Kladivo zámečnické (různé velikosti) - JONNESWAY

Kladivo zámečnické, hickory topůrko (různé velikosti) – JONNESWAY od kvalitního výrobce JONNESWAY můžete získat právě nyní za super peníze. Univerzální, tzv. zámečnická kladiva, velikosti 300-1000 g – JONNESWAY M09Ideální pro mnoho způsobů použití: zatloukání hřebíků, skob, háků apod. do dřeva a dalších materiálů, pro montáže a demontáže různých dílů v autoservisech, dílnách, průmyslových provozech apod. Úderové hlavy jsou kované z kvalitní oceli pro zvýšenou odolnost proti opotřebení, topůrka jsou vyrobena z ořechového dřeva s lakovaným povrchem. Na výběr z různých velikostí (hmotností) pro lehčí i těžké údery. Technické parametry:- hmotnosti 300 g až 1 kg- materiál topůrka: ořech, lakované- splňuje DIN 1041 Velikosti kladiv:- 300 g (délka: 30 cm)- 500 g (délka: 32 cm)- 800 g (délka: 35 cm)- 1 kg (délka: 36 cm)
Tento unikátní kus můžete najít právě na našem webu v oblíbené rubrice kladiva! Nyní si můžete vybrat nové produkty ve zmíněné rubrice ve slevě!

Palička s různě tvrdými hlavami

Palička s různě tvrdými hlavami, průměr 50 mm – JONNESWAY M2950 od známé kvalitní značky JONNESWAY snadno můžete pořídit zrovna dnes za super cenu! Palička s plastovými úderovými hlavami průměru 50 mm, hmotnost 830 g – JONNESWAY M2950Určeno pro údery na citlivější materiály, které by klasické ocelové kladivo mohlo poškodit (např. montáž různých autodílů apod.).Hlavice lze snadno vyměnit díky šroubovacímu mechanismu – v případě jejich opotřebení není třeba vyhazovat celý nástroj, ale jen poškozenou část.Kvalitní produkt: topůrko je z ořechového (hickory) dřeva s lakovaným povrchem.Ideální pro autoservis, dílnu, průmysl atd. Materiál:- žlutá hlava: polyuretan (PU)- bílá hlava: nylon K paličce je možné dokoupit polyuretanovou a nylonovou náhradní hlavu (kat. číslo M2950-T1 a M2950-T2). Kvalitní a velmi žádaný produkt najdete právě teď tady na našich stránkách v oblíbené sekci palice! Připravili jsme skvělé výrobky ve zmíněné kategorii za outletovou cenu!

Palička s různě tvrdými hlavami

Neodolatelný produkt můžete sehnat přímo tady na webu v oblíbené kategorii kladiva. Nyní můžete koupit ještě další výrobky ve zmíněné rubrice za nejnižší cenu. Palička s různě tvrdými hlavami, průměr 27 mm – JONNESWAY M2927 pocházející od značky JONNESWAY máte možnost získat zde v akci. Palička s plastovými úderovými hlavami průměru 27 mm, délka 270 mm, hmotnost 260 g – JONNESWAY M2927Určeno pro údery na citlivější materiály, které by klasické ocelové kladivo mohlo poškodit (např. montáž různých autodílů apod.).Hlavice lze snadno vyměnit díky šroubovacímu mechanismu – v případě jejich opotřebení není třeba vyhazovat celý nástroj, ale jen poškozenou část.Kvalitní produkt: topůrko je z ořechového (hickory) dřeva s lakovaným povrchem.Ideální pro autoservis, dílnu, průmysl atd. Materiál:- žlutá hlava: polyuretan- bílá hlava: nylon K paličce je možné dokoupit polyuretanovou náhradní hlavu (kat. číslo M2927-T2).

