Vratové šrouby M8x90 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Vratové šrouby M8x90 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 50 ks od dodavatele s dlouholetou historií Dresselhaus máte možnost koupit momentálně na našich stránkách za outletovou cenu! Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M8x90 mm, včetně šestihranné matice, balení 50 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi. Tento designový výrobek máte možnost najít aktuálně na stránkách zařazený v sekci šrouby. Nyní si můžete pořídit parádní kousky z této oblíbené rubriky za internetové ceny!

Vratové šrouby M8x60 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Vratové šrouby M8x60 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks pocházející od značky Dresselhaus získáte zde teď právě extra se slevou. Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M8x60 mm, včetně šestihranné matice, balení 100 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi.
Kvalitní a žádaný produkt lze zakoupit bez obtíží tu na stránkách ve známé kategorii šrouby! Nyní získáte kvalitní produkty z této oblíbené kategorie za výhodné peníze.

Vratové šrouby M8x70 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Vratové šrouby M8x70 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks od oblíbené značky se zárukou kvality Dresselhaus jednoduše můžete získat aktuálně na webu za mimořádně nízkou cenu! Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M8x70 mm, včetně šestihranné matice, balení 100 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi. Kvalitní a oblíbený produkt lze nakoupit ještě tu na našich stránkách v oblíbené sekci šrouby! Nyní můžete koupit ostatní produkty ve zmíněné sekci za zcela nejnižší cenu!

Vratové šrouby M8x80 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Vratové šrouby M8x80 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 50 ks od známého dodavatele Dresselhaus můžete najít aktuálně na našich stránkách za skvělou cenu! Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M8x80 mm, včetně šestihranné matice, balení 50 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi. Tento designový produkt Vratové šrouby M8x80 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 50 ks lze zakoupit zrovna na stránkách v kategorii šrouby! Nyní si můžete pořídit unikátní produkty ve zmíněné kategorii z pohodlí domova.

Vratové šrouby M8x40 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Vratové šrouby M8x40 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks od našeho výrobce Dresselhaus lze koupit u nás teď téměř zdarma. Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M8x40 mm, včetně šestihranné matice, balení 100 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi. Tento kvalitní výrobek Vratové šrouby M8x40 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks můžete sehnat aktuálně u nás umístěný v kategorii šrouby. Připravili jsme pro vás jiné zboží z této oblíbené kategorie za skvělou cenu!

Vratové šrouby M8x45 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Tento designový produkt Vratové šrouby M8x45 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks můžete dostat již dnes tu na stránkách ve známé rubrice šrouby. Vyhledejte si unikátní produkty z této rubriky za výprodejovou cenu. Vratové šrouby M8x45 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks od společnosti s předním postavením na trhu Dresselhaus je k sehnání v naší online nabídce opravdu výhodně! Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M8x45 mm, včetně šestihranné matice, balení 100 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi.

Vratové šrouby M8x50 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Vratové šrouby M8x50 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks od společnosti se zárukou kvality Dresselhaus získáte právě teď u nás za výhodné peníze. Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M8x50 mm, včetně šestihranné matice, balení 100 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi.

Vratové šrouby M8x25 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Vratové šrouby M8x25 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks od výrobce Dresselhaus k dostání aktuálně za rozumné peníze. Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M8x25 mm, včetně šestihranné matice, balení 100 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi. Hodně povedený produkt lze sehnat nyní na našich stránkách v oblíbené sekci šrouby! Mrkněte na jiné produkty z této oblíbené sekce z pohodlí domova.

Vratové šrouby M8x30 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Vratové šrouby M8x30 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks od známého výrobce Dresselhaus můžete dostat aktuálně na webu skutečně výhodně. Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M8x30 mm, včetně šestihranné matice, balení 100 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi.
Tento unikátní produkt můžete koupit teď tady na stránkách umístěný v kategorii šrouby. Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky ve slevě.

Vratové šrouby M8x35 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Vratové šrouby M8x35 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks od našeho známého výrobce Dresselhaus máte možnost nakoupit právě nyní za skvělou cenu. Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M8x35 mm, včetně šestihranné matice, balení 100 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi.

Vratové šrouby M8x180 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Vratové šrouby M8x180 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 25 ks od kvalitního výrobce Dresselhaus jde získat bezpečně online za výprodejovou cenu! Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M8x180 mm, včetně šestihranné matice, balení 25 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi.

