Rychloupínací kleště samosvorné, klempířské na lemy, 164 mm, zahnuté čelisti – ASTA

Rychloupínací kleště samosvorné, klempířské na lemy, 164 mm, zahnuté čelisti - ASTA od značky se zárukou kvality ASTA máte... více informací »
Rychloupínací kleště samosvorné
Značka: ASTA
337 Kč
Přejít do obchodu »
Rychloupínací kleště samosvorné, klempířské na lemy, 164 mm, zahnuté čelisti - ASTA od značky se zárukou kvality ASTA máte...

Rychloupínací kleště samosvorné, klempířské na lemy, 164 mm, zahnuté čelisti – ASTA od značky se zárukou kvality ASTA máte možnost koupit na našich stránkách teď právě za mimořádně nízkou cenu. Rychloupínací samosvorné kleště „grip“, délka 164 mm, se zahnutými čelistmi pro karosářské práce – ASTA A-FD06 Použití např. při svařování a dalších pracích v autokarosářských nebo zámečnických dílnách. Vhodné použití na lemy, ohyby u pertlů a podobně kdy vzniká hrana plechu a není možné uchytit rovnými kleštěmi. Tyto kleště díky svému tvaru mohou uchytit dva plechy k sobě i za hranou. Kleště lze zajistit šroubem a po skončení práce rychle uvolnit pákou. Vše lze zvládnout jednou rukou. Max. rozevření: 22 mm Vnitřní profil čelistí: 19 x 11 mm (zavřený) Kováno z chrom-vanadové (Cr-V) oceli, poniklovaný povrch.
Tento levný výrobek máte možnost získat snadno tady u nás v oblíbené sekci kleště speciální pro servis. Nyní si můžete vybrat kvalitní produkty z naší sekce na pár kliknutí! Tato vyjímečná značka ASTA pro své zákazníky dodává top produkty. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Tento nejprodávanější kus Rychloupínací kleště samosvorné, klempířské na lemy, 164 mm, zahnuté čelisti - ASTA značky ASTA pohodlně dostanete aktuálně na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu. V současnosti za 337 Kč.