Multifunkční ruční pumpa na benzín

Multifunkční ruční pumpa na benzín, naftu, olej a kapaliny – VT01110 od předního výrobce Genborx snadno můžete najít aktuálně za neuvěřitelně výhodnou cenu! Pumpička na ruční pohon pro přečerpávání kapalin a nafukování, se sadou adaptérů – Genborx VT01110Univerzální ruční pumpa pro čerpání běžných tekutin: voda, pohonné hmoty, motorový olej apod. Vhodná také k huštění pneumatik jízdních kol, nafukování matrací, míčů a bazénů.Balení obsahuje několik adaptérů pro různé použití. Tento designový produkt je k sehnání právě teď tady na našich stránkách v sekci ruční odsávačky oleje. Nyní můžete koupit kvalitní produkty z naší kategorie za super cenu.

Přípravek na zatlačení pístku třmenu kotoučové brzdy - VT01104B

Přípravek na zatlačení pístku třmenu kotoučové brzdy – VT01104B od spolehlivého výrobce Genborx je k dostání zde teď právě extra se slevou. Zatlačovací přípravek na brzdové pístky kotoučových brzd, maximální roztažení 85 mm, univerzální – Genborx VT01104BPatentovaný nástroj se zesílenou konstrukcí používaný při montáži nových brzdových destiček. Vloží se do třmenu a pomocí šroubového mechanismu se roztáhne, díky čemuž zatlačí pístky zpět. Následně je možné namontování nových desek.Vhodný pro většinu brzdových třmenů: ATE, Bendix, Delco, Girling.Max. roztažení: 85 mm Tento nejprodávanější produkt Přípravek na zatlačení pístku třmenu kotoučové brzdy – VT01104B dostanete snadno u nás v sekci zatlačení brzdových pístků. Připravili jsme pro vás akční produkty ve zmíněné sekci jednoduše online!

Zátka - špunt do výfuku 23 - 52 mm

Zátka – špunt do výfuku 23 – 52 mm, pro motocykly 4T, s rukojetí od přední značky JMP snadno naleznete právě nyní za výprodejovou cenu. Zátka pro utěsnění výfuku motocyklu, s rukojetí – JMP 722.60.61Použití např. při umývání motorky vysokotlakým čističem – zabraňuje průniku nečistot a vody do výfukového potrubí. Určeno pro čtyřtaktní motocykly.Praktické madlo usnadňuje instalaci a vyndávání přípravku.Délka (bez rukojeti): 60 mmPrůměr: 23 – 52 mm
Diskontní produkt Zátka – špunt do výfuku 23 – 52 mm, pro motocykly 4T, s rukojetí je k dostání zrovna tady na našich stránkách zařazený v kategorii výfukový systém. Prozkoumejte nové výrobky ze zmíněné kategorie za báječnou cenu!

Autolékárnička

Autolékárnička, expirace 4 roky, textilní brašna – COMPASS od značky COMPASS je k dispozici právě teď skutečně levně! Autolékárnička s obsahem dle vyhlášek 216/2010 a 182/2011 sb. Ministerstva dopravy ČR, v textilním obalu – COMPASS 91520Vhodná pro osobní auto. Nezbytná součást povinné výbavy!Expirace: 4 roky od data výroby (uvedeno na obalu) Upozornění: před cestou do zahraničí doporučujeme zkontrolovat datum expirace. Chybějící nebo prošlé datum expirace je pokutováno! Oblíbený a akční produkt Autolékárnička, expirace 4 roky, textilní brašna – COMPASS seženete právě nyní u nás v oblíbené kategorii novinky. Nyní můžete najít jiné produkty ve zmiňované rubrice za super peníze!

Disková matice M22x1

Výjimečný a žádaný produkt jde získat v pohodě tu na webu v oblíbené rubrice jednotlivé kolové šrouby a matice! Nyní si můžete pořídit unikátní výrobky ze zmíněné kategorie za akční cenu!
Disková matice M22x1,5 6S, výška 30 mm, klíč 27, pro Karosa – Ferdus 11.61 pocházející od značky Ferdus získáte právě teď v naší nabídce za rozumné peníze! Disková matice M22x1,5 6S, výška 30 mm, klíč 27, pro Karosa – Ferdus 11.61Kolová matice pro uchycení disku.

Provlékač ventilů plochý

Provlékač ventilů plochý, s plastovou ochranou disků od výrobce Ferdus pořídíte tady opravdu levně! Přípravek na provlékání ventilků ráfkem, plochá varianta, s plastovým chráničem pro lité disky.Používá se při montáži ventilů na kolo.Chromovaná tvarovaná ocel.

Tlakové dělo Bead Booster GB-5M

Tlakové dělo Bead Booster GB-5M, 19 litrů, automat – Gaither od předního výrobce Gaither seženete zde levně! Tlakové dělo (tzv. vzduchová bazuka) s objemem 19 litrů, automatické, pro osobní, nákladní a zemědělské pneumatiky, s certifikátem – Gaither Bead Booster GB-5MNástroj pro usnadnění nasazení (tzv. naskočení) patky pláště na ráfek a k jejímu předhuštění. Díky 19litrovému zásobníku na stlačený vzduch se hodí i na velmi tvrdé pneumatiky – nákladní, zemědělské nebo osobní tzv. run flat typu.Automatický systém: rázové otevření ventilu umožňuje využití veškerého vzduchu (u manuálních děl často dochází ke ztrátě ± 40 % kapacity nádoby kvůli tomu, že operátor není schopen otevřít ventil dostatečně rychle).Nástroj má pouze dva přesně vyřezané otvory v nádobě, díky čemuž je silnější a bezpečnější. Vnitřní strana je opatřena nátěrem bránícím korozi a prodlužujícím životnost.Pohodlná práce díky pevné rukojeti. Technické parametry:- objem zásobníku: 19 l- pracovní tlak: 10 bar- automatické: ano- použití pro: nákladní + problémové osobní- pracovní prostředí: -10 °C až +50 °C- hmotnost: 12,6 kg

