Esenciální olej meduňka a citronella 50 ml, pro aroma difuzér – SALOOS

Esenciální olej meduňka a citronella 50 ml, pro aroma difuzér - SALOOS od dodavatele zboží SALOOS snadno seženete u nás právě... více informací »
Esenciální olej meduňka a citronella 50 ml
Značka: SALOOS
623 Kč
Přejít do obchodu »
Esenciální olej meduňka a citronella 50 ml, pro aroma difuzér - SALOOS od dodavatele zboží SALOOS snadno seženete u nás právě...

Esenciální olej meduňka a citronella 50 ml, pro aroma difuzér – SALOOS od dodavatele zboží SALOOS snadno seženete u nás právě napořád výhodně! Esenciální olej pro použití do aroma difuzérů (zvlhčovačů vzduchu), s vůní meduňky s citronellou, větší lahvička 50 ml – SALOOSAntidepresivní, vhodná při nespavosti a migréně, menstruačních bolestech, hojivá, snižuje krevní tlak. Podporuje pocení, snižuje horečku, pomáhá při zažívacích potížích, povzbuzuje srdeční činnost.Technické parametry:Obsah: 50 mlPůvod: IndonésieUnikátní a oblíbený produkt Esenciální olej meduňka a citronella 50 ml, pro aroma difuzér – SALOOS můžete pořídit také tu na našem webu v populární sekci aroma difuzéry! Nyní můžete najít ještě jiné kousky z této oblíbené rubriky za super ceny!

Nejprodávanější produkt Esenciální olej meduňka a citronella 50 ml, pro aroma difuzér - SALOOS od značky se skvělou pověstí SALOOS snadno můžete najít tady a teď v akci. Nyní zakoupíte za 623 Kč.