Tvářečka plechu

Tvářečka plechu, pro hliník a ocel – SS-18 od našeho výrobce Genborx jednoduše pořídíte momentálně na našich stránkách ve výprodejové akci. Stroj „tvářečka“ pro stahování a roztahování ocelových i hliníkových plechů, pákový pohon – Genborx SS-18Obrábí plechy bez jejich nastřihnutí, nahřátí, svařování nebo jejich nedovolené deformace.Obsahuje 2 soupravy nástrojů pro roztahování a smršťování plechu, které umožňují vytvářet obloukové a profilové lemy pro příruby i tvarové profily zejména při opravách karosérií. Hlavní výhody:- tvářečka pro stahovaní / pěchování a roztahování ocelových i hliníkových plechů s pákovým ovládáním- robustní konstrukce s inovovaným upevněním čelistí- vysoký pákový efekt- snadno lze vytvořit různé poloměry plechů s lemováním, S-tvary apod.- stroj se dobře uplatní i při renovaci automobilů-veteránů, ale také ve stavebním klempířství apod.- připevňuje se zpravidla na pracovní stůl- provozní spolehlivost Technické parametry:Max. tloušťka plechu:- hliník: 1,5 mm- měkká ocel: ? 1,2 mm- nerezová ocel: ? 0,9 mm- pracovní hloubka vložení: 25,4 mm- rozměry: 45 x 20 x 12 cm- hmotnost: 10 kg Tento unikátní produkt Tvářečka plechu, pro hliník a ocel – SS-18 lze koupit rovnou tu umístěný v rubrice tvářečky! Připravili jsme akční výrobky z této oblíbené kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Pákové nůžky na plech a ocelové profily HS-8

Pákové nůžky na plech a ocelové profily HS-8 originál od značky Genborx můžete získat právě nyní ve slevě. Pákové nůžky na plech a ocelové profily se používají pro stříhání silnějších kratších plechů, hranatého plného materiálu, ocelových kulatin, čepů, šroubů apod.pákové nůžky na plech s nožem dl. 200 mmstříhat lze ocelové plechy, plochou ocel i ocel kulatounůžky mají přidržovač stříhaného materiálu a standardně krátkou pákupracovní části nůžek jsou zhotoveny z vysoce kvalitní, nástrojové oceli, speciálně kalenénůžky ve standardním provedení mají odolnou konstrukci, takže jsou vhodné pro běžné nasazení v řemeslnických provozovnách, na stavbách atd. Parametry:délka nože max. tloušťka stříhání     ocelový plech plochá ocel kruhová ocel rozměry balení hmotnost200 mm 6,0 mm 70 x 6 mm O 13 mm 50 x 45 x 16 16 kg
Kvalitní produkt naleznete v pohodě tu na našem webu zařazený v rubrice pákové. Nyní koupíte ještě podobné produkty z této známé rubriky za výhodné peníze!

Aku hydraulické nůžky na stříhání kabelů

Velmi prodávaný produkt Aku hydraulické nůžky na stříhání kabelů, tlak 6,5 tuny, 2 baterie jde koupit bezstarostně tady u nás zařazený v rubrice novinky! Pořiďte si zcela nové produkty z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Aku hydraulické nůžky na stříhání kabelů, tlak 6,5 tuny, 2 baterie 4,0 Ah – HHYD-40D od populární značky Genborx jde nakoupit právě teď u nás trvale výhodně. Bateriové – akumulátorové hydraulické nůžky na stříhání armovaných / pancéřových, měděných a hliníkových kabelů, max. průměr 40 mm, sada se 2 bateriemi 18 V / 4,0 Ah Li-ion – Genborx  HHYD-40DProfesionální aku hydraulické nůžky s otočnou, výklopnou hlavou na stříhání armovaných/pancéřových, Cu a Al kabelů až do O 40 mm. Hlavní výhody:- vysoce kvalitní dvoustupňový hydraulický systém, rychlé dosažení začátku střihu a pak pomalý střih- otočná, vyklápěcí hlava (Flip-top) umožňuje snadné a přesné stříhání i v méně přístupných místech- píst se zasune automaticky do výchozí polohy, když aplikovaná síla překročí jmenovitou hodnotu- aby došlo k zpětnému zasunutí pístu, po dokončení střihu se stiskne resetovací tlačítko- ovládání jen jedním tlačítkem- v sadě dodávány 2 výkonné akumulátorové Li-Ion baterie 18 V / 4,0 Ah- nabíječka- sada těsnicích kroužků- až 90 stříhacích cyklů na jedno nabití- dobře vyvážené těžiště pro snadnou manipulaci- ergonomická, dvoukomponentní, komfortní rukojeť- popruh pro přidržení / přenášení- tlačítko resetování umožňuje rychlé zastavení pro vyšší bezpečnost obsluhy- v případě závady zazní bzučák a rozsvítí se červená LED kontrolka- celá souprava je umístěna v odolném plastovém kufru- provozní spolehlivost, odolnost a dlouhá životnost Technické parametry:- hydraulická lisovací síla: 6,5 t- zdvih pístu / rozevření: 42 mm- rozsah stříhání: O 40 mm- akumulátorová baterie: 18 V / 4,0 Ah Li-ion- kapacita baterie: 90 stříhacích cyklů- počet akumulátorových baterií: 2 ks- nabíječka: Li-Ion 18 V / 4 Ah- doba nabíjení: 2 h- rozměry balení: 585 x 500 x 170 mm- hmotnost: 12,8 kg

Přečerpávací hadice široká

Přečerpávací hadice široká, průměr 17 mm od spolehlivého výrobce MDtools pohodlně získáte v naší internetové nabídce v bezva akci. Hadička na přečerpávání kapalin (chladicí, ostřikovací atd.), samospádová, průměr 1,7 cmSilikonová hadice na velmi jednoduché a rychlé čerpání tekutin. Jednoduchým „zaštěrcháním“ sama nabere kapalinu a dál voda vytéká samospádem. Vhodná pro autoservisní a dílenské použití, využitelná také v domácnosti, pro chovatelství (akvaristika), vypouštění nádrží a sudů, apod. Výrobce: Gold Eagle USA Technické parametry:- délka: 180-190 cm- vnitřní průměr hadice: 17 mm
Hodně prodávaný produkt Přečerpávací hadice široká, průměr můžete dostat v pohodě tady na našem webu v rubrice olejové hospodářství. Prozkoumejte vyjímečné zboží z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Tlakový postřikovač ruční

Tento kvalitní a levný produkt máte možnost koupit přímo na stránkách zařazený v rubrice tlakové rozstřikovače. Prozkoumejte parádní produkty ze zmíněné sekce na pár kliknutí!
Tlakový postřikovač ruční, 1,25 litru – Liqui Moly od skvělého výrobce Liqui Moly jednoduše můžete sehnat právě zde extra výhodně! Ruční tlakový rozprašovač, objem 1250 ml, univerzální – Liqui Moly 29032Všestranný postřikovač pracující na principu přetlaku: nádobka se natlakuje a kapalina je poté po stisknutí spouště samovolně vytlačována přes trysku. Jejím otáčením se nastaví požadovaný tvar stříkání.Použití pro čisticí a odmašťovací prostředky, mycí kapaliny apod.Odolné i kyselinám.

Trasovací provázek 30 m a červená značkovací křída

Trasovací provázek 30 m a červená značkovací křída od značky se skvělou pověstí GEKO máte možnost dostat právě teď u nás za neuvěřitelně výhodnou cenu! Provázek – pásmo na vyznačení trasy, délka 30 metrů, sada s červenou křídou v lahvičce – GEKO G29042Souprava na rychlé a jednoduché vyznačení potřebné linky na povrchu, např. při budování plotu, vytyčování pozemků apod. Pásmo má kličku pro snadné navíjení, je zakončeno kovovým očkem umožňujícím jeho zaháknutí na požadovaném místě.Láhev s křídou má tenkou špičku, takže se materiál lehce a přesně dávkuje.
Zcela unikátní kus Trasovací provázek 30 m a červená značkovací křída je dostupný nyní na stránkách v oblíbené kategorii novinky. Připravili jsme pro vás zlevněné kousky ze zmíněné rubriky za outletovou cenu.