Mobilní zouvačka MT26

Mobilní zouvačka MT26, 400 V, 13-26″, instalace do nákladního auta od společnosti s úžasnou pověstí Ferdus snadno získáte právě nyní levně. Montážní stroj, tzv. zouvačka na kola nákladních aut, autobusů a podobných vozidel, jednorychlostní, pro instalaci na nákladní auto – Ferdus 16.162Výkonný a moderní stroj pro montáž a demontáž plášťů velkých pneumatik z ráfku. Poradí si i s velkými a těžkými pneumatikami do maximální hmotnosti 1 tuny.Určeno pro zástavbu na korbu náklaďáku – ideálně se hodí pro mobilní pneuservisy, které se zabývají přezouváním kol přímo v terénu (asistenční služby pro kamiony na dálnicích, dopravní podniky apod.). Technické parametry:- počet rychlostí: Jednorychlostní- průměr ráfku (vnější upnutí): 13″-26″- maximální průměr pneumatiky: 1400 mm- maximální šířka pneumatiky: 600 mm- maximální hmotnost pneumatiky: 1000 kg- proudová sestava: 3NPE 400 VAC, 50 Hz- ovládací napětí: 24 V- příkon motoru otáčení kola: 1,1 kW- příkon motoru hydraulického agregátu: 1,1 kW- připojení: 5kolíková válcová vidlice 16A- tlak hydraulického oleje: 130-150 bar- hlučnost: 75 dB- rozměry stroje (š x h x v): 1800x1140x1900 mm- hmotnost: 739 kg

Momentový nástavec 90 Nm

Momentový nástavec 90 Nm, čtyřhran 1/2″, s otočnou rukojetí, žlutý od top značky Ferdus jednoduše můžete sehnat na našich stránkách nyní téměř zdarma. Nástavec – momentové prodloužení 1/2“, max. utahovací moment 90 Nm, otočná rukojeť, žlutá barva – Ferdus 10.376Určeno pro práci s elektrickými nebo pneumatickými rázovými utahováky v případě, kdy se šroub či matice musí utáhnout na předepsaný moment. Speciální konstrukce nástavce zamezí přetažení spoje nad tuto hodnotu a tím předchází poškození nářadí nebo jednotlivých dílů (např. stržení závitu).Otočná rukojeť usnadňuje práci (nástroj se pohodlněji drží). Upozornění: nenahrazuje přesné dotažení momentovým klíčem, jedná se o orientační hodnotu! Technické parametry:- max. utahovací moment: 90 Nm- vodicí 4hran: 1/2“- délka nástavce: 195 mm Unikátní a oblíbený produkt Momentový nástavec 90 Nm, čtyřhran 1/2″, s otočnou rukojetí, žlutý máte možnost najít bez obtíží tu na našem webu v sekci momentové nástavce. Získejte unikátní produkty z naší sekce za mimořádně nízkou cenu!

Tvrdokovový nástroj 12/72 mm/hrubost 24

Tvrdokovový nástroj 12/72 mm/hrubost 24 s pečetí kvality od značky Ferdus je dostupný aktuálně za akční cenu! Nástroj – fréza na vrtačku pro broušení plášťů pneumatik, hrubost 24 (hrubá), šířka 12 mm – Ferdus 12.14Nástroj se používá při opravách průrazů kol. Poškozené místo se pomocí něj vybrousí a následně je možné přikročit k aplikaci opravných materiálů.Pro použití s vrtačkou nebo vzduchovou bruskou. Technické parametry:- hrubost – velikost zrna (grit): 24- délka brusné části: 72 mm- celková délka: 105 mm- šířka: 12 mm- závit: M14x2- brousicí stopka: 12.50 Tento skvělý kousek Tvrdokovový nástroj 12/72 mm/hrubost získáte právě tu na stránkách v rubrice frézky. Nyní si můžete koupit akční produkty z této sekce za nejnižší cenu!

Manuální zouvačka TRSM-008

Manuální zouvačka TRSM-008, 4-17″, s montážními tyčemi od dodavatele kvalitních produktů Ferdus můžete pořídit zrovna za super peníze. Montážní stroj, tzv. zouvačka na kola zahradní a manipulační techniky a vozíků, popř. osobních aut, manuální pohon – Ferdus TRSM-008Jednoduchý, a přitom velmi praktický stroj na přezouvání plášťů malých a středně velkých pneumatik. Ideálně se hodí pro zahradní traktůrky, vysokozdvižné vozíky, ruční vozíky apod. Umožňuje také přezutí středně velkých kol osobních automobilů.Vše je ovládáno mechanicky, díky čemuž zouvačka nepotřebuje žádné připojení k vnějším zdrojům energií (elektřina, stlačený vzduch apod.). Díky tomu je vhodná i pro práce mimo dílny či pneuservisy. Technické parametry:- nejmenší průměr upnutí disku: 4” (101 mm)- největší průměr upnutí disku: 17” (432 mm) Příslušenství v sadě:- středová tyč- demontážní tyč- montážní tyč
Tento diskontní produkt Manuální zouvačka TRSM-008, 4-17″, s montážními tyčemi je k dispozici rovněž tu na stránkách zařazený v kategorii vyvažovačky! Nyní si můžete vybrat zlevněné produkty ve zmíněné sekci za mimořádně nízkou cenu.