Palička s různě tvrdými hlavami

Palička s různě tvrdými hlavami, průměr 32 mm – JONNESWAY M2932 od dodavatele s dobrým jménem JONNESWAY získáte momentálně na webu výhodně. Palička s plastovými úderovými hlavami průměru 32 mm, délka 290 mm, hmotnost 360 g – JONNESWAY M2932Určeno pro údery na citlivější materiály, které by klasické ocelové kladivo mohlo poškodit (např. montáž různých autodílů apod.).Hlavice lze snadno vyměnit díky šroubovacímu mechanismu – v případě jejich opotřebení není třeba vyhazovat celý nástroj, ale jen poškozenou část.Kvalitní produkt: topůrko je z ořechového (hickory) dřeva s lakovaným povrchem.Ideální pro autoservis, dílnu, průmysl atd. Materiál:- žlutá hlava: polyuretan (PU)- bílá hlava: nylon K paličce je možné dokoupit polyuretanovou a nylonovou náhradní hlavu (kat. číslo M2932-T1 a M2932-T2). Kvalitní produkt Palička s různě tvrdými hlavami, máte možnost získat bez problémů tu na webu zařazený v rubrice palice! Nyní můžete najít zcela nové kusy z této oblíbené rubriky za akční cenu.

Palička s různě tvrdými hlavami

Palička s různě tvrdými hlavami, průměr 40 mm – JONNESWAY M2940 od známé společnosti JONNESWAY lze koupit ještě dnes ve výhodné akci! Palička s plastovými úderovými hlavami průměru 40 mm, délka 330 mm, hmotnost 620 g – JONNESWAY M2940Určeno pro údery na citlivější materiály, které by klasické ocelové kladivo mohlo poškodit (např. montáž různých autodílů apod.).Hlavice lze snadno vyměnit díky šroubovacímu mechanismu – v případě jejich opotřebení není třeba vyhazovat celý nástroj, ale jen poškozenou část.Kvalitní produkt: topůrko je z ořechového (hickory) dřeva s lakovaným povrchem.Ideální pro autoservis, dílnu, průmysl atd. Materiál:- žlutá hlava: polyuretan- bílá hlava: nylon K paličce je možné dokoupit polyuretanové a nylonové náhradní hlavy (kat. čísla M2940-T1 a M2940-T2).
Tento zlevněný výrobek Palička s různě tvrdými hlavami, průměr 40 mm – dostanete právě na našich stránkách ve známé kategorii palice. Nyní pořídíte ještě jiné zboží z této populární sekce za rozumné peníze.

Náhradní výměnná hlava paličky M2940 - polyuretanová žlutá - JONNESWAY M2940-T2

Náhradní výměnná hlava paličky M2940 – polyuretanová žlutá – JONNESWAY M2940-T2 originál od značky JONNESWAY lze získat na našich stránkách za outletovou cenu. Výměnná úderová hlava pro palici, průměr 40 mm, polyuretan (PU) – JONNESWAY M2940-T2Určeno jako náhradní díl pro nástroj JONNESWAY M2940.Snadná výměna díky šroubovacímu upevnění – v případě opotřebení hlavičky stačí několik vteřin k montáži nové. Paličce se tím výrazně prodlužuje životnost.Žlutá barva.
Tento skvělý kus Náhradní výměnná hlava paličky M2940 máte možnost najít bez problémů tu na stránkách zařazený v kategorii palice! Vyhledejte si ještě další produkty ve zmiňované rubrice z pohodlí domova!

Náhradní výměnná hlava paličky M2950 - nylonová bílá - JONNESWAY M2950-T1

Náhradní výměnná hlava paličky M2950 – nylonová bílá – JONNESWAY M2950-T1 od výrobce se skvělou pověstí JONNESWAY snadno naleznete ještě dnes skutečně výhodně! Výměnná úderová hlava pro palici, průměr 50 mm, nylon – JONNESWAY M2950-T1Určeno jako náhradní díl pro nástroj JONNESWAY M2950.Snadná výměna díky šroubovacímu upevnění – v případě opotřebení hlavičky stačí několik vteřin k montáži nové. Paličce se tím výrazně prodlužuje životnost.Bílá barva.
Kvalitní a velmi žádaný produkt Náhradní výměnná hlava paličky M2950 seženete rovněž na našem webu v populární rubrice palice! Nyní můžete koupit další produkty ze zmíněné rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Náhradní výměnná hlava paličky M2950 - polyuretanová žlutá - JONNESWAY M2950-T2