Tlakový postřikovač ruční

Tlakový postřikovač ruční, 1 litr – Hazet 199N-1 od naší známé značky HAZET máte možnost nakoupit u nás za super cenu. Ruční tlakový rozprašovač, objem 1000 ml, pro agresivní chemické a další látky, vitonové těsnění – Hazet 199N-1Vysoce praktický a odolný rozprašovač pracující na principu přetlaku: nádobka se natlakuje a kapalina je poté po stisknutí spouště samovolně vytlačována přes trysku.Určeno pro univerzální využití v automobilovém a průmyslovém sektoru, např. při čištění či odmašťování vozidel, např. strojů, motorů, podlah, ráfků atd., aplikace olejů a separačních prostředků na stroje, obrobky, výhybky a součásti kolejí, ve výrobě forem, na bednění atd. Možno použít i na dezinfekci a čištění podlah, fasád, sanitárních zařízení, bazénů atd. Hlavní výhody:- zapouzdřený mechanismus pumpy zvyšuje odolnost vůči chemikáliím- integrovaný pojistný ventil (2,5 bar) umožňuje odtlakování nádoby před otevřením- těsnění a materiály jsou odolné vůči většině kyselin a rozpouštědel a také vůči chemikáliím nejčastěji používaným v průmyslu, automobilovém průmyslu a profesionálním čištění- nastavitelná kuželová tryska a pružná páka čerpadla proti nebezpečí zlomení Technické parametry:- čistý objem: 1 litr- celkový objem: 1,35 litruPrůtok:- 0,5 l / min. při 2,5 baru s bílou nastavitelnou kuželovou tryskou- 0,8 l / při 2,5 baru s šedou plochou tryskou- max. provozní tlak: 2,5 bar- hmotnost: 0,46 kg Tento exkluzivní produkt naleznete ještě na webu umístěný v sekci tlakové rozstřikovače! Nyní si můžete pořídit ostatní zboží z této známé kategorie z pohodlí domova!

Hydraulický válec s pojistnou maticí

Hydraulický válec s pojistnou maticí, nosnost 30 tun – HHYG-3050LS s osvědčenou značkou Genborx je k získání na našich stránkách za skvělou cenu. Univerzální jednočinný hydraulický válec se zajišťovací maticí, nosnost 30 000 kg, standardní konstrukční výška – Genborx HHYG-3050LSPoužívá se ve stavebnictví, v těžkém průmyslu a při veškerých údržbářských a montážních pracích. Pojistná matice umožňuje ponechat břemeno po delší dobu ve zvednuté poloze, přičemž hydraulický systém může být odlehčený.Připojuje se k ruční hydraulické pumpě. Hlavní výhody:- standardní konstrukční výška- kvalitní hydraulika s precizními těsnicími komponenty- jednočinný hydraulický válec- materiál: speciální vysokopevnostní legovaná ocel- tvrdě pochromovaný píst s vysokou odolností proti opotřebení a korozi- stírací manžeta snižuje výrazně znečistění a prodlužuje životnost válce- zpětný pohyb pístu zajišťuje integrovaná pružina s předpětím- válec má rychlospojkovou přípojku HH-II 3/8″ NPT a ochrannou protiprachovou krytku- kvalitní povrchová úprava (vypalovaný smalt) se zvýšenou odolností proti korozi- válec je na konci výroby testován na 125 % kapacity- vysoká provozní spolehlivost a dlouhá životnost Technické parametry:- nosnost: 30 t- zdvih: 50 mm- výška se zasunutým pístem (A): 156 mm- výška ve vysunutém stavu (B): 206 mm- efektivní plocha válce: 44,2 cm2- maximální pracovní tlak: 700 bar- objem oleje: 248 cm3- vnější průměr (D): 103 mm- vnitřní průměr (E): 75 mm- průměr pístu (F): 75 mm- výška pojistné matice: 32 mm- hmotnost: 9,5 kg Nejprodávanější produkt máte možnost nakoupit nyní tady na webu ve známé kategorii novinky! Vyberte si akční produkty z této známé sekce ve slevě!

Hydraulický válec s pojistnou maticí

Vysoce kvalitní kousek Hydraulický válec s pojistnou maticí, nosnost 50 tun – HHYG-50100LS máte možnost dostat mimo jiné tady na našich stránkách zařazený v sekci novinky. Získejte nové produkty z této známé kategorie v bezva akci!
Hydraulický válec s pojistnou maticí, nosnost 50 tun – HHYG-50100LS od značky s dlouholetou tradicí Genborx snadno získáte právě se slevou! Univerzální jednočinný hydraulický válec se zajišťovací maticí, nosnost 50 000 kg, standardní konstrukční výška – Genborx HHYG-50100LSPoužívá se ve stavebnictví, v těžkém průmyslu a při veškerých údržbářských a montážních pracích. Pojistná matice umožňuje ponechat břemeno po delší dobu ve zvednuté poloze, přičemž hydraulický systém může být odlehčený.Připojuje se k ruční hydraulické pumpě. Hlavní výhody:- standardní konstrukční výška- kvalitní hydraulika s precizními těsnicími komponenty- jednočinný hydraulický válec- materiál: speciální vysokopevnostní legovaná ocel- tvrdě pochromovaný píst s vysokou odolností proti opotřebení a korozi- stírací manžeta snižuje výrazně znečistění a prodlužuje životnost válce- zpětný pohyb pístu zajišťuje integrovaná pružina s předpětím- válec má rychlospojkovou přípojku HH-II 3/8″ NPT a ochrannou protiprachovou krytku- kvalitní povrchová úprava (vypalovaný smalt) se zvýšenou odolností proti korozi- válec je na konci výroby testován na 125 % kapacity- vysoká provozní spolehlivost a dlouhá životnost Technické parametry:- nosnost: 50 t- zdvih: 100 mm- výška se zasunutým pístem (A): 214 mm- výška ve vysunutém stavu (B): 314 mm- efektivní plocha válce: 70,8 cm2- maximální pracovní tlak: 700 bar- objem oleje: 773 cm3- vnější průměr (D): 123 mm- vnitřní průměr (E): 95 mm- průměr pístu (F): 95 mm- výška pojistné matice: 36 mm- hmotnost: 19 kg

Ruční hydraulická pumpa dvourychlostní

Hodně prodávaný výrobek Ruční hydraulická pumpa dvourychlostní, tlak 700 bar, velký objem oleje – HHB-700E máte možnost koupit bezstarostně tu umístěný v kategorii novinky! Připravili jsme ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky za skvělou cenu! Ruční hydraulická pumpa dvourychlostní, tlak 700 bar, velký objem oleje – HHB-700E od oblíbené značky Genborx máte možnost najít právě zde extra se slevou! Ruční dvourychlostní hydraulická pumpa s ovládací pákou a velkoobjemovým čtvercovým olejovým zásobníkem, max. pracovní tlak 700 bar, hadice 180 cm – Genborx HHB-700EPoužívá se pro pohon jednočinných hydraulických válců, různých hydraulických zařízení, rozpínáků, stahováků, hydraulických lisů, nůžek atd. Technické parametry:- kvalitní dvourychlostní ruční hydraulická pumpa pro pohon jednočinných hydraulických válců, různých hydraulických zařízení- robustní, kompaktní konstrukce- dvourychlostní funkce (rychlý pohon bez zátěže, pomalý pod zátěží)- čtvercový olejový zásobník- krátká ovládací páka umožňuje použití i v omezeném prostoru- páku lze zajistit západkou pro snadnou manipulaci s pumpou- vysokotlaká hadice s rychlospojkovou koncovkou R2 3/8″ s ochranným víčkem, dl. 1,8 m- pojistný ventil proti přetížení- vysoká kvalita, provozní spolehlivost a dlouhá životnost Technické parametry:Pracovní tlak:- nízkotlak: 20 bar- vysokotlak: 700 barMnožství čerpané kapaliny:- nízkotlak: 13 cm3- vysokotlak: 2,3 cm3- celkový / využitelný objem oleje: 2500 / 2000 cm3- délka hadice: 1,8 m- rozměry (d x š x v): 710 x 150 x 210 mm (včetně páky)- hmotnost: 13 kg

