Sada visaček na klíče, zpětné zrcátko a štítků na doklady, různé barvy, balení 300 ks

Sada visaček na klíče, zpětné zrcátko a štítků na doklady, různé barvy, balení 300 ks od výrobce se zárukou kvality EICHNER... více informací »
Sada visaček na klíče
Značka: EICHNER
1 844 Kč
Přejít do obchodu »
Sada visaček na klíče, zpětné zrcátko a štítků na doklady, různé barvy, balení 300 ks od výrobce se zárukou kvality EICHNER...

Sada visaček na klíče, zpětné zrcátko a štítků na doklady, různé barvy, balení 300 ks od výrobce se zárukou kvality EICHNER máte možnost najít aktuálně na našich stránkách téměř zdarma. Sada klíčenky, visačky na vnitřní zrcátko, a štítků na kopii dokladu pro zákazníka a zakázkové desky, balení po 300 kusechIdeální souprava pro autoservisy, pneuservisy, ale i automyčky, autobazary a všechny provozy, kde je najednou velké množství aut. Dodáváno v podobě perforovaného archu o rozměru 112 x 147 mm, kdy jednotlivé díly jsou od sebe snadno oddělitelné.K dispozici jsou čísla 1-300 – na všech uvedených částech sady / archu jsou stále stejná, takže všechny příslušné komponenty spojené se zakázkou jsou označené stejným konkrétním číslem.K dispozici jsou různé barvy: vyberte si tu, kterou chcete! Rozměry součástí sady:- visačka s číslem a průvlečným poutkem na klíče 20 x 147 mm- závěsná visačka s číslem k pověšení na vnitřní zpětné zrcátko 90 x 119 mm- štítek na doklad, na který si zákazník vyzvedne opravené vozidlo 28 x 90 mm (s údaji o termínu, telefonním spojení a s příslušným jménem)- kulatý štítek s číslem pro zakázkové desky (O 30 mm) Hodně povedený produkt Sada visaček na klíče, zpětné jde získat již dnes tu ve známé rubrice různé auto-moto příslušenství. Nyní můžete najít akční zboží z této oblíbené kategorie snadno online. V očích zákazníků populární výrobce EICHNER vyrábí vysoce kvalitní produkty Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! To ale však není vše, u nás toho najdete mnohem více! U nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty od výrobce EICHNER. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Nový produkt Sada visaček na klíče, zpětné zrcátko a štítků na doklady, různé barvy, balení 300 ks od společnosti se zárukou kvality EICHNER snadno naleznete momentálně na webu za nejnižší cenu. V akci od 1 844 Kč.