Spotovačka pro opravy karosérií pojízdná – IMS SMARTLINER COMBI 230 V

Spotovačka pro opravy karosérií pojízdná - IMS SMARTLINER COMBI 230 V od dodavatele s dobrým jménem IMS Welding jednoduše můžete... více informací »
Spotovačka pro opravy karosérií pojízdná - IMS SMARTLINER COMBI 230 V
Značka: IMS Welding
102 715 Kč108 121 Kč Sleva -4%
Přejít do obchodu »
Spotovačka pro opravy karosérií pojízdná - IMS SMARTLINER COMBI 230 V od dodavatele s dobrým jménem IMS Welding jednoduše můžete...

Spotovačka pro opravy karosérií pojízdná – IMS SMARTLINER COMBI 230 V od dodavatele s dobrým jménem IMS Welding jednoduše můžete najít tady nyní za výhodné peníze! Spotovací přístroj, tzv. spotovačka, na opravu ocelových i hliníkových karosérií aut, s pracovní stanicí a sadou příslušenství – IMS SMARTLINER COMBI 230 VRozsáhlá autokarosářská pojízdná spotovací stanice pro opravy menších i větších poškození dílů karosérií (prahy, blatníky, střešní panely, dveře atd.). Jejich demontáž přitom není nutná – vše může probíhat přímo na autě, což šetří čas a peníze. Do hrotu pistole se vloží navařovací materiál (hvězdička, očko apod.), který se následně přiboduje na poškozené místo karosérie. Pomocí vytahovacího můstku, reverzního – kluzného kladiva či podobného příslušenství se promáčklina poté vytáhne ven. Souprava obsahuje:- spotovačka IMS SPOT 3900 230V na ocel i hliník, včetně pistole na hliník a manuální a automatické pistole na ocel- vozík Chariot SPOT Pro XL, pro zavěšení všech přípravků- sada příslušenství SPOT PRO XL- sada příslušenství MANUSPOT- vytahovací přípravek na hliník sada navařovacích prvků SPOTTER BOX PRO – sada navařovacího příslušenství (hvězdičky, očka, vlnovky)- vytahovací přípravek se 4 háky- vytahovací přípravek se 6 háky- polohovací vytahovací můstek 85 cm- pákový můstek- vytahovací můstek s rameny- vytahovací tyčky- 3x prodlužovací váleček pro vytahovací můstek- magnetický zemnící bod Kvalitní a velmi žádaný produkt Spotovačka pro opravy karosérií pojízdná – IMS SMARTLINER je k dispozici také tady na našem webu v rubrice spotovačky! Získejte akční produkty ve zmiňované sekci za internetové ceny. Významný dodavatel IMS Welding má k dispozici skvělé produkty. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Tento neodolatelný produkt Spotovačka pro opravy karosérií pojízdná - IMS SMARTLINER COMBI 230 V od odblíbeného výrobce IMS Welding pohodlně seženete právě teď za výhodnou cenu! Zrovna teď v akci za 102 715 Kč.