Hydraulický válec dvojčinný univerzální

Hydraulický válec dvojčinný univerzální, nosnost 10 tun – HHYG-10250S od dodavatele s dlouholetou historií Genborx máte možnost dostat tady teď právě ve slevě. Hydraulický válec dvojčinný, nosnost 10 000 kg, tlačná síla 137 kN – Genborx HHYG-10250SPoužívá se při konstrukci lisů nebo lisovacích přípravků, pro těžké montážní práce a obecně tam, kde jsou požadované velké tlačné a tažné síly. Hlavní výhody:- standardní konstrukční výška- kvalitní hydraulika s precizními těsnicími komponenty- dvojčinný hydraulický válec- materiál: speciální vysokopevnostní legovaná ocel- tvrdě pochromovaný píst s vysokou odolností proti opotřebení a korozi- stírací manžeta snižuje výrazně znečistění a prodlužuje životnost válce- rychlý hydraulicky ovládaný vratný chod- válec má 2 rychlospojkové přípojky HH-II 3/8″ NPT a ochrannou protiprachovou krytku- kvalitní povrchová úprava (vypalovaný smalt) se zvýšenou odolností proti korozi- válec je na konci výroby testován na 125 % kapacity- vysoká provozní spolehlivost a dlouhá životnost Technické parametry:- nosnost válce: 10 t- tlačná síla: 137 kN- tažná síla: 70 kN- zdvih: 250 mm- výška se zasunutým pístem (A): 380 mm- výška ve vysunutém stavu (B): 630 mmEfektivní plocha válce:- tlak: 19,6 cm2- tah: 10,0 cm2- maximální pracovní tlak: 700 barObjem oleje- tlak: 491 cm3- tah: 250 cm3- vnější průměr válce (D): 70 mm- vnitřní průměr válce (E): 50 mm- průměr pístu (F): 35 mm- hmotnost: 10 kg

Hydraulický válec s dutým pístem

Hydraulický válec s dutým pístem, nosnost 60 tun – HHYG-6050K od přední společnosti Genborx je dostupný zde skutečně levně! Univerzální jednočinný hydraulický válec s dutým pístem, nosnost 60 000 kg, standardní konstrukční výška – Genborx HHYG-6050KPoužívá se ve stavebnictví, v průmyslu, při montáži a údržbě, v servisech, dílnách atd. Dutý píst umožňuje tažné i tlačné síly, válec lze použít ve všech pozicích.Připojuje se k ruční hydraulické pumpě. Hlavní výhody:- průchozí středový otvor ve válci umožňuje např. napínání lan a tyčí, zvedání zavěšených břemen, demontáž zalisovaných nebo zadřených strojních součástí (čepů, hřídelí apod.) atd.- univerzální použití válce ve všech pozicích- standardní konstrukční výška- kvalitní hydraulika s precizními těsnicími komponenty- jednočinný hydraulický válec- materiál: speciální vysokopevnostní legovaná ocel- tvrdě pochromovaný píst s vysokou odolností proti opotřebení a korozi- stírací manžeta snižuje výrazně znečistění a prodlužuje životnost válce- zpětný pohyb pístu zajišťuje integrovaná pružina s předpětím- válec má rychlospojkovou přípojku HH-II 3/8″ NPT a ochrannou protiprachovou krytku- kvalitní povrchová úprava (vypalovaný smalt) se zvýšenou odolností proti korozi- válec je na konci výroby testován na 125 % kapacity- vysoká provozní spolehlivost a dlouhá životnost Technické parametry:- kapacita: 60 t- zdvih: 50 mm- výška se zasunutým pístem (A): 247 mm- výška ve vysunutém stavu (B): 297 mm- efektivní plocha válce: 80,3 cm2- maximální pracovní tlak: 700 bar- objem oleje: 402 cm3- vnější průměr (D): 158 mm- vnitřní průměr (E): 123 mm- průměr pístu (F): 91 mm- průměr středového vývrtu: 54 mm- hmotnost: 30,2 kg Tento nejprodávanější produkt Hydraulický válec s dutým pístem, nosnost 60 tun – HHYG-6050K seženete právě nyní tu umístěný v sekci novinky. Vyhledejte si ještě jiné zboží z této kategorie za mimořádně nízkou cenu.

Hydraulický válec s pojistnou maticí

Hydraulický válec s pojistnou maticí, nosnost 10 tun – HHYG-1050LS od značky Genborx můžete pořídit momentálně na našich stránkách opravdu výhodně. Univerzální jednočinný hydraulický válec se zajišťovací maticí, nosnost 10 000 kg, standardní konstrukční výška – Genborx HHYG-1050LSPoužívá se ve stavebnictví, v těžkém průmyslu a při veškerých údržbářských a montážních pracích. Pojistná matice umožňuje ponechat břemeno po delší dobu ve zvednuté poloze, přičemž hydraulický systém může být odlehčený.Připojuje se k ruční hydraulické pumpě. Hlavní výhody:- standardní konstrukční výška- kvalitní hydraulika s precizními těsnicími komponenty- jednočinný hydraulický válec- materiál: speciální vysokopevnostní legovaná ocel- tvrdě pochromovaný píst s vysokou odolností proti opotřebení a korozi- stírací manžeta snižuje výrazně znečistění a prodlužuje životnost válce- zpětný pohyb pístu zajišťuje integrovaná pružina s předpětím- válec má rychlospojkovou přípojku HH-II 3/8″ NPT a ochrannou protiprachovou krytku- kvalitní povrchová úprava (vypalovaný smalt) se zvýšenou odolností proti korozi- válec je na konci výroby testován na 125 % kapacity- vysoká provozní spolehlivost a dlouhá životnost Technické parametry:- nosnost: 10 t- zdvih: 50 mm- výška se zasunutým pístem (A): 144 mm- výška ve vysunutém stavu (B): 194 mm- efektivní plocha válce: 15,9 cm2- maximální pracovní tlak: 700 bar- objem oleje: 90 cm3- vnější průměr (D): 68 mm- vnitřní průměr (E): 45 mm- průměr pístu (F): 45 mm- výška pojistné matice: 28 mm- hmotnost: 4,0 kg Vynikající produkt jde získat jednoduše na webu v kategorii novinky. Připravili jsme ještě jiné výrobky ze zmíněné sekce za zcela nejnižší cenu!

Sestava dílenského nábytku - skříně

Sestava dílenského nábytku – skříně, závěsné skříňky a děrovaná stěna – QUATROS QS17015 od našeho známého výrobce QUATROS máte možnost dostat na našich stránkách teď napořád výhodně. Dílenská sestava nábytku – 15dílná sada skříní, závěsných skříněk, dílenského vozíku na nářadí, závěsných stěn a ponku, 3440x1956x507 mm – QUATROS QS17015Vysoce praktická souprava nábytku pro autoservisy, profesionální dílny, průmysl ale i domácího hobby uživatele. Umožňuje pohodlné uskladnění velkého množství nářadí a vybavení, díky integrovanému nářaďovému vozíku lze navíc část věcí snadno převážet.Kvalitní kovová konstrukce s lakovaným povrchem, pracovní deska stolu (ponku) je z materiálu MDF (Polotvrdá dřevovláknitá deska – medium-density fibreboard). Technické parametry:- šířka: 3440 mm- výška: 1956 mm- hloubka: 507 mm Kvalitní produkt Sestava dílenského nábytku – skříně, závěsné skříňky a děrovaná stěna – QUATROS QS17015 máte možnost získat snadno tady na stránkách umístěný v sekci dílenské sestavy! Nyní si můžete pořídit akční kusy z naší rubriky za akční cenu!

Abrazivo pro pískování

Abrazivo pro pískování, zrnitost 0,2-1,8 mm, kbelík 15 kg od značky MDtools je k dostání momentálně na webu extra se slevou! Pískovací abrazivo – tryskací prostředek do pískovačky, se zrnitostí 0,2-1,8 mm (typ C).Univerzální materiál vhodný pro všechny běžné tryskací pistole a pískovaní zařízení. Zcela nahrazuje křemičitý písek.Baleno v kbelíku po 15 kilogramech. Hlavní výhody:- typ C je mletá tavenina ve formě granulované skloviny o zrnitosti 0,2 – 1,8 mm- splňuje ekologická a kvalitativní provozní kritéria- je inertní, nereaguje s ostatními látkami a nepůsobí tak na své okolí- neobsahuje škodlivé látky

Abrazivo pro pískování

Abrazivo pro pískování, zrnitost 0,01-1,315 mm, kbelík 14 kg od známého výrobce MDtools máte možnost nakoupit na našich stránkách nyní skutečně výhodně! Pískovací abrazivo – tryskací prostředek do pískovačky, se zrnitostí 0,01-1,315 mm (typ A).Univerzální materiál vhodný pro všechny běžné tryskací pistole a pískovaní zařízení. Zcela nahrazuje křemičitý písek.Baleno v kbelíku po 14 kilogramech. Hlavní výhody:- typ A je mletá tavenina ve formě granulované skloviny o zrnitosti 0,01 – 1,315 mm- splňuje ekologická a kvalitativní provozní kritéria- je inertní, nereaguje s ostatními látkami a nepůsobí tak na své okolí- neobsahuje škodlivé látky Designový výrobek je k dostání jednoduše tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii pískování! Nyní najdete ostatní výrobky z této sekce za báječnou cenu.