Mobilní zouvačka LC589

Mobilní zouvačka LC589, 400 V, 13-26″, instalace do dodávky od populárního výrobce Ferdus je k sehnání ještě dnes ve slevě. Montážní stroj, tzv. zouvačka na kola nákladních aut, autobusů a podobných vozidel, jednorychlostní, pro instalaci do dodávkového auta – Ferdus 16.161Moderní a kvalitní zouvačka, ideální pro mobilní pneuservisy zastavěné do dodávek a podobných aut. Hodí se např. pro výměnu pneumatik kamionů v terénu a podobné práce. Technické parametry:- počet rychlostí: Jednorychlostní- průměr ráfku (vnější upnutí): 13″-26″- maximální průměr pneumatiky: 1400 mm- maximální šířka pneumatiky: 600 mm- maximální hmotnost pneumatiky: 1000 kg- proudová sestava: 3NPE 400VAC, 50 Hz- ovládací napětí: 24 V- příkon motoru otáčení kola: 1,1 kW- příkon motoru hydraulického agregátu: 1,1 kW- připojení: 5kolíková válcová vidlice 16A- tlak hydraulického oleje: 130-150 bar- hlučnost: 75 dB- rozměry stroje (š x h x v): 1690x140x1650 mm- hmotnost: 510 kg Hodně povedený produkt Mobilní zouvačka LC589, 400 V, 13-26″, instalace do dodávky je k dostání zrovna na stránkách v populární sekci vyvažovačky! Prozkoumejte zlevněné zboží ve zmíněné sekci za příznivou cenu.

Stopka - unašeč na vrtačku 3/8"-24 - 6 mm

Stopka – unašeč na vrtačku 3/8″-24 – 6 mm, závit 10 mm, pro karbidové rašple od výrobce se zárukou kvality Ferdus je k získání právě teď u nás za nejnižší cenu! Stopka – unašeč do sklíčidla vrtačky pro karbidové rašple (frézy), závit 3/8″-24 UNF, průměr 6 mm – Ferdus 12.46Určeno k upevnění pracovních nástavců (kuželové rašple, brousicí koule apod.) do vrtaček nebo vzduchových brusek. Technické parametry:- rozměr závitu: 3/8″-24 UNF- délka závitu: 10 mm- průměr stopky: 6 mm- délka stopky: 25 mm- celková délka: 45 mm Kvalitní produkt Stopka – unašeč na vrtačku 3/8″-24 – 6 mm, lze nakoupit teď tady u nás v sekci frézky! Prozkoumejte zlevněné produkty ve zmiňované kategorii ve výprodejové akci!

Tvrdokovový nástroj na broušení pneu 12/72 mm

Tvrdokovový nástroj na broušení pneu 12/72 mm, hrubost 16 od společnosti se zárukou kvality Ferdus jednoduše můžete sehnat v naší internetové nabídce trvale výhodně. Nástroj – fréza na vrtačku pro broušení plášťů pneumatik, hrubost 16 (velmi hrubá), šířka 12 mm – Ferdus 12.42Nástroj se používá při opravách průrazů kol. Poškozené místo se pomocí něj vybrousí a následně je možné přikročit k aplikaci opravných materiálů.Pro použití s vrtačkou nebo vzduchovou bruskou. Technické parametry:- hrubost – velikost zrna (grit): 16- délka brusné části: 72 mm- celková délka: 105 mm- šířka: 12 mm- závit: M14x2- brousicí stopka: 12.50
Tento exkluzivní kus Tvrdokovový nástroj na broušení pořídíte lehce tu na našich stránkách v rubrice frézky. Nyní můžete koupit skvělé kusy ve zmíněné rubrice za mimořádně nízkou cenu!

Tvrdokovový nástroj na broušení pneu 12/72 mm

Tvrdokovový nástroj na broušení pneu 12/72 mm, hrubost 36 od kvalitní společnosti Ferdus máte možnost pořídit tady teď právě za akční cenu. Nástroj – fréza na vrtačku pro broušení plášťů pneumatik, hrubost 36 (cca jemnější), šířka 12 mm – Ferdus 12.41Nástroj se používá při opravách průrazů kol. Poškozené místo se pomocí něj vybrousí a následně je možné přikročit k aplikaci opravných materiálů.Pro použití s vrtačkou nebo vzduchovou bruskou. Technické parametry:- hrubost – velikost zrna (grit): 36- délka brusné části: 72 mm- celková délka: 105 mm- šířka: 12 mm- závit: M14x2- brousicí stopka: 12.50
Oblíbený produkt Tvrdokovový nástroj na broušení pneu 12/72 mm, hrubost můžete koupit také tady na stránkách ve známé sekci frézky. Nyní můžete najít zcela nové produkty z této známé kategorie za mimořádně nízkou cenu.

Karbidová rašple na broušení pneu

Karbidová rašple na broušení pneu, širší kužel 1″, hrubost 36 od známé společnosti Ferdus pořídíte u nás nyní skutečně výhodně! Kuželová tvrdokovová rašple (fréza) na vrtačku pro broušení plášťů pneumatik, hrubost 36 (cca střední), širší kužel rozměru 1“ – Ferdus 12.59Nástroj určený především na úpravu pryže – při opravách defektů kol se používá na obroušení vnitřní plochy pláště před aplikací opravného materiálu. Možné využití také na kámen, beton, dřevo a další podobné hmoty.Pro použití s vrtačkou nebo vzduchovou bruskou: na závit 3/8“-24 UNF se našroubuje stopka, která se pak upne do sklíčidla. Vhodné otáčky 1500 – 2500 ot./min.Kvalitní produkt: na ocelové tělo jsou mědí napájeny úlomky karbidu wolframu (tvrdokov).
Tento unikátní produkt je k získání bez obtíží tady u nás v populární sekci frézky! Prozkoumejte parádní produkty ve zmiňované kategorii za extra cenu!

