Sada visaček na klíče, zpětné zrcátko a štítků na doklady, žlutá

Sada visaček na klíče, zpětné zrcátko a štítků na doklady, žlutá od výrobce se zárukou kvality EICHNER máte možnost dostat... více informací »
Sada visaček na klíče
Značka: EICHNER
1 844 Kč
Přejít do obchodu »
Sada visaček na klíče, zpětné zrcátko a štítků na doklady, žlutá od výrobce se zárukou kvality EICHNER máte možnost dostat...

Sada visaček na klíče, zpětné zrcátko a štítků na doklady, žlutá od výrobce se zárukou kvality EICHNER máte možnost dostat momentálně na našich stránkách za outletovou cenu! Sada visaček na klíče / vnitřní zpětné zrcátko a štítků na kopii dokladu pro zákazníka a na zakázkové desky v balení 300 ks, žlutá barvadodává jako arch v baleních po 300 kusech, a to v 6 barvách sada má podobu perforovaného archu o rozměru 112 x 147 mm, kdy jednotlivé díly jsou od sebe snadno oddělitelné visačka s číslem a průvlečným poutkem na klíče 20 x 147 mm závěsná visačka s číslem k pověšení na vnitřní zpětné zrcátko 90 x 119 mm štítek na doklad, na který si zákazník vyzvedne opravené vozidlo 28 x 90 mm (s údaji o termínu, telefonním spojení a s příslušným jménem) kulatý štítek s číslem pro zakázkové desky (O 30 mm) číslo na všech uvedených částech sady / archu je stále stejné, takže všechny příslušné komponenty spojené se zakázkou jsou označené stejným konkrétním číslem k dispozici jsou čísla 1 – 300 vysoká kvalita garantovaná německým dodavatelem Parametry:rozměry archu 112 x 147 mmTento kvalitní a levný produkt Sada visaček na klíče, zpětné zrcátko a štítků na doklady, žlutá máte možnost koupit přímo tady u nás ve známé sekci různé auto-moto příslušenství! Máme pro vás ještě ostatní produkty z této populární kategorie za báječnou cenu!

Oblíbený a kvalitní kousek Sada visaček na klíče, zpětné zrcátko a štítků na doklady, žlutá od spolehlivého výrobce EICHNER získáte nyní za nejnižší cenu. Nyní pořídíte za super cenu 1 844 Kč.