Náhradní výměnná hlava paličky M2950 – polyuretanová žlutá – JONNESWAY M2950-T2 od známé značky JONNESWAY lze nakoupit právě teď u nás ve výhodné akci. Výměnná úderová hlava pro palici, průměr 50 mm, polyuretan (PU) – JONNESWAY M2950-T2Určeno jako náhradní díl pro nástroj JONNESWAY M2950.Snadná výměna díky šroubovacímu upevnění – v případě opotřebení hlavičky stačí několik vteřin k montáži nové. Paličce se tím výrazně prodlužuje životnost.Žlutá barva.
Hodně povedený produkt Náhradní výměnná hlava paličky M2950 – polyuretanová lze zakoupit lehce tu na našich stránkách zařazený v sekci palice. Připravili jsme zlevněné produkty ve zmiňované sekci na pár kliknutí.

Náhradní výměnná hlava paličky M2932 - nylonová bílá - JONNESWAY M2932-T1

Náhradní výměnná hlava paličky M2932 – nylonová bílá – JONNESWAY M2932-T1 od skvělé a známé značky JONNESWAY snadno můžete sehnat právě nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu. Výměnná úderová hlava pro palici, průměr 32 mm, nylon – JONNESWAY M2932-T1Určeno jako náhradní díl pro nástroj JONNESWAY M2932.Snadná výměna díky šroubovacímu upevnění – v případě opotřebení hlavičky stačí několik vteřin k montáži nové. Paličce se tím výrazně prodlužuje životnost.Bílá barva.

Náhradní výměnná hlava paličky M2932 - polyuretanová žlutá - JONNESWAY M2932-T2

Náhradní výměnná hlava paličky M2932 – polyuretanová žlutá – JONNESWAY M2932-T2 od dodavatele kvalitních produktů JONNESWAY pohodlně dostanete aktuálně v bezva akci! Výměnná úderová hlava pro palici, průměr 32 mm, polyuretan (PU) – JONNESWAY M2932-T2Určeno jako náhradní díl pro nástroj JONNESWAY M2932.Snadná výměna díky šroubovacímu upevnění – v případě opotřebení hlavičky stačí několik vteřin k montáži nové. Paličce se tím výrazně prodlužuje životnost.Žlutá barva. Tento unikátní produkt Náhradní výměnná hlava paličky M2932 – lze sehnat bez problémů tu na našem webu v sekci palice. Nyní si můžete pořídit unikátní produkty z této kategorie na pár kliknutí.

Náhradní výměnná hlava paličky M2940 - nylonová bílá - JONNESWAY M2940-T1

Náhradní výměnná hlava paličky M2940 – nylonová bílá – JONNESWAY M2940-T1 od skvělého a známého výrobce JONNESWAY je k sehnání na našich stránkách skutečně levně! Výměnná úderová hlava pro palici, průměr 40 mm, nylon – JONNESWAY M2940-T1Určeno jako náhradní díl pro nástroj JONNESWAY M2940.Snadná výměna díky šroubovacímu upevnění – v případě opotřebení hlavičky stačí několik vteřin k montáži nové. Paličce se tím výrazně prodlužuje životnost.Bílá barva.
Unikátní a žádaný kus Náhradní výměnná hlava paličky M2940 – nylonová bílá – najdete právě teď tady na stránkách v populární kategorii palice. Připravili jsme pro vás vyjímečné produkty z této kategorie v bezva akci.

