Startovací zdroj s ultrakondenzátory Utracap Booster 800 A – Kunzer

Startovací zdroj s ultrakondenzátory Utracap Booster 800 A - Kunzer od známé značky Kunzer jednoduše můžete sehnat aktuálně na... více informací »
Startovací zdroj s ultrakondenzátory Utracap Booster 800 A - Kunzer
Značka: Kunzer
7 129 Kč7 748 Kč Sleva -7%
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Startovací zdroj s ultrakondenzátory Utracap Booster 800 A – Kunzer od známé značky Kunzer jednoduše můžete sehnat aktuálně na webu ve výhodné akci! Startovací zdroj s tzv. ultrakondenzátory, startovací proud 800 A, pro benzinové i dieselové motory – Kunzer Ultracap Booster CSC 12Přístroj po připojení i na velmi slabou autobaterii (pomocí tzv. krokosvorek) začne díky speciálním ultrakondenzátorům řízeným mikroprocesorem ihned vytvářet energii potřebnou k nastartování vozidla. Za cca 3 minuty lze tak „oživit“ automobil i s téměř zcela vybitým akumulátorem, který už ke startu nestačí. Zdroj disponuje také speciálním režimem spuštění i bez baterie vozidla.3 režimy nabíjení: přes akumulátor vozidla, 12V napájecí kabel nebo 5V USB zásuvku.Vybaveno také tlačítkem žhavení (glow) pro auta se vznětovým – dieselovým motorem. Indikátor úrovně nabití ukazuje, zda už je možné spustit startování.Bezpečný provoz: vybaveno ochranou proti zkratu a přepólování, povrch má gumové pouzdro.Technická data:Startovací proud: 800 A / elektrická kapacita: 3750 FVýstupní napětí: 12 VVstupní napětí: 12 V / 5 V (USB)Doba nabíjení: 60-180 sekundProvozní teplota: – 40 °C až + 65 °CDélka startovacího kabelu: přibližně 380 mm / 6 AWGRozměry (DxŠxV): 235 x 190 x 63 mmHmotnost: 2,0 kg
Tento žádaný kus získáte právě nyní tady na našich stránkách ve známé sekci nabíječky. Prozkoumejte ještě podobné kusy z naší rubriky jednoduše online. Tento výrobce Kunzer má v nabídce skvělé produkty. Nakupujte výhoděn u nás!