Refraktometr – tester elektrolytu a chladicí kapaliny – SATRA

Refraktometr - tester elektrolytu a chladicí kapaliny - SATRA od dodavatele se skvělou pověstí SATRA můžete získat nyní za super... více informací »
Refraktometr - tester elektrolytu a chladicí kapaliny - SATRA
Značka: SATRA
745 Kč
Přejít do obchodu »
Refraktometr - tester elektrolytu a chladicí kapaliny - SATRA od dodavatele se skvělou pověstí SATRA můžete získat nyní za super...

Refraktometr – tester elektrolytu a chladicí kapaliny – SATRA od dodavatele se skvělou pověstí SATRA můžete získat nyní za super peníze. Tester kvality provozních kapalin auta – refraktometr, v plastové kazetě s příslušenstvím – SATRA S-AFTMnohostranné – univerzální využití: přístrojem je možné určit kvalitu elektrolytu v akumulátoru, teplotu tuhnutí chladících kapalin na bázi propylenglykolu nebo ethylenglykolu a teplotu tuhnutí kapalin do ostřikovačů.Dodáváno s pipetou na nabrání zkoumané kapaliny a čisticí kartáček.Refraktometr je vyroben z mosazi, kryt z hliníku. Měřicí stupnice je vygravírovaná (vyrytá).
Zlevněný produkt dostanete bezstarostně tady a teď na našem webu v kategorii diagnostika. Nyní koupíte akční produkty ve zmíněné rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další skvělé produkty značky SATRA. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní produkt Refraktometr - tester elektrolytu a chladicí kapaliny - SATRA od značky s dlouholetou tradicí SATRA je dostupný momentálně pořád výhodně! Ceny od 745 Kč.