Náhradní výměnná hlava paličky M2927 - polyuretanová žlutá - JONNESWAY M2927-T2

Náhradní výměnná hlava paličky M2927 – polyuretanová žlutá – JONNESWAY M2927-T2 od známé společnosti JONNESWAY můžete dostat tady teď opravdu levně. Výměnná úderová hlava pro palici, průměr 27 mm, polyuretan (PU) – JONNESWAY M2927-T2Určeno jako náhradní díl pro nástroj JONNESWAY M2927.Snadná výměna díky šroubovacímu upevnění – v případě opotřebení hlavičky stačí několik vteřin k montáži nové. Paličce se tím výrazně prodlužuje životnost.Žlutá barva.
Ve slevě produkt Náhradní výměnná hlava paličky M2927 – polyuretanová žlutá máte možnost koupit taky tady na našich stránkách v populární rubrice kladiva! Nyní můžete najít kvalitní produkty ze zmíněné rubriky ve výhodné akci!

Kladivo zámečnické 800 g - JONNESWAY M09800

Kladivo zámečnické 800 g – JONNESWAY M09800 od naší známé značky JONNESWAY lze pořídit na našich stránkách nyní v bezva akci. Zámečnické kladivo Jonnesway M09800Váha 800 g, délka 350 mm.Kované z kvalitní oceli, topůrko z ořechového (hickory) dřeva.

Přípravek na vyklepávání drobných nerovností

Přípravek na vyklepávání drobných nerovností od známé kvalitní značky BGS technic můžete dostat momentálně v naši nabídce za super cenu. Kolík pro vytlačení malých promáčklin, např. poškození po krupobití aj. – BGS 8684Rychlá a snadná oprava promáčklin na karoserii metodou PDR (přípravek na „tap down“ – zklepání drobných promáčklin), nepoškozuje původní lak. Pro použití s gumovým kladívkem. Vyrobeno z plastu, zepředu zaoblený. Technické parametry:- délka: 12 cm- materiál: plast (nylon)- zakulacená špička
Kvalitní a levný produkt Přípravek na vyklepávání drobných nerovností pořídíte bez obtíží tu na stránkách v oblíbené rubrice reverzní kladiva. Nyní koupíte ještě jiné kousky z této populární sekce za skvělou cenu.

Palička s výměnnými koncovkami 40x110 s topůrkem: 330 mm; 600 g - Tona Expert E150303T

Palička s výměnnými koncovkami 40×110 s topůrkem: 330 mm; 600 g – Tona Expert E150303T od předního výrobce TONA EXPERT máte možnost najít nyní za super peníze. Palička s výměnnými koncovkami 40×110 s topůrkem: 330 mm; 600 g – Tona Expert E150303T
Tento neodolatelný kousek Palička s výměnnými koncovkami 40×110 s topůrkem: 330 mm; 600 g – Tona Expert E150303T lze koupit teď na stránkách umístěný v kategorii palice! Nyní získáte další kusy ve zmiňované rubrice za výprodejovou cenu!

Palička s výměnnými koncovkami 50x115 s topůrkem: 350 mm; 950 g - Tona Expert E150304T

Palička s výměnnými koncovkami 50×115 s topůrkem: 350 mm; 950 g – Tona Expert E150304T od značky se skvělou pověstí TONA EXPERT snadno můžete pořídit v naší nabídce za výhodné peníze. Palička s výměnnými koncovkami 50×115 s topůrkem: 350 mm; 950 g – Tona Expert E150304T Nejprodávanější výrobek Palička s výměnnými koncovkami 50×115 s topůrkem: 350 můžete pořídit také tady na našich stránkách zařazený v sekci palice! Nyní si můžete vybrat oblíbené kusy ve zmíněné sekci za výprodejovou cenu.

Palička vyklepávací 32mm

Palička vyklepávací 32mm s pečetí kvality od značky MDtools můžete sehnat u nás teď v akci! Palička vyklepávací plast/guma 32mmPalička vyklepávací plast/guma 32mm Tento kvalitní výrobek Palička vyklepávací 32mm je dostupný mimo jiné tady a teď na našich stránkách ve známé sekci palice. Pořiďte si akční produkty ve zmíněné rubrice za výprodejovou cenu.

