Ráčna 1/2″ s otočnou rukojetí a posuvným čtyřhranem – BGS 107

Ráčna 1/2" s otočnou rukojetí a posuvným čtyřhranem - BGS 107 od známé kvalitní značky BGS technic můžete získat právě teď... více informací »
Ráčna 1/2" s otočnou rukojetí a posuvným čtyřhranem - BGS 107
Značka: BGS technic
2 044 Kč2 271 Kč Sleva -9%
Přejít do obchodu »
Ráčna 1/2" s otočnou rukojetí a posuvným čtyřhranem - BGS 107 od známé kvalitní značky BGS technic můžete získat právě teď...

Ráčna 1/2″ s otočnou rukojetí a posuvným čtyřhranem – BGS 107 od známé kvalitní značky BGS technic můžete získat právě teď v nabídce za báječnou cenu! Ráčna s tzv. otočnou rukojetí BGS technic 107Rozměr vodicího čtyřhranu: 1/2″Ideální nástroj pro použití ve stísněných podmínkách: čtyřhran se otáčí pomocí rukojeti. Není tedy nutné nástrojem „kývat“ jako s klasickou ráčnou. Směr otáčení je vyznačen na hlavě nástroje. Směr otáčení se mění přecvaknutím (posunutím) čtyřhranu na druhou stranu.Ergonomicky tvarovaná gumová rukojeť, chromované tělo.

Unikátní a žádaný kus Ráčna 1/2" s otočnou rukojetí a posuvným čtyřhranem - BGS 107 od našeho výrobce BGS technic můžete získat v aktuální nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Výhodně za 2 044 Kč.