SOLVINA ochranný krém na ruce

SOLVINA ochranný krém na ruce od značky Solvina jednoduše seženete v naší online nabídce v bezva akci! Ochranný krém na pokožku SolvinaKrém s... více informací »
SOLVINA ochranný krém na ruce
Značka: Solvina
46 Kč
Přejít do obchodu »
SOLVINA ochranný krém na ruce od značky Solvina jednoduše seženete v naší online nabídce v bezva akci! Ochranný krém na pokožku SolvinaKrém s...

SOLVINA ochranný krém na ruce od značky Solvina jednoduše seženete v naší online nabídce v bezva akci! Ochranný krém na pokožku SolvinaKrém s obsahem vitamínu E a D-pantenolu. Je ideální k ošetření namáhané pokožky především rukou po umytí. Pokožku zvlhčuje a zabraňuje jejímu vysoušení.Snadno se vstřebává, ošetřená místa nezanechává mastná. Příjemně voní.Objem: 100 mlBalení: 1 ks Hodně žádaný výrobek SOLVINA ochranný krém na máte možnost pořídit také tady a teď na našem webu v oblíbené sekci hygiena. Nyní si můžete pořídit ještě podobné produkty ve zmíněné rubrice za outletovou cenu!

Tento unikátní kousek SOLVINA ochranný krém na ruce s pečetí kvality od značky Solvina lze získat tady teď za extra cenu. Ve skvělé akci za 46 Kč.