Palička s výměnnými koncovkami (různé velikosti) - Tona Expert

Palička s výměnnými koncovkami (různé velikosti) – Tona Expert od společnosti se zárukou kvality TONA EXPERT pohodlně nakoupíte zde teď napořád výhodně! Palička s výměnnými koncovkami (27×90 s toprůrkem: 270mm; 32×100 s topůrkem: 290 mm; 40×110 s topůrkem: 330 mm; 50×115 s topůrkem: 350 mm)ASME B107.53.Základ hlavy z pozinkované oceli.Dřevěné topůrko.2 výměnné koncovky z nylonu.
Ve slevě produkt Palička s výměnnými koncovkami (různé velikosti) – můžete dostat právě zde tady na stránkách ve známé sekci palice. Nyní si můžete koupit podobné produkty z naší kategorie za báječnou cenu.

Palička s výměnnými koncovkami 27x90 s topůrkem: 270 mm; 200 g - Tona Expert E150301T

Palička s výměnnými koncovkami 27×90 s topůrkem: 270 mm; 200 g – Tona Expert E150301T od dodavatele se skvělou pověstí TONA EXPERT snadno můžete sehnat bezpečně online za rozumné peníze. Palička s výměnnými koncovkami 27×90 s topůrkem: 270 mm; 200 g – Tona Expert E150301T Tento unikátní produkt máte možnost koupit taky tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii palice. Získejte vyjímečné produkty z této rubriky za nejnižší cenu!

Palička s výměnnými koncovkami 32x100 s topůrkem: 290 mm; 290 g mm - Tona Expert E150302T

Palička s výměnnými koncovkami 32×100 s topůrkem: 290 mm; 290 g mm – Tona Expert E150302T od skvělého výrobce TONA EXPERT lze získat právě teď u nás za výborné peníze! Palička s výměnnými koncovkami 32×100 s topůrkem: 290 mm; 290 g mm – Tona Expert E150302T
Hodně povedený kus lze koupit již dnes tu na našich stránkách v oblíbené rubrice palice. Nyní koupíte ještě jiné produkty z této kategorie za super peníze.

Palička s pryžovými údernými konci 290 mm - Narex Bystřice 875202

Hodně povedený produkt Palička s pryžovými údernými konci 290 mm – Narex Bystřice 875202 naleznete v pohodě tady na stránkách v oblíbené kategorii palice! Nyní najdete další produkty ve zmiňované rubrice za mimořádně nízkou cenu! Palička s pryžovými údernými konci 290 mm – Narex Bystřice 875202 od známého předního výrobce NAREX BYSTŘICE jde koupit zde nyní za nejnižší cenu! Palička s pražovými údernými konci 290 mmMontážní palička s výměnnými pryžovými konci je určena pro zámečnické, klempířské a truhlářské práce. Rukojeť paličky je vyrobena z PP hmoty.

Palička s různě tvrdými hlavami

Palička s různě tvrdými hlavami, průměr 60 mm – JONNESWAY M2960 originál od značky JONNESWAY je dostupný teď za příznivou cenu! Palička s plastovými úderovými hlavami Jonnesway M2960Pro autoservisní a dílenské použití.Průměr hlav: 60 mmDélka palice: 380 mmVáha: 1320 gMateriál:Žlutá hlava: polyuretanBílá hlava: nylonTopůrko je vyrobené z kvalitního ořechového (hickory) dřeva.K paličce možno dokoupit náhradní hlavy obou typů (kat. čísla M2960-T1 a M2960-T2) – snadná výměna díky šroubovacím úchytům. Diskontní produkt lze zakoupit bezstarostně tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci palice. Vyhledejte si oblíbené produkty ve zmíněné sekci za výprodejovou cenu.

