Sprej na opravu defektu pneu Sonax Reifenfix 500ML

Sprej na opravu defektu pneu Sonax Reifenfix 500ML od oblíbené značky se zárukou kvality Sonax jde koupit v aktuální nabídce... více informací »
Sprej na opravu defektu pneu Sonax Reifenfix 500ML
Značka: Sonax
410 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Sprej na opravu defektu pneu Sonax Reifenfix 500ML od oblíbené značky se zárukou kvality Sonax jde koupit v aktuální nabídce výhodně. Přípravek pro nouzovou opravu drobných defektů. Zalepí drobný otvor v pneumatice a současně ji dofoukne.Vhodný pro všechny typy pneumatik větších jak 195×15″Nepoužívat při větším poškození pneu, bočním průrazu, utržení ventilku, nebo v případě že je pneumatika oddělena od disku.Návod:pokud možno odstraňte příčinu defektu a vypusťte z pneumatiky zbytkový vzduch-usnadníte tím aplikaci produktu do pneumatiky. Před použitím nádobku důkladně protřepat. Při teplotách pod bodem mrazu je nutné nádobku nejprve zahřát v rukou nebo u výdechu topení na teplotu cca 20°C.našroubujte šlauch přípravku na ventil pneumatiky a odstraňte ochranný kryt spouštěče nádobky. Při aplikaci nádobku otočte směrem dolů (v poloze směrem dolů musí být i ventil a šlauch) a prostřednictvím aplikátoru napusťte obsah nádobky do pneumatiky. Ihned po aplikaci ujeďte cca 10 km rychlostí do 50km/h , aby se produkt v pneumatice rovnoměrně rozprostřel.Doporučujeme poškozenou pneumatiku při nejbližší příležitosti preventivně zkontrolovat a odborně opravit nebo vyměnit.Chraňte produkt před mrazem.
Designový kus Sprej na opravu defektu pneu můžete získat již dnes tu na našem webu zařazený v kategorii opravné záplaty. Vyberte si ještě ostatní výrobky z této populární rubriky za super ceny! Oblíbený dodavatel Sonax pro své zákazníky dodává top sortiment