Sada visaček na klíče, zpětné zrcátko a štítků na doklady, oranžová

Sada visaček na klíče, zpětné zrcátko a štítků na doklady, oranžová originál od značky EICHNER je k dispozici online opravdu... více informací »
Sada visaček na klíče
Značka: EICHNER
1 968 Kč
Přejít do obchodu »
Sada visaček na klíče, zpětné zrcátko a štítků na doklady, oranžová originál od značky EICHNER je k dispozici online opravdu...

Sada visaček na klíče, zpětné zrcátko a štítků na doklady, oranžová originál od značky EICHNER je k dispozici online opravdu levně. Sada visaček na klíče / vnitřní zpětné zrcátko a štítků na kopii dokladu pro zákazníka a na zakázkové desky v balení 300 ks, oranžová barva.dodává jako arch v baleních po 300 kusech, a to v 6 barvách sada má podobu perforovaného archu o rozměru 112 x 147 mm, kdy jednotlivé díly jsou od sebe snadno oddělitelné visačka s číslem a průvlečným poutkem na klíče 20 x 147 mm závěsná visačka s číslem k pověšení na vnitřní zpětné zrcátko 90 x 119 mm štítek na doklad, na který si zákazník vyzvedne opravené vozidlo 28 x 90 mm (s údaji o termínu, telefonním spojení a s příslušným jménem) kulatý štítek s číslem pro zakázkové desky (O 30 mm) číslo na všech uvedených částech sady / archu je stále stejné, takže všechny příslušné komponenty spojené se zakázkou jsou označené stejným konkrétním číslem k dispozici jsou čísla 1 – 300vysoká kvalita garantovaná německým dodavatelem Parametry:rozměry archu 112 x 147 mm Tento skvělý výrobek Sada visaček na klíče, zpětné zrcátko a štítků na doklady, oranžová lze sehnat jednoduše na stránkách zařazený v rubrice různé auto-moto příslušenství! Pořiďte si skvělé produkty ve zmíněné rubrice za výborné peníze! Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce ovšem další prověřené produkty od dodavatele EICHNER. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce EICHNER může nabídnout špičkové zboží. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Výjimečný kousek Sada visaček na klíče, zpětné zrcátko a štítků na doklady, oranžová od top výrobce EICHNER je k dostání aktuálně za rozumné peníze! Nyní zakoupíte za 1 968 Kč.