Rukavice nitrilové vysoce odolné, velikost M, balení 80 ks

Rukavice nitrilové vysoce odolné, velikost M, balení 80 ks od známého výrobce GEBOL máte možnost nakoupit bezpečně online... více informací »
Rukavice nitrilové vysoce odolné
Značka: GEBOL
587 Kč
Přejít do obchodu »
Rukavice nitrilové vysoce odolné, velikost M, balení 80 ks od známého výrobce GEBOL máte možnost nakoupit bezpečně online...

Rukavice nitrilové vysoce odolné, velikost M, balení 80 ks od známého výrobce GEBOL máte možnost nakoupit bezpečně online skutečně výhodně. Ochranné jednorázové rukavice, vysoce odolné proti protržení, velikost M, balení 80 kusů – GEBOL Black Nitril 709630Kvalitní rukavice pro práci v autoservisu, lakovně, dílně, pro průmysl ale i domácnost a mnohá další místa. Konečky prstů mají texturovaný povrch, díky čemuž se uchopený předmět drží pevněji. Manžeta s válcovaným okrajem rukavici pevně drží na zápěstí a brání jejímu nechtěnému stažení.Neobsahují latex, takže jsou vhodné i pro alergiky.Univerzální – lze nosit na levé i pravé ruce.
Tento kvalitní a levný produkt je k dostání teď tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii hygiena. Nyní můžete získat kvalitní zboží z této populární rubriky za výborné peníze!

Oblíbený a kvalitní výrobek Rukavice nitrilové vysoce odolné, velikost M, balení 80 ks od kvalitní společnosti GEBOL máte možnost nakoupit na našich stránkách teď za parádní cenu! Za bezkonkureční cenu 587 Kč.