Karbidová rašple na broušení pneu

Karbidová rašple na broušení pneu, širší kužel 1″, hrubost 60 od dodavatele s dobrým jménem Ferdus můžete dostat tady a teď napořád výhodně. Kuželová tvrdokovová rašple (fréza) na vrtačku pro broušení plášťů pneumatik, hrubost 60 (jemnější), širší kužel rozměru 1“ – Ferdus 12.58Nástroj určený především na úpravu pryže – při opravách defektů kol se používá na obroušení vnitřní plochy pláště před aplikací opravného materiálu. Možné využití také na kámen, beton, dřevo a další podobné hmoty.Pro použití s vrtačkou nebo vzduchovou bruskou: na závit 3/8“-24 UNF se našroubuje stopka, která se pak upne do sklíčidla. Vhodné otáčky 1500 – 2500 ot./min.Kvalitní produkt: na ocelové tělo jsou mědí napájeny úlomky karbidu wolframu (tvrdokov). Tento neodolatelný produkt Karbidová rašple na broušení pneu, širší kužel 1″, hrubost 60 pořídíte právě zde na webu v kategorii frézky. Připravili jsme zcela nové výrobky ve zmíněné sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Karbidová rašple na broušení pneu

Karbidová rašple na broušení pneu, delší kužel 3/4″, hrubost 60 od výrobce se zárukou kvality Ferdus pohodlně seženete v naší online nabídce výhodně. Kuželová tvrdokovová rašple (fréza) na vrtačku pro broušení plášťů pneumatik, hrubost 60 (jemnější), delší kužel rozměru 3/4“ – Ferdus 12.68Nástroj určený především na úpravu pryže – při opravách defektů kol se používá na obroušení vnitřní plochy pláště před aplikací opravného materiálu. Možné využití také na kámen, beton, dřevo a další podobné hmoty.Pro použití s vrtačkou nebo vzduchovou bruskou: na závit 3/8“-24 UNF se našroubuje stopka, která se pak upne do sklíčidla. Vhodné otáčky 1500 – 2500 ot./min.Kvalitní produkt: na ocelové tělo jsou mědí napájeny úlomky karbidu wolframu (tvrdokov).

Karbidová rašple na broušení pneu

Oblíbený a akční produkt Karbidová rašple na broušení je k dispozici právě zde na webu v oblíbené sekci frézky! Nyní si můžete pořídit akční produkty z této rubriky za nejlepší ceny. Karbidová rašple na broušení pneu, širší kužel 1″, hrubost 16 od společnosti Ferdus je k získání právě nyní na našich stránkách za výprodejovou cenu. Kuželová tvrdokovová rašple (fréza) na vrtačku pro broušení plášťů pneumatik, hrubost 16 (velmi hrubá), širší kužel rozměru 1“ – Ferdus 12.67Nástroj určený především na úpravu pryže – při opravách defektů kol se používá na obroušení vnitřní plochy pláště před aplikací opravného materiálu. Možné využití také na kámen, beton, dřevo a další podobné hmoty.Pro použití s vrtačkou nebo vzduchovou bruskou: na závit 3/8“-24 UNF se našroubuje stopka, která se pak upne do sklíčidla. Vhodné otáčky 1500 – 2500 ot./min.Kvalitní produkt: na ocelové tělo jsou mědí napájeny úlomky karbidu wolframu (tvrdokov).

Karbidová rašple na broušení pneu

Karbidová rašple na broušení pneu, širší kužel 1″, hrubost 24 od dodavatele kvalitních produktů Ferdus můžete pořídit online za skvělou cenu! Kuželová tvrdokovová rašple (fréza) na vrtačku pro broušení plášťů pneumatik, hrubost 24 (hrubá), širší kužel rozměru 1“ – Ferdus 12.60Nástroj určený především na úpravu pryže – při opravách defektů kol se používá na obroušení vnitřní plochy pláště před aplikací opravného materiálu. Možné využití také na kámen, beton, dřevo a další podobné hmoty.Pro použití s vrtačkou nebo vzduchovou bruskou: na závit 3/8“-24 UNF se našroubuje stopka, která se pak upne do sklíčidla. Vhodné otáčky 1500 – 2500 ot./min.Kvalitní produkt: na ocelové tělo jsou mědí napájeny úlomky karbidu wolframu (tvrdokov).

Karbidová rašple na broušení pneu

Karbidová rašple na broušení pneu, delší kužel 3/4″, hrubost 16 od top výrobce Ferdus snadno můžete pořídit zrovna dneska extra výhodně. Kuželová tvrdokovová rašple (fréza) na vrtačku pro broušení plášťů pneumatik, hrubost 16 (velmi hrubá), delší kužel rozměru 3/4“ – Ferdus 12.71Nástroj určený především na úpravu pryže – při opravách defektů kol se používá na obroušení vnitřní plochy pláště před aplikací opravného materiálu. Možné využití také na kámen, beton, dřevo a další podobné hmoty.Pro použití s vrtačkou nebo vzduchovou bruskou: na závit 3/8“-24 UNF se našroubuje stopka, která se pak upne do sklíčidla. Vhodné otáčky 1500 – 2500 ot./min.Kvalitní produkt: na ocelové tělo jsou mědí napájeny úlomky karbidu wolframu (tvrdokov). Tento neodolatelný produkt Karbidová rašple na broušení pneu, delší kužel 3/4″, hrubost 16 můžete nakoupit bezstarostně tu na webu v rubrice frézky! Získejte parádní produkty z této známé rubriky snadno online.

