Sada visaček na klíče, zpětné zrcátko a štítků na doklady, modrá

Sada visaček na klíče, zpětné zrcátko a štítků na doklady, modrá od značky s dobrým jménem EICHNER snadno můžete sehnat... více informací »
Sada visaček na klíče
Značka: EICHNER
1 844 Kč
Přejít do obchodu »
Sada visaček na klíče, zpětné zrcátko a štítků na doklady, modrá od značky s dobrým jménem EICHNER snadno můžete sehnat...

Sada visaček na klíče, zpětné zrcátko a štítků na doklady, modrá od značky s dobrým jménem EICHNER snadno můžete sehnat momentálně v naši nabídce ve slevě. Sada visaček na klíče / vnitřní zpětné zrcátko a štítků na kopii dokladu pro zákazníka a na zakázkové desky v balení 300 ks, modrá barva.dodává jako arch v baleních po 300 kusech, a to v 6 barvách sada má podobu perforovaného archu o rozměru 112 x 147 mm, kdy jednotlivé díly jsou od sebe snadno oddělitelné visačka s číslem a průvlečným poutkem na klíče 20 x 147 mm závěsná visačka s číslem k pověšení na vnitřní zpětné zrcátko 90 x 119 mm štítek na doklad, na který si zákazník vyzvedne opravené vozidlo 28 x 90 mm (s údaji o termínu, telefonním spojení a s příslušným jménem) kulatý štítek s číslem pro zakázkové desky (O 30 mm) číslo na všech uvedených částech sady / archu je stále stejné, takže všechny příslušné komponenty spojené se zakázkou jsou označené stejným konkrétním číslem k dispozici jsou čísla 1 – 300vysoká kvalita garantovaná německým dodavatelem Parametry:rozměry archu 112 x 147 mm Tento akční produkt Sada visaček na klíče, lze získat v pohodě tu na našich stránkách v kategorii různé auto-moto příslušenství. Připravili jsme pro vás unikátní zboží z této rubriky za zcela nejnižší cenu! Tato vyjímečná značka EICHNER vám nabízí kvalitní produkty Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! To ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků od výrobce EICHNER. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní produkt Sada visaček na klíče, zpětné zrcátko a štítků na doklady, modrá od našeho předního výrobce EICHNER máte možnost získat již dnes v akci! Výhodně za super cenu 1 844 Kč.