Vratové šrouby M8x20 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Vratové šrouby M8x20 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks od spolehlivého výrobce Dresselhaus jednoduše můžete sehnat momentálně v naši nabídce ve výprodejové akci. Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M8x20 mm, včetně šestihranné matice, balení 100 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi.
Kvalitní a velmi žádaný produkt Vratové šrouby M8x20 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks lze zakoupit rovnou na webu v kategorii šrouby! Prozkoumejte vyjímečné kousky ve zmíněné sekci za extra cenu.

Vratové šrouby M8x200 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Vratové šrouby M8x200 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 25 ks od předního výrobce Dresselhaus jde pořídit v naší aktuální nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M8x200 mm, včetně šestihranné matice, balení 25 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi.

Vratové šrouby M8x140 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Vratové šrouby M8x140 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 25 ks od oblíbené značky Dresselhaus je dostupný tady teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu! Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M8x140 mm, včetně šestihranné matice, balení 25 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi. Zajímavý kousek Vratové šrouby M8x140 mm můžete nakoupit rovněž u nás umístěný v rubrice šrouby. Vyhledejte si parádní kousky z této sekce za super ceny!

Vratové šrouby M8x150 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Vratové šrouby M8x150 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 25 ks od kvalitního výrobce Dresselhaus jednoduše naleznete tady nyní za báječnou cenu. Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M8x150 mm, včetně šestihranné matice, balení 25 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi.
Tento kvalitní kus Vratové šrouby M8x150 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 25 ks můžete najít právě teď na webu v populární rubrice šrouby! Nyní můžete koupit skvělé produkty z této rubriky za internetové ceny.

Vratové šrouby M8x160 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Vratové šrouby M8x160 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 25 ks od výrobce s dlouholetou historií Dresselhaus lze pořídit tady teď za výhodné peníze! Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M8x160 mm, včetně šestihranné matice, balení 25 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi. Tento akční kus Vratové šrouby M8x160 mm DIN 603 s můžete sehnat bez obtíží na našem webu v sekci šrouby! Nyní můžete koupit jiné produkty ve zmiňované sekci za báječnou cenu!

Vratové šrouby M8x110 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Vratové šrouby M8x110 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 50 ks od značky se zárukou kvality Dresselhaus pohodlně seženete zde teď extra se slevou. Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M8x110 mm, včetně šestihranné matice, balení 50 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi. Tento velmi žádaný produkt Vratové šrouby M8x110 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 50 ks můžete získat mimo jiné tu na našem webu v oblíbené rubrice šrouby. Nyní můžete najít parádní zboží ve zmíněné sekci za extra cenu.

Vratové šrouby M8x120 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Vratové šrouby M8x120 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 50 ks od výrobce se skvělou pověstí Dresselhaus můžete pořídit právě dnes v akci! Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M8x120 mm, včetně šestihranné matice, balení 50 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi.

Vratové šrouby M8x130 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Vratové šrouby M8x130 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 25 ks od přední značky Dresselhaus snadno získáte již dnes trvale výhodně! Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M8x130 mm, včetně šestihranné matice, balení 25 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi.
Velmi prodávaný produkt můžete získat rovněž tady na webu umístěný v kategorii šrouby! Pořiďte si zcela nové zboží z této populární rubriky za super peníze!

Vratové šrouby M8x100 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Vratové šrouby M8x100 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 50 ks od značky Dresselhaus pohodlně nakoupíte v aktuální nabídce ve slevě! Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M8x100 mm, včetně šestihranné matice, balení 50 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi.
Hodně prodávaný kus Vratové šrouby M8x100 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 50 ks naleznete prostě na stránkách v oblíbené sekci šrouby! Nyní získáte podobné zboží z této známé rubriky za rozumné peníze!

Vratové šrouby M6x80 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Nový produkt Vratové šrouby M6x80 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks jde pořídit pohodlně na webu umístěný v kategorii šrouby! Nyní pořídíte vyjímečné výrobky z této kategorie za extra cenu!
Vratové šrouby M6x80 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks od přední značky Dresselhaus jednoduše získáte právě teď za příznivou cenu! Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M6x80 mm, včetně šestihranné matice, balení 100 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi.

Vratové šrouby M6x90 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Vratové šrouby M6x90 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks od výrobce se zárukou kvality Dresselhaus snadno naleznete právě nyní na našich stránkách opravdu levně. Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M6x90 mm, včetně šestihranné matice, balení 100 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi. Kvalitní kousek můžete dostat právě nyní tu na webu zařazený v rubrice šrouby! Připravili jsme pro vás unikátní produkty ve zmíněné sekci za super cenu!

