Spotovačka pro opravy karosérií IMS SPOT PRO 230 V

Spotovačka pro opravy karosérií IMS SPOT PRO 230 V od skvělého a známého výrobce IMS Welding můžete dostat u nás za rozumné... více informací »
Spotovačka pro opravy karosérií IMS SPOT PRO 230 V
Značka: IMS Welding
19 996 Kč21 048 Kč Sleva -4%
Přejít do obchodu »
Spotovačka pro opravy karosérií IMS SPOT PRO 230 V od skvělého a známého výrobce IMS Welding můžete dostat u nás za rozumné...

Spotovačka pro opravy karosérií IMS SPOT PRO 230 V od skvělého a známého výrobce IMS Welding můžete dostat u nás za rozumné peníze! Spotovací přístroj, tzv. spotovačka, na opravy drobných poškození na karosériích aut, se 2 pistolemi a sadou spotřebního materiálu – IMS SPOT PRO 230 VAutokarosářský přístroj s maximálním výstupním proudem 3800 A užívaný pro vyrovnávání promáčklých míst na ocelových karosériích vozidel (důlky, promáčklá místa atd.). Demontáž dílů přitom není nutná. Do hrotu pistole se vloží navařovací materiál (špička, očko apod.), který se následně přiboduje na poškozené místo karosérie. Pomocí reverzního – kluzného kladiva, vytahovacích můstků apod. se promáčklina poté vytáhne ven.V sadě jsou dodávány 2 pistole – jedna s manuálním a druhá s automatickým spouštěním (spotování se spustí při kontaktu elektrody s povrchem).Snadná obsluha díky továrnímu přednastavení – na přístroji se volí jen 2 parametry:a) úroveň výstupního výkonu (11 volitelných kritérií),b) příslušný použitý nástroj (7 volitelných kritérií).Vše je ovládáno pomocí přehledného panelu s několika tlačítky. Technické parametry:Napájení: 230 V, 50/60 HzJištění: 16 AMax. výstupní proud: 3800 ANapětí U2: 7,4 VHmotnost: 25,5 kg Obsah sady:- Spotovací přístroj- 2 pracovní pistole s přívodními kabely délky 2 metry- 8m hlavní přívodní kabel- krabička se spotřebním navařovacím materiálemHodně povedený produkt naleznete v pohodě na našem webu ve známé rubrice spotovačky. Nyní můžete koupit zcela nové zboží ve zmiňované sekci za příznivou cenu! Tato vyjímečná značka IMS Welding pro vás připravuje skvělé výrobky. To ovšem není všechno, náš sortiment je široký. Podívejte se také na více skvělých kousků od dodavatele IMS Welding. Najdete je níže na této stránce.

Výjimečný výrobek Spotovačka pro opravy karosérií IMS SPOT PRO 230 V od naší známé značky IMS Welding je k dostání aktuálně za neuvěřitelně výhodnou cenu! Právě lze objednat jen za 19 996 Kč.