Dílenský vozík XXL nevybavený

Dílenský vozík XXL nevybavený, 10 zásuvek, centrální zamykání – BGS 4206 od kvalitního výrobce BGS technic najdete momentálně na našich stránkách téměř zdarma. Dílenský montážní vozík – pojízdná skříňka na nářadí, extra velký XXL s 10 centrálně uzamykatelnými šuplíky, nevybavený – BGS technic 4206Velmi bytelný a kvalitně vyrobený vozík určený na uložení a převážení autoservisního a dílenského nářadí a vybavení. Díky 10 různě velkým zásuvkám má mimořádně velkou úložnou kapacitu a pojme vše, co potřebujete.Dodáváno nevybavené: obsah si můžete libovolně poskládat podle svého přání a potřeb. Technické parametry:- šířka: 1066 mm- výška: 1077 mm- hloubka: 458 mm- nosnost vrchní desky: 80 kg- průměr koleček: 125 mm- šířka koleček: 48 mm- hmotnost: 62 kg Technické parametry zásuvek:- počet zásuvek: 10 kusů- výsuv zásuvky: 100 %- 1. až 4. zásuvka: max. zátěž 30 kg; rozměry: 570x406x74,5 mm- 5. zásuvka: max. zátěž 40 kg; rozměry: 570x406x311,5 mm- 6. a 7. zásuvka: max. zátěž 15 kg; rozměry: 313x406x74,5 mm- 8. zásuvka: max. zátěž 20 kg; rozměry: 313x406x153,5 mm- 9. zásuvka: max. zátěž 30 kg; rozměry: 313x406x311,5 mm- 10. zásuvka: max. zátěž 30 kg; rozměry: 937x406x122,5 mm
Výjimečný a žádaný produkt Dílenský vozík XXL nevybavený, 10 zásuvek, centrální zamykání – BGS 4206 lze koupit bez problémů na našich stránkách v oblíbené kategorii novinky! Připravili jsme pro vás další produkty z této oblíbené kategorie za výprodejovou cenu!

Opasek na nářadí multifunkční

Vysoce kvalitní produkt Opasek na nářadí multifunkční, obvod 120 cm – dostanete pohodlně tu zařazený v kategorii novinky. Nyní můžete najít vyjímečné kusy z této známé kategorie za outletovou cenu!
Opasek na nářadí multifunkční, obvod 120 cm – JM-B04 od spolehlivého výrobce JAKEMY jednoduše pořídíte právě teď za nejnižší cenu. Pracovní opasek na uchycení nářadí, různě velkých 8 kapes, max. obvod pasu 1200 mm – JAKEMY JM-B04Univerzální pomůcka pro montéry, automechaniky a další profesionály i domácí kutily, kteří potřebují mít nářadí neustále při ruce. Opasek má 4 velké kapsy, 3 menší kapsy a 1 kapsu s uzavřením na suchý zip.Obvodová délka Nastavitelná na max. 120 cm postačuje pro většinu postav.Vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu 600D Oxford. Technické parametry:- šířka funkční části: 125 mm- délka funkční části: 550 mm- šířka upínacího popruhu: 38 mm- max. nastavitelná délka: 1150 mm- hmotnost: 190 g

Digitální úhloměr s pravítkem

Digitální úhloměr s pravítkem, LCD displej – 810-197TM od kvalitního výrobce Genborx jednoduše získáte tady a teď právě výhodně! Kombinovaný přístroj pro měření úhlu a vzdálenosti – úhloměr s pravítkem, digitální, s displejem, pohon bateriemi – Genborx 810-197TMUniverzální měřidlo pro autoservis, dílnu, průmysl, stavbu i domácnost. Hlavní výhody:- rychle a přesně lze měřit vnitřní i vnější úhly s rozsahem 0,00° až 999,9° a délku až 300 mm- 2 otočná pravítka / ramena jsou opatřená stupnicemi v mm (dělení po 1 mm) a v palcích (inch)- naměřená hodnota se odečítá digitálně na LCD displeji- funkce (tlačítka): ON/OFF/ZERO (vypnuto / zapnuto / nulování), D/M (stupně / minuty), HOLD (podržení / „zamknutí“ naměřené hodnoty na displeji, např. pro přenos úhlů)- velký, kontrastní, velmi dobře čitelný LCD displej (35 x 15 mm)- nulování v libovolné pozici- funkce automatického vypínání šetřící baterii- materiál pravítek / ramen: vysoce kvalitní, odolný průhledný plast- otočný knoflík (LOCK / OPEN) pro aretaci / zajištění určitého úhlu- dodáváno včetně baterie- provozní spolehlivost a odolnost Technické parametry:- rozsah měření: 0,00 °-999,9 °- rozlišení: 0,05 °/ 3´- přesnost: ± 0,5 °- napájení: lithiová baterie CR2032 / 3 VOtočná pravítka:- délka: 300 mm- šířka: 35 mm- provozní teplota: 0 °C až +50 °C- rozměry (složené): 317x35x22 mm- hmotnost: 87 g

Taška - brašna na nářadí 405×300×195 mm

Taška – brašna na nářadí 405×300×195 mm, skládací s ramenním popruhem – QUATROS QS51375A od oblíbené značky QUATROS máte možnost koupit momentálně v naši nabídce za příznivou cenu. Brašna na přenášení a skladování nářadí, 40,5×30,19,5 cm, látková s hliníkovým rámem, s madlem a popruhem přes rameno, skládací – QUATROS QS51375AUniverzální a velmi praktická montérská taška s hlavní přihrádkou a řadou menších kapes na drobnosti. Díky konstrukci z hliníku a látky je velmi lehká a pevná (např. v porovnání s plastovými nebo kovovými „basami“), díky ramennímu popruhu a madlu měkkým potahem se snadno přenáší.V případě nevyužití je možné tašku složit a uložit s minimálními nároky na skladovací místo.Díky lehce omyvatelnému materiálu se snadno udržuje.Kvalitní produkt: rám je snýtovaný pro vysokou pevnost. Technické parametry:- délka: 405 mm- výška: 300 mm- šířka: 195 mm Tento vynikající produkt Taška – brašna na nářadí 405×300×195 mm, skládací s ramenním popruhem – QUATROS QS51375A lze zakoupit rovnou tady na našich stránkách v oblíbené kategorii novinky! Vyberte si kvalitní zboží z této populární kategorie za internetové ceny!

Hydraulický lis 30 t

Hydraulický lis 30 t, s manometrem od skvělé značky Torin BIG RED k dostání aktuálně na webu za super cenu. Dílenský hydraulický lis s tlakem 30 000 kg, rozpětí 0-840 mm, analogový manometr – Torin BIG REDNástroj pro lisování, ohýbání, rovnání, tlačení atd. v autoservisu nebo dílně. Díky 30tunovému tlaku si poradí s drtivou většinou požadavků při zachování určité rezervy.Poháněno ruční pumpou, tlak se zobrazuje na manometru umístěném na vrchním příčníku rámu. Pracovní stůl lze výškově nastavovat.Bytelná konstrukce z ocelových profilů zabraňuje kroucení listu při práci (tzv. uhýbání). Technické parametry:- tlak: 30 tun- zdvih: 160 mm- pracovní rozpětí: 0-840 mm- hmotnost: cca 166,5 kg
Žádaný produkt Hydraulický lis 30 t, s manometrem je k dispozici přímo tady u nás zařazený v rubrice hydraulické lisy. Nyní najdete oblíbené produkty z této známé rubriky za internetové ceny.