Karbidová rašple na broušení pneu

Kvalitní a žádaný výrobek Karbidová rašple na broušení pneu, můžete dostat aktuálně tu na webu v populární kategorii frézky! Připravili jsme pro vás vyjímečné produkty z této populární sekce za nejlepší ceny!
Karbidová rašple na broušení pneu, delší kužel 3/4″, hrubost 24 originál od značky Ferdus lze zakoupit v naší nabídce téměř zdarma! Kuželová tvrdokovová rašple (fréza) na vrtačku pro broušení plášťů pneumatik, hrubost 24 (hrubá), delší kužel rozměru 3/4“ – Ferdus 12.70Nástroj určený především na úpravu pryže – při opravách defektů kol se používá na obroušení vnitřní plochy pláště před aplikací opravného materiálu. Možné využití také na kámen, beton, dřevo a další podobné hmoty.Pro použití s vrtačkou nebo vzduchovou bruskou: na závit 3/8“-24 UNF se našroubuje stopka, která se pak upne do sklíčidla. Vhodné otáčky 1500 – 2500 ot./min.Kvalitní produkt: na ocelové tělo jsou mědí napájeny úlomky karbidu wolframu (tvrdokov).

Karbidová rašple na broušení pneu

Hodně žádaný produkt naleznete právě teď tu na našich stránkách v populární kategorii frézky. Nyní můžete koupit zcela nové výrobky ve zmiňované sekci za akční cenu.
Karbidová rašple na broušení pneu, delší kužel 3/4″, hrubost 36 od spolehlivé značky Ferdus pohodlně získáte již dnes levně. Kuželová tvrdokovová rašple (fréza) na vrtačku pro broušení plášťů pneumatik, hrubost 36 (cca střední), delší kužel rozměru 3/4“ – Ferdus 12.69Nástroj určený především na úpravu pryže – při opravách defektů kol se používá na obroušení vnitřní plochy pláště před aplikací opravného materiálu. Možné využití také na kámen, beton, dřevo a další podobné hmoty.Pro použití s vrtačkou nebo vzduchovou bruskou: na závit 3/8“-24 UNF se našroubuje stopka, která se pak upne do sklíčidla. Vhodné otáčky 1500 – 2500 ot./min.Kvalitní produkt: na ocelové tělo jsou mědí napájeny úlomky karbidu wolframu (tvrdokov).

Pneuhustič pojízdný

Pneuhustič pojízdný, zásobník 24 litrů, s pistolí od společnosti s předním postavením na trhu MDtools jde nakoupit tady za báječnou cenu! Pojízdný přístroj na huštění pneumatik – pneuhustič, nádrž na 24 litrů, se spirálovou hadicí a foukací pistolí – A.P.A.C. 1862Praktický pojízdný/přenosný pneuhustič se dvěma kolečky, vhodný pro foukání kol osobních i nákladních vozidel. Zvyšování i snižování tlaku vzduchu v pneumatice se provádí jedinou páčkou. Zásobník se plní stlačeným vzduchem přes rychlospojku na vrchní části zásobníku. Technické parametry:- objem zásobníku: 24 l- tlak v zásobníku: 0-2,0 MPa- rozsah tlakoměru pro huštění 0-1,2 MPa (0-12 bar)- délka hadice: 100 cm- rozměry: 330 x 370 x 800 mm- hmotnost: 9,6 kg

Odsávačka a plnička oleje a provozních kapalin

Odsávačka a plnička oleje a provozních kapalin, ruční, objem 1,5 l – VIGOR V4201 od známého dodavatele Vigor jde koupit online extra výhodně! Ruční plnička a odsávačka pro plnění a odsávání oleje, paliv a provozních kapalin o objemu 1,5 l – VIGOR V4201Přípravek má funkci jak plničky, tak odsávačky. Vhodná pro plnění a odsávání nafty, benzinu, motorových olejů, převodových olejů, olejů servosřízení, brzdové kapaliny, nemrznoucí chladicí kapaliny atd. Vysoce odolné průhledné těleso pro snadnou vizuální kontrolu stavu kapaliny, délka plnicí a odsávací hadičky je 45 cm. Krytka na konci hadičky zamezující nežádoucímu odkapávání kapaliny. Součástí balení je 5 speciálních adaptérů. Vysoká kvalita (dceřiná firma HAZET/Německo). Technické parametry:- objem: 1,5 litru

Pneuhustič 0-14.5 bar

Pneuhustič 0-14.5 bar, digitální, oboustranná koncovka – QUATROS QS94691 od známého předního výrobce QUATROS získáte v naší internetové nabídce za mimořádně nízkou cenu! Pistole na huštění (foukání) pneumatik a kontrolu tlaku, pro tlak 0-14,5 bar, digitální displej, dvoustranná koncovka pro dvojmontáže – QUATROS QS94691Univerzální pomůcka pro zkontrolování tlaku v kolech a jejich nafoukání na předepsanou míru. Orientace při práci je usnadněna dobře čitelným digitálním displejem s podsvícením a gumovou ochranou proti jeho rozbití, vzduch se pouští velkou pákou umístěnou hned u rukojeti.Po chvíli nečinnosti se přístroj sám vypne.Hadička je ukončena oboustrannou koncovkou vhodnou i pro dvojmontáže kol na zadních nápravách nákladních aut, autobusů apod. Technické parametry:- rozsah: 0-14,5 bar (0-210 psi; 0-1448 kPa)- hmotnost: cca 0,4 kg
Tento exkluzivní kousek Pneuhustič 0-14.5 bar, digitální, oboustranná pořídíte v pohodě tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice pneuhustiče! Nyní získáte oblíbené výrobky ze zmíněné kategorie z pohodlí domova!

