Rukavice nitrilové vysoce odolné, jednorázové, různé velikosti, balení 80 ks

Rukavice nitrilové vysoce odolné, jednorázové, různé velikosti, balení 80 ks originál od značky GEBOL můžete najít momentálně... více informací »
Rukavice nitrilové vysoce odolné
Značka: GEBOL
587 Kč
Přejít do obchodu »
Rukavice nitrilové vysoce odolné, jednorázové, různé velikosti, balení 80 ks originál od značky GEBOL můžete najít momentálně...

Rukavice nitrilové vysoce odolné, jednorázové, různé velikosti, balení 80 ks originál od značky GEBOL můžete najít momentálně na webu za rozumné peníze! Ochranné jednorázové rukavice, vysoce odolné proti protržení, různé velikosti v balení 80 kusů – GEBOL Black NitrilKvalitní rukavice pro práci v autoservisu, lakovně, dílně, pro průmysl ale i domácnost a mnohá další místa. Konečky prstů mají texturovaný povrch, díky čemuž se uchopený předmět drží pevněji. Manžeta s válcovaným okrajem rukavici pevně drží na zápěstí a brání jejímu nechtěnému stažení.Neobsahují latex, takže jsou vhodné i pro alergiky.Univerzální – lze nosit na levé i pravé ruce. Kvalitní produkt Rukavice nitrilové vysoce odolné, jde koupit taky tu na našem webu umístěný v rubrice hygiena. Nyní můžete koupit ještě jiné produkty ze zmíněné sekce za parádní cenu! Populární značka GEBOL pro vás připravuje skvělé zboží. A tady je důkaz!

Kvalitní a velmi žádaný produkt Rukavice nitrilové vysoce odolné, jednorázové, různé velikosti, balení 80 ks originál od značky GEBOL jednoduše získáte momentálně na našich stránkách napořád výhodně. Na našich stránkách za 587 Kč.