Aku okružní pila TE-CS 18/150 Li – Solo, LED osvětlení – Einhell Expert

Aku okružní pila TE-CS 18/150 Li - Solo, LED osvětlení - Einhell Expert od společnosti s výborným jménem Einhell jednoduše... více informací »
Aku okružní pila TE-CS 18/150 Li - Solo
Značka: Einhell
2 201 Kč2 683 Kč Sleva -17%
Přejít do obchodu »
Aku okružní pila TE-CS 18/150 Li - Solo, LED osvětlení - Einhell Expert od společnosti s výborným jménem Einhell jednoduše...

Aku okružní pila TE-CS 18/150 Li – Solo, LED osvětlení – Einhell Expert od společnosti s výborným jménem Einhell jednoduše seženete tady a teď za extra cenu! Bateriová – akumulátorová okružní pila „mafl“, s odsávacím adaptérem na prach a LED osvětlením pracovního prostoru – Einhell Expert TE-CS 18/150 Li – SoloKompaktní, lehký a snadno ovladatelný nástroj. Je ideální, když potřebujete šikovné nářadí kdekoli v domácnosti a na zahradě. Protože je členem rodiny Power-X-Change, můžete si ho vzít kamkoli, kde je třeba pracovat. Stejné vysokokapacitní baterie se hodí pro všechny nástroje PXC.Hloubku řezu a úhel náklonu můžete na akumulátorové kotoučové pile nastavit rychle a snadno bez jakéhokoli nářadí. Zámek vřetena usnadňuje výměnu pilových kotoučů s otvorem 10 mm nebo 16 mm. Vysoce kvalitní LED diody a nástavec na odsávání prachu vám poskytnou jasný přehled o tom, co děláte a udržují pracovní prostor čistý.Pila je kompatibilní s vodicí lištou Einhell, která je k dispozici samostatně. Upozornění: dodáváno bez baterie a nabíječky, nutno objednat zvlášť. Vlastnosti:- člen rodiny Power X-Change- malý, lehký a praktický nástroj pro pohodlné ovládání- snadné nastavení bez nářadí (hloubka řezu, úhel sklonu)- adaptér na odsávání prachu pro udržení čistého pracoviště- snadná výměna pilového kotouče díky aretaci vřetena- vysoce kvalitní LED světlo pro optimální osvětlení oblasti řezu- kompatibilní s vodicí lištou Einhell- vysoce kvalitní hliníková základní deska- vysoce kvalitní pilový kotouč je součástí balení- lze použít pilové kotouče s vnitřním průměrem 10 mm nebo 16 mm- dodáváno bez baterie a nabíječky (k dispozici samostatně). Technické parametry:- volnoběžné otáčky: 4200 min^-1- pilový list: 150 mm x 10 mm- počet zubů pily: 18- hloubka řezu při 90°: 48 mm- hloubka řezu při 45 °: 32 mm Logistické parametry:- délka: 316 mm- šířka: 200 mm- výška: 286 mm- hrubá hmotnost balení: 3.39 kg- hmotnost výrobku: 2.45 kgTento kvalitní a žádaný kousek Aku okružní pila TE-CS 18/150 Li – Solo, LED osvětlení – Einhell Expert je dostupný přímo tu na našich stránkách v oblíbené sekci pily! Najděte si ještě další produkty z této oblíbené sekce za super peníze! Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další zboží od dodavatele Einhell. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Einhell dodává vynikající produkty Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Kvalitní a oblíbený produkt Aku okružní pila TE-CS 18/150 Li - Solo, LED osvětlení - Einhell Expert od značky s dobrým jménem Einhell pohodlně seženete u nás nyní za příznivou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 2 201 Kč.