Vratové šrouby M6x60 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Vratové šrouby M6x60 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks od oblíbené značky se zárukou kvality Dresselhaus pohodlně získáte zde teď za výhodné peníze! Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M6x60 mm, včetně šestihranné matice, balení 100 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi. Tento vynikající výrobek Vratové šrouby M6x60 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks je k dispozici právě tady u nás v oblíbené rubrice šrouby. Mrkněte na zlevněné kousky z této známé sekce za super cenu.

Vratové šrouby M6x65 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Vratové šrouby M6x65 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks od společnosti Dresselhaus snadno získáte tady nyní až neuvěřitelně levně! Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M6x65 mm, včetně šestihranné matice, balení 100 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi. Tento oblíbený produkt jde koupit také tady u nás zařazený v rubrice šrouby. Nyní můžete získat zlevněné zboží ve zmíněné sekci z pohodlí domova!

Vratové šrouby M6x70 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Vratové šrouby M6x70 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks od společnosti se zárukou kvality Dresselhaus pohodlně dostanete aktuálně na našich stránkách za výprodejovou cenu! Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M6x70 mm, včetně šestihranné matice, balení 100 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi.
Unikátní a oblíbený kus jde nakoupit právě zde tady na našem webu v kategorii šrouby! Mrkněte na nové produkty z této oblíbené rubriky za zcela nejnižší cenu!

Vratové šrouby M6x45 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Vratové šrouby M6x45 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks od společnosti s dlouholetou tradicí Dresselhaus snadno naleznete právě teď za parádní cenu! Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M6x45 mm, včetně šestihranné matice, balení 100 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi.
Tento akční a ve slevě produkt Vratové šrouby M6x45 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks získáte právě teď na našich stránkách v oblíbené rubrice šrouby. Připravili jsme pro vás další zboží z naší kategorie za nejlepší ceny.

Vratové šrouby M6x50 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Vratové šrouby M6x50 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks od výrobce se zárukou kvality Dresselhaus jednoduše můžete získat právě teď u nás ve výprodejové akci! Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M6x50 mm, včetně šestihranné matice, balení 100 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi. Hodně žádaný výrobek Vratové šrouby M6x50 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, lze nakoupit pohodlně tady a teď na našem webu v populární kategorii šrouby. Nyní si můžete vybrat jiné výrobky z této populární kategorie za super cenu!

Vratové šrouby M6x55 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Vratové šrouby M6x55 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks od výrobce s dlouholetou historií Dresselhaus seženete zrovna dnes pořád výhodně. Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M6x55 mm, včetně šestihranné matice, balení 100 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi. Kvalitní produkt Vratové šrouby M6x55 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks lze nakoupit v pohodě tu na stránkách v oblíbené kategorii šrouby. Máme pro vás ostatní produkty z této populární sekce jednoduše online!

Vratové šrouby M6x30 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Vratové šrouby M6x30 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks od dodavatele s dobrým jménem Dresselhaus jednoduše můžete najít v naší aktuální nabídce za zcela nejnižší cenu. Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M6x30 mm, včetně šestihranné matice, balení 100 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi.
Vysoce kvalitní kus lze sehnat v pohodě tady a teď na našem webu ve známé kategorii šrouby! Pořiďte si ještě jiné produkty ze zmíněné kategorie za báječnou cenu.

Vratové šrouby M6x35 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Vratové šrouby M6x35 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks od dodavatele s dobrým jménem Dresselhaus máte možnost najít zrovna napořád výhodně! Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M6x35 mm, včetně šestihranné matice, balení 100 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi.
Tento designový výrobek Vratové šrouby M6x35 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks lze získat také tady na našich stránkách v populární sekci šrouby. Nyní získáte ještě ostatní produkty z této oblíbené rubriky za nejnižší cenu!

Vratové šrouby M6x40 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Vratové šrouby M6x40 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks od populární značky Dresselhaus máte možnost sehnat právě nyní na našich stránkách za parádní cenu! Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M6x40 mm, včetně šestihranné matice, balení 100 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi. Velmi prodávaný výrobek Vratové šrouby M6x40 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, je k dostání snadno na našich stránkách ve známé kategorii šrouby. Podívejte se na další produkty z naší kategorie ve výprodejové akci.