Ultrazvuková čistička 10

Ultrazvuková čistička 10,8 l, digitální – JP-040S s osvědčenou značkou Genborx můžete nakoupit v aktuální nabídce pořád výhodně. Nástroj na čištění ultrazvukem, objem cca 11 litrů, s ohřevem, řízeno mikroprocesorem – Genborx JP-040SPoužívá se k vysoce kvalitnímu, efektivnímu, rychlému, a navíc velmi šetrnému čištění i velmi složitě tvarovaných předmětů bez nutnosti předchozího kartáčování apod. s možným mechanickým poškozením čištěných ploch. Ideální pro autoservis např. pro čištění vstřikovačů, trysek, součástí karburátorů, různých autodílů, ložisek, filtrů, stříkacích pistolí apod.Ultrazvukem s frekvencí kmitání zpravidla kolem 40 kHz ve speciální čističce se vytváří v čisticí lázni obrovský počet mikroskopických bublinek, které ihned implodují (tzv. kavitační jev s tlakovými vlnami) a uvolněná energie strhává nečistoty z vnějšího i vnitřního povrchu čištěného předmětu. Čištění trvá několik sekund až několik minut (závisí na druhu znečištění).Vybaveno ohřevem čisticího media s regulací 20 °C až 80 °C a digitálním časovačem 1-30 min.: ultrazvukové čištění při zvýšené teplotě zkracuje dobu čištění a odstranění nečistot se dosáhne efektivněji a rychleji. Jako médium se používají různé speciální čisticí chemické roztoky, které podporují kavitaci, snižují povrchové napětí vody, významně urychlují uvolňování nečistot atd.Použití také ve strojírenství (čištění nerezových, mosazných, hliníkových a dalších dílů apod.), v elektrotechnice, galvanovnách, laboratorní technice, klenotnictví, hodinářství, optice (čištění a odmašťování skel a čoček), medicínské technice, potravinářství atd.Kvalitní produkt: vyrobeno z nerezové oceli, součástí stroje je víko a speciální vkládací koš (čištěné předměty se nedotýkají dna vany).  Technické parametry:- objem zásobníku: 10,8 l- rozměry vany: 300 x 240 x 150 mm- rozměry čističky: 325 x 265 x 280 mm- ultrazvukový výkon: 200 W- ohřev: 200 W- frekvence: 40 kHz- hmotnost: 6,0 kg

Pneumatická pískovací pistole

Pneumatická pískovací pistole, se sadou trysek a balením tryskacího prostředku – SATRA od výrobce s mnohaletou tradicí SATRA snadno naleznete právě za výprodejovou cenu. Tryskací pistole na pískování, pneumatický pohon, sada 4 výměnných trysek a půlkilového balení písku – SATRA S-SG6PSUniverzální nástroj pro otryskávání kovových povrchů od rzi, starých laků a dalšího silného znečištění, např. v karosářských a renovátorských dílnách, průmyslu apod. Pistole vyniká nízkou spotřebou tryskacího materiálu díky možnosti jeho opakovaného použití.Sada obsahuje všechno, co potřebujete: pistoli stačí naplnit, připojit ke zdroji stlačeného vzduchu a začít pracovat. Technické parametry:- průměr trysky: 0,5 mm- pracovní tlak: 0,3-0,4 MPa (3-4 bar)- spotřeba vzduchu: 113 l/min (4 SCFM)- spotřeba abraziva: 200 g/min- velikost vzduchové trysky: 5,5 mm- objem nádržky: 850 ml Sada obsahuje:- 1x pískovací pistole- 4x trysky různých tvarů- 1x balení abraziva – písku 500 g Tento neodolatelný výrobek jde získat lehce tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii pískování! Vyberte si ještě další výrobky ze zmíněné kategorie ve výhodné akci!

Pneumatická pískovací pistole

Pneumatická pískovací pistole, se sadou trysek a baleními tryskacího prostředku od oblíbené značky Kraftmann jednoduše můžete sehnat nyní v akci. Tryskací pistole na pískování, pneumatický pohon, sada 4 výměnných trysek a 2 nádob s pískem – Kraftmann 3650Univerzální nástroj pro otryskávání kovových povrchů od rzi, starých laků a dalšího silného znečištění, např. v karosářských a renovátorských dílnách, průmyslu apod. Pistole vyniká nízkou spotřebou tryskacího materiálu díky možnosti jeho opakovaného použití.V sadě je dodáváno vše, co potřebujete: pistoli stačí naplnit, připojit ke zdroji stlačeného vzduchu a začít pracovat. Sada obsahuje:- tryska na povrchy- tryska na vnitřní rohy- tryska na vnější rohy- bodová tryska- 2 nádoby s 850 g tryskacího materiálu, korund (zrnitost 60) Technické parametry:- provozní tlak: 6 ÷ 8 bar- provozní tlak: max. 8 bar- připojení stlačeného vzduchu: 1/4“- doporučený průměr přípojné hadice: 9 mm- pro zrnitost: 46 ÷ 100- pro zrnitost: 106 ÷ 425 µm- hmotnost: 3,05 kg Akční kousek seženete rovněž tady na stránkách zařazený v kategorii pískování. Připravili jsme kvalitní produkty z této známé kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Karosářské hladicí kladivo

Karosářské hladicí kladivo, pneumatické – Bernardo PGH 500 od značky s dobrým jménem BERNARDO je k získání právě nyní za super cenu! Karosářské pneumatické kladivo na obrábění kovu, vyložení 495 mm, ovládání pedálem – Bernardo PGH 500Univerzální nástroj pro autokarosářské a renovátorské dílny, výrobní provozy apod. Používá se k prodlužování, zkracování a hlazení ohýbaného plechu až do 1,2 mm.Snadná obsluha: tvářecí nástroj se jednoduše vyměňuje, chod se ovládá nožním pedálem, díky čemuž mohou ruce mechanika zůstat volné. Technické parametry:- max. síla plechu: 1,2 mm- vyložení: 495 mm- nástroj – poloměr: 1“ / 2“ / 3“- frekvence úderů: 875 ÷ 1 350 úderů/min- max. provozní tlak: 3,5 ÷ 6,5 bar- spotřeba vzduchu: 200 l/min- připojení – vsuvka: 1/4“- délka napájecího přívodu vzduchu: 900 mm- délka ovládacího přívodu vzduchu: 2 400 mm- rozměry stroje (š x d x v): 710 x 400 x 1 000 mm- hmotnost: 23 kg
Tento zlevněný produkt Karosářské hladicí kladivo, pneumatické – Bernardo PGH máte možnost pořídit rovněž tu na našem webu v oblíbené sekci tvářečky! Nyní si můžete pořídit oblíbené výrobky z této populární kategorie za extra cenu!

Hydraulický lis - extra tlak 100 tun

Hydraulický lis – extra tlak 100 tun, posuvná hlava, s manometrem a pedálem – P100H od dodavatele s dlouholetou historií AC Hydraulic pohodlně dostanete v naší internetové nabídce ve slevě. Hydraulický dílenský lis s extra vysokým maximálním tlakem 100 000 kg, do stran posuvná lisovací hlava, ovládání nožním pedálem – AC Hydraulic P100HMasivní nástroj určený pro tu nejtěžší práci (lisování, ohýbání, rovnání, tlačení atd.). Díky maximálnímu stotunovému tlaku je ideální do provozů těžkého průmyslu, pro autoservisy nákladních vozidel a podobná pracoviště, kde je potřeba vyvinout mimořádnou sílu.Vybaveno dvojčinnou hydraulickou pumpou s pedálovým ovládáním: obě ruce obsluhy mohou zůstat volné a přesně umístit obrobek pod píst se zdvihem až 300 mm. Koncovka pístu je odnímatelná – možnost montáží různých hlav. Lisovací hlava je posuvná do stran, díky čemuž je lis mimořádně variabilní. Tlak lze kontrolovat pomocí manometru umístěného v rámu ve výšce očí.Stůl se zdvihá či spouští pomocí navijáku s ruční klikou (vrátkem), v požadované výšce se zajišťuje masivními čepy.Bezpečný provoz: vestavěný bezpečností ventil brání případnému přetížení, masivní rám je svařovaný z ocelových profilů a ani při vysokém zatížení se nekroutí či „neuhýbá“.Dodáváno se 2 V-bloky. Technické parametry:- max. tlak: 100 t- zdvih: 300 mm- výška: 2040 mm- šířka: 1600 mm- šířka mezi nohami: 1100 mm- hloubka mezi nohami: 325 mm- světlost: 35-635 mm- hmotnost: 1200 kg

Abrazivo pro pískování - oxid hlinitý

Abrazivo pro pískování – oxid hlinitý, korund, zrnitost 60, balení 850 g od značky s dlouholetou historií Kraftmann snadno pořídíte u nás nyní trvale výhodně. Pískovací abrazivo – tryskací prostředek („písek na pískování“), oxid hlinitý se zrnitostí 60, láhev 0,85 kg – Kraftmann 3650-1Speciální materiál pro odstraňování odolných nečistot (rez, staré barvy apod.) z kovových povrchů.Určeno např. pro pneumatickou pískovací pistoli Kraftmann 3650.
Tento vynikající kousek jde pořídit lehce tady na stránkách v populární sekci pískování. Nyní si můžete vybrat oblíbené výrobky z této oblíbené rubriky za rozumné peníze!