Hlavice - klíče na olejové filtry

Hlavice – klíče na olejové filtry, sada 6 ks – Hazet 2169/6 od kvalitní značky HAZET máte možnost koupit tady nyní za nejnižší cenu! Miskovité klíče na povolování a utahování filtrů motorového oleje, vodicí 4hrany pro ráčnu 3/8“ a 1/2“, sada 6 kusů – Hazet 2169/6Používá se při výměně oleje. Klíč se speciálním tvarováním umožňuje bezpečně povolit nebo utáhnout olejový filtr splastovým pouzdrem bez rizika jeho prasknutí či jiného poškození.Některé kusy lze použít také pro výměnu palivového filtru (více informací najdete v servisním manuálu konkrétního vozidla).Sada je určena pro širokou škálu evropských i asijských vozidel provozovaných na našich silnicích.Kvalitní produkt renomovaného neměckého výrobce.

Hydraulické vřeteno pro pertlovací přípravek na brzdové trubky ASTA A-ROG103

Zcela unikátní produkt Hydraulické vřeteno pro pertlovací přípravek na brzdové lze pořídit bezprostředně na našich stránkách ve známé kategorii brzdy – oprava. Mrkněte na další produkty z této oblíbené rubriky v akci.
Hydraulické vřeteno pro pertlovací přípravek na brzdové trubky ASTA A-ROG103 originál od výrobce ASTA seženete právě teď v naší nabídce za zcela nejnižší cenu! Hydraulický šroub – vřeteno s posuvným vratidlem – ASTA A-ROG103#SPINDLEUrčeno jako příslušenství nebo náhradní díl pro pertlovačku brzdového potrubí ASTA A-ROG103.

Trychtýř pro plnění AdBlue rovný

Trychtýř pro plnění AdBlue rovný, se stupnicí, plast – ASTA od našeho předního výrobce ASTA snadno můžete sehnat momentálně v naši nabídce ve slevě! Nálevka pro plnění oxidačního katalytického činidla AdBlue do auta, objem 1,1 litru, rovná – ASTA A-11ADBSpeciální přípravek pro pohodlné a bezpečné nalévání roztoku močoviny do plnicího hrdla na vozidle. Eliminuje riziko rozlití tekutiny na karosérii nebo do interiéru.Trychtýř je vybaven uzavíracím ventilem, který umožňuje zastavit tok kapaliny a tím přesně odměřit její množství (s orientací pomáhá naznačená měřicí stupnice na boku). Vrchní část je opatřena víkem, které brání kontaminaci obsahu nečistotami. Systém odvzdušňování zabraňuje rozstřikování či tzv. klokotání a pomáhá zklidnit proud tekutiny. Technické parametry:- objem: 1100 ml- materiál: plast Tento kvalitní produkt lze nakoupit teď tu na webu zařazený v kategorii olejové hospodářství. Najděte si oblíbené produkty z této kategorie za parádní cenu.

Trychtýř pro plnění AdBlue zahnutý 45 stupňů

Trychtýř pro plnění AdBlue zahnutý 45 stupňů, se stupnicí, plast – ASTA od dodavatele zboží ASTA jednoduše můžete sehnat zrovna dneska až neuvěřitelně levně. Nálevka pro plnění oxidačního katalytického činidla AdBlue do auta, objem 1,1 litru, zahnutá 45 ° – ASTA A-A11BFSpeciální přípravek pro pohodlné a bezpečné nalití roztoku močoviny do plnicího hrdla na vozidle. Eliminuje riziko rozlití tekutiny na karosérii nebo do interiéru. Díky zahnuté konstrukci je vhodný pro dosažění i velmi špatné přístupných nalévacích otvorů.Trychtýř je vybaven uzavíracím ventilem, který umožňuje zastavit tok kapaliny a tím přesně odměřit její množství (s orientací pomáhá naznačená měřicí stupnice na boku). Vrchní část je opatřena víkem, které brání kontaminaci obsahu nečistotami. Systém odvzdušňování zabraňuje rozstřikování či tzv. klokotání a pomáhá zklidnit proud tekutiny. Technické parametry:- objem: 1100 ml- úhel zahnutí: 45 °- materiál: plast

Přípravek pro mazání bovdenů (lanek)

Přípravek pro mazání bovdenů (lanek) od dodavatele kvalitních produktů AHtool snadno získáte právě teď v naší nabídce ve slevě! Přípravek slouží k promazání bovdenu spojky, brzd apod.

Stojánek s plnicím protikusem pro přenosný pneuhustič 1863T

Stojánek s plnicím protikusem pro přenosný pneuhustič 1863T od výrobce s dlouholetou historií MDtools jednoduše můžete pořídit u nás nyní levně! Mobilní stojan na zavěšení a plnění přenosného pneuhustiče A.P.A.C. 1863T, kovový.Používá se pro automatické plnění hustiče při jeho zavěšení. Díky jeho konstrukci jej lze umístit kamkoliv, kde je potřeba (nutno zajistit přívod tlakového vzduchu) – ideální např. pro závody, soutěže a podobné akce, ale i pro pneuservisy, dílny atd. Rozměry: 480x580x760 mm Tento kvalitní a žádaný produkt Stojánek s plnicím protikusem pro přenosný pneuhustič lze zakoupit bezprostředně na našem webu v sekci pneuhustiče! Získejte ještě jiné zboží z této kategorie v bezva akci.

