Ráčnový klíč na bity 1/4″, 12hran, přepínací

Ráčnový klíč na bity 1/4", 12hran, přepínací od populární značky MDtools máte možnost získat právě teď u nás za outletovou cenu. Klíč... více informací »
Ráčnový klíč na bity 1/4"
Značka: MDtools
546 Kč
Přejít do obchodu »
Ráčnový klíč na bity 1/4", 12hran, přepínací od populární značky MDtools máte možnost získat právě teď u nás za outletovou cenu. Klíč...

Ráčnový klíč na bity 1/4″, 12hran, přepínací od populární značky MDtools máte možnost získat právě teď u nás za outletovou cenu. Klíč s ráčnovou hlavou na ovládání bitů rozměru 1/4“, s přepínáním vlevo/vpravo, 12hranný profil, délka 90 mm.Určeno pro klasické šroubovákové bity 1/4“. Na jedné straně je nástroj vybaven ráčnou s možností přepnutí směru otáčení pomocí páčky, na druhé straně je pevné 12hranné očko. Ráčnová hlava je opatřena magnetem a ozubeným kolečkem pro pohodlné a rychlé šroubováníKvalitní produkt: vyrobeno z chrom-vanadové (Cr-V) oceli, povrch je pochromovaný a leštěný. Technické parametry:- rozměr: 1/4“- profil: 12 hran- délka nástroje: 90 mm- max. zatížení ráčny v krutu: 50 NmSuper produkt je k dostání teď na našem webu v oblíbené rubrice ráčny! Vyhledejte si akční produkty ve zmíněné sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Žádaný produkt Ráčnový klíč na bity 1/4", 12hran, přepínací s osvědčenou značkou MDtools naleznete právě dnes trvale výhodně! Produkt momentálně prodáváme za 546 Kč.