžete pořídit aktuálně skutečně levně. Držák – stojan na pytle na odpadky objemu 20-130 litrů (tzv. popelnice), pojízdný s kolečky a víkem, skládací, ocel-plast – Nölle 00005988Praktický stojan na uchycení odpadkových pytlů s vrchním víkem. Sáček se dovnitř snadno a rychle uchytí, po jeho naplnění se bez potíží vyndá ven. Víko (v černé barvě) zabraňuje obsahu koše ve vylétávání ven. Díky dvojici koleček a madlu se snadno převáží a je tedy vhodný např. pro uklízecí čety. Skládací trubkový rám umožňuje jednoduché uskladnění.Trubkový rám je ocelový a pozinkovaný, víko je plastové.Upozornění: dodáváno bez pytlů (nutno dokoupit zvlášť). Technické parametry:- pro objem pytlů: 20-130 litrů- rozměry: 35 x 37 x 78 cm- materiál: ocel-plast- s víkem a kolečky Tento žádaný produkt Stojan na odpadkové pytle 130 litrů máte možnost pořídit již dnes na našem webu v rubrice odpadkové pytle! Máme pro vás ještě ostatní výrobky z naší kategorie za super peníze.

Stojan na odpadkové pytle 130 litrů skládací

Stojan na odpadkové pytle 130 litrů skládací, pozinkovaný od výrobce s mnohaletou tradicí NOELLE jde koupit u nás nyní za výhodné peníze. Držák – stojan na pytle na odpadky objemu 20-130 litrů (tzv. popelnice), s víkem, skládací, ocel-plast – Nölle 00005987Praktický stojan na uchycení odpadkových pytlů s vrchním víkem. Sáček se dovnitř snadno a rychle uchytí, po jeho naplnění se bez potíží vyndá ven. Víko zabraňuje obsahu koše ve vylétávání ven. Ideální pro místa s velkou produkcí odpadu (servisy, dílny, průmysl, ale i venkovní slavnosti apod.).Díky skládacímu trubkovému rámu se stojan snadno přenáší a skladuje.Trubkový rám je ocelový a pozinkovaný, víko je plastové.Upozornění: dodáváno bez pytlů (nutno dokoupit zvlášť). Technické parametry:- pro objem pytlů: 20-130 litrů- rozměry: 35 x 37 x 78 cm- materiál: ocel-plast- s víkem Vysoce kvalitní produkt Stojan na odpadkové pytle 130 litrů skládací, pozinkovaný máte možnost najít taky tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii odpadkové pytle! Získejte ještě jiné kusy z této populární kategorie za super cenu!

Smetáček a zavírací lopatka na tyči

Smetáček a zavírací lopatka na tyči, délka 110 cm, hliník od naší známé značky NOELLE jednoduše můžete najít aktuálně za rozumné peníze! Zavírací lopatka se smetáčkem, násada 110 cm, se závěsným očkem – Nölle 00456900Praktická sada na rychlé a jednoduché smetení nečistot z podlahy. Lopatka se po zvednutí z povrchu automaticky sklopí do uzavřené polohy, takže nehrozí nechtěné vysypání smetí zpátky na zem.Vybaveno kroužkem pro zavěšení na zeď.Rukojeti jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku. Technické parametry:- délka násad: 110 cm- závěsné očko na zeď Žádaný výrobek Smetáček a zavírací lopatka na tyči, délka 110 můžete dostat bez problémů u nás umístěný v rubrice lopatky a smetáčky! Vyberte si podobné produkty z naší rubriky v akci.

Pytle na odpad 120 litrů

Pytle na odpad 120 litrů, role 25 ks od společnosti NOELLE snadno pořídíte tady nyní napořád výhodně! Odpadkové pytle s extra velkým objemem 120 litrů, balení 25 kusů, modrá barva – Nölle 00738791Pytle do odpadkového koše nebo pro použití samostatně. Mimořádně velký objem se hodí pro všechna místa s velkou produkcí odpadu (vytížené servisy a dílny, zahradní slavnosti atd.).Vyrobeno z polyethylenu s vysokou hustotou (HDPE). Technické parametry:- objem: 120 litrů- obsah balení: role 25 kusů- materiál: HDPE
Levný kus jde sehnat jednoduše tu na stránkách zařazený v rubrice odpadkové pytle! Nyní získáte ještě jiné výrobky ze zmíněné rubriky za nejlepší ceny!

Pytle na odpad 35 litrů se stahovací šňůrkou

Pytle na odpad 35 litrů se stahovací šňůrkou, role 25 ks od známého výrobce NOELLE snadno můžete sehnat u nás teď za super cenu! Odpadkové pytle se stahovací šňůrkou, objem 35 litrů, balení 25 kusů, žlutá barva – Nölle 00738830Pytle do odpadkového koše nebo pro použití samostatně. Díky stahovací šňůrce lze po naplnění zavázat. Technické parametry:- objem: 35 litrů- obsah balení: role 25 kusů- materiál: HDPE Diskontní kus je k získání v pohodě tady u nás v rubrice odpadkové pytle. Připravili jsme pro vás unikátní výrobky z této populární kategorie za příznivou cenu!