Přípravky na čištění šachet vstřikovačů

Přípravky na čištění šachet vstřikovačů, 23 dílů – Vigor V4941 od přední značky Vigor je k sehnání na našich stránkách teď právě za skvělou cenu. Přípravky (frézy, kartáče atd.) pro čištění a renovaci otvorů – šachet pro vstřikovače dieselových motorů, 23 dílů v plastovém kufru – Vigor V 4941Prakticky poskládaný set nářadí, které umožňuje vyčistit šachty „vstřiků“ vznětových motorů typu HDi, Common Rail se vstřikovači Bosch a Delphi a dalších s přímým vstřikováním. Pro odborné čištění (odstranění sazí, částic atd.) otvorů pro vstřikovače, hrotu vstřikovače a otvoru čepu trysky.Dodává se včetně uzavíracích zátek / ucpávek proti znečištění spalovacího prostoru Sada obsahuje:- základní nástroj, délka 267 mm- vytahovák těsnících podložek, délka 230 mm- adaptér, délka 294 mm- kartáček, délka 300 mm- kartáček, délka 85 mm- závitová tyčka, délka 200 mm- díl pohonu, délka 107 mm- ucpávka se závitem M5x0,8 mm- adaptér průměru 20,6 mm, délka 32 mm- adaptér průměru 22 mm, délka 32 mm- adaptér průměru 24,5 mm, délka 32 mm- fréza průměru 15 / 17 mm, délka 39 mm- fréza průměru 19 / 17 mm, délka 39 mm- fréza průměru 17 mm, délka 39 mm
Super výrobek je dostupný lehce tady na webu v populární rubrice čištění vstřikování. Připravili jsme ještě podobné produkty ve zmíněné rubrice v bezva akci!

Sada na čištění a frézování sedla a otvorů pro vstřikovače a žhavící svíčky BGS

Sada na čištění a frézování sedla a otvorů pro vstřikovače a žhavící svíčky BGS od skvělého výrobce BGS technic jednoduše můžete sehnat bezpečně online se slevou! Sada na čištění sedel a otvorů žhavicích svíčkek a vstřikovačůObsahuje:4 čisticí kartáčeŠtětka3 frézy sedadelUpevnění frézStahovák těsneníprodloužení kartáče Unikátní a žádaný produkt Sada na čištění a frézování sedla a otvorů pro vstřikovače a žhavící svíčky BGS lze koupit bezprostředně tu zařazený v rubrice ostatní přípravky na žhavení. Získejte unikátní zboží ze zmíněné kategorie za super cenu.

Přenosný pneuhustič 1863T

Přenosný pneuhustič 1863T, nádrž 10 litrů, 10 bar od top výrobce MDtools najdete bezpečně online za mimořádně nízkou cenu! Přenosný přístroj na huštění pneumatik s tlakovým zásobníkem objemu 10 litrů, velký manometr – A.P.A.C. 1863TVelmi praktický hustič na kola s integrovanou nádrží na vzduch, díky čemuž je možné pneumatiky nahustit prakticky kdekoliv – i nouzově na místě, kde je vozidlo s prázdným kolem odstavené, aby mohlo dojet ke zdroji stlačeného vzduchu. Ideální také pro čerpací stanice, pneuservisy, stanice technické kontroly a mnohá další místa.Přístroj je vybaven tlakoměrem pro tlak v zásobníku 0-2,0 MPa, s tlakoměrem pro huštění 0-1,2 MPa (0-12 bar) a s hadicí dl. 1,0 m s koncovkou na autoventily. Zvyšování i snižování tlaku vzduchu v pneumatice se provádí jedinou páčkou.Plnit zásobník stlačeným vzduchem lze buď automaticky při zavěšení přístroje na konzolku (1866) nebo na stojan (1867) přes zvonový adaptér na rukojeti (Airfig 1/2″) či standardním plněním přes rychlospojku na vrchní části zásobníku.Pneuhustič je kalibrovatelný a lze k němu dodat kalibrační protokol. Technické parametry:- provozní tlak: 10 bar- tlakoměr splňující předpis D88-86/217/CEE- rozměry 340x350x690 mm- hmotnost: 12 kg Hodně prodávaný produkt Přenosný pneuhustič 1863T, nádrž 10 litrů, 10 bar máte možnost sehnat snadno tady na webu umístěný v rubrice pneuhustiče! Nyní si můžete pořídit nové produkty ve zmiňované kategorii z pohodlí domova!

Nástěnná konzolka pro přenosný pneuhustič 1863T

Výjimečný a žádaný výrobek můžete sehnat právě zde tady a teď na našich stránkách ve známé sekci pneuhustiče! Vyberte si nové produkty ve zmiňované kategorii ve výprodejové akci.
Nástěnná konzolka pro přenosný pneuhustič 1863T od spolehlivého výrobce MDtools jednoduše můžete sehnat aktuálně na našich stránkách opravdu levně. Konzole s trubkou na zeď, pro zavěšení a plnění přenosného pneuhustiče A.P.A.C. 1863T.Kovová trubicová konzole se 4 montážními otvory na stěnu, určená pro pověšení a automatické naplnění zásobníku přenosných pneuhustičů.Červený lak.