Palička s úderovými hlavami guma-plast

Palička s úderovými hlavami guma-plast, 750 g – JONNESWAY M07016 s pečetí kvality od značky JONNESWAY dostanete na našich stránkách teď extra výhodně! Palice s plastovou a gumovou úderovou hlavou, hmotnost 0,75 kg, s kovovým tělem – JONNESWAY M07016Nářadí vhodné pro práci s choulostivějšími materiály (např. plastové součásti vozidel apod.). Díky hlavám z umělé hmoty či gumy nehrozí při úderech tak velké riziko poškození, jako v případě kladiva či palice s kovovou hlavou.Ergonomicky tvarovaná gumová rukojeť umožňuje pevné a pohodlné uchopení.

Palička s plastovými údernými konci 270 mm - Narex Bystřice 875001

Palička s plastovými údernými konci 270 mm – Narex Bystřice 875001 od našeho předního výrobce NAREX BYSTŘICE dostanete aktuálně na webu trvale výhodně. Palička s plastovými údernými konci 270 mm – Narex Bystřice 875001

Palička s plastovými údernými konci 290 mm - Narex Bystřice 875002

Tento kvalitní a žádaný produkt lze sehnat bezstarostně tu umístěný v kategorii palice. Vyberte si ještě podobné produkty z této populární kategorie za super cenu.
Palička s plastovými údernými konci 290 mm – Narex Bystřice 875002 originál od výrobce NAREX BYSTŘICE pohodlně seženete již dnes trvale výhodně. Palička s plastovými údernými konci 290 mm – Narex Bystřice 875002

Palička s plastovými údernými konci 310 mm - Narex Bystřice 875003

Palička s plastovými údernými konci 310 mm – Narex Bystřice 875003 od společnosti s předním postavením na trhu NAREX BYSTŘICE můžete získat tady nyní napořád výhodně. Palička s plastovými údernými konci 310 mm – Narex Bystřice 875003
Designový produkt pořídíte také tu v populární kategorii palice! Připravili jsme pro vás ještě ostatní kusy z této oblíbené sekce za výborné peníze.

Palička s měděným a plastovým úderným koncem 290 mm - Narex Bystřice 875652

Palička s měděným a plastovým úderným koncem 290 mm – Narex Bystřice 875652 od společnosti se zárukou kvality NAREX BYSTŘICE jde získat u nás nyní za nejnižší cenu. Palička s měděným a plastovým úderným koncem 290 mmPalička pro silné údery v nejiskřivém provedení zajišťující nepoškození upravovaného předmětu. Vhodná mimo jiné pro montáže a demontáže ložisek. V porovnání s 8756 42 je úderová hlava měkčí.Tělo: plastÚderný konec: Cu / PP

Palička s mosazným a plastovým úderným koncem 290 mm - Narex Bystřice 875642

Palička s mosazným a plastovým úderným koncem 290 mm – Narex Bystřice 875642 od značky s dobrým jménem NAREX BYSTŘICE snadno seženete tady a teď ve výprodejové akci. Palička s mosazným a plastovým úderným koncem 290 mmPalička pro silné údery v nejiskřivém provedení zajišťující nepoškození upravovaného předmětu. Vhodná mimo jiné pro montáže a demontáže ložisek.Tělo: plastÚderný konec: Ms / PP Kvalitní a oblíbený výrobek Palička s mosazným a plastovým úderným koncem 290 je k získání přímo tady na našem webu v kategorii palice! Nyní získáte zcela nové produkty z této populární kategorie za výprodejovou cenu.

Palička s plastovými údernými konci (různé velikosti) - Narex Bystřice

Palička s plastovými údernými konci (různé velikosti) – Narex Bystřice pocházející od značky NAREX BYSTŘICE je k dispozici aktuálně na webu ve výprodejové akci. Palička s plastovými údernými konci (270; 290; 310 mm)Montážní palička s výměnnými plastovými údernými konci je určena pro zámečnické, klempířské a truhlářské práce. Rukojeť paličky je vyrobena z PP hmoty. Neodolatelný kus Palička s plastovými údernými naleznete také tu na stránkách umístěný v kategorii palice! Nyní můžete najít akční produkty z naší sekce ve slevě.

