Roztahovák patek pneumatik BL, ruční

Roztahovák patek pneumatik BL, ruční od výrobce se skvělou pověstí Ferdus můžete koupit v naší aktuální nabídce ve výhodné... více informací »
Roztahovák patek pneumatik BL
Značka: Ferdus
2 077 Kč
Přejít do obchodu »
Roztahovák patek pneumatik BL, ruční od výrobce se skvělou pověstí Ferdus můžete koupit v naší aktuální nabídce ve výhodné...

Roztahovák patek pneumatik BL, ruční od výrobce se skvělou pověstí Ferdus můžete koupit v naší aktuální nabídce ve výhodné akci! Přípravek na roztažení patek plášťů, ruční (mechanický), kovová konstrukce – Ferdus BL 10.270Roztahovák pro usnadnění přístupu do vnitřního prostoru pneumatiky. Používá se při vybrušování defektů – průrazů či průpichů na pláštích, obrušování konců ocelových kordů před aplikací opravných materiálů, při čištění vnitřních ploch kol apod.Snadná obsluha: z jedné strany se kolo uchytí za háky na pevném rameni, z druhé strany jsou patky odtahovány od sebe pomocí páky.Určeno k montáži na pevnou podložku. Výjimečný a žádaný kousek Roztahovák patek pneumatik BL, ruční je k dostání právě zde tady na našem webu umístěný v sekci prohlížečky. Máme pro vás ještě podobné zboží ve zmiňované kategorii za super ceny. U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce najdete další kousky značky Ferdus. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční kus Roztahovák patek pneumatik BL, ruční od značky s dlouholetou historií Ferdus jednoduše můžete pořídit tady a teď právě pořád výhodně. Výhodně za skvělou cenu 2 077 Kč.