Vratové šrouby M6x16 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Vratové šrouby M6x16 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks pocházející od značky Dresselhaus snadno pořídíte u nás právě v bezva akci. Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M6x16 mm, včetně šestihranné matice, balení 100 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi.
Velmi prodávaný produkt je k dispozici nyní na webu ve známé rubrice šrouby. Pořiďte si parádní produkty z této rubriky za mimořádně nízkou cenu!

Vratové šrouby M6x20 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Vratové šrouby M6x20 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks od známého dodavatele Dresselhaus jde sehnat momentálně na našich stránkách za příznivou cenu. Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M6x20 mm, včetně šestihranné matice, balení 100 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi.
Tento nejprodávanější kus je dostupný bezstarostně na našem webu v oblíbené sekci šrouby! Pořiďte si parádní produkty z této oblíbené kategorie za skvělou cenu.

Vratové šrouby M6x25 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Vratové šrouby M6x25 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks od dodavatele s dlouholetou historií Dresselhaus máte možnost koupit právě zde za neuvěřitelně výhodnou cenu. Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M6x25 mm, včetně šestihranné matice, balení 100 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi. Zlevněný výrobek Vratové šrouby M6x25 mm DIN jde koupit pohodlně tady a teď na našem webu zařazený v sekci šrouby! Získejte parádní produkty ze zmíněné sekce za výprodejovou cenu.

Vratové šrouby M6x100 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Vratové šrouby M6x100 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks originál od značky Dresselhaus můžete koupit tady nyní se slevou. Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M6x100 mm, včetně šestihranné matice, balení 100 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi.

Vratové šrouby M6x120 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Vratové šrouby M6x120 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks od dodavatele kvalitních produktů Dresselhaus snadno pořídíte teď extra výhodně. Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M6x120 mm, včetně šestihranné matice, balení 100 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi. Hodně povedený produkt Vratové šrouby M6x120 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks najdete taky na stránkách v oblíbené kategorii šrouby. Prozkoumejte jiné produkty z této sekce za příznivou cenu!

Vratové šrouby M5x80 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Vratové šrouby M5x80 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks od naší známé značky Dresselhaus máte možnost sehnat tady a teď právě extra se slevou. Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M5x80 mm, včetně šestihranné matice, balení 100 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi. Nejprodávanější produkt je k dostání snadno tady na stránkách ve známé rubrice šrouby. Nyní koupíte ještě podobné produkty ve zmíněné kategorii za internetové ceny.

Vratové šrouby M5x40 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Vratové šrouby M5x40 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks od výrobce s mnohaletou tradicí Dresselhaus máte možnost najít v aktuální nabídce za extra cenu. Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M5x40 mm, včetně šestihranné matice, balení 100 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi.
Tento velmi žádaný produkt Vratové šrouby M5x40 mm DIN 603 s 6hrannou získáte zrovna tu na našich stránkách zařazený v kategorii šrouby! Nyní si můžete vybrat parádní produkty z této známé rubriky za super ceny!

Vratové šrouby M5x50 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Povedený produkt Vratové šrouby M5x50 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks můžete pořídit pohodlně tu na našem webu ve známé rubrice šrouby! Nyní můžete najít zcela nové kousky z naší sekce za nejnižší cenu. Vratové šrouby M5x50 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks od společnosti s výborným jménem Dresselhaus snadno získáte na našich stránkách teď za mimořádně nízkou cenu! Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M5x50 mm, včetně šestihranné matice, balení 100 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi.

Vratové šrouby M5x60 mm DIN 603 s 6hrannou maticí

Vratové šrouby M5x60 mm DIN 603 s 6hrannou maticí, pozinkované, sada 100 ks od společnosti s úžasnou pověstí Dresselhaus jednoduše můžete získat tady a teď ve výprodejové akci. Vratový šroub „vraťák“ s kulatou plochou hlavou a čtvercovým krkem, rozměr M5x60 mm, včetně šestihranné matice, balení 100 kusů – DresselhausNorma DIN 603, metrický pravotočivý závit.Třída pevnosti (tvrdost): 4.6Velikost je udávána jako průměr závitové části x délka závitové části k dosedací ploše hlavy (v milimetrech).Univerzální spojovací materiál pro montáže v autoservisu, dílně, průmyslu, na stavbách, v domácnosti a na mnoha dalších místech.Kvalitní produkt: ocel s galvanicky pozinkovaným povrchem pro ochranu proti korozi.