Sada visaček na klíče, zpětné zrcátko a štítků na doklady, červená

Sada visaček na klíče, zpětné zrcátko a štítků na doklady, červená od výrobce se skvělou pověstí EICHNER můžete dostat u... více informací »
Sada visaček na klíče
Značka: EICHNER
1 844 Kč
Přejít do obchodu »
Sada visaček na klíče, zpětné zrcátko a štítků na doklady, červená od výrobce se skvělou pověstí EICHNER můžete dostat u...

Sada visaček na klíče, zpětné zrcátko a štítků na doklady, červená od výrobce se skvělou pověstí EICHNER můžete dostat u nás nyní za akční cenu. Sada visaček na klíče / vnitřní zpětné zrcátko a štítků na kopii dokladu pro zákazníka a na zakázkové desky v balení 300 ks, červená barvadodává jako arch v baleních po 300 kusech, a to v 6 barvách sada má podobu perforovaného archu o rozměru 112 x 147 mm, kdy jednotlivé díly jsou od sebe snadno oddělitelné visačka s číslem a průvlečným poutkem na klíče 20 x 147 mm závěsná visačka s číslem k pověšení na vnitřní zpětné zrcátko 90 x 119 mm štítek na doklad, na který si zákazník vyzvedne opravené vozidlo 28 x 90 mm (s údaji o termínu, telefonním spojení a s příslušným jménem) kulatý štítek s číslem pro zakázkové desky (O 30 mm) číslo na všech uvedených částech sady / archu je stále stejné, takže všechny příslušné komponenty spojené se zakázkou jsou označené stejným konkrétním číslem k dispozici jsou čísla 1 – 300 vysoká kvalita garantovaná německým dodavatelem Parametry:rozměry archu 112 x 147 mm
Velmi oblíbený kousek Sada visaček na klíče, zpětné zrcátko a štítků na můžete koupit rovněž tady na našem webu zařazený v rubrice různé auto-moto příslušenství! Získejte ostatní produkty z této populární sekce za outletovou cenu. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás taky další produkty od značky EICHNER. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný kousek Sada visaček na klíče, zpětné zrcátko a štítků na doklady, červená od kvalitního výrobce EICHNER můžete najít již dnes extra se slevou. Aktuálně v akci od 1 844 Kč.