Rychlonabíječka Power X-Change 18V na dvě baterie – Einhell Accessory

Rychlonabíječka Power X-Change 18V na dvě baterie - Einhell Accessory od společnosti Einhell je k sehnání zde teď opravdu levně!... více informací »
Rychlonabíječka Power X-Change 18V na dvě baterie - Einhell Accessory
Značka: Einhell
1 343 Kč
Přejít do obchodu »
Rychlonabíječka Power X-Change 18V na dvě baterie - Einhell Accessory od společnosti Einhell je k sehnání zde teď opravdu levně!...

Rychlonabíječka Power X-Change 18V na dvě baterie – Einhell Accessory od společnosti Einhell je k sehnání zde teď opravdu levně! Nabíječka na 2 akumulátory řady Power X-Change, výstupní napětí 18 V – Einhell Accesory POWER X-TWINCHARGER 3AS nabíječkou Einhell Power X-Twincharger 3 A lze současně nabíjet dvě baterie řady Power X-Change. Jedna baterie pro všechna zařízení: Power X-Change lze použít ve všech řemeslných a zahradnických nástrojích inovativní řady systémů PXC. Výhody pro jsou zřejmé: S jednou baterií a jednou nabíječkou pro všechna zařízení ušetříte nejen značné náklady na nákup, univerzální použití, chrání životní prostředí a zároveň nabízí flexibilitu v domě a na zahradě a nevzniká nepořádek ani chaos s širokou škálou nabíječek pro každé jednotlivé zařízení.Paralelní současné nabíjení obou baterií šetří místo, a kromě rychlé a vysoké dostupnosti také zajišťuje nepřerušovanou práci, zejména při použití zařízení 2x 18V.Nabíječku lze snadno namontovat na zeď díky integrovaným závěsným držákům. Doby nabíjení jsou krátké díky technologii rychlého nabíjení a baterie je neustále sledována inteligentním řízením nabíjení pro optimální nabíjení a maximální bezpečnost.Režim obnovení umožňuje znovu aktivovat hluboce vybité baterie. Všechny aktuální informace poskytuje stavový LED displej. Vlastnosti:- univerzální použití pro všechna zařízení Power X-Change- úspora peněz, ochrana životního prostředí, a flexibilita- paralelní nabíjení 2x 18V baterií: šetří místo- rychlá, vysoká dostupnost + nepřerušovaná práce- krátká doba nabíjení pomocí technologie rychlého nabíjení- trvalé monitorování baterie pro optimální nabíjení- reaktivace hluboce vybitých baterií pomocí režimu obnovení- maximální bezpečnost díky inteligentnímu nabíjení- aktuální informace prostřednictvím 6 stupňů stavu na LED displeji- uživatelsky přívětivá montáž na zeď díky integrovaným závěsným háčkům Technické parametry:- síťová přípojka: 220-240 V | 50-60 Hz- výstupní napětí: 18 V- výstupní proud: 3000 mA Logistické parametry:- hmotnost výrobku: 0.83 kg- hrubá hmotnost: 1.24 kgVýjimečný a žádaný kus Rychlonabíječka Power X-Change 18V na dvě je dostupný bez problémů tady u nás zařazený v sekci akumulátory a nabíječky! Nyní pořídíte nové kusy ve zmiňované rubrice za mimořádně nízkou cenu. Možná ale hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více. U nás v nabídce najdete další prověřené kousky značky Einhell. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční produkt Rychlonabíječka Power X-Change 18V na dvě baterie - Einhell Accessory od společnosti s dlouholetou tradicí Einhell snadno můžete sehnat již dnes za super cenu! Aktuálně v akci za 1 343 Kč.