Statická vyvažovačka na vyvážení kol motorek, vypletení a vymezení házivosti – BGS 8549

Statická vyvažovačka na vyvážení kol motorek, vypletení a vymezení házivosti - BGS 8549 od společnosti BGS technic máte možnost... více informací »
Statická vyvažovačka na vyvážení kol motorek
Značka: BGS technic
3 048 Kč3 386 Kč Sleva -9%
Přejít do obchodu »
Statická vyvažovačka na vyvážení kol motorek, vypletení a vymezení házivosti - BGS 8549 od společnosti BGS technic máte možnost...

Statická vyvažovačka na vyvážení kol motorek, vypletení a vymezení házivosti – BGS 8549 od společnosti BGS technic máte možnost koupit momentálně za zcela nejnižší cenu. Statická ruční vyvažovačka a stojan na vypletení a srovnání házivosti kol motocyklů – BGS technic 8459Speciální přípravek pro statické vyvážení motocyklových kol max. průměru 740 mm a šířkou 320 mm a pro vystředění nově vypleteného ráfku. Vybaveno středicím kuželem průměru 17-29 mm.Vybaveno bočními trny pro přidržení kol při práci.Kvalitní produkt: vyvažovací hřídel je z uhlíkové oceli a uložen na kuličkových ložiscích pro maximálně snížené tření, ocelový rám je lakovaný.Díky zabudované vodováze je možné vyvažovačku srovnat do přesné roviny.
Velmi prodávaný kousek Statická vyvažovačka na vyvážení kol motorek, vypletení a vymezení házivosti – BGS 8549 můžete pořídit rovnou na stránkách v rubrice vyvažovačky. Nyní si můžete koupit podobné produkty z této populární kategorie ve výprodejové akci. Přední značka BGS technic dodává top výrobky. To však není všechno, náš sortiment je ale široký. U nás totiž najdete více kvalitních produktů od značky BGS technic. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní produkt Statická vyvažovačka na vyvážení kol motorek, vypletení a vymezení házivosti - BGS 8549 od společnosti se zárukou kvality BGS technic jednoduše můžete pořídit zde se slevou! Ceny již od 3 048 Kč.