Svářecí kukla SPARTUS Master 201X

Hodně prodávaný produkt Svářecí kukla SPARTUS Master je k získání právě teď tady u nás umístěný v sekci kukly a příslušenství! Nyní pořídíte parádní kousky z této rubriky za parádní cenu. Svářecí kukla SPARTUS Master 201X, samostmívací, pro MIG/MAG, TIG a MMA od značky MDtools snadno můžete pořídit na našich stránkách teď ve výprodejové akci! Svařovací kukla (štít) s automatickým stmíváním zorníku, pro svařování metodami MIG / MAG, TIG a MMA a broušení – SPARTUS Master 201XModerní kukla pro ochranu obličeje a zraku při svařování nebo broušení. Disponuje automatickým filtrem s nejvyšší optickou třídou 1/1/1/1 a velkým zorným polem 100×65 mm. Rychlá reakční doba – 1/30 000 s je zaručena díky použití 4 velmi citlivých senzorů, což je důležitý faktor při svařování nízkými proudy.Externí ovládání usnadňuje nastavení parametrů filtru během provozu bez sejmutí přilby. Díky nim můžete ovládat úroveň zatmavení (DIN 4 -8 / DIN 9-13 ), citlivost, dobu zpoždění a přepnout provozní režim na broušení.Kukla je vyrobena z odolného a lehkého materiálu – váží pouhých 480 g. Vícestupňové nastavení hlavového kříže umožňuje nejen dokonalé uchycení, ale také správnou vzdálenost mezi filtrem a očima svářeče. Technické parametry:- pro metody: MIG/MAG, TIG, MMA- aktivní zorné pole: 100×65 mm- velikost filtru: 122x125x9 mm- optická třída filtru: 1 / 1 / 1 / 1- počet senzorů: 4- zatmavení v pohotovostním režimu: DIN 4- provozní zatmavení: DIN 4-8 / DIN 9-13- stupeň ochrany proti UV/IR: DIN16- rychlost zatmavení: 1/30 000 s- zpoždění zatmavení: 0.25-0.8 s- zdroj napájení: solární panel + lithiová baterie- použití pro broušení: ANO- nastavovací knoflík a spínač: vně kukly- hmotnost: 480 g

Svářecí kukla SPARTUS Pro 301X

Svářecí kukla SPARTUS Pro 301X, samostmívací, pro MIG/MAG, TIG a MMA od naší známé značky MDtools pořídíte právě dnes téměř zdarma! Svařovací kukla (štít) s automatickým stmíváním zorníku, pro svařování metodami MIG / MAG, TIG a MMA a broušení – SPARTUS Pro 301XModerní kukla s velmi pokročilou konstrukcí pro ochranu obličeje a zraku při svařování nebo broušení. Automatický svařovací filtr má nejvyšší optickou třídu 1/1/1/1, která v kombinaci s velkým zorným polem 100×65 mm zajišťuje perfektní viditelnost. 4 vestavěné moderní senzory zaručují nejvyšší citlivost, což je důležitý faktor při svařování nízkými proudy. Filtr má plynulé nastavení stupně tmavosti, zpoždění, citlivosti a funkci TEST.Profesionální výrobek určený pro nejnáročnější svářeče. Vícestupňové nastavení náhlavního kříže umožňuje dokonalé přizpůsobení tvaru hlavy obsluhy. Technické parametry:- pro metody: MIG/MAG, TIG, MMA- aktivní zorné pole: 100×65 mm- velikost filtru: 122x125x9 mm- optická třída filtru: 1 /1 /1 /1- senzory: 4- stupeň zatmavení (pohotovostní režim): DIN 4- stupeň zatmavení (provozní): DIN 4-8/DIN 9-13- stupeň ochrany proti UV/IR: DIN16- rychlost ztmavení: 1/30 000 s- zpoždění: 0,3-0,9 s- zdroj napájení: solární článek + lithiové baterie- režim broušení: ANO- nastavovací knoflík a spínač: uvnitř kukly- hmotnost: 490 g
Tento diskontní produkt lze sehnat bez problémů tady na našich stránkách v rubrice kukly a příslušenství! Pořiďte si zcela nové produkty z této populární sekce za outletovou cenu.