Palička s kov/plast úderným koncem 290 mm - NAREX BYSTŘICE 875602

Palička s kov/plast úderným koncem 290 mm – NAREX BYSTŘICE 875602 od značky s dobrým jménem NAREX BYSTŘICE snadno pořídíte zrovna dnes skutečně výhodně! Palička s kov/plast úderným koncem 290 mm – NAREX BYSTŘICE 875602
Velmi oblíbený produkt Palička s kov/plast úderným koncem 290 máte možnost získat bezstarostně tu na našem webu v oblíbené kategorii palice! Připravili jsme pro vás akční kousky z této známé sekce za výborné peníze.

Palička s hliníkovým a plastovým úderným koncem 290 mm - Narex Bystřice 875632

Palička s hliníkovým a plastovým úderným koncem 290 mm – Narex Bystřice 875632 od známé společnosti NAREX BYSTŘICE jde pořídit aktuálně na našich stránkách za skvělou cenu! Palička s hliníkovým a plastovým úderným koncem 290 mmLehká palička, při úderu nejiskřící, vhodná pro karosářské práce a pro práci v prostředí s nebezpečím výbuchu.Tělo: plastÚderný konec: Al / PP

Palička s kov/plast úderným koncem (různé velikosti) - NAREX BYSTŘICE

Palička s kov/plast úderným koncem (různé velikosti) – NAREX BYSTŘICE od přední značky NAREX BYSTŘICE jde získat právě teď extra výhodně. Palička s kovovým a plastovým úderným koncem (270; 290 mm).Montážní palička s výměnnými plastovými údernými konci je určena pro zámečnické, klempířské a truhlářské práce.Rukojeť paličky je vyrobena z PP hmoty.Výměnné úderné konce: plast a kov.Rukojeti: ergonomické, plastové.Velikost: 2Kvalitní produkt od známého výrobce.

Palička montážní s plastovými údernými konci 270 mm - NAREX BYSTŘICE 875501

Palička montážní s plastovými údernými konci 270 mm – NAREX BYSTŘICE 875501 od značky s dobrým jménem NAREX BYSTŘICE je k získání u nás právě za extra cenu! Palička montážní s plastovými údernými konci 270 mm – NAREX BYSTŘICE 875501
Tento akční a ve slevě produkt Palička montážní s plastovými údernými konci 270 mm – NAREX BYSTŘICE 875501 naleznete snadno tady na našem webu v rubrice palice! Nyní koupíte skvělé produkty ze zmíněné sekce za extra cenu!

Palička montážní s plastovými údernými konci 290 mm - NAREX BYSTŘICE 875502

Palička montážní s plastovými údernými konci 290 mm – NAREX BYSTŘICE 875502 značky NAREX BYSTŘICE jde pořídit zrovna za zcela nejnižší cenu. Palička montážní s plastovými údernými konci 290 mm – NAREX BYSTŘICE 875502 Akční výrobek Palička montážní s plastovými údernými konci 290 mm – NAREX BYSTŘICE 875502 máte možnost dostat aktuálně na našem webu umístěný v kategorii palice. Najděte si vyjímečné kousky z této populární kategorie ve slevě.

Palička montážní s plastovými údernými konci 310 mm - NAREX BYSTŘICE 875503

Palička montážní s plastovými údernými konci 310 mm – NAREX BYSTŘICE 875503 od dodavatele se skvělou pověstí NAREX BYSTŘICE je k dostání již dnes za zcela nejnižší cenu. Palička montážní s plastovými údernými konci 310 mm – NAREX BYSTŘICE 875503 Zajímavý produkt jde sehnat bez obtíží tu v populární sekci palice. Nyní si můžete pořídit unikátní kusy z této oblíbené rubriky za výhodné peníze.