Přenosný pneuhustič AIRQUICK

Akční produkt můžete dostat právě teď tu na našem webu zařazený v sekci pneuhustiče! Prozkoumejte jiné produkty ze zmíněné rubriky za akční cenu!
Přenosný pneuhustič AIRQUICK, nádrž 6 litrů, max. 16 bar, kalibrovaný od přední značky EWO lze získat právě dnes skutečně levně! Přenosný přístroj na huštění pneumatik s 6litrovým zásobníkem, velký manometr, oboustranná husticí koncovka – EWO AIRQUICKVysoce praktický hustič na kola osobních i nákladních aut, autobusů a dalších vozidel. Díky integrované nádrži na vzduch je možné kola nafoukat prakticky kdekoliv (např. i nouzově na místě odstavení vozidla s vypuštěnou pneumatikou, aby mohlo dojet ke zdroji stlačeného vzduchu), vhodné také pro čerpací stanice, stanice technické kontroly apod.Snadné ovládání pomocí dvou tlačítek „plus-mínus“, tlak ihned vidíte na velkém manometru průměru 160 mm (s dvojitou stupnicí v bar a psi), který je navíc mírně skloněný, aby se na něm nedržela voda.Zásobník se automaticky doplňuje po zavěšení přístroje na stanici.Kalibrováno pro vyšší přesnost. Technické parametry:- hmotnost: 7,1 kg- objem nádrže: 6 l- max. tlak: 16 bar- pracovní teplota: -10 až +60 stupňů- průměr manometru: 160 mm

Pneuhustič automatický nástěnný

Pneuhustič automatický nástěnný, 0-10 bar, hadice 5 m, 3 husticí režimy – PCL od známého předního výrobce PCL lze pořídit tady nyní téměř zdarma. Přístroj pro huštění pneumatik, automat s montáží na stěnu, 500 cm dlouhá hadice s koncovkou – PCL QUBE9/4PModerní a vysoce praktický automatický hustič pneumatik osobních a nákladních aut, traktorů, stavebních strojů a další podobné mechanizace. Kombinace nejnovější elektroniky a technologie dotykových tlačítek v uživatelsky přívětivém a prostorově úsporném designu umožňuje rychlé, bezpečné a přesné nafukování vzduchem a N2.Přístroj disponuje novým softwarem pro rozpoznávání „lidského dotyku“, který je přidán do tlačítek. Další modul se 4 přednastavenými tlačítky umožňuje rychlé nastavení běžných tlaků, což urychluje práci. Obsluha přednastaví požadovaný tlak, uchytí husticí koncovku na ventilek pneumatiky a hustič sám automaticky kolo nafoukne.Montáž na zeď šetří místo na podlaze – ideální nejen pro stísněnější pneuservisy nebo dílny. Hlavní výhody:- 3 režimy v jednom zařízení: režim 1 standardní nafouknutí/vyfouknutí, režim 2 pneumatiky s přetlakem, režim 3 plnění N2 a převod vzduchu na N2- rychlé nafukování se zaručenou přesností až +/- 0,5 % odečtu v plném rozsahu- přesné nafouknutí s hadicí o délce až 50 m- režimy čištění OPS a dusíku (N2)- vyhovuje BS EN12645: 2014 Technické parametry:- kapacita huštění: 2500 l/min. při 10 bar- max. hustící tlak: 10 bar- max. vstupní tlak: 15 bar- přesnost: 0.1 bar/1 psi- délka hadice: 5 m- hmotnost přístroje: 3,3 kg Hodně oblíbený produkt je k dostání lehce tady na stránkách v kategorii pneuhustiče. Nyní získáte ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie za nejlepší ceny!

Nádoba na olej - konev s hubicí 3 l - SATRA

Žádaný produkt Nádoba na olej – konev s hubicí 3 l – SATRA máte možnost nakoupit zrovna na webu v rubrice olejové hospodářství! Získejte ještě ostatní produkty z této oblíbené rubriky ve výprodejové akci. Nádoba na olej – konev s hubicí 3 l – SATRA od spolehlivé značky SATRA lze získat na našich stránkách za výprodejovou cenu! Konev – nádoba na nalévání oleje a kapalin, objem 3 litry, s víčkem a ohebnou (flexibilní) hubicí – SATRA S-3LMJPolyetylénová konev na snadné plnění oleje do motoru a nalévání ostatních provozních kapalin do auta. Pružná odšroubovatelná hubice (tzv. husí krk) umožňuje směřovat proud přesně do místa, kam je třeba. Díky tomu se výrazně snižuje riziko nechtěného rozlití tekutiny.Plnicí otvor má odšroubovatelné víčko zabraňující vypařování nebo kontaminaci obsahu, konec hubice je opatřen víčkem.Stupnice na boku (v litrech a U.S. kvartech) a průsvitný materiál nádoby pomáhá kontrolovat množství dávkované tekutiny.

Vůně do auta Organic plechovka s víčkem New Car 42 g

Vůně do auta Organic plechovka s víčkem New Car 42 g od značky s dlouholetou historií Natural Fresh k dostání právě za super cenu. Vůně do auta – osvěžovač vzduchu v kovové plechovce Organic New CarPraktický a moderní osvěžovač s intenzivním aroma nového vozu.Ideální do auta: víčko umožňuje otáčením regulovat sílu vůně. Parfém má navíc pevnou konzistenci, díky čemuž nehrozí nechtěné vylití kapaliny a následné poškození interiéru (poleptání, zabarvení atd.). Snadné umístění pod sedadlo, do držáku na nápoje, přihrádky ve dveřích atd.Hmotnost: 42 gramů
Hodně povedený kousek Vůně do auta Organic plechovka s víčkem lze nakoupit právě teď na webu v populární rubrice plechovky. Připravili jsme pro vás další výrobky ze zmíněné rubriky za internetové ceny!