Dílenský vozík vybavený

Dílenský vozík vybavený, 243 ks nářadí, 7 zásuvek a skříňka – TAGRED od známé kvalitní značky TAGRED lze získat v naší aktuální nabídce ve výhodné akci. Vybavený montážní vozík na nářadí s 243 díly, 7 zásuvkami a boční skříňkou, uzamykací – TAGRED TA212Pojízdná skříňka – vozík pro autoservis, dílnu apod. Je vybaven veškerým často potřebným nářadím pro autoservisy, dílny a další provozovny – není tedy nutné dokupovat další části.Vozík obsahuje 7 zásuvek: 6 z nich je s vybavením ve formě komplexních pěnových modulů, spodní nejhlubší je ponechán prázdný a vhodný na uložení větších kusů vybavení (např. hydraulické pumpy, velké stahováky atd.). Šuplíky jsou uloženy na pojezdech s kuličkovými ložisky, na čelních lištách jsou vyjímatelné papírové pásy, kam lze napsat obsah jednotlivých zásuvek. Neustále máte tedy perfektní přehled o tom, co kde máte uložené. Zásuvky jsou centrálně uzamykatelné, boční skříňka se zamyká zvlášť a je vhodná k uložení např. lahví či sprejů s autochemií. Všechny klíčky jsou dodávány s vozíkem.Vrchní desku lze využít pro odložení nářadí při práci.Vozík se snadno převáží díky velkému madlu a 4 kolečkům: 2 jsou řiditelná, 2 jsou na pevných konzolích. Se skříňkou se díky tomu snadno manévruje, nehrozí ale její nechtěné ujetí do stran a případné poškození okolí, např. zaparkovaných vozidel (tzv. efekt nákupního košíku). Technické parametry:- počet kusů vybavení: 243- hloubka: 460 mm- výška: 940 mm- šířka: 880 mm- hmotnost: cca 66 kg Vybavení obsahuje:1. zásuvka:Rozměr 1/4″:- 13x nástrčná hlavice 6hranná: 4 – 4,5 –  5 –  5,5 –  6 –  7 –  8 –  9 –  10 – 11 –  12 –  13 –  14 mm- univerzální kloub – kardan- prodloužení 100 mm- ráčna s přepínáním vlevo/vpravo, 72 zubů, délka 160 mm- 10x nástrčná hlavice 6hranná prodloužená: 4 – 5 – 6 – 7 – 8 – 9 – 10 – 11– 12 – 13 mm Rozměr 3/8″:- 10x nástrčná hlavice 6hranná: 8 – 10 – 11 – 12 – 13 – 14 – 15 – 16 – 17 – 19 mm- univerzální kloub – kardan- prodloužení 150 mm- ráčna s přepínáním vlevo/vpravo, 72 zubů, délka 205 mm- 8x nástrčná hlavice 6hranná prodloužená: 10 – 11 – 12 – 13 – 14 – 15 – 17 – 19 mm Rozměr 1/2″:- 17x nástrčná hlavice 6hranná: 8 – 9 – 10 – 11 – 12 – 13 – 14 – 15 – 16 – 17 – 19 – 21 – 22 – 24 – 27 – 30 – 32 mm- univerzální kloub – kardan- prodloužení 125 mm- ráčna s přepínáním vlevo/vpravo, 72 zubů, délka 250 mm- 13x nástrčná hlavice 6hranná prodloužená: 8 – 9 – 10 – 11 – 12 – 13 – 14 – 15 – 16 – 17 – 18 – 19 – 20 mm 2. zásuvka:- zástrčné hlavice TORX 1/4″: T8 – T9 – T10 – T15 – T20 – T25 – T27 – T30- zástrčné hlavice TORX s otvorem 1/4″: TT8 – TT9 – TT10 – TT15 – TT20 – TT25 – TT27 – TT30- zástrčné hlavice Imbus 1/4″: 3 – 4 – 5 – 6 – 7 – 8 mm- zástrčné hlavice Imbus 1/4“: 2 – 4 – 5 – 6 mm- zástrčné hlavice 1/4“ Robertson: S0 – S1 – S2 – S3- zástrčné hlavice 1/4“ pro demontáž antény (ploché s výřezem): 4 – 6 – 8 – 10- zástrčné hlavice 1/4“ křížové Philips (tzv. jednoduchý kříž): PH0 – PH1 – PH2 – PH3- zástrčné hlavice 1/4“ křížové POZIDRIV (tzv. dvojitý kříž): PZ0 – PZ1 – PZ2 – PZ3- zástrčné hlavice 1/4“ ploché FD: 4 – 5,5 – 6,5 – 7 mm- bity Imbus: 7 – 8 – 10 mm- bity křížové Philips (tzv. jednoduchý kříž): PH1 – PH2 – PH3 – PH4- bity křížové POZIDRIV (tzv. dvojitý kříž): PZ1 – PZ2 – PZ3 – PZ4- bity ploché: 4 – 5,5 – 6 – 6,5 mm- bity TORX: T20 – T27 – T30 – T35 – T40 – T45- bity TORX: 40 – 45 – 50- adaptér 1/2″ až 3/8″- hlavice Imbus 1/2“ na výpusti olejových van: H14 – 17 – 19 – 22 – 24- hlavice Spline 1/2“ na výpusti olejových van: M16- hlavice Spline 1/2“ prodloužené na výpusti olejových van: náraz M6 – M10 – M12 – M14 – M16 – M18- hlavice Ribe 1/2″: R7 – R8 – R9 – R10- hlavice TORX 1/2“ prodloužené: T30 – T40 – T45 – T50 – T55 – T60 – T70 – T80- hlavice Imbus 1/2“ prodloužené: H5 – H7 – H10 – H11 – H13 3. zásuvka:- 14x očkoplochý klíč: 6 – 8 – 9 – 10 – 11 – 12 – 13 – 14 – 15 – 16 – 17 – 19 – 20 – 21 mm- 7x očkový klíč vyhnutý: 8-9 – 10-11 – 12-13 – 14-15 – 16-17 – 18-19 – 20-22 mm 4. zásuvka:- ploché šroubováky: 75×3/4/5/6; 100×3/4/5/6- křížové šroubováky: 7,5×3/4/5/6; 100×3/4/5/6- precizní šroubovák plochý: 2,5- precizní šroubovák křížový: 2,5- úderové šroubováky ploché: 6×38; 5×75; 6×100; 8×150- úderové šroubováky křížové: 6×38; 5×75; 6×100; 8×150 5. zásuvka:- klíče Imbus s T-rukojetí: 2/2,5/3×100 mm/ 4/4,5/5/6×150 mm/8/10×200 mm- klíče Imbus s kuličkou s T-rukojetí: 2/2,5/3×100 mm/4/4,5/5/6×150 mm/8/10×200 mm 6. zásuvka (ruční nářadí):- kleště na pojistné kroužky (segrovky) rovné vnitřní 180 mm:- kleště na pojistné kroužky (segrovky) zahnuté vnitřní 180 mm:- kleště na pojistné kroužky (segrovky) rovné vnější 180 mm:- kleště na pojistné kroužky (segrovky) zahnuté vnější 180 mm:- kombinované kleště (kombinačky) 165 mm- kleště na jemnou mechaniku (telefonní kleště) rovné 165 mm- boční štípací kleště (štípačky) 165 mm- kleště na jemnou mechaniku (telefonní kleště) zahnuté 165 mm- SIKO kleště s nastavitelnými čelistmi (sikovky) 245 mm- dílenské kladivo 500 g se sklolaminátovou rukojetí- válcové vyrážeče (6 ks)

Vodováha na volant

Vodováha na volant, průměr 255-370 mm, hliníková – BGS 9977 od top značky BGS technic jde sehnat právě dnes napořád výhodně. Přípravek – speciální vodováha s bublinkou na vyrovnání volantu, univerzální pro průměr 25,5-37 cm – BGS technic 9977Speciální nářadí pro rychlé a přesně vyrovnání volantu, např. při jeho montáži, při seřizování geometrie podvozku apod. Díky nastavitelnému rozsahu se přesně přizpůsobí konkrétnímu vozidlu – vhodné pro osobní, dodávková á nákladní auta.Vyrobeno z hliníku (vodováha je lehká, ale přitom bytelná), segmenty pro upevnění na volant jsou z plastu (šetrné i ke kůži a dalším jemnějším potahovým materiálům). Technické parametry:- rozsah: 255-370 mm- hmotnost: 260 g- materiál: hliník
Tento unikátní produkt máte možnost koupit taky tady na našem webu umístěný v kategorii vodováhy. Prozkoumejte ještě ostatní produkty ve zmíněné rubrice za super cenu!

Policový regál 180x120x45 cm

Policový regál 180x120x45 cm, 5 pater, nosnost 1000 kg originál od výrobce MDtools jednoduše můžete najít zde za výborné peníze. Regál s 5 policemi, rozměry 1800x1200x450 mm, celková nosnost 1 tuna, bezšroubová kovová konstrukce – Promix PlusUniverzální regál pro sklady, servisy, dílny a mnohá další místa, kde je potřeba uskladnit těžší věci.Kovové díly jsou vyrobeny z pozinkovaného plechu, police jsou z MDF desek nebo surové dřevotřísky s vysokou nosností a jsou výškově nastavitelné. Díky systému bez použití šroubů je konstrukce velmi rychle složena a připravena k použití.Balení obsahuje plastové patky, které chrání podlahu místnosti před poškozením. Technické parametry:- nosnost police: 200 kg- celková nosnost: 1000 kg- výška: 180 cm- hloubka: 45 cm- šířka: 120 cm- počet polic: 5- materiál: kov, dřevotříska
Tento nejprodávanější produkt Policový regál 180x120x45 cm, máte možnost nakoupit přímo u nás v oblíbené kategorii regály! Nyní si můžete vybrat kvalitní výrobky z této rubriky snadno online.

Policový regál 180x160x60 cm vysokozátěžový

Unikátní a oblíbený kousek lze pořídit pohodlně tady na webu zařazený v rubrice regály! Získejte ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky z pohodlí domova!
Policový regál 180x160x60 cm vysokozátěžový, 4 patra, nosnost police: 480 kg od známé společnosti MDtools naleznete momentálně v naši nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Regál RR1 se 4 policemi, rozměry 1800x1600x600 mm, nosnost patra 0,48 tuny, bezšroubová konstrukce.Univerzální regál pro sklady, servisy, dílny a mnohá další místa, kde je potřeba uskladnit těžké a objemné věci (např. náhradní díly na vozidla apod.). Díky praktickému zásuvnému systému ho rychle a jednoduše smontovat, zcela bez použití nářadí.Kvalitní zpracování, stabilita a pevnost zajišťují dlouhou životnost a nezbytnou bezpečnost. Technické parametry:- nosnost police: 480 kg- výška: 180 cm- hloubka: 60 cm- šířka: 160 cm- počet polic: 4- materiál: plech, dřevotříska

Páječka plynová kloubová

Páječka plynová kloubová, se stojanem a nástavci – ASTA od kvalitního výrobce ASTA pohodlně nakoupíte nyní za super peníze. Plynová univerzální páječka (pájka) s kloubovou konstrukcí, na kapalný butan, se sadou 7 nástavců, stojanem a kalafunou – ASTA A-PT39Všestranný přístroj určený pro širokou škálu prací v autoservisu, dílně, domácnosti i jinde: pájení, vypalování do dřeva, tavení, smršťování, řezání za tepla i pro odstraňování nátěrů. Díky sedmi různým nástavcům (adaptérům) a ohebnému tělu (nastavení úhlů 5 °, 45 °, 90 °) se přesně přizpůsobí momentálním potřebám.Rychle se zahřívá, plnění kapalným butanem.Bezpečné použití: pájka je vybavena dětskou pojistkou, takže nehrozí její nechtěné spuštění dětmi.V soupravě je i pájecí kalafuna, takže můžete ihned začít pracovat.