Palička gumová

Palička gumová, bezodrazová, 400 gramů, průměr hlavy 35 mm – JONNESWAY M11035 od spolehlivé značky JONNESWAY jednoduše můžete pořídit aktuálně na našich stránkách opravdu levně! Bezodskoková palička Jonnesway M11035Kovové tělo potažené gumouDélka 260 mm, váha 400 g, průměr hlav 35 mm. Tento vynikající kousek můžete koupit pohodlně tu na našich stránkách zařazený v rubrice palice! Nyní můžete koupit jiné kousky z této kategorie za báječnou cenu.

Palička gumová

Palička gumová, bezodrazová, různé velikosti – JONNESWAY od společnosti s výborným jménem JONNESWAY snadno najdete u nás opravdu výhodně. Samostatné, gumové bezodskokové paličky, vel. 400 až 1500 g – JONNESWAY M11Bezodrazové kladivo je specializovaná palička, která pomáhá minimalizovat poškození, které může vzniknout při odskočení paličky od udeřeného povrchu. Zamezení odskoku je docíleno částečně dutou hlavou kladiva, která je vyplněna kovovými zrny, které při dopadu kladiva zamezí jeho odskoku. Kladiva jsou celogumová vč. úderových ploch, nepoškozují tak opracovávaný materiál. Velikosti:- M11035: průměr hlavy 35 mm, délka 260 mm, hmotnost 400 g- M11055: průměr hlavy 55 mm, délka 350 mm, hmotnost 1050 g- M11065: průměr hlavy 65 mm, délka 370 mm, hmotnost 1500 g
Tento neodolatelný produkt Palička gumová, bezodrazová, různé velikosti – jde pořídit teď tady na našem webu v rubrice palice. Nyní získáte oblíbené produkty ve zmíněné rubrice za parádní cenu!

Palička montážní s plastovými údernými konci (různé velikosti) - NAREX BYSTŘICE

Palička montážní s plastovými údernými konci (různé velikosti) – NAREX BYSTŘICE od značky NAREX BYSTŘICE snadno pořídíte u nás teď opravdu levně. Palička montážní s plastnovými údernými konci (270; 290; 310 mm)Montážní palička s výměnnými plastovými údernými konci je určena pro zámečnické, klempířské a truhlářské práce.Výměnné úderné konce- plastRukojeti- ergonomické, dřevěné lakovanéNáhradní konec !ZDE! Velmi žádaný produkt Palička montážní s plastovými údernými konci (různé velikosti) – NAREX BYSTŘICE je k dostání ještě na našem webu umístěný v rubrice palice. Nyní si můžete pořídit kvalitní produkty ze zmíněné sekce v bezva akci!

Palička gumová bezodrazová 1 kg - BGS 1863

Palička gumová bezodrazová 1 kg – BGS 1863 od dodavatele s dobrým jménem BGS technic jednoduše můžete najít aktuálně na webu za skvělou cenu! Palice bezodskoková (bez zpětného rázu), s kovovým tělem potaženým gumou – BGS technic 1863Umožňuje údery bez nepříjemného odrážení. Pogumovaná hlava eliminuje poškození povrchu.Průměr hlavy: 50 mmHmotnost: 1010 gramůDélka: 330 mmRukojeť je mírně zdrsněná pro bezpečné uchopení.

Palička gumová

Tento exkluzivní produkt Palička gumová, bezodrazová, 1050 gramů, průměr hlavy 55 mm – JONNESWAY M11055 je k sehnání rovněž na webu v populární kategorii palice. Podívejte se na kvalitní výrobky z této rubriky z pohodlí domova.
Palička gumová, bezodrazová, 1050 gramů, průměr hlavy 55 mm – JONNESWAY M11055 od našeho známého výrobce JONNESWAY jednoduše můžete pořídit u nás nyní za výprodejovou cenu! Bezodskoková palička Jonnesway M11055Kovové tělo potažené gumouDélka 350 mm, váha 1050 g, průměr hlav 55 mm.