Stahovák pro montáž a demontáž náboje a ložiska kola VW T5, T6 a Touareg – SW Stahl

Stahovák pro montáž a demontáž náboje a ložiska kola VW T5, T6 a Touareg - SW Stahl od značky s dlouholetou tradicí SW-Stahl... více informací »
Stahovák pro montáž a demontáž náboje a ložiska kola VW T5
Značka: SW-Stahl
13 087 Kč14 871 Kč Sleva -11%
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Stahovák pro montáž a demontáž náboje a ložiska kola VW T5, T6 a Touareg – SW Stahl od značky s dlouholetou tradicí SW-Stahl seženete zde nyní trvale výhodně. Přípravek – stahovák pro výměnu náboje kola či ložiska přední a zadní nápravy vozidel Volkswagen T5, T6 a Touareg, průměr 85 mm, sada 16 dílů v plastovém kufru – SW Stahl 301051LPoužívá se pro snadnou a přesnou montáž či demontáž nábojů nebo ložisek. Určeno pro typy:- T5: Transporter, Caravelle, Multivan (2003-2015)- T6: Transporter, Caravelle, Multivan (2015-)- Touareg (2002-2013) Souprava obsahuje:- adaptéry (tzv. šály) pro demontáž- adaptéry (tzv. šály) pro montáž- přítlačná deska- přítlačná deska pro montáž- přítlačná deska demontáž- tlačné čepy- upevňovací šrouby- prstenec (kroužek) pro VW T5- vytahovací šroub (vřeteno) s maticí- axiální ložiska s O-kroužkem
Nejprodávanější produkt Stahovák pro montáž a demontáž náboje a ložiska kola VW T5, T6 a Touareg – SW Stahl máte možnost sehnat také u nás v kategorii stahováky ložisek. Připravili jsme pro vás ještě podobné zboží ze zmíněné kategorie za výborné peníze.