Páječka plynová kloubová

Páječka plynová kloubová, se stojanem a nástavci, plastová kazeta – ASTA od předního výrobce ASTA snadno pořídíte aktuálně na našich stránkách za zcela nejnižší cenu! Plynová univerzální páječka (pájka) s kloubovou konstrukcí, na kapalný butan, se sadou 7 nástavců, stojanem a pájecí kalafunou, dodáváno v plastové kazetě – ASTA A-PT39SEVšestranný přístroj určený pro širokou škálu prací v autoservisu, dílně, domácnosti i jinde: pájení, vypalování do dřeva, tavení, smršťování, řezání za tepla i pro odstraňování nátěrů. Díky sedmi různým nástavcům (adaptérům) a ohebnému tělu (nastavení úhlů 5 °, 45 °, 90 °) se přesně přizpůsobí momentálním potřebám.Rychle se zahřívá, plnění kapalným butanem.Bezpečné použití: pájka je vybavena dětskou pojistkou, takže nehrozí její nechtěné spuštění dětmi.V soupravě je i pájecí kalafuna, takže můžete ihned začít pracovat.Díky uložení v krabičce z pevné umělé hmoty je sada ideální pro cestující řemeslníky a podobné profese – vše máte bezpečně uložené a pohromadě.

Mycí stůl typ M

Mycí stůl typ M, 200 litrů, extra nosnost 250 kg, elektrické čerpadlo a štětec – IBS s pečetí kvality od značky IBS Scherer jednoduše získáte zrovna dneska za nejnižší cenu. Mycí stůl pro čištění dílů, s elektrickým čerpadlem ovládaným pedálem a průtokovým štětcem, extra velká nosnost 0,25 tuny, pro max. 200litrový sud – IBS Scherer 2120003Speciální pomůcka pro mytí a čištění vymontovaných součástek z vozidel či strojů, dílů při výrobě apod. v autoservisech, dílnách či průmyslu. Díky mimořádné nosnosti 250 kg se hodí i pro velké předměty, které by nebylo možné v klasických stolech umýt. Mycí stůl je ve výšce klasického pracovního stolu, velká pracovní plocha s vyndavacím roštem odpovídá platným ES-měrnicím.Sešlápnutím nožního spínače (pedálu) se čerpadlo spustí a mezitím co umýváte znečištěné díly, stéká použitá kapalina zpátky do sudu, kde se „špína“ samostatně odděluje a usazuje na dně sudu. Současně nasává hrdlo čerpadla, které sahá pouze do poloviny sudu, čistou čistící kapalinu. Tímto způsobem prodlužuje životnost mycích kapalin. Sud se znečištěnou kapalinou se následně vymění za nový. Technické parametry:- nosnost: 250 kg- náplň: max.200 l- pracovní výška: 870 mm- rozměry (š x h x v): 1145x670x1050 mm- připojení: 230 V/50 Hz- hmotnost (bez sudu): 47 kg- pracovní plocha (vnitřní rozměry): 1135×660 mm Výjimečný a žádaný produkt můžete získat také na webu v oblíbené rubrice novinky! Podívejte se na ještě další produkty ze zmíněné rubriky za super cenu.

Mycí stůl typ F2 pojízdný

Mycí stůl typ F2 pojízdný, 50 litrů, nosnost 100 kg, elektrické čerpadlo a štětec – IBS od výrobce se skvělou pověstí IBS Scherer pohodlně dostanete momentálně na našich stránkách až neuvěřitelně levně! Pojízdný (mobilní) mycí stůl pro čištění dílů, s elektrickým čerpadlem ovládaným pedálem a průtokovým štětcem, kompaktní rozměry, pro 50litrový sud – IBS Scherer 2120018Stůl s konstrukcí vozíku typu rudl, určený na mytí a čištění předmětů v autoservisech, průmyslu, ve výrobních provozech apod. Pomocí dvojice velkých koleček a rukojetí lze snadno přesouvat všude tam kde je potřeba. Díky tomu je vhodný např. i na závody, soutěže, stavby a podobné akce.Čerpadlo se spustí sešlápnutím pedálu. Použitá kapalina stéká zpátky do sudu, kde se „špína“ samostatně odděluje a usazuje na dně. Současně nasává hrdlo čerpadla, které sahá pouze do poloviny nádoby, čistou čistící kapalinu. Čisticí kapalině se tím prodlužuje životnost. Sud se znečištěnou kapalinou se v případě potřeby jednoduše vymění za nový. Technické parametry:- nosnost: 100 kg- náplň: max. 50 l- pracovní výška: 920 mm- rozměry (š x h x v): 800 x 671 x 1125 mm- připojení: 230 V/ 50 Hz- hmotnost (bez sudu): 43 kg- pracovní plocha (vnitřní rozměry): 790×490 mm
Velmi prodávaný produkt Mycí stůl typ F2 pojízdný, 50 litrů, nosnost 100 kg, elektrické čerpadlo a štětec – IBS lze sehnat rovnou na webu v sekci novinky. Máme pro vás oblíbené produkty ve zmíněné kategorii za internetové ceny.

Mycí stůl typ BK 50

Mycí stůl typ BK 50, 50 litrů, nosnost 50 kg, elektrické čerpadlo a štětec – IBS od společnosti s dlouholetou tradicí IBS Scherer jednoduše můžete pořídit zrovna dnes za super cenu. Mycí stůl pro čištění dílů, s elektrickým čerpadlem ovládaným pedálem a průtokovým štětcem, kompaktní rozměry, pro 50litrový sud – IBS Scherer 2120016Menší stůl pro mytí, čištění a odmašťování různých předmětů v autoservisech, průmyslu, ve výrobních provozech apod. Díky svým rozměrům je ideální do menších provozoven – nezabírá moc místa, a přitom zastane spoustu práce.Čerpadlo se spustí sešlápnutím pedálu. Použitá kapalina stéká zpátky do sudu, kde se „špína“ samostatně odděluje a usazuje na dně. Současně nasává hrdlo čerpadla, které sahá pouze do poloviny nádoby, čistou čistící kapalinu. Čisticí kapalině se tím prodlužuje životnost. Sud se znečištěnou kapalinou se v případě potřeby jednoduše vymění za nový. Technické parametry:- nosnost: 50 kg- náplň: max. 50 l- pracovní výška: 820 mm- rozměry (š x h x v): 656x475x1005 mm- připojení: 230 V/50 Hz- hmotnost (bez sudu): 15 kg- pracovní plocha (vnitřní rozměry): 646 x 465 mm
Akční a ve slevě výrobek dostanete v pohodě na stránkách v kategorii novinky! Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty z této kategorie ve slevě!

Svářecí sponky PW6 - tvar W

Svářecí sponky PW6 – tvar W, tloušťka 0,6 mm, nerez, sada 100 ks od známého předního výrobce Genborx k dostání ještě dnes extra se slevou! Sponky na svařování – opravy prasklých a poškozených plastů, tloušťka 0,6 mm, tvar písmene W, balení 100 kusů – Genborx PW6Určeno pro rychlé a snadné vyspravení prasklých nárazníků, kapotáží motorek a dalších plastových dílů aut a motocyklů, a to za pomocí speciálního přístroje. Sponka se zasune do pracovní vidlice nástroje, po jejím nahřátí se do nataveného dílu zasune a místo se nechá vychladnout. Poškozené místo tak pevně spojí. Technické parametry:- tvar sponky: W- průměr sponky: 0,6 mm- množství kusů v balení: 100- materiál: nerezová ocel

Svářecí sponky PW8 - tvar W

Svářecí sponky PW8 – tvar W, tloušťka 0,8 mm, nerez, sada 100 ks od spolehlivé značky Genborx jednoduše můžete získat u nás teď za rozumné peníze! Sponky na svařování – opravy prasklých a poškozených plastů, tloušťka 0,8 mm, tvar písmene W, balení 100 kusů – Genborx PW8Určeno pro rychlé a snadné vyspravení prasklých nárazníků, kapotáží motorek a dalších plastových dílů aut a motocyklů, a to za pomocí speciálního přístroje. Sponka se zasune do pracovní vidlice nástroje, po jejím nahřátí se do nataveného dílu zasune a místo se nechá vychladnout. Poškozené místo tak pevně spojí. Technické parametry:- tvar sponky: W- průměr sponky: 0,8 mm- množství kusů v balení: 100- materiál: nerezová ocel